Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Ja és utána 4 óra figyelés a csalások miatt. 😁
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Akkor induljunk! A 9 éves fiam fogja behúzni az x-eket a Tiszara. Itt most az O jövőről is döntünk!
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
az eredménykövetés nagy része a discordon menjen pls, főleg este 7 után, szerintem követhetőbb is, plusz talán így nem hal le az oldal

 discord.gg/JYgACEGh


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha holnap újra nyer a Fidesz...
Mire számíthatunk a következő 4 évben?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
BELARUS
gyurczi
Ha holnap nyer a Fidesz, akkor már most Belarusz vagyunk, csak még nem szembesültünk vele.
Őszentsége Sobri Jóska
Ugyanerre gondoltam én is. Megnéztem mindkét kampányzárót, és az alapján nem is Belarusznak kellene lennünk, hanem valami szürre-államnak, hogy itt a Fidesz nyerhessen. Ezek mindketten nem csak a számokat látják, de a lehetőségeik határaival is tisztában vannak. Hogy mit tudhat ő és a másik, meddig képes ill. hajlandó elmenni ő és a másik. És mindezek tudatában egyikük lényegében egy miniszterelnöki székfoglaló beszédet tartott, a másik meg előadva egy mixet a kötelező azért jók vagyunk, ne csüggedjetek-ből és a fos ez a világ bassza meg, mindenki ellenünk van-ból, lényegében leköszönt a posztjáról.

Viszont Orbánon azt látom, hogy miközben mostanra teljesen elhiszi a saját maga által kreált világot, aközben a harci kedve megvan. Ez az ember, ha rajta múlik, akkor teljes erővel a küllők közé szurkáló bot módba fog és akar váltani. A nagy kérdés, hogy a sleppje mennyire lesz hajlandó ebben részt venni úgy, hogy ők lesznek alkalmasint a bot. És ebben a játékban alkalmasint a bot törhet, repedhet, nem a kéz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Reggeli után elmegyek szavazni. Eljön velem a 16 éves fiam aki sajnálja hogy nem szavazhat… aztán eszünk egy jót és indulhat a draft amiben a tiszának drukkolok !

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 413 — #NoStress
És mi következik ebből számunkra?
Őszentsége Sobri Jóska
Fogalmam sincs mi következik ebből, csak egy ilyen érzés / gondolat jelent meg bennem azokból az olvasmányélményeimből / podcastokból / elemzői megszólalásból amiket hallgattam az elmúlt napokban.
Hogy attól hogy valami nagyon hangos, sok embert mozgat, nagyon vizuális még nem biztos hogy elegendő egy választáson a győzelemhez, pláne nem itthon.
bobi0092
Ha ezek a te érzéseid, akkor ezek a te érzéseid, de proaktívan cselekedni csak az érzéseiddel kapcsolatban tudsz, nem azok kiváltóokaival.
Chill.

2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
 youtu.be/qFiNYbB1r2Q?is=Qoz40_N8BoC45z-N
AGGGGGYGÁÁÁÁZT!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
hát nemtom, MP tolna ennyi energiával egy kampányt, ha úgyis tudná hogy kikap? ráadásul ilyen magabiztosan? szerintem nem. neki az arcára van írva minden, amit gondol.
talán a 4-en olvastam, hogy egy Tiszás kampánystáb tag azt leakelte, hogy nem hittek a szemüknek, amikor meglátták olyan helyeken a stabil vezetést, amiről nem gondolták volna, hogy meglehet vagy szoros lesz. csak nem kamuznak be ilyet.

ezzel szemben a pohos nem tud mást puffogtatni, csak hogy háború meg ukrajna, mint egy megfáradt felhúzós játék, aki tudja hogy lejárt az ideje, csak csinálni kell., hátha..
sehol nem voltak az eddigi gunyoros és pikírt megjegyzései, amiket akkor osztott amikor tudta, hogy semmi esélye az ellenfélnek, nyugodtan a sárba lehet döngölni.

nekem ez jött le ezen a héten.

2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
kitartás mindenkinek a következő 24 órához, de úgyis el fog húzódni májusig ez a szar

legyen discord szerver, ha lefagyna az oldal?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És mi következik ebből számunkra?
Őszentsége Sobri Jóska
Fogalmam sincs mi következik ebből, csak egy ilyen érzés / gondolat jelent meg bennem azokból az olvasmányélményeimből / podcastokból / elemzői megszólalásból amiket hallgattam az elmúlt napokban.
Hogy attól hogy valami nagyon hangos, sok embert mozgat, nagyon vizuális még nem biztos hogy elegendő egy választáson a győzelemhez, pláne nem itthon.
bobi0092
Ha az elmúlt évek itthon az átlagembernek nagyon is jól érezhetően egyre rosszabb élethelyzete mellett ugyanez a társadalmi osztály tényleg azt akarja, hogy tovább folytatódjon ez a szar, ugyanazokkal az arcokkal, akik a hőbörgésen, kioktatáson, riogatáson és arcoskodáson kívűl másra nem képesek, akkor tényleg nincs értelme a parlamentális demokráciának Magyarországon.

Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Itt vannak a tippjeim holnapra:

Részvétel: 79,8%

Listás szavazás:

Tisza 56,0 %
Fidesz 35,2 %
MHM 7,3 %
DK 0,8%
MKKP 0,7%

Egyéni választás:

Tisza 88 mandátum
Fidesz 18 mandátum

Egyebek:

- Tisza 2/3
- Bóna Szabolcs nyeri a Győr 03-at
- Hadházy csak 3. lesz a körzetében 20% alatt
Shilkor
Nagyon pozitív vagy.
Én meg egyre jobban hiszem h nem lesz Tisza W.
steelwolf
Őő miről maradtunk le?
Csak azt ne mondd hogy Viktor túl magabiztosnak tűnt, mert falnak megyek😀
esanders10
Stockholm szindróma, csak a szoki

2 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
És mi következik ebből számunkra?
Őszentsége Sobri Jóska
Fogalmam sincs mi következik ebből, csak egy ilyen érzés / gondolat jelent meg bennem azokból az olvasmányélményeimből / podcastokból / elemzői megszólalásból amiket hallgattam az elmúlt napokban.
Hogy attól hogy valami nagyon hangos, sok embert mozgat, nagyon vizuális még nem biztos hogy elegendő egy választáson a győzelemhez, pláne nem itthon.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 413 — #NoStress
20% feldolgozottságnál mindenki parázás, hogy marad a kormány, aztán Gyurma Pappa beírás hogy nyugizás mindenkinél, a zsákfalukban van feldolgozás először, a nagyvárosokból adatok érkezés később mert ott lassabban feldolgozás.
Adatok folyamatos érkezés, megállapítás hogy fiatalok szavazni el nem menés bezzeg a külhoniak elmenés és a fideszesek is mert buszoztatás. Közben Mi hazánk eredményre rácsodálkozás.
Idegbenlevés, hogy mégiscsak működik a gyűlöletkeltés és az ukrajnázás, Zelenszkij pedig az új Soros. Egyetlen örömlevés, hogy Dobrev Klára parlamenten kívül maradás. Kovács Gergely élőben zöld cigaretta elszívás a kutyás sajtótájékoztatón és azon vitatkozás ez a kínosabb vagy DajcsTominak levés.
Végül Sobri megállapítás hogy ő ezt az egészet nagyon élvezés.
bobi0092
A beidézett részt még mindig érzem.

Valamiért nem hagy nyugodni az a gondolat, hogy a hangos, újdonságnak ható TISZA hangulat miatt, 2026ban már nem túl divatos Fidesz szavazónak lenni => de ettől még a választói számosságuk + a rendszer nekik kedvezősége (körzethatárok, külhoni szavazatok, nemzetiségi +1) elegendő lesz egy szűk mandátum többségre.
A fiatalabb korosztálynak és a városiaknak mindig nagyobb láthatósága van akár közvéleménykutatások, akár az általános hangulat meghatározásában.
bobi0092
És mi következik ebből számunkra?

2 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
20% feldolgozottságnál mindenki parázás, hogy marad a kormány, aztán Gyurma Pappa beírás hogy nyugizás mindenkinél, a zsákfalukban van feldolgozás először, a nagyvárosokból adatok érkezés később mert ott lassabban feldolgozás.
Adatok folyamatos érkezés, megállapítás hogy fiatalok szavazni el nem menés bezzeg a külhoniak elmenés és a fideszesek is mert buszoztatás. Közben Mi hazánk eredményre rácsodálkozás.
Idegbenlevés, hogy mégiscsak működik a gyűlöletkeltés és az ukrajnázás, Zelenszkij pedig az új Soros. Egyetlen örömlevés, hogy Dobrev Klára parlamenten kívül maradás. Kovács Gergely élőben zöld cigaretta elszívás a kutyás sajtótájékoztatón és azon vitatkozás ez a kínosabb vagy DajcsTominak levés.
Végül Sobri megállapítás hogy ő ezt az egészet nagyon élvezés.
bobi0092
A beidézett részt még mindig érzem.

Valamiért nem hagy nyugodni az a gondolat, hogy a hangos, újdonságnak ható TISZA hangulat miatt, 2026ban már nem túl divatos Fidesz szavazónak lenni => de ettől még a választói számosságuk + a rendszer nekik kedvezősége (körzethatárok, külhoni szavazatok, nemzetiségi +1) elegendő lesz egy szűk mandátum többségre.
A fiatalabb korosztálynak és a városiaknak mindig nagyobb láthatósága van akár közvéleménykutatások, akár az általános hangulat meghatározásában.
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 775
Tökéletes tartalom

 www.youtube.com/watch?v=vVlxCvKlntc
Gyurma Pappa
Jön a Tisza cat-harmad?
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 413 — #NoStress
Ha holnap újra nyer a Fidesz...
Mire számíthatunk a következő 4 évben?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
BELARUS
gyurczi
Ha holnap nyer a Fidesz, akkor már most Belarusz vagyunk, csak még nem szembesültünk vele.

2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha holnap újra nyer a Fidesz...
Mire számíthatunk a következő 4 évben?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Tovább futjuk a fehéroroszországgá válás útját.
A lator oevk-k megkapják a "jussukat", ahogy Kocsis Máté megjósolta előre. Nem lesz itt semmi látnivaló továbbra se.
Maximum több útlevelet váltanak ki az elkövetkezendő hetekben.

2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Ha holnap újra nyer a Fidesz...
Mire számíthatunk a következő 4 évben?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Hát ez attól is függ, hogy mennyivel nyer, ha nyer. Sajnos én még mindig úgy gondolom, hogy nyerni fognak, de talán tényleg csak minimális különbséggel. De ez lehet, hogy pont fordítva lesz, és a tisza fog nyerni annyival. 2/3 szerintem itt nem lesz senkinek.

Most mondjuk kicsit fura volt nekem a debreceni jelenés, kint voltam én is, de nem éljenezni, szimpla nézőként. Sokkal, de tényleg kurvára sokkal többen voltak DEBRECENBEN a tisza rendezvényén, mint a fideszén. Ebben a rohadt nagy fideszes városban. Persze ez sem jelent még semmit, simán nyerhet így is erre a fidesz, de intő jelenség volt ez. Lehet az akksi gyár itt is végre megtette a hatását?
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Viccet felre téve, valszeg kicsit megcsappan a létszám.. akik meg maradnak, taknyosra lesznek szoptatva.szoval remélem nem lesz ilyen! Holnap eltakarodnak.



Just Win Baby!
2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 266 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ha holnap újra nyer a Fidesz...
Mire számíthatunk a következő 4 évben?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Hogy külföldről fogok ide kommentelni
JC6 (Mr. Miele)
Ezen már én is gondolkodtam.... Családostól.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 404 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha holnap újra nyer a Fidesz...
Mire számíthatunk a következő 4 évben?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Mindig Tóth Gabi fogja énekelni a himnuszt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Ha holnap újra nyer a Fidesz...
Mire számíthatunk a következő 4 évben?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nem Eckü tartja a kormanyinfot.



Just Win Baby!
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Ha holnap újra nyer a Fidesz...
Mire számíthatunk a következő 4 évben?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
BELARUS

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Ha holnap újra nyer a Fidesz...
Mire számíthatunk a következő 4 évben?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Hogy külföldről fogok ide kommentelni
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Ha holnap újra nyer a Fidesz...
Mire számíthatunk a következő 4 évben?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Akkor erre a kérdésre hétfőn már oroszul kell válaszolni.