Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Félelmetes milyen sokan "szeretik" Orbánt külföldön. WoWban egy osztrák srác írta hogy hajrá Orbán, amikor kiderült magyar vagyok...
Nomac
Hruscsov is volt hős a nyugaton, önmagában ez semmit nem jelent. Ugyanakkor mégis, de - ahogy Kampman is írta - nem magyar probléma, hanem azt jelzi, hogy másutt is vannak gondok, és könnyebb eladni a populista konteókat.

Engem jobban ledöbbent, hogy egy Schiffer András képes eljutni oda, hogy őszintén, komolyan Pfizer Der Leyenezik, mélyállamozik és közben sajnálja, hogy az "igazi baloldal" - a Munkáspárt - nem tudott elindulni. Vagyis értelmes emberek is el tudnak jutni ide úgy, hogy egyébként nincsenek megélhetési, egészségügyi, stb. gondjaik. Csak "úgy simán" meborulnak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
én megyek mikor haverék magukhoz térnek
Negritis, a vajda
A fiatal szavazatok örök buktatója
Kampman
csak nehogy így járjanak! 😀


...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 020 — The Mathematician
én megyek mikor haverék magukhoz térnek
Negritis, a vajda
A fiatal szavazatok örök buktatója
Kampman
40hez közel már nem ezen múlik 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
én megyek mikor haverék magukhoz térnek
Negritis, a vajda
A fiatal szavazatok örök buktatója
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Félelmetes milyen sokan "szeretik" Orbánt külföldön. WoWban egy osztrák srác írta hogy hajrá Orbán, amikor kiderült magyar vagyok...
Nomac
Sokan nem szeretik Nyugaton a helyi liberális kormányokat, ezért belelátnak egy idealizált képet egy külföldibe, akinek az országában jó eséllyel sose jártak, a nyelvét pedig nem beszélik.

Nem szokatlan jelenség.

Szerkesztette: Kampman
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 020 — The Mathematician
Eddig nem volt nálam atrocitás. Valaki találkozott már valami kifogásolható eseménnyel? Meg egy órát vigyázok aztán alszom egy nagyot.
Nem néztem, ezek szerint MP és OV is leadta a szavazatát? Volt valami érdekes? Főni beszedte a nyugtatókat?
KB23
szatyor fing is szavazott már

 24.hu/belfold/2026/04/12/valasztas-2026-elo-hirfolyam/

én megyek mikor haverék magukhoz térnek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Félelmetes milyen sokan "szeretik" Orbánt külföldön. WoWban egy osztrák srác írta hogy hajrá Orbán, amikor kiderült magyar vagyok...
Nomac
Odaadjuk nekik szivesen.

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
ma az egyik legnagyobb szlovrn portalon kurvw hosszu cikk orbanrol es a szavazasrol.a komkentek 90%orban tamogato
tegnap egy ciprusi ujsagban nagy cikk.
a vilag rank figyel magyarokra
YoungZeeZee
Engem is hívogattak a lengyel beszállítóink az utóbbi hetekben.
Úgymond "érdeklődtek". Pár perc beszélgetés után kinyögték, hogy változást szeretnének.

Szerkesztette: Kampman
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Félelmetes milyen sokan "szeretik" Orbánt külföldön. WoWban egy osztrák srác írta hogy hajrá Orbán, amikor kiderült magyar vagyok...
2 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Hajrá Tisza, hajrá fiatalok.
Én még dolgozok, aztán edzünk a lányommal majd együtt megyünk szavazni (ő még sajnos csak mint kisérő).
Az ő jövője a tét, hogy egy normális világban tudjon majd élni.
Szemét tolvaj, korrupt fidesz.
Ma menniük kell.
Bazzani
Az én 6 éves kislányom majdnem elsírta magát, mikor megkérdeztem, hogy eljön-e velem szavazni a mamával való játék helyett, így inkább meghallgattuk együtt a Jégvarázsból a "sorsod szerencsés" című remek dalt 😊

Nincsenek illúzióim, de a remény hal meg utoljára.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
YoungZeeZee 9 847
ma az egyik legnagyobb szlovrn portalon kurvw hosszu cikk orbanrol es a szavazasrol.a komkentek 90%orban tamogato
tegnap egy ciprusi ujsagban nagy cikk.
a vilag rank figyel magyarokra
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Egy 2 evessel marhara nehez elindulni, de a szavazokorben makunk volt mert senki nem volt eppen bent. Szerencsere 2 perc alatt letudtuk. Egy dolgor kifogasoltam, hogy nem volt kirakva orosz zászló.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Na 6 db áradó erdélyi levélszavazat is leadva, plusz asszony húga is Tiszára szavazott, organikusan utálja a fideszt, nem kellett kérjük rá (remélem az ő szavazatát nem csalja el az RMDSZ). Nagyszülőket meg nem regisztráltuk be egyik családban sem, az -4 szavazat a Fidesznek 😀

Aszódon a fideszes polgi férje is ott volt a bizottságban, azért benyögtem nekik hogy Áradjon. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Nagyot – mondta arra kérdésre, mekkora vereséget kell elszenvednie ahhoz, hogy lemondjon. Hozzátette, amennyiben Magyar Péter nyer, gratulálni fog neki, „én mindig betartottam a civilizációs szabályokat”. Másik kérdésre, hogy alábecsülte-e Magyar Pétert, azt felelte: „senkit se becsülünk alá”.

Este remelem kiderul tartja-e a szavat
Beki
Mocskos hazug senkiházi.
Ú, de szeretném ha erre ráébresztenék az embereket, hogy mennyire átvágta őket az ilyen szövegekkel...
2 hónapja
Beki New York Jets 2 895
 hvg.hu/itthon/20260412_az-ellenzeki-szavazokorzetekben-az-atlagnal-tobben-a-fideszesekben-kevesebben-mentek-el-reggel-7-ig
2 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Na en is mar raaradtam a szavazolapra.
Brutal kitablazta az iskola bejaratot a fidesz ami full szabalytalan, de senki nem fogja leszedni.

2 hónapja
Beki New York Jets 2 895
Nagyot – mondta arra kérdésre, mekkora vereséget kell elszenvednie ahhoz, hogy lemondjon. Hozzátette, amennyiben Magyar Péter nyer, gratulálni fog neki, „én mindig betartottam a civilizációs szabályokat”. Másik kérdésre, hogy alábecsülte-e Magyar Pétert, azt felelte: „senkit se becsülünk alá”.

Este remelem kiderul tartja-e a szavat
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Eddig nem volt nálam atrocitás. Valaki találkozott már valami kifogásolható eseménnyel? Meg egy órát vigyázok aztán alszom egy nagyot.
Nem néztem, ezek szerint MP és OV is leadta a szavazatát? Volt valami érdekes? Főni beszedte a nyugtatókat?
2 hónapja
Beki New York Jets 2 895
Este a kocsmában mondták haverjaim, hogy mennek 7 körül már, de ez a részvételi adat nagyon erős
zacknorb
9 oras beszedes lesz h estig ki tarthat-e a lendulet
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintetek a településtípusok szerint részvételi adatok beárazhatják a végeredményt?
Mondjuk egy nagyvárosi 80%, egy középvárosi 70% és egy falusi 70% körüli részvétel előrevetíthet egy Tisza-győzelmet még a számlálás előtt?
Dzsokijuing
Jelezhet, de nem csak a Tiszáét. Ha nagyjából mindenütt hasonló arányban nő a részvétel mint a megszokott, az bár nem a településtípusi adatok miatt, de a Tiszának kedvez. Ha hasonló arányban netán csökkenne, az meg a Fidesznek. Legalábbis eddig az alacsonyabb részvétel nekik kedvezett.

Ha netán feltűnően eltérne a településtípusonkénti részvétel a korábban megszokottól, az nem lenne jó jel, mert az inkább manipulációra utalna, mint mozgósítási eltérésre. Szerintem. Úgyhogy reméljük ilyen nem lesz.
peterk2005 udvari bolond
2018-ban és 2022-ben a kistelepüléseken illetve a fidesznek kedvezőbb helyeken nőtt a részvétel. 2018-ban már délelőtt megvoltak ezek az adatok, nyilatkozott is erről a kolostormalac, hogy a falvakban miért mentek ennyien szavazni. 2022-ben késő délután mentem szavazni, és a részvételi adatokat látva biztos voltam, hogy megint a fidesz nyer. most is hasonló időpontban megyek szavazni, nem szeretném ugyanezt megint megélni.
deyell
Igazad van, rosszul fogalmaztam. Úgy lett volna helyes, hogy "ha nagyon eltér a korábbiak alapján most várhatótól". Az előző választáson a fiatalok és az ellenzék (jellemzően városi lakók) kedve fokozatosan elment a szavazástól, a kormánypártiak mozgósítása meg maxra pötgött, ez okozta az eltérést. Ezt egyébként a közvélemény kutatások is előre jelezték, így várható is volt. Most más várható, most a felmérések szerint a fiatalok és az ellenzéki szavazók sose voltak még ennyire motiváltak, így "alapból" a városi szavazó arányok lesznek magasak.

Ha ennek ellenkezője lenne - most is a falu nő meg jobban - az nekem manipulációra (ipari méretű szavazatvásárlásra, vagy hasonlóra) utalna. De nem hiszem. Most jöttem haza, leszavaztam, és 16 év után most először láttam olyant, hogy a szavazó körben más kitűzők is vannak, mint fidesz. Most voltak, mint a hat szavazó körben (az önkormi épületben volt mind a hat, mindegyikbe bekukkantottam) ott volt a 2-2. És az épületen kívül is. Ha ez van általánosan, akkor bár nyilván meg nem állítja a szavazat vásárlást, de azért sokskra hatással lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
stresszes nap lesz ez. ma szentendre skanzen, utána go home, késő délután megy majd a voks a tiszára. akik amúgy hívtak tegnap és azután érdeklődtek, hogy kb mikor megyünk szavazni. mikor mondtam h késő délután/kora este annak valamiért örültek. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 878 — Sworn to the Dark
anyám volt szavazni reggel 6-kor Kaposváron, ő is azt mondta, hogy sosem látott ennyi embert ilyenkor, alig tudott hol megállni autóval.

built for this shit

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Este a kocsmában mondták haverjaim, hogy mennek 7 körül már, de ez a részvételi adat nagyon erős
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Csak a szoki, megvádolni azzal a másikat, amit ők maguk csinálnak 😊
 telex.hu/belfold/2026/04/12/fidesz-feljelentest-tesz-a-tisza-allitolagos-roma-szavazatvasarlasa-miatt
(persze, oldaltól függetlenül vizsgálják ki és büntessék, ha ilyen történik)

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Beki New York Jets 2 895
A nagy részvételi arány szerintem a mihasznáknak sem kedvez.
Szerencsére.
Bazzani
Igen, ezt tobb elemzo irta. Adnam ha Toroczkainak le kellene mondania.