Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Török Gábor is a Tiszára voksol, mondjuk kellett hozzá néhány körmondat: telex.hu/belfold/2026/04/11/torok-gabor-valasztasok-egyparti-szemelykozpontu-kormanyzas
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Egyébként a felfokozott kampány miatt szerintem sokan annyira fel vannak / voltak már az este is pörögve hogy mentek hajnalban lendületből szavazni.Az majdnem duplája a 4 évvel ezelőtti adatoknakAkkor ma egy 120-130% közötti részvétel várható?
gabokocka
Platypus
A netes kommentekből legalábbis sok helyen a fiatalabb szavazókkal emelkedett a részvétel.
2 hónapja
Az meg mi a faszom hogy alapítványon keresztül 80 hűtőt osztogat Tuzson. telex.hu/belfold/2026/04/11/tuzson-bence-egenus-alapitvany-hutoket-osztogatHa beépíthető és fagyasztó nélküli, engem érdekel.
Porsan
Szerkesztette: szaba
2 hónapja
Az majdnem duplája a 4 évvel ezelőtti adatoknakAkkor ma egy 120-130% közötti részvétel várható?
gabokocka
2 hónapja
Hann jósolt rekord részvételt és Tisza 2/3ot...
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Este TVben melyik csatornan varhato ertelmes szakertes/eredmenykovetes? (Bowl, m1 poenokat hagyjuk)A legelején kevés adatra és projekciókra készülve is Partizánt ajánlok.
Beki
Vagy nézz egy új Heti Hetest azzal elmegy az idő és utána magasabb feldolgozottságból lehet többet ér már jósolni
2 hónapja
Az meg mi a faszom hogy alapítványon keresztül 80 hűtőt osztogat Tuzson. telex.hu/belfold/2026/04/11/tuzson-bence-egenus-alapitvany-hutoket-osztogat
2 hónapja
Kidobott az ágy engem is, úgyhogy akkor már letudtam gyorsan a szavazást, szerencsére 3 perc sétára volt. Meglepően sok ember járkált az utcán így kora reggel.
2 hónapja
Este TVben melyik csatornan varhato ertelmes szakertes/eredmenykovetes? (Bowl, m1 poenokat hagyjuk)
2 hónapja
Simán lehet, hogy az eleje a Fidesznek szól.Hat ha rekord reszvetel lesz es kiderul h Fidesz tudott ekkora extrat mozgositani. Itt tenyleg fel kell adni minden remenyt.Négy éve is azt hittük h a viszonylag magas részvétel az ellenzéknek jó aztán mi lett abból.Hvg oldalan 3.46%os reszvetelu arany van 7ig.Ez eddig nagyon bíztató
Beki
ervinator
Btw Máltán is jöttek az emberek, várnunk is kellett egy picit meg utánunk is már jöttek egyből.
csebi
Beki
OV-ék is megmondták, hogy keljenek korán és menjenek szavazni.
Ez is csak egy kampányfogás, hisz ha az emberek azt látják, hogy megint vezetnek és most sokkal, akkor lehet h nem mennek el, mert minek.
Miközben simán lehet h ennyi volt benne a részükről és a következő 2-3 méréskor meg már átveszi a Tisza az egészet.
Plusz reggel könnyebben le lehet intézni a láncszavazásokat, stb., szerintem.
2 hónapja
Szép új világ várható, amennyiben maradnak a g*cik...ha valakinek lenne kétsége mi várhatóÉs igen ez is az egyik ok, amiért takarodjanak. Egy miniszterelnök nem fenyegethet, poloskázhat senkit aki nem azt szeretné amit ő kigondol. Azt már más rendszernek hívják, nem demokráciának. Én meg olyat nem akarok.
Orbán elszámoltatást ígért Szabó és Pálinkás kiugrása kapcsán
Orbán Viktor interjút adott Igazság órája című online műsor vasárnapi adásában, amelyet pénteken rögzítettek. Ebben közölte, bűncselekmény az, ha az állami szolgálatból - jellemzően a fegyveres testületekből - „ugranak ki” az emberek, ki is adta, hogy ezeknek a magatartásoknak a jogi minősítését végezzék el, tárják föl, és ha kell, induljanak eljárások a választás után.
Hozzátette: a hadseregből, a rendőrségtől, a titkosszolgálattól és gazdasági versenyhivataltól kiugrott emberekkel kapcsolatban „összehangoltságot” lát. A miniszterelnök ezzel egyértelműen Szabó Bence volt nyomóznak és Pálinkás Szilveszter volt honvéd századosnak üzent, akik a rendszer korruptságáról az elmúlt hetekben tálaltak ki.
„Egyáltalán nem lennék meglepve, ha ezek mögött majd nemzetközi titkosszolgálati kapcsolatokat találnánk”- fogalmazott a miniszterelnök.
A kormányfő szerint az, hogy ezek az emberek ezt a választás előtt tették meg, „számítás” és „rossz kalkuláció” de „jön majd a kutyára a dér, mert a választás estéjén ki fog derülni, hogy rossz lóra tettek számításból”. (MTI)
petey
Matthew99
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Hat ha rekord reszvetel lesz es kiderul h Fidesz tudott ekkora extrat mozgositani. Itt tenyleg fel kell adni minden remenyt.Négy éve is azt hittük h a viszonylag magas részvétel az ellenzéknek jó aztán mi lett abból.Hvg oldalan 3.46%os reszvetelu arany van 7ig.Ez eddig nagyon bíztató
Beki
ervinator
Btw Máltán is jöttek az emberek, várnunk is kellett egy picit meg utánunk is már jöttek egyből.
csebi
2 hónapja
Négy éve is azt hittük h a viszonylag magas részvétel az ellenzéknek jó aztán mi lett abból.Hvg oldalan 3.46%os reszvetelu arany van 7ig.Ez eddig nagyon bíztató
Beki
ervinator
Btw Máltán is jöttek az emberek, várnunk is kellett egy picit meg utánunk is már jöttek egyből.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Hvg oldalan 3.46%os reszvetelu arany van 7ig.Ez eddig nagyon bíztató
Beki
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Az majdnem duplája a 4 évvel ezelőtti adatoknak
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Hvg oldalan 3.46%os reszvetelu arany van 7ig.
2 hónapja
Éjszakai plakátozas a program, csajom álmos, nem jön velem, mondom akkor csinálom szólóban. Éppen szenvedem fel az elsőt lábujjhegyen állva, amikor megjelenik egy nálam fél fejjel magasabb csupa mosoly tini, kérdezi a lány hogy segíthet-e.
Neki hála az összes plakát vagy 25 centivel feljebb került 😂
Mint kiderült a kezdetektől követi MP-t, és idén szavazhat először, és reggel az urna előtt is ő akar lenni az első. 😊
Basszunk ma oda egy gang tackle-t a rendszernek!
2 hónapja
Egyébként ennyire rosszak lennének a mérési adatok vagy van valami csalási forma, esemény amiről tud?ha valakinek lenne kétsége mi várhatóÉs igen ez is az egyik ok, amiért takarodjanak. Egy miniszterelnök nem fenyegethet, poloskázhat senkit aki nem azt szeretné amit ő kigondol. Azt már más rendszernek hívják, nem demokráciának. Én meg olyat nem akarok.
Orbán elszámoltatást ígért Szabó és Pálinkás kiugrása kapcsán
Orbán Viktor interjút adott Igazság órája című online műsor vasárnapi adásában, amelyet pénteken rögzítettek. Ebben közölte, bűncselekmény az, ha az állami szolgálatból - jellemzően a fegyveres testületekből - „ugranak ki” az emberek, ki is adta, hogy ezeknek a magatartásoknak a jogi minősítését végezzék el, tárják föl, és ha kell, induljanak eljárások a választás után.
Hozzátette: a hadseregből, a rendőrségtől, a titkosszolgálattól és gazdasági versenyhivataltól kiugrott emberekkel kapcsolatban „összehangoltságot” lát. A miniszterelnök ezzel egyértelműen Szabó Bence volt nyomóznak és Pálinkás Szilveszter volt honvéd századosnak üzent, akik a rendszer korruptságáról az elmúlt hetekben tálaltak ki.
„Egyáltalán nem lennék meglepve, ha ezek mögött majd nemzetközi titkosszolgálati kapcsolatokat találnánk”- fogalmazott a miniszterelnök.
A kormányfő szerint az, hogy ezek az emberek ezt a választás előtt tették meg, „számítás” és „rossz kalkuláció” de „jön majd a kutyára a dér, mert a választás estéjén ki fog derülni, hogy rossz lóra tettek számításból”. (MTI)
petey
Matthew99
Vagy csak annyira hamisították neki is a számokat meg a hangulatot mint az oroszoknak az ukrán háború előtt?
Esetleg csak direkt fenyeget, hogy elbizonytalanítsa az embereket a szavazástól?
Szerkesztette: Lúdas Solymi
2 hónapja
Mikor jönnek az első részvételi adatok? 7 vagy 9?Elősző a kávézási adatok: 3
Nomac

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
7:20-7:30-körül jön a 7:00-ás, és így tovább 2 óránként.Mikor jönnek az első részvételi adatok? 7 vagy 9?7
Nomac
Klaci79
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
2 hónapja
Szerintetek a településtípusok szerint részvételi adatok beárazhatják a végeredményt?Sokat fog jelenteni, de nem mindent. Mi a kistelepüléseken jól állunk, de más pl Pest megye és más Nógrád. De szerintem a partizán majd tippelget, okosabb emberek lesznek ott,
Mondjuk egy nagyvárosi 80%, egy középvárosi 70% és egy falusi 70% körüli részvétel előrevetíthet egy Tisza-győzelmet még a számlálás előtt?
Dzsokijuing
2 hónapja
ha valakinek lenne kétsége mi várhatóÉs igen ez is az egyik ok, amiért takarodjanak. Egy miniszterelnök nem fenyegethet, poloskázhat senkit aki nem azt szeretné amit ő kigondol. Azt már más rendszernek hívják, nem demokráciának. Én meg olyat nem akarok.
Orbán elszámoltatást ígért Szabó és Pálinkás kiugrása kapcsán
Orbán Viktor interjút adott Igazság órája című online műsor vasárnapi adásában, amelyet pénteken rögzítettek. Ebben közölte, bűncselekmény az, ha az állami szolgálatból - jellemzően a fegyveres testületekből - „ugranak ki” az emberek, ki is adta, hogy ezeknek a magatartásoknak a jogi minősítését végezzék el, tárják föl, és ha kell, induljanak eljárások a választás után.
Hozzátette: a hadseregből, a rendőrségtől, a titkosszolgálattól és gazdasági versenyhivataltól kiugrott emberekkel kapcsolatban „összehangoltságot” lát. A miniszterelnök ezzel egyértelműen Szabó Bence volt nyomóznak és Pálinkás Szilveszter volt honvéd századosnak üzent, akik a rendszer korruptságáról az elmúlt hetekben tálaltak ki.
„Egyáltalán nem lennék meglepve, ha ezek mögött majd nemzetközi titkosszolgálati kapcsolatokat találnánk”- fogalmazott a miniszterelnök.
A kormányfő szerint az, hogy ezek az emberek ezt a választás előtt tették meg, „számítás” és „rossz kalkuláció” de „jön majd a kutyára a dér, mert a választás estéjén ki fog derülni, hogy rossz lóra tettek számításból”. (MTI)
petey

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Szerintetek a településtípusok szerint részvételi adatok beárazhatják a végeredményt?Mondjuk egy nagyvárosi 80%, egy középvárosi 70% és egy falusi 70% körüli részvétel előrevetíthet egy Tisza-győzelmet még a számlálás előtt?
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)