Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Még a 28-3-t is el tudtam jinxelni anno!van itt ilyen?Mi van ha jinxel? Bár ha ez a cél, ezt rá kéne hagynia egy profira. 😉Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭Van itt admin? 1 hét pihit kérünk a kollégának xD 😀
warr_b
Beki
iktriad
petey
2 hónapja
S érkezik is a 11es baszatás! - a világ égni fog, a te bűnöd, ha a világ lángokba állsezmegcsakaz iraki háború, őgyejimésuraim
youtu.be/STqLp2J81jY?is=vwQN5BY9vsX-nEpq

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
Nem tudom volt e már nem akarok annyit visszagörgetni de az se rossz hogy Bócsa fideszes polgármestere a tiszára szavazott 😀Bátonyterenye KDNP-s polgija is, nincs itt semmi látnivaló😉😃
kapitnono
2 hónapja
Mondjuk az tény, hogy interjújában nagyon összeszedett és nyugodt volt, sőt eléggé kisimult is.Tudja ő is hogy már nem tud mit tenni, belenyugodott 😁Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit iscsak trollkodikHuhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭Info?
warr_b
Nemes samu09
petey
egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Bruce
kapitnono
2 hónapja
ha ennyi becsülettel ledolgozott éved és megkeresett vagyonod van, miért is kéne izgulni? Argentína szép ország.Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit iscsak trollkodikHuhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭Info?
warr_b
Nemes samu09
petey
egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Bruce
Szerkesztette: petey
2 hónapja
Tudja ő is hogy már nem tud mit tenni, belenyugodott 😁Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit iscsak trollkodikHuhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭Info?
warr_b
Nemes samu09
petey
egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Bruce

2 hónapja
van itt ilyen?Mi van ha jinxel? Bár ha ez a cél, ezt rá kéne hagynia egy profira. 😉Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭Van itt admin? 1 hét pihit kérünk a kollégának xD 😀
warr_b
Beki
iktriad
2 hónapja
Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit iscsak trollkodikHuhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭Info?
warr_b
Nemes samu09
petey
egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
2 hónapja
Mi van ha jinxel? Bár ha ez a cél, ezt rá kéne hagynia egy profira. 😉Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭Van itt admin? 1 hét pihit kérünk a kollégának xD 😀
warr_b
Beki
2 hónapja
Na, elindulok kideríteni, hogy a Tisza cipő logojara a pólómon hány agyhalott kap rángógörcsöt 😊nekem a cipőre 2 ember vigyorgott a számlálóbizottságból, a többi balta arccal tűrte. jó lol, most itt ülök a parkban és egy bebaszott barom elkezdett hőbörögni xd mondjuk nemtom mit, mert visszaraktam inkább a dj marky&krs essential mixet a fülembe, minthogy végighallgassam a rőfös megmondását
somoskovig
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 hónapja
Mi csak ebéd után megyünk szavazni. Mondjuk a legnagyobb lányomat már reggel negyed 7-re vittem, mert ment érettségi előkészítőre Pestre, így csak akkor tudtuk megoldani vele. Egyébként az érettségi előkészítőn mondta a tanár, hogy nem baj ha valaki reggel késik, de mindenképpen menjenek el szavazni!
2 hónapja
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭Ezért a következő olimpiáig, minden Djoko meccset meg kell nézned, ha már a kedvedért még játszik!
warr_b
2 hónapja
nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit iscsak trollkodikHuhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭Info?
warr_b
Nemes samu09
petey
egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
2 hónapja
Baranya 1-ben szavaztam most én is.Látványosan többen voltak, mint bármikor. Az utóbbi években sosem volt sorbanállás, rögtön bementem és mutattam a papírjaimat. Most 15 percig várni kellett és mire kijöttem, háromszor olyan hosszú sor volt, mint amilyenbe eredetileg beálltam.
2 hónapja
Nem tudom volt e már nem akarok annyit visszagörgetni de az se rossz hogy Bócsa fideszes polgármestere a tiszára szavazott 😀

2 hónapja
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭Van itt admin? 1 hét pihit kérünk a kollégának xD 😀
warr_b
2 hónapja
csak trollkodikHuhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭Info?
warr_b
Nemes samu09
2 hónapja
Na letudtuk mi is, ment az iksz a fideszre, ne vigyél má' el Ukrajnába a fiaimat, meg hát rezsicsöki meg 17. havi nyögdíjj!Az 18-dik havi lenne te kis Butus😁
warr_b
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Itt Berlinben szép kis sor volt, bár mi relatív jókor jöttünk. Ment is a szavazat a Tisza-ra és a csepeli Daredevil-re. 😀
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
2 hónapja
Na, elindulok kideríteni, hogy a Tisza cipő logojara a pólómon hány agyhalott kap rángógörcsöt 😊
2 hónapja
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭Hu de pozitív vagy. 😄
warr_b
2 hónapja
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭Info?
warr_b
2 hónapja
Letudtuk ezt is, kövi statban már benne leszünk