Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 266 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ha holnap újra nyer a Fidesz...
Mire számíthatunk a következő 4 évben?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Na akkor egy tipp, de még sosem voltam ennyire bizonytalan.
Az első kétharmadot szerintem mindenki látta előre, annak a megtippelésében nem volt teljesítmény, a többinél mindig azt mondtam, hogy nyer a Fidesz, de kétharmad nélkül. Most tényleg kb. mindent el tudok képzelni, persze a Medián-féle ordenáré kamut leszámítva.

Egyéni eredmények
Fidesz 56
Tisza 50

Lista
Tisza 46
Fidesz 43
Mihazánk 6
DK 4
Kutyák 1

A valasztas2026.com kalkulátora erre azt hozta ki nekem, hogy
Fidesz 99 képviselő
Tisza 95
Mihazánk 5
Nemzetiségi 1

Bár a csatolt térképen Csornát a Tiszának adta, szóval már ebben sem hiszek.

Na majd meglátjuk.

Holnap egyéniben kutyák, listán mihazánk.
2 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 556
Tökéletes tartalom

 www.youtube.com/watch?v=vVlxCvKlntc
Gyurma Pappa
Én teljesen ráfüggtem. Az év kontentje eddig.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Tökéletes tartalom

 www.youtube.com/watch?v=vVlxCvKlntc

Szerkesztette: Gyurma Pappa

2 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Itt vannak a tippjeim holnapra:

Részvétel: 79,8%

Listás szavazás:

Tisza 56,0 %
Fidesz 35,2 %
MHM 7,3 %
DK 0,8%
MKKP 0,7%

Egyéni választás:

Tisza 88 mandátum
Fidesz 18 mandátum

Egyebek:

- Tisza 2/3
- Bóna Szabolcs nyeri a Győr 03-at
- Hadházy csak 3. lesz a körzetében 20% alatt
Shilkor
Nagyon pozitív vagy.
Én meg egyre jobban hiszem h nem lesz Tisza W.
steelwolf
Őő miről maradtunk le?
Csak azt ne mondd hogy Viktor túl magabiztosnak tűnt, mert falnak megyek😀
esanders10
Rossz előérzet.
Ismerős cégénél közel 10 kisteherautó fordult meg, amiben élelmiszer volt. Ez csak 1 dolog, de mindent megtesznek h hatalmon maradjanak és mindenkin átgázolnak!
Remélem nem így lesz, és behúzza a DK | a 3.% is 😁 |
steelwolf
Vaaagy...azért kell az az ételcsomag, hogy ne legyen Tisza kétharmad.
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Itt vannak a tippjeim holnapra:

Részvétel: 79,8%

Listás szavazás:

Tisza 56,0 %
Fidesz 35,2 %
MHM 7,3 %
DK 0,8%
MKKP 0,7%

Egyéni választás:

Tisza 88 mandátum
Fidesz 18 mandátum

Egyebek:

- Tisza 2/3
- Bóna Szabolcs nyeri a Győr 03-at
- Hadházy csak 3. lesz a körzetében 20% alatt
Shilkor
Nagyon pozitív vagy.
Én meg egyre jobban hiszem h nem lesz Tisza W.
steelwolf
Őő miről maradtunk le?
Csak azt ne mondd hogy Viktor túl magabiztosnak tűnt, mert falnak megyek😀
esanders10
Rossz előérzet.
Ismerős cégénél közel 10 kisteherautó fordult meg, amiben élelmiszer volt. Ez csak 1 dolog, de mindent megtesznek h hatalmon maradjanak és mindenkin átgázolnak!
Remélem nem így lesz, és behúzza a DK | a 3.% is 😁 |
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM

Őszentsége Sobri Jóska
Az a baj, hogy kinézem belőle, hogy itt marad kísérteni a közéletben, mint Thürmer Gyula.
resistance is futile
Nekem már megvan a holnapi Dobrev-beszéd:

"Hatalmas ellenszélben, nagy küzdelemben elértük az 1%-ot, így fennmaradunk, és a Parlamenten kívülről a legkérlelhetetlenebb kritikusai leszünk az új kormánynak, mint a baloldali értékek egyetlen igaz letéteményesei!"

2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 012
Itt vannak a tippjeim holnapra:

Részvétel: 79,8%

Listás szavazás:

Tisza 56,0 %
Fidesz 35,2 %
MHM 7,3 %
DK 0,8%
MKKP 0,7%

Egyéni választás:

Tisza 88 mandátum
Fidesz 18 mandátum

Egyebek:

- Tisza 2/3
- Bóna Szabolcs nyeri a Győr 03-at
- Hadházy csak 3. lesz a körzetében 20% alatt
Shilkor
Nagyon pozitív vagy.
Én meg egyre jobban hiszem h nem lesz Tisza W.
steelwolf
Őő miről maradtunk le?
Csak azt ne mondd hogy Viktor túl magabiztosnak tűnt, mert falnak megyek😀
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 413 — #NoStress
Gyér heni, kuki, Curtis trió vadhajtasok alapra, JESSZUS ATYA ÚR ISTEN.

Én azt hittem hogy a cringemeterem már korábban ki lett maxolva, aha, meg a nagy faszt.
Gyerekek, ez kurva jó 😂
Azért a meme aranybánya hiányozni fog 😞
esanders10
Azért van annak egy diszkrét bája, amikor a vadhajtások, ami egy széljobbos banda csinál mulatós zenét...és még van benne scooteres döpp-dödödöpp is 😀

Erős felhozatal, de nem tudnak megingatni, én a DK-ra teszem a voksom, engem a Klára meggyőzött. 😛
Lúdas Solymi

Őszentsége Sobri Jóska
Az a baj, hogy kinézem belőle, hogy itt marad kísérteni a közéletben, mint Thürmer Gyula.
resistance is futile

2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Gyér heni, kuki, Curtis trió vadhajtasok alapra, JESSZUS ATYA ÚR ISTEN.

Én azt hittem hogy a cringemeterem már korábban ki lett maxolva, aha, meg a nagy faszt.
Gyerekek, ez kurva jó 😂
Azért a meme aranybánya hiányozni fog 😞
esanders10
Azért van annak egy diszkrét bája, amikor a vadhajtások, ami egy széljobbos banda csinál mulatós zenét...és még van benne scooteres döpp-dödödöpp is 😀

Erős felhozatal, de nem tudnak megingatni, én a DK-ra teszem a voksom, engem a Klára meggyőzött. 😛
Lúdas Solymi

Őszentsége Sobri Jóska
Az a baj, hogy kinézem belőle, hogy itt marad kísérteni a közéletben, mint Thürmer Gyula.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 413 — #NoStress
Gyér heni, kuki, Curtis trió vadhajtasok alapra, JESSZUS ATYA ÚR ISTEN.

Én azt hittem hogy a cringemeterem már korábban ki lett maxolva, aha, meg a nagy faszt.
Gyerekek, ez kurva jó 😂
Azért a meme aranybánya hiányozni fog 😞
esanders10
Azért van annak egy diszkrét bája, amikor a vadhajtások, ami egy széljobbos banda csinál mulatós zenét...és még van benne scooteres döpp-dödödöpp is 😀

Erős felhozatal, de nem tudnak megingatni, én a DK-ra teszem a voksom, engem a Klára meggyőzött. 😛
Lúdas Solymi

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Gyér heni, kuki, Curtis trió vadhajtasok alapra, JESSZUS ATYA ÚR ISTEN.

Én azt hittem hogy a cringemeterem már korábban ki lett maxolva, aha, meg a nagy faszt.
Gyerekek, ez kurva jó 😂
Azért a meme aranybánya hiányozni fog 😞
esanders10
Azért van annak egy diszkrét bája, amikor a vadhajtások, ami egy széljobbos banda csinál mulatós zenét...és még van benne scooteres döpp-dödödöpp is 😀

Erős felhozatal, de nem tudnak megingatni, én a DK-ra teszem a voksom, engem a Klára meggyőzött. 😛

Szerkesztette: Lúdas Solymi
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/671588737_3915406545432790_5191696131416997351_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1170x2048&ctp=p600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=cae128&_nc_ohc=m8nsM9duhroQ7kNvwEoTJVN&_nc_oc=AdqGlP5qb2I-9YMhnKa_P41I5MoFjJgeWvMN1CQsCkkqrS9yJ5DAHvXuEeybKbPAap4&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=OJZuY2AZ_KkFr3aApfLPnA&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8NE-HuXza36VKYZmMjEEncYZ1tgNTITTLIASBsEkEumw&oe=6A458AFA
Dániel Magyar
Ne felejtsd el ez a szavazás nem a politikusokról szól, hanem rólunk. Az átlagemberekről. A munkásokról, szerelőkről, szakácsokról, pultosokról, postásokról. Rólad és rólam. Holnap menj el szavazni!...
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Bödőcs: "Gyere dédi, gyere a dpk-ba, meg kell vívni a kommentmezei csatát, a kommentmezei csatat. Na jol van megyek mert ugy felbaszott ez a magyarpéteeeeeeer! A zselenszkijjel is egyutt ették az ai csecsemőőőt!" Meghalok. XD
Brouwerij van de Vrij
Nekem ez a két kedvencem:

"Mindig jókedvű a Lázár, minthogyha már minden elévült volna."

"Orbán: Visszakapjuk Erdélyt?
Trump: Nem, de itt egy sapka."
Őszentsége Sobri Jóska
31-én néztük az átriumban. A tavalyi kicsit jobban tetszett, de még mindig zseni a csávó. Akkor volt az óraátállítás, és már aznap beleépítette a műsorába a MÁVosok IT balfaszkodását. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
flowba van a kicsi nagyon.
Kenny
Úgy beszél mint aki már nyert is.
Nem lehet h a két beszed dátumát fel csereltek véletlenül?
csebi
innen lehet nagyon esni 😀
Kenny
Viccen kívül innen ahol most van csak esni lehet vszeg
csebi
Mondtam is haveromnak mikor erről beszélt, hogy mintha már tudná az eredményt.

Btw kimentem a kampány záróra Debrecenben. Kifolyt a tömeg a sugárútra, szóval szerintem minimum a győri tömeg létszáma lehetett. Jó volt a hangulat.

Ma estére már két külön forrásból, két külön településről hallottam, hogy nyugdíjasokat hívnak fel, be sem mutatkozva felszólítják az öreget hogy szavazzon a fideszre, különben vissza kell fizetni a 13. és 14. havi nyugdíjat. Remélem azért több ember gondol arra, hogy a senki nem tudja ellenőrizni, ki hogyan szavaz, ha csak nem készít róla képet vagy nem mondja el, mint aki ettől fosik be.
2 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Na nekem most volt elég ebből az őrületből. Majd megnézem az eredményt, addig meg csak sport.
Matthew99
Nagyon sokáig bírtad, tisztelet!

Hat dr miniszterelnök úr nagyon gyenge és megfáradt hatást kelt.
rob3r7o
Én kicsit féltem tőle, hogy ebbe a tempóba bele fog halni/rokkanni. Azért az ő korában és fizikai állapota mellett ez végzetes is lehet.
szaba
De ettől miért féltél?
dugo93
Mittudomén, hátha elhalasztja a választást a halálával.
szaba
Jaaa, így ok. Azt hittem azzal lett volna probléma, hogy nem látjuk többé 😕

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Na nekem most volt elég ebből az őrületből. Majd megnézem az eredményt, addig meg csak sport.
Matthew99
Nagyon sokáig bírtad, tisztelet!

Hat dr miniszterelnök úr nagyon gyenge és megfáradt hatást kelt.
rob3r7o
Én kicsit féltem tőle, hogy ebbe a tempóba bele fog halni/rokkanni. Azért az ő korában és fizikai állapota mellett ez végzetes is lehet.
szaba
De ettől miért féltél?
dugo93
Mittudomén, hátha elhalasztja a választást a halálával.
2 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Na nekem most volt elég ebből az őrületből. Majd megnézem az eredményt, addig meg csak sport.
Matthew99
Nagyon sokáig bírtad, tisztelet!

Hat dr miniszterelnök úr nagyon gyenge és megfáradt hatást kelt.
rob3r7o
Én kicsit féltem tőle, hogy ebbe a tempóba bele fog halni/rokkanni. Azért az ő korában és fizikai állapota mellett ez végzetes is lehet.
szaba
De ettől miért féltél?

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 878 — Sworn to the Dark
tippelek én is:

Részvétel: 75%

Listás szavazás:

Tisza 50%
Fidesz 40%
MHM 7%
DK 2%
MKKP 1%

Egyéni választás:

Tisza 71 mandátum
Fidesz 35 mandátum

egyéb:
Pest és Csongrád megyében tarol a Tisza
minden fővárosi és megyei jogú város központú választókerületben nyer a Tisza
Fejér 3-ban (Felcsút) Orbán nagy bánatára leszop a fidesz

built for this shit

2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Itt vannak a tippjeim holnapra:

Részvétel: 79,8%

Listás szavazás:

Tisza 56,0 %
Fidesz 35,2 %
MHM 7,3 %
DK 0,8%
MKKP 0,7%

Egyéni választás:

Tisza 88 mandátum
Fidesz 18 mandátum

Egyebek:

- Tisza 2/3
- Bóna Szabolcs nyeri a Győr 03-at
- Hadházy csak 3. lesz a körzetében 20% alatt
Shilkor
Nagyon pozitív vagy.
Én meg egyre jobban hiszem h nem lesz Tisza W.
steelwolf
Nálam is ez a flow... a Döbrögi nagyon nyugodtan mondta a győzelmet... persze nem ez a lényeg, de a külföldi szavazatok, meg a szavazatvásárlás a szerencsétlenektől...
Meglássuk...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
dawyd728 4 270
Tudom, hogy rákereshetnék, de most nincs erőm kutatómunkázni:
Azt is tudom, hogy nincs ilyen tökéletes indikátor, de:
Van olyan 2-3 választókörzet, amiről el lehet mondani hogy aki azt megnyeri, az valószínűleg viszi a többségét a z egyéniknek?
bobi0092
VESZPRÉM03 Tapolca
ZALA03 Nagykanizsa
HEVES02 Gyöngyös
JÁSZ04 Törökszentmiklós
GYŐR05 Mosonmagyaróvár
FEJÉR03 Bicske
PEST07 Pécel
CSONGRÁD03 Szentes
Ezek az egyszerű többséghez szükséges csatatér kerültek. Ha itt 8-ból 6-ot vissz a Tisza, akkor a további 52 biztosabb oevk mellett 58 egyéni mandátumuk lesz, amihez érkezik még 43-45 körüli listát mandátum.
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Itt vannak a tippjeim holnapra:

Részvétel: 79,8%

Listás szavazás:

Tisza 56,0 %
Fidesz 35,2 %
MHM 7,3 %
DK 0,8%
MKKP 0,7%

Egyéni választás:

Tisza 88 mandátum
Fidesz 18 mandátum

Egyebek:

- Tisza 2/3
- Bóna Szabolcs nyeri a Győr 03-at
- Hadházy csak 3. lesz a körzetében 20% alatt
Shilkor
Nagyon pozitív vagy.
Én meg egyre jobban hiszem h nem lesz Tisza W.
2 hónapja
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Itt vannak a tippjeim holnapra:

Részvétel: 79,8%

Listás szavazás:

Tisza 56,0 %
Fidesz 35,2 %
MHM 7,3 %
DK 0,8%
MKKP 0,7%

Egyéni választás:

Tisza 88 mandátum
Fidesz 18 mandátum

Egyebek:

- Tisza 2/3
- Bóna Szabolcs nyeri a Győr 03-at
- Hadházy csak 3. lesz a körzetében 20% alatt
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Gondoltam belenézek a Duna TV-n a Sárkányok Kabul felettbe, de az 6 percet csúszott és ami előtte a reklámba jött propi anyag az kemény volt nagyon. Rendesen kiüti az agyat olyan kemeny cuccos. Mielőtt valaki szavaz nézzen bele egy 10 percet, hogy ne legyen nyugalma.

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
3. üveg bor ma, holnap szauna, kacsa sütés, további borok, el leszek ezen a két napon is.

Ez már úgy lesz, ahogy lesz. Én is izgulok, de már semmit nem tehetek a szavazáson kívül.

"Klasszikus", egy kis béke. Kiss Tibi sok démonnal küzdött, szerintem illik ide:  youtu.be/nAwDPmalScE?is=vqlDCPTih33QSsYq
Gyurma Pappa
Nem lesz idő izgulni nekem holnap.
Ma jöttünk vissza Máltára (Bocsi a polgárháborút inkább YouTube-on nézzük majd), holnap gyerkocnek úszás utána dupla születésnapi buli a csoportban és vmikor készülni is kellene a jövő hét ovira. Majd mikor elaludt 8 körül erek rá érdemben foglalkozni.
Szavazni meg egyből ébredés után megyünk

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.