Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 417 — #NoStress
Most komolyan hány ezer emberhez jut el ez az Eckü-s baromság? Levonva a facebookon és instán található botokat és propi "szakembereket".
KB23
Olyanhoz aki a Tiszára szavazott volna, vagy el se ment volna, de emiatt rohan a Fideszre szavazni? Kb. nulla a jó válasz.

2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Most komolyan hány ezer emberhez jut el ez az Eckü-s baromság? Levonva a facebookon és instán található botokat és propi "szakembereket".
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Most ébredtem.
Szóval a Fidesz-provokátor Eckü adott a NER-nek még négy évet?
Ez folyik mindenhonnan.
Dzsokijuing
De elő is vette, vagy csak megmarkolta? 😀 Mert ahol szembejött velem a hír, csak annyit írtak hogy megmarkolta. Az sem éppen méltó dolog színpadon, de nem gondolnám hogy bárkit is befolyásolna, ha csak megmarkolta.
Mikey
elővette az a barom, pont ebből gondolom hogy provokáció volt, meg abból, hogy 4 éve még a fidesznek kampányolt. le is lőhette volna a youtube a streamet emiatt. saját koncertjén csinálja leszarom, de itt az egész tegnapi eseményt lejáratta ezzel. el lehet küldeni a fideszt a picsába, lehet én is ezt tettem volna fellépőként de azért degenerált gyökér módjára nem kellene viselkedni. de lehet én vagyok a boomer.
deyell
Aha, az úgy gáz, nagyon. Nem vagyok tisztában a magyar zenei előadók politikiai hovatartozásával, de ez így elég egyértelmű.

Mondjuk bocsánatot kért, manapság, főleg Magyarországon, az is valami.
Mikey

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 417 — #NoStress
 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sihnlk/w%C3%A1berer_gy%C3%B6rgy_300_ezer_forintot_aj%C3%A1nl_a/
Nomac
Ma pihi van, holnap korán kelek, telefon, kamera élesítve, aksi a töltőn.
Megyek "dolgozni", 300 az jó napidíj.
kittli
"A díj akkoris jár, ha a leleplező maga is érintett a csalásban."
Ez így túl könnyű.
Viszel egy radírozható tollat, lerakod a fülkébe, levideózod ahogy kipróbálod mindhárom ott lévő tollat, megtalálod amit te vittél, bejelented, és már meg is vagy. Ravasz.

2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
tippeljetek az ingyenjegyekért is 😊 kollégám 24.5-re lőtte be az over/undert


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Most ébredtem.
Szóval a Fidesz-provokátor Eckü adott a NER-nek még négy évet?
Ez folyik mindenhonnan.
Dzsokijuing
De elő is vette, vagy csak megmarkolta? 😀 Mert ahol szembejött velem a hír, csak annyit írtak hogy megmarkolta. Az sem éppen méltó dolog színpadon, de nem gondolnám hogy bárkit is befolyásolna, ha csak megmarkolta.
Mikey
elővette az a barom, pont ebből gondolom hogy provokáció volt, meg abból, hogy 4 éve még a fidesznek kampányolt. le is lőhette volna a youtube a streamet emiatt. saját koncertjén csinálja leszarom, de itt az egész tegnapi eseményt lejáratta ezzel. el lehet küldeni a fideszt a picsába, lehet én is ezt tettem volna fellépőként de azért degenerált gyökér módjára nem kellene viselkedni. de lehet én vagyok a boomer.
deyell
Aha, az úgy gáz, nagyon. Nem vagyok tisztában a magyar zenei előadók politikiai hovatartozásával, de ez így elég egyértelmű.

Mondjuk bocsánatot kért, manapság, főleg Magyarországon, az is valami.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Szerintem zseni lett, vége libabőr 🥲



Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Most ébredtem.
Szóval a Fidesz-provokátor Eckü adott a NER-nek még négy évet?
Ez folyik mindenhonnan.
Dzsokijuing
😂

Kérlek.

Fidesz-ellenes bulizó fiatalok vs. Orbán Viktor 1 823 047–17 421

Őszintén komolyan azt gondolod, hogy ezen múlik? Eddig elegük volt Orbánból, majd jött egy random zenész, és akkor tömegek mondják, hogy "oké, akkor maradjon a Fidesz"? Van olyan, akit ez szerinted őszintén érdekel a Fidesz beszélő fejein kívül?

Hozzám pl. el se jut, ha nem doomerkedtek itt tegnap este óta. Eckü heréi vs a több tízezer bulizó fiatal? Akinek tegnap elege lett Pálinkás coming outja vagy a Tavaszi szél után, az meggondolja magát emiatt?

Kérlek, ne legyetek már ennyire készen. Emlékszik valaki, hogy Zselé megfenyegette OV-t? Akkor ettől volt kiborulva mindenki.

Túl sokat láttok ebbe bele

Szerkesztette: Gyurma Pappa

2 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sihnlk/w%C3%A1berer_gy%C3%B6rgy_300_ezer_forintot_aj%C3%A1nl_a/
Nomac
Ma pihi van, holnap korán kelek, telefon, kamera élesítve, aksi a töltőn.
Megyek "dolgozni", 300 az jó napidíj.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
ebből gondolom hogy provokáció volt, meg abból, hogy 4 éve még a fidesznek kampányolt. le is lőhette volna a youtube a streamet emiatt. saját koncertjén csinálja leszarom, de itt az egész tegnapi eseményt lejáratta ezzel. el lehet küldeni a fideszt a picsába, lehet én is ezt tettem volna fellépőként de azért degenerált gyökér módjára nem kellene viselkedni. de lehet én vagyok a boomer.
deyell
Amennyi helyről feldobta nekem rögtön az erre hivatkozó tiszaellenes propagandát, meggyőződésem, hogy ez bizony tervezett provokáció volt, abból is a legalja és egyben Puzsér egyetlen nagy hibája, hogy ezt a szerencsétlent meghívták (mondjuk még azt is el tudom képzelni, hogy egyszerűen csak felajánlkoztak és nem tudtak rá nemet mondani)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Most ébredtem.
Szóval a Fidesz-provokátor Eckü adott a NER-nek még négy évet?
Ez folyik mindenhonnan.
Dzsokijuing
De elő is vette, vagy csak megmarkolta? 😀 Mert ahol szembejött velem a hír, csak annyit írtak hogy megmarkolta. Az sem éppen méltó dolog színpadon, de nem gondolnám hogy bárkit is befolyásolna, ha csak megmarkolta.
Mikey
elővette az a barom, pont ebből gondolom hogy provokáció volt, meg abból, hogy 4 éve még a fidesznek kampányolt. le is lőhette volna a youtube a streamet emiatt. saját koncertjén csinálja leszarom, de itt az egész tegnapi eseményt lejáratta ezzel. el lehet küldeni a fideszt a picsába, lehet én is ezt tettem volna fellépőként de azért degenerált gyökér módjára nem kellene viselkedni. de lehet én vagyok a boomer.
deyell
Eleg sokan tippelik, hogy direkt csinalta. A multja ismert, hogy melyik oldalon allt.

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
Most ébredtem.
Szóval a Fidesz-provokátor Eckü adott a NER-nek még négy évet?
Ez folyik mindenhonnan.
Dzsokijuing
De elő is vette, vagy csak megmarkolta? 😀 Mert ahol szembejött velem a hír, csak annyit írtak hogy megmarkolta. Az sem éppen méltó dolog színpadon, de nem gondolnám hogy bárkit is befolyásolna, ha csak megmarkolta.
Mikey
elővette az a barom, pont ebből gondolom hogy provokáció volt, meg abból, hogy 4 éve még a fidesznek kampányolt. le is lőhette volna a youtube a streamet emiatt. saját koncertjén csinálja leszarom, de itt az egész tegnapi eseményt lejáratta ezzel. el lehet küldeni a fideszt a picsába, lehet én is ezt tettem volna fellépőként de azért degenerált gyökér módjára nem kellene viselkedni. de lehet én vagyok a boomer.

built for this shit

2 hónapja
dawyd728 4 270
Most ébredtem.
Szóval a Fidesz-provokátor Eckü adott a NER-nek még négy évet?
Ez folyik mindenhonnan.
Dzsokijuing
Szörnyű ez a doomer, reményvesztett réteg, legyen már holnap, komolyan legalább annyira felbasznak a stockholm szindrómások mint a propi 😀
esanders10
A választás vége felé sok embernek elment a maradék józan esze is. Túlreagálás. Mindenre ugranak. Bolhából is elefántot csinálnak. Lásd ezt az esetet is.
Ha nyer a Fidesz, akkor nem emiatt fog.
xrace77
Te is túlreagálsz most. Szó sincs arról, h emiatt nyerne a fidesz. +-1%-ot jelenthet szavazóban, ami pár mandátum. Ettől még, ami ki nem kényszerített hiba, arra ne mondjuk azt h az egy jó lépés..
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 417 — #NoStress
Itt a rendszer működtetőit kell felelősségre vonni, a rendszert szabályozni és akkor a lopásra is sokkal kevesebb lehetőség lesz illetve mindenki kétszer meggondolja majd, hogy belemenjen-e ilyenbe.

Továbbá logikád szerint akkor kár bárkire is szavazni, hisz ezek ugyanazok...és míg a Tiszától még nem láttunk gyanús eseteket vagy pénz elsíbolást, összefonódást, az MKKP-s Kovács Gergőnél ezek már előjöttek és eddig nem tudta mindezt megnyugtatóan cáfolni.
...
Veled egyszerűen az a probléma, hogy esélyt se adsz a változásra, hanem megint csak a saját ideológiád fogságában senyvedsz és fogsz is az elkövetkezendő hosszú-hosszú években, hisz innen, ahol most vannak, az MKKP-nak nehéz lesz visszajönni.
Lúdas Solymi
Veled meg az, hogy ugyanolyan naív vagy, mint eddig.
Csak ezen a héten 3 különböző szektorbeli embertől hallottam, hogy már mennek az egyeztetések MP embereivel, tervezik a leosztásokat, matekolnak ezerrel, vagyis nem az igazság és a szeretet rendszerét tervezik kiépíteni, hanem készülnek működtetni egy Orbán nélküli NER-t, ami teljesen logikus és életszerű.
És ettől még igaz, hogy "ha csak tizedével kevesebbet lopnak", meg "legalább maradunk az EU-ban", vagy "de nem Bohár meg Deák fejét kell nézni" és "nem Lölö nyer minden közbeszerzést" de azért ne csináljunk úgy, mintha hétfőtől, vagy akár szeptembertől beköszöntene a Kanaán, kifordulna sarkaiból a világ, visszafele folynának a folyók, mert erről szó sincs, hanem arról van szó, hogy Orbénéknál már tulcsordult és ömlik a szar mindenhonnan, ez a projekt becsődölt, MP-ék meg visszaléphetnek párat, dobhatnak újra, de attól meg ugyanazt a monopolyt játszák.

2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Most ébredtem.
Szóval a Fidesz-provokátor Eckü adott a NER-nek még négy évet?
Ez folyik mindenhonnan.
Dzsokijuing
De elő is vette, vagy csak megmarkolta? 😀 Mert ahol szembejött velem a hír, csak annyit írtak hogy megmarkolta. Az sem éppen méltó dolog színpadon, de nem gondolnám hogy bárkit is befolyásolna, ha csak megmarkolta.
Mikey
Hát, nekem a kivetítőn úgy jött le, hogy az előkerült!
Mondjuk komoly logisztika kellett, hogy csak az látszódjon/legyen szorongatva 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Most ébredtem.
Szóval a Fidesz-provokátor Eckü adott a NER-nek még négy évet?
Ez folyik mindenhonnan.
Dzsokijuing
De elő is vette, vagy csak megmarkolta? 😀 Mert ahol szembejött velem a hír, csak annyit írtak hogy megmarkolta. Az sem éppen méltó dolog színpadon, de nem gondolnám hogy bárkit is befolyásolna, ha csak megmarkolta.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Az út a börtönbe program nagyon hangzatos és lenne rá igény, de akik arról fantáziálnak, hogy a főkolomposok rács mögé kerülnek, álomvilágban élnek. Sajnos ha valamit, a lopást rohadtul profin csinálták. Minden le van papírozva. Pár igazán pofátlan hülyét le lehet majd csukni, de ennyi. Az a pénz már "elvesztette közpénz jellegét".
Sebii
Ugyanmár, talán 10 éve még figyeltek a törvényekre, de az uccsó pár évben már ellustultak, mert tudták, hogy azt csinálnak, amit akarnak. Meg lehetne fogni a nagy részüket, de nem fogják, mert MP-t nem érdekli ez, pláne, ha valaki átáll.
ender1112
A drog rossz, értem? 😊
Lúdas Solymi
Attól függ 😉
Szerinted képesek több ezer embert összeszedni ezekhez a cégekhez? Kétlem. Plusz: ki fizette a kampányukat, még ha nem is került nyilván annyiba, mint a Fideszé. Plusz ha 90-ben nem volt semmi büntetés, most se lesz.
ender1112
Miért kellene több ezer embert összeszedni a cégekhez? Meg melyikekhez?
Vagy azt gondolod, hogy itt teljes söprés kellene, dolgozói szinteken? Még jó, hogy nem záratnád az összes Fidesz szavazót börtönbe.

Persze, megvan ott is az a réteg akinek csurrant-cseppent, de nem az a fő probléma, mert ezek csak kihasználták a rendszert és annak adottságait.

Itt a rendszer működtetőit kell felelősségre vonni, a rendszert szabályozni és akkor a lopásra is sokkal kevesebb lehetőség lesz illetve mindenki kétszer meggondolja majd, hogy belemenjen-e ilyenbe.

Továbbá logikád szerint akkor kár bárkire is szavazni, hisz ezek ugyanazok...és míg a Tiszától még nem láttunk gyanús eseteket vagy pénz elsíbolást, összefonódást, az MKKP-s Kovács Gergőnél ezek már előjöttek és eddig nem tudta mindezt megnyugtatóan cáfolni.

Az meg, hogy '90-ben nem volt semmi büntetés, miért vonná magával azt, hogy most se lesz?
Pont ezt ígéri MP, hogy most előveszik az ügynökaktákat és mindenkit elszámoltatnak akit kell.
Fun fact: bár így is lesznek (lennének) meglepetések és akár vezéráldozatok is, korántsem annyi, mint amennyi akkor lett volna, továbbá az akkori politikusi közeg nagy része vagy inaktívvá vált, eljelentéktelenedett, óellenzéki vagy Fidesz tag.

Veled egyszerűen az a probléma, hogy esélyt se adsz a változásra, hanem megint csak a saját ideológiád fogságában senyvedsz és fogsz is az elkövetkezendő hosszú-hosszú években, hisz innen, ahol most vannak, az MKKP-nak nehéz lesz visszajönni.

Ajánlom Bödőcs szavait:
„Árgus szemekkel, kritikusan, részrehajlás nélkül fogom követni egy esetleges Magyar-kormány minden rezdülését. Lassan, tűnődve, kétkedve figyelem a Tiszát, próbálok csalás nélkül szétnézni könnyedén, de ilyen könnyű választás előtt még nem álltam.” – írta, majd meg is indokolta, miért könnyű a választás: „Aki nem a Tiszára szavaz, az Putyinra és Pócs Jánosra, Andi táskájára, Lázár János kastélyára, Deutsch Tamás gondolataira, Matolcsy fiára, a Bayer showra meg a hatvanpusztai vízilovakra szavaz.”

Illetve:
"Én úgy vagyok vele, hogyha ég a ház, akkor nem mondod azt, hogy én nem ilyen tűzoltót képzeltem."

És akkor, hogy annak idején OV-ék miért is nem erőltették tovább Medgyessi D-209-es ügyét és miért nem vették elő azokat a bizonyos aktákat:

 substack.com/home/post/p-193728684

"Mit tudhatott Orbán Viktor múltjáról a rendszereken át szolgáló titkosszolga?"


Lúdas Solymi
Milyen dolgozói szintekről beszélsz, ezernyi kis neres vállalkozás van, amin keresztül lopják a pénzt, nem csak a sokmilliárdos nagy cégek léteznek.
A rendszer működtetője OV és a közvetlen mögötte állók; te tényleg látod őket felelősségre vonva? Ezért számít 90 is, tudod, a következmények nélküli ország.
Nagyon akarsz reménykedni az igazságosságban, miközben egy-két napja még a morál ellen írtál. Meh, egy-két hónap múlva remélhetőleg visszatérhetünk a témára értelmesebben 😉
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sihnlk/w%C3%A1berer_gy%C3%B6rgy_300_ezer_forintot_aj%C3%A1nl_a/
Nomac
Héttel lentebb 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sihnlk/w%C3%A1berer_gy%C3%B6rgy_300_ezer_forintot_aj%C3%A1nl_a/
2 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 746
Most ébredtem.
Szóval a Fidesz-provokátor Eckü adott a NER-nek még négy évet?
Ez folyik mindenhonnan.
Dzsokijuing
Szörnyű ez a doomer, reményvesztett réteg, legyen már holnap, komolyan legalább annyira felbasznak a stockholm szindrómások mint a propi 😀
esanders10
A választás vége felé sok embernek elment a maradék józan esze is. Túlreagálás. Mindenre ugranak. Bolhából is elefántot csinálnak. Lásd ezt az esetet is.
Ha nyer a Fidesz, akkor nem emiatt fog.
2 hónapja
dawyd728 4 270
Holnap ilyenkor már dübörög a szavazás.....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ti hol fogjátok nézni a választási műsort, adatokat, eredményeket?
M1, Duna, origo.hu? 😄

De komolyan. Melyik tv, neten hol?
warr_b
Hír TV-n szoktam általában
Kampman
Amúgy most én is őket tervezem. A győztes oldal bármelyik csatornájában nincs semmi fun.
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Most ébredtem.
Szóval a Fidesz-provokátor Eckü adott a NER-nek még négy évet?
Ez folyik mindenhonnan.
Dzsokijuing
Hát ha valóban ez billenti vissza azt a 12-14 %ot a fidessnek akkor tényleg vége ennek az országnak.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Most ébredtem.
Szóval a Fidesz-provokátor Eckü adott a NER-nek még négy évet?
Ez folyik mindenhonnan.
Dzsokijuing
Szörnyű ez a doomer, reményvesztett réteg, legyen már holnap, komolyan legalább annyira felbasznak a stockholm szindrómások mint a propi 😀
esanders10
Ecküszöm, félig vicc volt.
De tényleg para a holnap. Vissza is fekszem.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 012
Most ébredtem.
Szóval a Fidesz-provokátor Eckü adott a NER-nek még négy évet?
Ez folyik mindenhonnan.
Dzsokijuing
Szörnyű ez a doomer, reményvesztett réteg, legyen már holnap, komolyan legalább annyira felbasznak a stockholm szindrómások mint a propi 😀
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Az út a börtönbe program nagyon hangzatos és lenne rá igény, de akik arról fantáziálnak, hogy a főkolomposok rács mögé kerülnek, álomvilágban élnek. Sajnos ha valamit, a lopást rohadtul profin csinálták. Minden le van papírozva. Pár igazán pofátlan hülyét le lehet majd csukni, de ennyi. Az a pénz már "elvesztette közpénz jellegét".
Sebii
Ugyanmár, talán 10 éve még figyeltek a törvényekre, de az uccsó pár évben már ellustultak, mert tudták, hogy azt csinálnak, amit akarnak. Meg lehetne fogni a nagy részüket, de nem fogják, mert MP-t nem érdekli ez, pláne, ha valaki átáll.
ender1112
A drog rossz, értem? 😊
Lúdas Solymi
Attól függ 😉
Szerinted képesek több ezer embert összeszedni ezekhez a cégekhez? Kétlem. Plusz: ki fizette a kampányukat, még ha nem is került nyilván annyiba, mint a Fideszé. Plusz ha 90-ben nem volt semmi büntetés, most se lesz.
ender1112
Miért kellene több ezer embert összeszedni a cégekhez? Meg melyikekhez?
Vagy azt gondolod, hogy itt teljes söprés kellene, dolgozói szinteken? Még jó, hogy nem záratnád az összes Fidesz szavazót börtönbe.

Persze, megvan ott is az a réteg akinek csurrant-cseppent, de nem az a fő probléma, mert ezek csak kihasználták a rendszert és annak adottságait.

Itt a rendszer működtetőit kell felelősségre vonni, a rendszert szabályozni és akkor a lopásra is sokkal kevesebb lehetőség lesz illetve mindenki kétszer meggondolja majd, hogy belemenjen-e ilyenbe.

Továbbá logikád szerint akkor kár bárkire is szavazni, hisz ezek ugyanazok...és míg a Tiszától még nem láttunk gyanús eseteket vagy pénz elsíbolást, összefonódást, az MKKP-s Kovács Gergőnél ezek már előjöttek és eddig nem tudta mindezt megnyugtatóan cáfolni.

Az meg, hogy '90-ben nem volt semmi büntetés, miért vonná magával azt, hogy most se lesz?
Pont ezt ígéri MP, hogy most előveszik az ügynökaktákat és mindenkit elszámoltatnak akit kell.
Fun fact: bár így is lesznek (lennének) meglepetések és akár vezéráldozatok is, korántsem annyi, mint amennyi akkor lett volna, továbbá az akkori politikusi közeg nagy része vagy inaktívvá vált, eljelentéktelenedett, óellenzéki vagy Fidesz tag.

Veled egyszerűen az a probléma, hogy esélyt se adsz a változásra, hanem megint csak a saját ideológiád fogságában senyvedsz és fogsz is az elkövetkezendő hosszú-hosszú években, hisz innen, ahol most vannak, az MKKP-nak nehéz lesz visszajönni.

Ajánlom Bödőcs szavait:
„Árgus szemekkel, kritikusan, részrehajlás nélkül fogom követni egy esetleges Magyar-kormány minden rezdülését. Lassan, tűnődve, kétkedve figyelem a Tiszát, próbálok csalás nélkül szétnézni könnyedén, de ilyen könnyű választás előtt még nem álltam.” – írta, majd meg is indokolta, miért könnyű a választás: „Aki nem a Tiszára szavaz, az Putyinra és Pócs Jánosra, Andi táskájára, Lázár János kastélyára, Deutsch Tamás gondolataira, Matolcsy fiára, a Bayer showra meg a hatvanpusztai vízilovakra szavaz.”

Illetve:
"Én úgy vagyok vele, hogyha ég a ház, akkor nem mondod azt, hogy én nem ilyen tűzoltót képzeltem."

És akkor, hogy annak idején OV-ék miért is nem erőltették tovább Medgyessi D-209-es ügyét és miért nem vették elő azokat a bizonyos aktákat:

 substack.com/home/post/p-193728684

"Mit tudhatott Orbán Viktor múltjáról a rendszereken át szolgáló titkosszolga?"


Lúdas Solymi
Stefán Géza bácsit nem láttam jönni a 2026-os kampányban