Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
innen lehet nagyon esni 😀flowba van a kicsi nagyon.Úgy beszél mint aki már nyert is.
Kenny
Nem lehet h a két beszed dátumát fel csereltek véletlenül?
csebi
2 hónapja
10/10 Shawnkának ötletre ês kivitelezésre azzal kapcsolatban hogyan buzdít mindenkit arra, hogy menjen szavazni! 2 hónapja
Ennyi undorító fejű embert egy csoportba gyűjteni sem lenne könnyű normális körülmények között, itt meg szinte mindegyik az, mintha alapfeltétel lenne.Akkor meg szabad kérdezni, hogy ki az aki még letiltott itten? 😀Nem a főni 😏www.facebook.com/share/r/1U97G1mZiL/?mibextid=wwXIfrEgy beágyazást kérhetnénk! Én is szeretnék így nevetni a főnin! 😀
🤣🤣🤣🤣🤣
petey
bogjosi
petey
bogjosi
petey
Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
flowba van a kicsi nagyon.Úgy beszél mint aki már nyert is.
Kenny
Nem lehet h a két beszed dátumát fel csereltek véletlenül?
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
az "értékeim", "higgadt maradok" és "békésen" szavaknál hangosan felnevettem 😀Akkor meg szabad kérdezni, hogy ki az aki még letiltott itten? 😀Nem a főni 😏www.facebook.com/share/r/1U97G1mZiL/?mibextid=wwXIfrEgy beágyazást kérhetnénk! Én is szeretnék így nevetni a főnin! 😀
🤣🤣🤣🤣🤣
petey
bogjosi
petey
bogjosi
petey
btw. köszönöm petey!
Szerkesztette: bogjosi
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Ami nekem fontos volt, megint kihangsúlyozta hogy azonnal csatlakozunk az EU ügyészséghez, remélem ez tényleg igaz lesz.végülis eddig semmiben nem hazudott, szóval bármi lehet 😀
Nomac
2 hónapja
Akkor meg szabad kérdezni, hogy ki az aki még letiltott itten? 😀Nem a főni 😏www.facebook.com/share/r/1U97G1mZiL/?mibextid=wwXIfrEgy beágyazást kérhetnénk! Én is szeretnék így nevetni a főnin! 😀
🤣🤣🤣🤣🤣
petey
bogjosi
petey
bogjosi
2 hónapja
Egyrészt azt hittem ez többeket is érdekel az elmúlt hónapok alapján.Nekem így választás napja és a választás előtti buli előtt egy kérdés van, amit szeretnék feltenni.Mondjuk ezt tőle is megkérdezheted szerintem 😊 utolsó információim alapján tök simán visszaír ha írsz neki! Vagy tippeljünk mi hogy honnan van neki?
Sobrinak honnan van fix infoja az először 15-20, majd 20-25 százalékpontos különbséges Fideszes belső mérésekről?
zacknorb
MC12
Másrészt vártam a vicces/ötletes reakciókat.
2 hónapja
Ami nekem fontos volt, megint kihangsúlyozta hogy azonnal csatlakozunk az EU ügyészséghez, remélem ez tényleg igaz lesz.
2 hónapja
MP azért keményen osztja OV-t a kampányzárón 😀Kakadu is emlitve van
Lúdas Solymi
2 hónapja
Ha beszélgetsz, kérdezel, akkor nem kell jeleket keresni.10eve a parom de tenyleg semmi jele nem volt, foleg azutan hogy 1 eve orvos hiany miat nem tudtak elatni a nagymamat a korhazban...Ma sokot kaptam. Kiderult hogy parom csaladja Fideszre fog szavazni.Többet kell beszélgetni az emberekkel, ha érdekel mi van a fejükben.
Semmi elojele nem volt mindig szidtak a kormanyt. Egyetlen gyanus dolog hogy tv2tot neztek.
Azert szavaznak rajuk mert a ferfiakat MP befogja sorozni es Ukrajnaba kuldi....
Ilyen rejtozkodo szavazoktol felek...
beltazor
Attól, hogy a lányukat varrogatod még nem kerültök közel egymáshoz.
Őszentsége Sobri Jóska
Hatalmas wtf volt ez..
beltazor
Legalábbis én így szoktam, de én irl is szeretek diskurálni.
De no para, nem rajtuk fog múlni.
Vagy nyugtasd magad azzal, hogy egy eddig fidesz-szavazó hazaspár ismerősömék el se akartak menni, de a gyerekeik már nagyok lettek, és pont ma mondták, hogy "rájukparancsoltak", hogy menjenek és szavazzanak a Tiszára, úgyhogy rengeteg egyedi eset van ide is, oda is. A trend meg sima Tisza, ezen esetektől függetlenül is.
2 hónapja
10eve a parom de tenyleg semmi jele nem volt, foleg azutan hogy 1 eve orvos hiany miat nem tudtak elatni a nagymamat a korhazban...Ma sokot kaptam. Kiderult hogy parom csaladja Fideszre fog szavazni.Többet kell beszélgetni az emberekkel, ha érdekel mi van a fejükben.
Semmi elojele nem volt mindig szidtak a kormanyt. Egyetlen gyanus dolog hogy tv2tot neztek.
Azert szavaznak rajuk mert a ferfiakat MP befogja sorozni es Ukrajnaba kuldi....
Ilyen rejtozkodo szavazoktol felek...
beltazor
Attól, hogy a lányukat varrogatod még nem kerültök közel egymáshoz.
Őszentsége Sobri Jóska
Hatalmas wtf volt ez..

2 hónapja
same hereMP azért keményen osztja OV-t a kampányzárón 😀Eckü heréjéről mit mond? Ez a mai hot topic.
Lúdas Solymi
Őszentsége Sobri Jóska
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
MP azért keményen osztja OV-t a kampányzárón 😀Eckü heréjéről mit mond? Ez a mai hot topic.
Lúdas Solymi
2 hónapja
MP azért keményen osztja OV-t a kampányzárón 😀
2 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/11/penzosztas-a-szegedi-kdnp-iroda-elott-nem-vagyunk-olyan-szivtelenek-hogy-az-aktivistainknak-ne-adjunk-eteltNem kell ebbe többet belelátni 😂

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Nekem így választás napja és a választás előtti buli előtt egy kérdés van, amit szeretnék feltenni.Hamis zászlós akció.
Sobrinak honnan van fix infoja az először 15-20, majd 20-25 százalékpontos különbséges Fideszes belső mérésekről?
zacknorb
Így próbálja elérni, hogy minél többen azt gondolják, menni fog nélkülem is, el se kell mennem szavazni.
Aztán a választás napján felnyomja saját magát Waberernél, és még felmarkolja a 3 kilót is.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Nekem így választás napja és a választás előtti buli előtt egy kérdés van, amit szeretnék feltenni.Mondjuk ezt tőle is megkérdezheted szerintem 😊 utolsó információim alapján tök simán visszaír ha írsz neki! Vagy tippeljünk mi hogy honnan van neki?
Sobrinak honnan van fix infoja az először 15-20, majd 20-25 százalékpontos különbséges Fideszes belső mérésekről?
zacknorb
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
2 hónapja
Ma sokot kaptam. Kiderult hogy parom csaladja Fideszre fog szavazni.Többet kell beszélgetni az emberekkel, ha érdekel mi van a fejükben.
Semmi elojele nem volt mindig szidtak a kormanyt. Egyetlen gyanus dolog hogy tv2tot neztek.
Azert szavaznak rajuk mert a ferfiakat MP befogja sorozni es Ukrajnaba kuldi....
Ilyen rejtozkodo szavazoktol felek...
beltazor
Attól, hogy a lányukat varrogatod még nem kerültök közel egymáshoz.
2 hónapja
Ma sokot kaptam. Kiderult hogy parom csaladja Fideszre fog szavazni.Még nem késő! Mutass meg nekik néhány youtube videót, kezdve szőlő utcáról, Szabó Bence stb. Talán okozol nekik egy álmatlan éjszakát.
Semmi elojele nem volt mindig szidtak a kormanyt. Egyetlen gyanus dolog hogy tv2tot neztek.
Azert szavaznak rajuk mert a ferfiakat MP befogja sorozni es Ukrajnaba kuldi....
Ilyen rejtozkodo szavazoktol felek...
beltazor
2 hónapja
Ma sokot kaptam. Kiderult hogy parom csaladja Fideszre fog szavazni.Dehát ez már lejárt lemez...kicsit csúszásban vannak.
Semmi elojele nem volt mindig szidtak a kormanyt. Egyetlen gyanus dolog hogy tv2tot neztek.
Azert szavaznak rajuk mert a ferfiakat MP befogja sorozni es Ukrajnaba kuldi....
Ilyen rejtozkodo szavazoktol felek...
beltazor
