Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Őszentsége Sobri Jóska
Ki a tokom szavaz dk-ra es azon belül dobrev klarara? Megyek az utcan, es a különféle feluleteken meglátom, olyan gonosz auraja es megjelenése van, hogy kiváltja belőlem az ingert, hogy szajon vagnam. 💥🥊
Ventura
Vigyázzál, 2022-ben a választás után itt még 2 hétig ment a "Klárával nyertünk volna" polémia.
Úúú, mennyit kaptam, amikor akkor leírtam hogy a Fidesz bármilyen mértékű bukásának 0. feltétele az Apró-klán eltakarítása.
Kampman
Alapvetően volt benne ráció, lehetett volna belőle jó politikus a családi háttere ellenére, csak lehet megkattant ő is vagy nem tudta elviselni, hogy jön egy MP és az elviszi az egészet.

Esetleg nem kellett volna az Összefogás során meg utána elkezdeni kinyírni a többi baloldali pártot meg ugyanúgy kavarni mint korábban.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
15 percre ellépek, erre 28 hozzászólás 😊
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 018 — The Mathematician
nah faszom mikor belövöm a partizánt akkor lép Pogátsa 😕
Negritis, a vajda
Ugye tudod hogy Youtubeon visszatekerhető az adás? 😊
bobi0092
tudom, de nincs az az isten hogy ezt a liveot visszatekerjem

háttérzajnak megy a közvetítés a tv-n

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyenletes növekedés.
Amúgy 2022-ben havas reggel volt, aztán napközben jobb lett az idő. Most meg szép tavaszias reggellel indultunk. Ez is számíthat.
 i.ibb.co/B29rdq0T/lllll.jpg
deyell


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 556
Ebből 80% feletti részvétel lesz
gabokocka
Ha netán tényleg az lesz, két órás meme videót lehet majd csinálni abból, ahogy a szakértők Hahn Endrét hülyézük. 😊

(Szerintem amúgy nem lesz. Le fog ez csengeni. Rekord lesz, de bőven 80 alatt.)
peterk2005 udvari bolond
Most lett realitás a 75% környéke.
MC12
Igen, én is kb. oda tippelem a mostani adatok alapján.
peterk2005 udvari bolond
Kivéve ha egy olyan stratégia van mögötte, hogy amit látunk az nem “új” szavazat, hanem egy “előrehozott” szavazat. Lehet a Tisza mozgósítási stratégiája az, hogy délelőtt a lehető legnagyobb tömeget elvinni, akit elérnek, és megteremteni azt a hangulatot, hogy óriási részvétel mellett rendszerváltàs van ezzel hatva a választási napi bizonytalanokra és plusz mozgósítást remélve.

Ezért még nem is a 11es adat lesz a kulcs hanem a 13as. Persze ennek csak az ellenpróbája lesz igazolható 😊 tehát ha 75+ lesz, akkor vagy ez történt és sikeres stratégia volt, vagy eleve ilyen volt a közhangulat. Ha 75 alatt marad, akkor meg tudni fogjuk, hogy ez volt a stratégia de nem vagy nem annyira jött be, mint remélték.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Lesz sok érvénytelen meg meglepetés szavazat is.
Nálunk sógorék családja össznépien hozta magát, vagyis az idióta agyhalott formáját.
Tiszára akart szavazni mindenki.

Ebből lett sógor 1 tisza, a másik papír meglepte, azt mondja azt gondolta az nem számít, így behúzott valakit random. Valami Pétert. Mondanom sem kell, nincs ilyen keresztnevű jelölt abban a OEVK-ben. Szóval azt se tudja kire szavazott.

Az anyjának a Mi Hazánkra sikerült mindkét lapon, mert hát a mi hazánk és azt a tisza képviseli.

A tesójának érvénytelen lett, mert mindkét lapon ikszelt hármat. Ő annyira hülye, hogy választ se tud adni miért tette.

Kisegítőiskolába jártak, az anyjuk is félküllős. A 6ból lett 1 db Tisza, 2 Mi Hazánk és 1 random.

És hány ilyen ostoba gyökér lehet még, akinek semennyi agya nincs..
topin
Legközelebb kell nekik sablont készíteni 😀

Jézusom paszmeg, micsoda logikák.
Épp most olvasom Eco-tól a Foucault-ingát, abban van egy ilyen rész, ahol hasonló módon logikázó embertípust ír le.
Vannak a világon gyengeelméjűek, hülyék, buták és bolondok.
Normális embernek az számít, akinél ésszerű arányban keverednek ezek a komponensek, de időnként mindegyikünk lehet egyik-egyik.
2 hónapja
topin New England Patriots 2 392
Lesz sok érvénytelen meg meglepetés szavazat is.
Nálunk sógorék családja össznépien hozta magát, vagyis az idióta agyhalott formáját.
Tiszára akart szavazni mindenki.

Ebből lett sógor 1 tisza, a másik papír meglepte, azt mondja azt gondolta az nem számít, így behúzott valakit random. Valami Pétert. Mondanom sem kell, nincs ilyen keresztnevű jelölt abban a OEVK-ben. Szóval azt se tudja kire szavazott.

Az anyjának a Mi Hazánkra sikerült mindkét lapon, mert hát a mi hazánk és azt a tisza képviseli.

A tesójának érvénytelen lett, mert mindkét lapon ikszelt hármat. Ő annyira hülye, hogy választ se tud adni miért tette.

Kisegítőiskolába jártak, az anyjuk is félküllős. A 6ból lett 1 db Tisza, 2 Mi Hazánk és 1 random.

És hány ilyen ostoba gyökér lehet még, akinek semennyi agya nincs..
topin
ez komoly?? és hogyan, miből tundak megélni, mit tudnak dolgozni??
Pep71
Árufeltöltő mindkettő.
2 hónapja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Ebből 80% feletti részvétel lesz
gabokocka
én 81-et tippeltem.

de ez már 1.2M ember. kemény bazdmeg.
petey
Ez ha így halad simán, a kláráéknak és a kutyáknak az 1%, a mihazánknak az 5% izzadós lesz
gabokocka
Ritkán akartam valamit annyira mint most, hogy a Toro brigád ne jusson be.
Klárikáékra is ráfér a pofon.
Bazzani
be fognak menni, nagyon könnyedén, emiatt nem kell félni.
Kenny
Félni?
Én attol félek ha bemennek.
Bazzani
4 év alatt milyen félelmeidet váltottak konkrétan ők valóra?
Kampman
Az ostobák pártja.
Rasszista, laposföldhívő, ostoba, agresszív brigád.
Semmi keresnivalójuk nincs egy normális ország parlamentjében.

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527

Őszentsége Sobri Jóska
Ki a tokom szavaz dk-ra es azon belül dobrev klarara? Megyek az utcan, es a különféle feluleteken meglátom, olyan gonosz auraja es megjelenése van, hogy kiváltja belőlem az ingert, hogy szajon vagnam. 💥🥊
Ventura
Vigyázzál, 2022-ben a választás után itt még 2 hétig ment a "Klárával nyertünk volna" polémia.
Úúú, mennyit kaptam, amikor akkor leírtam hogy a Fidesz bármilyen mértékű bukásának 0. feltétele az Apró-klán eltakarítása.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Ebből 80% feletti részvétel lesz
gabokocka
én 81-et tippeltem.

de ez már 1.2M ember. kemény bazdmeg.
petey
Ez ha így halad simán, a kláráéknak és a kutyáknak az 1%, a mihazánknak az 5% izzadós lesz
gabokocka
Ritkán akartam valamit annyira mint most, hogy a Toro brigád ne jusson be.
Klárikáékra is ráfér a pofon.
Bazzani
be fognak menni, nagyon könnyedén, emiatt nem kell félni.
Kenny
Félni?
Én attol félek ha bemennek.
Bazzani
4 év alatt milyen félelmeidet váltottak konkrétan ők valóra?
2 hónapja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽

Őszentsége Sobri Jóska
Ki a tokom szavaz dk-ra es azon belül dobrev klarara? Megyek az utcan, es a különféle feluleteken meglátom, olyan gonosz auraja es megjelenése van, hogy kiváltja belőlem az ingert, hogy szajon vagnam. 💥🥊

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Én stílusosan a névre gravírozott kolis ballagási tollal választottam rendszert.
Lista DK egyéni Munkáspárt, ahogy kell 🤣
Szavazási tracklistem:  music.youtube.com/watch?v=ZtK35cI88hc&si=xcb1apzJgq0ddZel
2 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Lesz sok érvénytelen meg meglepetés szavazat is.
Nálunk sógorék családja össznépien hozta magát, vagyis az idióta agyhalott formáját.
Tiszára akart szavazni mindenki.

Ebből lett sógor 1 tisza, a másik papír meglepte, azt mondja azt gondolta az nem számít, így behúzott valakit random. Valami Pétert. Mondanom sem kell, nincs ilyen keresztnevű jelölt abban a OEVK-ben. Szóval azt se tudja kire szavazott.

Az anyjának a Mi Hazánkra sikerült mindkét lapon, mert hát a mi hazánk és azt a tisza képviseli.

A tesójának érvénytelen lett, mert mindkét lapon ikszelt hármat. Ő annyira hülye, hogy választ se tud adni miért tette.

Kisegítőiskolába jártak, az anyjuk is félküllős. A 6ból lett 1 db Tisza, 2 Mi Hazánk és 1 random.

És hány ilyen ostoba gyökér lehet még, akinek semennyi agya nincs..
topin
ez komoly?? és hogyan, miből tundak megélni, mit tudnak dolgozni??
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Ezek jelek..


Bócsa fideszes polgármestere a Tiszára szavazott
A Bács-Kiskun vármegyében lévő Bócsa polgármestere, Szőke-Tóth Mihály a Facebookra posztolta ki, hogy ő is elment szavazni. „Az orosz befolyás ellen, az európai értékek mellett teszem le a voksomat. A gyenge kormányzati teljesítmény és az azt elfedni próbáló háborús félelemkeltés helyett egy építkezni akaró, jövőképet adó, a nemzet számára a reményt jelentő közösséget támogatom. Kezdjünk Tiszta lappal!”

Szőke-Tóth Mihály 2024-ben 71,15 százalékkal (587 szavazat) nyerte meg a polgármester-választást. Akkor a kormánypártok támogatását élvezte. Bócsa a Kiskunfélegyházai választókörzethez tartozik. A választói kedve szinte megegyezik az országos átlaggal.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Lesz sok érvénytelen meg meglepetés szavazat is.
Nálunk sógorék családja össznépien hozta magát, vagyis az idióta agyhalott formáját.
Tiszára akart szavazni mindenki.

Ebből lett sógor 1 tisza, a másik papír meglepte, azt mondja azt gondolta az nem számít, így behúzott valakit random. Valami Pétert. Mondanom sem kell, nincs ilyen keresztnevű jelölt abban a OEVK-ben. Szóval azt se tudja kire szavazott.

Az anyjának a Mi Hazánkra sikerült mindkét lapon, mert hát a mi hazánk és azt a tisza képviseli.

A tesójának érvénytelen lett, mert mindkét lapon ikszelt hármat. Ő annyira hülye, hogy választ se tud adni miért tette.

Kisegítőiskolába jártak, az anyjuk is félküllős. A 6ból lett 1 db Tisza, 2 Mi Hazánk és 1 random.

És hány ilyen ostoba gyökér lehet még, akinek semennyi agya nincs..
topin
nézd a jó oldalát, egyikük sem szavazott a fideszre.
deyell
Az egy random még lehet az
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Lesz sok érvénytelen meg meglepetés szavazat is.
Nálunk sógorék családja össznépien hozta magát, vagyis az idióta agyhalott formáját.
Tiszára akart szavazni mindenki.

Ebből lett sógor 1 tisza, a másik papír meglepte, azt mondja azt gondolta az nem számít, így behúzott valakit random. Valami Pétert. Mondanom sem kell, nincs ilyen keresztnevű jelölt abban a OEVK-ben. Szóval azt se tudja kire szavazott.

Az anyjának a Mi Hazánkra sikerült mindkét lapon, mert hát a mi hazánk és azt a tisza képviseli.

A tesójának érvénytelen lett, mert mindkét lapon ikszelt hármat. Ő annyira hülye, hogy választ se tud adni miért tette.

Kisegítőiskolába jártak, az anyjuk is félküllős. A 6ból lett 1 db Tisza, 2 Mi Hazánk és 1 random.

És hány ilyen ostoba gyökér lehet még, akinek semennyi agya nincs..
topin
Ja de félküllősből odaát is vannak bőven.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 878 — Sworn to the Dark
Lesz sok érvénytelen meg meglepetés szavazat is.
Nálunk sógorék családja össznépien hozta magát, vagyis az idióta agyhalott formáját.
Tiszára akart szavazni mindenki.

Ebből lett sógor 1 tisza, a másik papír meglepte, azt mondja azt gondolta az nem számít, így behúzott valakit random. Valami Pétert. Mondanom sem kell, nincs ilyen keresztnevű jelölt abban a OEVK-ben. Szóval azt se tudja kire szavazott.

Az anyjának a Mi Hazánkra sikerült mindkét lapon, mert hát a mi hazánk és azt a tisza képviseli.

A tesójának érvénytelen lett, mert mindkét lapon ikszelt hármat. Ő annyira hülye, hogy választ se tud adni miért tette.

Kisegítőiskolába jártak, az anyjuk is félküllős. A 6ból lett 1 db Tisza, 2 Mi Hazánk és 1 random.

És hány ilyen ostoba gyökér lehet még, akinek semennyi agya nincs..
topin
nézd a jó oldalát, egyikük sem szavazott a fideszre.

built for this shit

2 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
nah faszom mikor belövöm a partizánt akkor lép Pogátsa 😕
Negritis, a vajda
Ugye tudod hogy Youtubeon visszatekerhető az adás? 😊
2 hónapja
topin New England Patriots 2 392
Lesz sok érvénytelen meg meglepetés szavazat is.
Nálunk sógorék családja össznépien hozta magát, vagyis az idióta agyhalott formáját.
Tiszára akart szavazni mindenki.

Ebből lett sógor 1 tisza, a másik papír meglepte, azt mondja azt gondolta az nem számít, így behúzott valakit random. Valami Pétert. Mondanom sem kell, nincs ilyen keresztnevű jelölt abban a OEVK-ben. Szóval azt se tudja kire szavazott.

Az anyjának a Mi Hazánkra sikerült mindkét lapon, mert hát a mi hazánk és azt a tisza képviseli.

A tesójának érvénytelen lett, mert mindkét lapon ikszelt hármat. Ő annyira hülye, hogy választ se tud adni miért tette.

Kisegítőiskolába jártak, az anyjuk is félküllős. A 6ból lett 1 db Tisza, 2 Mi Hazánk és 1 random.

És hány ilyen ostoba gyökér lehet még, akinek semennyi agya nincs..
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 878 — Sworn to the Dark

built for this shit

2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Nem ismerős. Ki ez?
 www.facebook.com/share/v/1Hak9L2yam/
peterk2005 udvari bolond
mtva volt vezére.

2 hónapja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Ebből 80% feletti részvétel lesz
gabokocka
én 81-et tippeltem.

de ez már 1.2M ember. kemény bazdmeg.
petey
Ez ha így halad simán, a kláráéknak és a kutyáknak az 1%, a mihazánknak az 5% izzadós lesz
gabokocka
Ritkán akartam valamit annyira mint most, hogy a Toro brigád ne jusson be.
Klárikáékra is ráfér a pofon.
Bazzani
be fognak menni, nagyon könnyedén, emiatt nem kell félni.
Kenny
Félni?
Én attol félek ha bemennek.

2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem ismerős. Ki ez?
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/665577959_1334130921860636_4098777983694279166_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=QSmV0lrOepAQ7kNvwEVFPd4&_nc_oc=AdrJGSAT7VcwONyOowbRBV8h0B__ih31D6W6msT4MGs_BP8oVHw-WmkIHxtMIQxt3UI&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=dsqVzFMUqM0W7OwsgHqJRg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9axTmQtMR6ESCw8ouVgsMN_pBYZtrxr3hw8PLEpHiHjQ&oe=6A441AB6
944.499 Aufrufe · 41.205 Reaktionen | KÖSZÖNÖM! FRISSÍTÉS: egy születésnapi buliba menet, út közben csináltam ezt a videót. Az ismerőseimnek szerettem volna elmondani, hogy hosszas bizonytalankodás után döntöttem. Bíztam benne, hogy ha van még közöttük aki bizonytalan, esetleg hatok rá, elmegy szavazni. A kampány alatt kitettem már pár videót, ami az ismerőseimen kívül eljutott néhány ezer emberhez. Sejtettem, hogy ezt is nézik majd ennyien, de azt nem sejtettem, hogy ekkorát megy. Többezer facebook felhaszáló kezdte megosztani. Éjfélkor átlépte a nézettség a százezret, vasárnap reggel már 200 ezernél járt. Ismeretlenek írtak rám messengeren, hogy köszönik, és küldték a kora reggeli szavazós fotóikat. Ekkor kapta fel és osztotta meg néhány online újság. Urnazárásig 400 ezren láttátok. Én akkor már úton voltam. Magyar Péter győzelmi beszédét az osztrák-német határnál félreállva néztem. Azt hittem, ahogy jött, úgy el is múlik a 15 perces hírnév, de azóta 700 ezer fölé emelkedett a megtekintések száma. Köszönöm. Lelkesen posztolok tovább. Kamionsofőrként keresem a kenyerem és közben újságíró lehetek. Ingyen, mindenféle anyagi érdektől és befolyástól mentesen. Felelős magyar állampolgárként, hogy még egy rendszerváltást ne csesszünk el. Szabad költészet. Szabad vers. Szabad választani. #orbán #orbanviktor #fidesz #tisza #magyarpéter #választás #szavazas #rendszervaltas #mtva | Tibor Bognár
KÖSZÖNÖM! FRISSÍTÉS: egy születésnapi buliba menet, út közben csináltam ezt a videót. Az ismerőseimnek szerettem volna elmondani, hogy hosszas bizonytalankodás után döntöttem. Bíztam benne, hogy ha...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Félelmetes milyen sokan "szeretik" Orbánt külföldön. WoWban egy osztrák srác írta hogy hajrá Orbán, amikor kiderült magyar vagyok...
Nomac
Hruscsov is volt hős a nyugaton, önmagában ez semmit nem jelent. Ugyanakkor mégis, de - ahogy Kampman is írta - nem magyar probléma, hanem azt jelzi, hogy másutt is vannak gondok, és könnyebb eladni a populista konteókat.

Engem jobban ledöbbent, hogy egy Schiffer András képes eljutni oda, hogy őszintén, komolyan Pfizer Der Leyenezik, mélyállamozik és közben sajnálja, hogy az "igazi baloldal" - a Munkáspárt - nem tudott elindulni. Vagyis értelmes emberek is el tudnak jutni ide úgy, hogy egyébként nincsenek megélhetési, egészségügyi, stb. gondjaik. Csak "úgy simán" meborulnak.
peterk2005 udvari bolond
Schiffer abban borult meg, hogy nem ő lett a megváltó. Már pedig ha ő, a nagyonokos jogtudós nem lett az, akkor ne is legyen senki más sem.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Ebből 80% feletti részvétel lesz
gabokocka
én 81-et tippeltem.

de ez már 1.2M ember. kemény bazdmeg.
petey
Ez ha így halad simán, a kláráéknak és a kutyáknak az 1%, a mihazánknak az 5% izzadós lesz
gabokocka
Ritkán akartam valamit annyira mint most, hogy a Toro brigád ne jusson be.
Klárikáékra is ráfér a pofon.
Bazzani
be fognak menni, nagyon könnyedén, emiatt nem kell félni.
Kenny
Nem félünk, remélünk 😊