Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Nézzük mit mond az M1 😊
Nomac
időjárás?
Tactful Cactus
Nyert a Ferencváros

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Nézzük mit mond az M1 😊
Nomac
időjárás?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
A 18as ellenzék stratégiája ez volt, a Jobbiktól az MSZP-ig, egyébént ha ránézel arra a részvételre a dinamika is hasonló a mostanihoz, nyilván magasabb a részvétel stb.. csak a dinamikára utalok. De az akkor 11:00ás 30% előtte és azóta is all time high, ezután az adat után mondta a Karácsony, hogy Ádernek a legtöbb szavazatot kapót kell felkérnie kormányalakításra, erre szólítja fel 😊 mindegy a 13 órás után kb. látjuk a végét.
MC12
én is ezzel kalkulálok
rekord lesz ma, de nem 8-10 százalékos, nagyon sok szavazó korábban letudja most

2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Nézzük mit mond az M1 😊
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
És akkor én vagyok a köcsög, amikor azt mondom, hogy bizonyos értelmi szinthez és alapszintű politikai ismeretekhez kellene kötni azt, hogy szavazhasson az ember.
Mikey
az a baj az ilyen "határokkal" hogy ki dönti el és milyen alapon?
Negritis, a vajda
mondjuk aki Arsenal vagy Pool drukker, az nem mehet, hisz kell, hogy legyen egy limit!
(just joking, szeretés van, még mielőtt 😀 😊 )

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
És akkor én vagyok a köcsög, amikor azt mondom, hogy bizonyos értelmi szinthez és alapszintű politikai ismeretekhez kellene kötni azt, hogy szavazhasson az ember.
Mikey
az a baj az ilyen "határokkal" hogy ki dönti el és milyen alapon?
Negritis, a vajda
Én


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Ebből 80% feletti részvétel lesz
gabokocka
Ha netán tényleg az lesz, két órás meme videót lehet majd csinálni abból, ahogy a szakértők Hahn Endrét hülyézük. 😊

(Szerintem amúgy nem lesz. Le fog ez csengeni. Rekord lesz, de bőven 80 alatt.)
peterk2005 udvari bolond
Most lett realitás a 75% környéke.
MC12
Igen, én is kb. oda tippelem a mostani adatok alapján.
peterk2005 udvari bolond
Kivéve ha egy olyan stratégia van mögötte, hogy amit látunk az nem “új” szavazat, hanem egy “előrehozott” szavazat. Lehet a Tisza mozgósítási stratégiája az, hogy délelőtt a lehető legnagyobb tömeget elvinni, akit elérnek, és megteremteni azt a hangulatot, hogy óriási részvétel mellett rendszerváltàs van ezzel hatva a választási napi bizonytalanokra és plusz mozgósítást remélve.

Ezért még nem is a 11es adat lesz a kulcs hanem a 13as. Persze ennek csak az ellenpróbája lesz igazolható 😊 tehát ha 75+ lesz, akkor vagy ez történt és sikeres stratégia volt, vagy eleve ilyen volt a közhangulat. Ha 75 alatt marad, akkor meg tudni fogjuk, hogy ez volt a stratégia de nem vagy nem annyira jött be, mint remélték.
MC12
Én mondjum nem hallgattam végig gépi Péter hívását tegnap, de ha ez lett volna benne, akkor arról azért már lett volna itt szó - viszont csak találgatás van.

Szerintem szimplán az emberek annyira izgatottak, hogy minel hamarabb túl akarnak esni rajta és tudni végre az eredményeket, holott a rendszer miatt este hét előtt maximun exit pollok lehetnének.
slowmotion
A 18as ellenzék stratégiája ez volt, a Jobbiktól az MSZP-ig, egyébént ha ránézel arra a részvételre a dinamika is hasonló a mostanihoz, nyilván magasabb a részvétel stb.. csak a dinamikára utalok. De az akkor 11:00ás 30% előtte és azóta is all time high, ezután az adat után mondta a Karácsony, hogy Ádernek a legtöbb szavazatot kapót kell felkérnie kormányalakításra, erre szólítja fel 😊 mindegy a 13 órás után kb. látjuk a végét.
MC12
Még szerencse h Áder hallgatott Gergore. Milyen balhé lett volna ha nem

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
 indaplay.hu/hu/video/index/nagy-fero-eloveheti-a-farkat-en-nem-banom
feró mindig élmény

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
És akkor én vagyok a köcsög, amikor azt mondom, hogy bizonyos értelmi szinthez és alapszintű politikai ismeretekhez kellene kötni azt, hogy szavazhasson az ember.
Mikey
az a baj az ilyen "határokkal" hogy ki dönti el és milyen alapon?
Negritis, a vajda
Kellene hozzá egy normális alkotmány, törvény és felügyeleti szerv, ugyanúgy ahogy azt megállapítják, hogy kaphatsz-e jogosítványt, iskolai bizonyítványt, vagy önálló, épelméjű személy vagy-e.

Nem olyan nagy dolog ez, csak mindenki falra festi az ördögöt, mert a fentieket természetesnek vesszük, emezt meg nem.
2 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 556
Ebből 80% feletti részvétel lesz
gabokocka
Ha netán tényleg az lesz, két órás meme videót lehet majd csinálni abból, ahogy a szakértők Hahn Endrét hülyézük. 😊

(Szerintem amúgy nem lesz. Le fog ez csengeni. Rekord lesz, de bőven 80 alatt.)
peterk2005 udvari bolond
Most lett realitás a 75% környéke.
MC12
Igen, én is kb. oda tippelem a mostani adatok alapján.
peterk2005 udvari bolond
Kivéve ha egy olyan stratégia van mögötte, hogy amit látunk az nem “új” szavazat, hanem egy “előrehozott” szavazat. Lehet a Tisza mozgósítási stratégiája az, hogy délelőtt a lehető legnagyobb tömeget elvinni, akit elérnek, és megteremteni azt a hangulatot, hogy óriási részvétel mellett rendszerváltàs van ezzel hatva a választási napi bizonytalanokra és plusz mozgósítást remélve.

Ezért még nem is a 11es adat lesz a kulcs hanem a 13as. Persze ennek csak az ellenpróbája lesz igazolható 😊 tehát ha 75+ lesz, akkor vagy ez történt és sikeres stratégia volt, vagy eleve ilyen volt a közhangulat. Ha 75 alatt marad, akkor meg tudni fogjuk, hogy ez volt a stratégia de nem vagy nem annyira jött be, mint remélték.
MC12
Én mondjum nem hallgattam végig gépi Péter hívását tegnap, de ha ez lett volna benne, akkor arról azért már lett volna itt szó - viszont csak találgatás van.

Szerintem szimplán az emberek annyira izgatottak, hogy minel hamarabb túl akarnak esni rajta és tudni végre az eredményeket, holott a rendszer miatt este hét előtt maximun exit pollok lehetnének.
slowmotion
A 18as ellenzék stratégiája ez volt, a Jobbiktól az MSZP-ig, egyébént ha ránézel arra a részvételre a dinamika is hasonló a mostanihoz, nyilván magasabb a részvétel stb.. csak a dinamikára utalok. De az akkor 11:00ás 30% előtte és azóta is all time high, ezután az adat után mondta a Karácsony, hogy Ádernek a legtöbb szavazatot kapót kell felkérnie kormányalakításra, erre szólítja fel 😊 mindegy a 13 órás után kb. látjuk a végét.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Őszentsége Sobri Jóska
Ki a tokom szavaz dk-ra es azon belül dobrev klarara? Megyek az utcan, es a különféle feluleteken meglátom, olyan gonosz auraja es megjelenése van, hogy kiváltja belőlem az ingert, hogy szajon vagnam. 💥🥊
Ventura
Vigyázzál, 2022-ben a választás után itt még 2 hétig ment a "Klárával nyertünk volna" polémia.
Úúú, mennyit kaptam, amikor akkor leírtam hogy a Fidesz bármilyen mértékű bukásának 0. feltétele az Apró-klán eltakarítása.
Kampman
Alapvetően volt benne ráció, lehetett volna belőle jó politikus a családi háttere ellenére, csak lehet megkattant ő is vagy nem tudta elviselni, hogy jön egy MP és az elviszi az egészet.

Esetleg nem kellett volna az Összefogás során meg utána elkezdeni kinyírni a többi baloldali pártot meg ugyanúgy kavarni mint korábban.
Lúdas Solymi
Semmilyen ráció nem volt benne, egy elitista, birodalmi, nő létére agresszívan maszkulin stílusú kommunikációval bírt egész életében. Plusz ugye a családi háttér. A válásával és persze főleg a Tisza felemelkedésével erre hirtelen mindenki rá is döbbent.
Kampman
Nem ismertem előtte, csak annyira amennyi infót kaptam mikor megjelent.
Akkor és ott félig-meddig szimpatikus volt, határozott, kemény nő és vezető benyomását keltette, aztán ahogy mentek az események ez a máz lehullott róla.
Van ez így, nem tudta felépíteni magát, nem volt imidzse.
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
15 percre ellépek, erre 28 hozzászólás 😊
NB2
Eredménykövető, már délelőtt 10-kor!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Őszentsége Sobri Jóska
Ki a tokom szavaz dk-ra es azon belül dobrev klarara? Megyek az utcan, es a különféle feluleteken meglátom, olyan gonosz auraja es megjelenése van, hogy kiváltja belőlem az ingert, hogy szajon vagnam. 💥🥊
Ventura
Vigyázzál, 2022-ben a választás után itt még 2 hétig ment a "Klárával nyertünk volna" polémia.
Úúú, mennyit kaptam, amikor akkor leírtam hogy a Fidesz bármilyen mértékű bukásának 0. feltétele az Apró-klán eltakarítása.
Kampman
Alapvetően volt benne ráció, lehetett volna belőle jó politikus a családi háttere ellenére, csak lehet megkattant ő is vagy nem tudta elviselni, hogy jön egy MP és az elviszi az egészet.

Esetleg nem kellett volna az Összefogás során meg utána elkezdeni kinyírni a többi baloldali pártot meg ugyanúgy kavarni mint korábban.
Lúdas Solymi
Semmilyen ráció nem volt benne, egy elitista, birodalmi, nő létére agresszívan maszkulin stílusú kommunikációval bírt egész életében. Plusz ugye a családi háttér. A válásával és persze főleg a Tisza felemelkedésével erre hirtelen mindenki rá is döbbent.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
És akkor én vagyok a köcsög, amikor azt mondom, hogy bizonyos értelmi szinthez és alapszintű politikai ismeretekhez kellene kötni azt, hogy szavazhasson az ember.
Mikey
az a baj az ilyen "határokkal" hogy ki dönti el és milyen alapon?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebből 80% feletti részvétel lesz
gabokocka
Ha netán tényleg az lesz, két órás meme videót lehet majd csinálni abból, ahogy a szakértők Hahn Endrét hülyézük. 😊

(Szerintem amúgy nem lesz. Le fog ez csengeni. Rekord lesz, de bőven 80 alatt.)
peterk2005 udvari bolond
Most lett realitás a 75% környéke.
MC12
Igen, én is kb. oda tippelem a mostani adatok alapján.
peterk2005 udvari bolond
Kivéve ha egy olyan stratégia van mögötte, hogy amit látunk az nem “új” szavazat, hanem egy “előrehozott” szavazat. Lehet a Tisza mozgósítási stratégiája az, hogy délelőtt a lehető legnagyobb tömeget elvinni, akit elérnek, és megteremteni azt a hangulatot, hogy óriási részvétel mellett rendszerváltàs van ezzel hatva a választási napi bizonytalanokra és plusz mozgósítást remélve.

Ezért még nem is a 11es adat lesz a kulcs hanem a 13as. Persze ennek csak az ellenpróbája lesz igazolható 😊 tehát ha 75+ lesz, akkor vagy ez történt és sikeres stratégia volt, vagy eleve ilyen volt a közhangulat. Ha 75 alatt marad, akkor meg tudni fogjuk, hogy ez volt a stratégia de nem vagy nem annyira jött be, mint remélték.
MC12
Engem kb. két napja hívott tiszás aktivista, kérdezve, hogy mikor megyek szavazni. Mivel korábban sose egyedül mentem, mindig vittem valakit, jellemzően délután mentünk. Reflexből bemondtam neki a délután 3-4 körüli időpontot. Kimondottan örült neki. Tényleg? Az nagyon jól, blabla. Nem tudtam hova tenni, hogy minek örül, de most, hogy írod, lehet, hogy tényleg van valami stratégia mögötte.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
topin New England Patriots 2 391
Lesz sok érvénytelen meg meglepetés szavazat is.
Nálunk sógorék családja össznépien hozta magát, vagyis az idióta agyhalott formáját.
Tiszára akart szavazni mindenki.

Ebből lett sógor 1 tisza, a másik papír meglepte, azt mondja azt gondolta az nem számít, így behúzott valakit random. Valami Pétert. Mondanom sem kell, nincs ilyen keresztnevű jelölt abban a OEVK-ben. Szóval azt se tudja kire szavazott.

Az anyjának a Mi Hazánkra sikerült mindkét lapon, mert hát a mi hazánk és azt a tisza képviseli.

A tesójának érvénytelen lett, mert mindkét lapon ikszelt hármat. Ő annyira hülye, hogy választ se tud adni miért tette.

Kisegítőiskolába jártak, az anyjuk is félküllős. A 6ból lett 1 db Tisza, 2 Mi Hazánk és 1 random.

És hány ilyen ostoba gyökér lehet még, akinek semennyi agya nincs..
topin
Azért bőven nem az a jellemző, hogy egy teljes család imbecillis legyen, jobb helyeken az ilyenekre figyelnek és gondnokság alatt vannak!
VanillaSky
Miért kellene gondnokság alatt lenniük?
Van jogosítványuk, dolgoznak, lakásuk van, fizetnek mindent.
Gondolkodni nem tudnak cserébe.
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Lesz sok érvénytelen meg meglepetés szavazat is.
Nálunk sógorék családja össznépien hozta magát, vagyis az idióta agyhalott formáját.
Tiszára akart szavazni mindenki.

Ebből lett sógor 1 tisza, a másik papír meglepte, azt mondja azt gondolta az nem számít, így behúzott valakit random. Valami Pétert. Mondanom sem kell, nincs ilyen keresztnevű jelölt abban a OEVK-ben. Szóval azt se tudja kire szavazott.

Az anyjának a Mi Hazánkra sikerült mindkét lapon, mert hát a mi hazánk és azt a tisza képviseli.

A tesójának érvénytelen lett, mert mindkét lapon ikszelt hármat. Ő annyira hülye, hogy választ se tud adni miért tette.

Kisegítőiskolába jártak, az anyjuk is félküllős. A 6ból lett 1 db Tisza, 2 Mi Hazánk és 1 random.

És hány ilyen ostoba gyökér lehet még, akinek semennyi agya nincs..
topin
És akkor én vagyok a köcsög, amikor azt mondom, hogy bizonyos értelmi szinthez és alapszintű politikai ismeretekhez kellene kötni azt, hogy szavazhasson az ember.
Mikey
Ezt sokkal többen mondják, csak ugye a pártoknak ez nem érdeke.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Ebből 80% feletti részvétel lesz
gabokocka
Ha netán tényleg az lesz, két órás meme videót lehet majd csinálni abból, ahogy a szakértők Hahn Endrét hülyézük. 😊

(Szerintem amúgy nem lesz. Le fog ez csengeni. Rekord lesz, de bőven 80 alatt.)
peterk2005 udvari bolond
Most lett realitás a 75% környéke.
MC12
Igen, én is kb. oda tippelem a mostani adatok alapján.
peterk2005 udvari bolond
Kivéve ha egy olyan stratégia van mögötte, hogy amit látunk az nem “új” szavazat, hanem egy “előrehozott” szavazat. Lehet a Tisza mozgósítási stratégiája az, hogy délelőtt a lehető legnagyobb tömeget elvinni, akit elérnek, és megteremteni azt a hangulatot, hogy óriási részvétel mellett rendszerváltàs van ezzel hatva a választási napi bizonytalanokra és plusz mozgósítást remélve.

Ezért még nem is a 11es adat lesz a kulcs hanem a 13as. Persze ennek csak az ellenpróbája lesz igazolható 😊 tehát ha 75+ lesz, akkor vagy ez történt és sikeres stratégia volt, vagy eleve ilyen volt a közhangulat. Ha 75 alatt marad, akkor meg tudni fogjuk, hogy ez volt a stratégia de nem vagy nem annyira jött be, mint remélték.
MC12
Én mondjum nem hallgattam végig gépi Péter hívását tegnap, de ha ez lett volna benne, akkor arról azért már lett volna itt szó - viszont csak találgatás van.

Szerintem szimplán az emberek annyira izgatottak, hogy minel hamarabb túl akarnak esni rajta és tudni végre az eredményeket, holott a rendszer miatt este hét előtt maximun exit pollok lehetnének.
2 hónapja
VanillaSky 1 696
Lesz sok érvénytelen meg meglepetés szavazat is.
Nálunk sógorék családja össznépien hozta magát, vagyis az idióta agyhalott formáját.
Tiszára akart szavazni mindenki.

Ebből lett sógor 1 tisza, a másik papír meglepte, azt mondja azt gondolta az nem számít, így behúzott valakit random. Valami Pétert. Mondanom sem kell, nincs ilyen keresztnevű jelölt abban a OEVK-ben. Szóval azt se tudja kire szavazott.

Az anyjának a Mi Hazánkra sikerült mindkét lapon, mert hát a mi hazánk és azt a tisza képviseli.

A tesójának érvénytelen lett, mert mindkét lapon ikszelt hármat. Ő annyira hülye, hogy választ se tud adni miért tette.

Kisegítőiskolába jártak, az anyjuk is félküllős. A 6ból lett 1 db Tisza, 2 Mi Hazánk és 1 random.

És hány ilyen ostoba gyökér lehet még, akinek semennyi agya nincs..
topin
Azért bőven nem az a jellemző, hogy egy teljes család imbecillis legyen, jobb helyeken az ilyenekre figyelnek és gondnokság alatt vannak!

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Lesz sok érvénytelen meg meglepetés szavazat is.
Nálunk sógorék családja össznépien hozta magát, vagyis az idióta agyhalott formáját.
Tiszára akart szavazni mindenki.

Ebből lett sógor 1 tisza, a másik papír meglepte, azt mondja azt gondolta az nem számít, így behúzott valakit random. Valami Pétert. Mondanom sem kell, nincs ilyen keresztnevű jelölt abban a OEVK-ben. Szóval azt se tudja kire szavazott.

Az anyjának a Mi Hazánkra sikerült mindkét lapon, mert hát a mi hazánk és azt a tisza képviseli.

A tesójának érvénytelen lett, mert mindkét lapon ikszelt hármat. Ő annyira hülye, hogy választ se tud adni miért tette.

Kisegítőiskolába jártak, az anyjuk is félküllős. A 6ból lett 1 db Tisza, 2 Mi Hazánk és 1 random.

És hány ilyen ostoba gyökér lehet még, akinek semennyi agya nincs..
topin
És akkor én vagyok a köcsög, amikor azt mondom, hogy bizonyos értelmi szinthez és alapszintű politikai ismeretekhez kellene kötni azt, hogy szavazhasson az ember.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Őszentsége Sobri Jóska
Ki a tokom szavaz dk-ra es azon belül dobrev klarara? Megyek az utcan, es a különféle feluleteken meglátom, olyan gonosz auraja es megjelenése van, hogy kiváltja belőlem az ingert, hogy szajon vagnam. 💥🥊
Ventura
Vigyázzál, 2022-ben a választás után itt még 2 hétig ment a "Klárával nyertünk volna" polémia.
Úúú, mennyit kaptam, amikor akkor leírtam hogy a Fidesz bármilyen mértékű bukásának 0. feltétele az Apró-klán eltakarítása.
Kampman
Alapvetően volt benne ráció, lehetett volna belőle jó politikus a családi háttere ellenére, csak lehet megkattant ő is vagy nem tudta elviselni, hogy jön egy MP és az elviszi az egészet.

Esetleg nem kellett volna az Összefogás során meg utána elkezdeni kinyírni a többi baloldali pártot meg ugyanúgy kavarni mint korábban.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
15 percre ellépek, erre 28 hozzászólás 😊
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
nah faszom mikor belövöm a partizánt akkor lép Pogátsa 😕
Negritis, a vajda
Ugye tudod hogy Youtubeon visszatekerhető az adás? 😊
bobi0092
tudom, de nincs az az isten hogy ezt a liveot visszatekerjem

háttérzajnak megy a közvetítés a tv-n

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyenletes növekedés.
Amúgy 2022-ben havas reggel volt, aztán napközben jobb lett az idő. Most meg szép tavaszias reggellel indultunk. Ez is számíthat.
 i.ibb.co/B29rdq0T/lllll.jpg
deyell


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 556
Ebből 80% feletti részvétel lesz
gabokocka
Ha netán tényleg az lesz, két órás meme videót lehet majd csinálni abból, ahogy a szakértők Hahn Endrét hülyézük. 😊

(Szerintem amúgy nem lesz. Le fog ez csengeni. Rekord lesz, de bőven 80 alatt.)
peterk2005 udvari bolond
Most lett realitás a 75% környéke.
MC12
Igen, én is kb. oda tippelem a mostani adatok alapján.
peterk2005 udvari bolond
Kivéve ha egy olyan stratégia van mögötte, hogy amit látunk az nem “új” szavazat, hanem egy “előrehozott” szavazat. Lehet a Tisza mozgósítási stratégiája az, hogy délelőtt a lehető legnagyobb tömeget elvinni, akit elérnek, és megteremteni azt a hangulatot, hogy óriási részvétel mellett rendszerváltàs van ezzel hatva a választási napi bizonytalanokra és plusz mozgósítást remélve.

Ezért még nem is a 11es adat lesz a kulcs hanem a 13as. Persze ennek csak az ellenpróbája lesz igazolható 😊 tehát ha 75+ lesz, akkor vagy ez történt és sikeres stratégia volt, vagy eleve ilyen volt a közhangulat. Ha 75 alatt marad, akkor meg tudni fogjuk, hogy ez volt a stratégia de nem vagy nem annyira jött be, mint remélték.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”