Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Ez is érdekes lesz. Pont London ahol nagy többségben laknak magyarok.

 444.hu/2026/04/10/szamos-kulfoldi-nagyvarosban-nem-lesz-tiszas-kulkepviseleti-megfigyelo-csak-fideszes-a-szavazason
KB23
Akkor meg is van, honnan jonnek majd plusz szavazatok. Xd
Es nyilvan teljesen logikus is, hogy azoktol kapjak majd a pluszt, akiknek a java minden bizonnyal azert ment ki kulfoldre, mert az itteninel jobb eletben remenykedtek. Hihetonek tunik, mint legutobb.
Stez
Mindenhol bizottság van. És azt jól tudjuk, már a hatóságokban sem bízhat 100%-ban a Fidesz. Továbbra sem itt fognak csalni.

Láncszavazás az egyetlenegy igazi veszély, azt kell megakadályozni
Gyurma Pappa
Mondjuk így:


...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Most ébredtem.
Szóval a Fidesz-provokátor Eckü adott a NER-nek még négy évet?
Ez folyik mindenhonnan.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
dawyd728 4 270
 www.youtube.com/watch?v=CUhtRbpXCbg
Ez friss és több embert befolyásolhat a döntésében mint a tökömtudja kinek a heréi.
SBL
Teljesen félreérted. Szerintem a bizonytalan korábbi fideszes nem néz és hallgat olyan mennyiségben ellenzéki sajtót, kontrollt stb.
Egyszerűen ugyanonnan táplálkozik hírekből, ugyanaz a buborékja, mint 2-4 éve is, csak nem él jobban és túl sok esetben érezte azt, h a kormánynak valami stiklije miatt magyarázkodnia kell. Buborékjában ugyanúgy lesznek benne olyan propagandisták, vagy csak hasznos hülyék, akik 2022-ben is nyomták a háborúpártizást, 2024-ben az atomvillanást stb.. Nem tudom egy ilyen típusú embernek mi számít erős hatásnak és mi nem. Mindenesetre úgy gondolom a leegyszerűbb érzelmekre lehet az utolsó pillanatban hatni. Lehet tényleg pár ezer nettó vesztett szavazat lesz. De, here mutogatás és free palestina, izrahell és egyéb Tisza által eddig messze került értékválasztás nem növelte a Tisza táborát az biztos.
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Az út a börtönbe program nagyon hangzatos és lenne rá igény, de akik arról fantáziálnak, hogy a főkolomposok rács mögé kerülnek, álomvilágban élnek. Sajnos ha valamit, a lopást rohadtul profin csinálták. Minden le van papírozva. Pár igazán pofátlan hülyét le lehet majd csukni, de ennyi. Az a pénz már "elvesztette közpénz jellegét".
Sebii
Ugyanmár, talán 10 éve még figyeltek a törvényekre, de az uccsó pár évben már ellustultak, mert tudták, hogy azt csinálnak, amit akarnak. Meg lehetne fogni a nagy részüket, de nem fogják, mert MP-t nem érdekli ez, pláne, ha valaki átáll.
ender1112
A drog rossz, értem? 😊
Lúdas Solymi
Attól függ 😉
Szerinted képesek több ezer embert összeszedni ezekhez a cégekhez? Kétlem. Plusz: ki fizette a kampányukat, még ha nem is került nyilván annyiba, mint a Fideszé. Plusz ha 90-ben nem volt semmi büntetés, most se lesz.
ender1112
Miért kellene több ezer embert összeszedni a cégekhez? Meg melyikekhez?
Vagy azt gondolod, hogy itt teljes söprés kellene, dolgozói szinteken? Még jó, hogy nem záratnád az összes Fidesz szavazót börtönbe.

Persze, megvan ott is az a réteg akinek csurrant-cseppent, de nem az a fő probléma, mert ezek csak kihasználták a rendszert és annak adottságait.

Itt a rendszer működtetőit kell felelősségre vonni, a rendszert szabályozni és akkor a lopásra is sokkal kevesebb lehetőség lesz illetve mindenki kétszer meggondolja majd, hogy belemenjen-e ilyenbe.

Továbbá logikád szerint akkor kár bárkire is szavazni, hisz ezek ugyanazok...és míg a Tiszától még nem láttunk gyanús eseteket vagy pénz elsíbolást, összefonódást, az MKKP-s Kovács Gergőnél ezek már előjöttek és eddig nem tudta mindezt megnyugtatóan cáfolni.

Az meg, hogy '90-ben nem volt semmi büntetés, miért vonná magával azt, hogy most se lesz?
Pont ezt ígéri MP, hogy most előveszik az ügynökaktákat és mindenkit elszámoltatnak akit kell.
Fun fact: bár így is lesznek (lennének) meglepetések és akár vezéráldozatok is, korántsem annyi, mint amennyi akkor lett volna, továbbá az akkori politikusi közeg nagy része vagy inaktívvá vált, eljelentéktelenedett, óellenzéki vagy Fidesz tag.

Veled egyszerűen az a probléma, hogy esélyt se adsz a változásra, hanem megint csak a saját ideológiád fogságában senyvedsz és fogsz is az elkövetkezendő hosszú-hosszú években, hisz innen, ahol most vannak, az MKKP-nak nehéz lesz visszajönni.

Ajánlom Bödőcs szavait:
„Árgus szemekkel, kritikusan, részrehajlás nélkül fogom követni egy esetleges Magyar-kormány minden rezdülését. Lassan, tűnődve, kétkedve figyelem a Tiszát, próbálok csalás nélkül szétnézni könnyedén, de ilyen könnyű választás előtt még nem álltam.” – írta, majd meg is indokolta, miért könnyű a választás: „Aki nem a Tiszára szavaz, az Putyinra és Pócs Jánosra, Andi táskájára, Lázár János kastélyára, Deutsch Tamás gondolataira, Matolcsy fiára, a Bayer showra meg a hatvanpusztai vízilovakra szavaz.”

Illetve:
"Én úgy vagyok vele, hogyha ég a ház, akkor nem mondod azt, hogy én nem ilyen tűzoltót képzeltem."

És akkor, hogy annak idején OV-ék miért is nem erőltették tovább Medgyessi D-209-es ügyét és miért nem vették elő azokat a bizonyos aktákat:

 substack.com/home/post/p-193728684

"Mit tudhatott Orbán Viktor múltjáról a rendszereken át szolgáló titkosszolga?"

2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 275 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Egészen elképesztő és egyben undorító, amit Oláh Gergő művel facen a fidesz mellett.
Óriási csalódás...
JC6 (Mr. Miele)
Egyszerű gereblyéző emberből lett egy hatalmas fideszcsicska

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Egészen elképesztő és egyben undorító, amit Oláh Gergő művel facen a fidesz mellett.
Óriási csalódás...
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Bödőcs: "Gyere dédi, gyere a dpk-ba, meg kell vívni a kommentmezei csatát, a kommentmezei csatat. Na jol van megyek mert ugy felbaszott ez a magyarpéteeeeeeer! A zselenszkijjel is egyutt ették az ai csecsemőőőt!" Meghalok. XD
Brouwerij van de Vrij
Nekem ez a két kedvencem:

"Mindig jókedvű a Lázár, minthogyha már minden elévült volna."

"Orbán: Visszakapjuk Erdélyt?
Trump: Nem, de itt egy sapka."
Őszentsége Sobri Jóska
Az enyém ez:
"Ha ég a ház, akkor nem mondod hogy én nem ilyen tűzoltót akartam" 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Ha már tűzoltók.

 hvg.hu/itthon/20260411_tuzoltoautorol-szereltek-fel-magyar-petert-lejarato-plakatot-a-tisza-debreceni-kampanyzarojanak-helyszinen-foto
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Holnapra nem lesz egy külön eredménykövető? 😁
steelwolf
Kilenckor már jöhetnek a csöcsök.
Tactful Cactus
Reggel/délelőtt 9-kor?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bödőcs: "Gyere dédi, gyere a dpk-ba, meg kell vívni a kommentmezei csatát, a kommentmezei csatat. Na jol van megyek mert ugy felbaszott ez a magyarpéteeeeeeer! A zselenszkijjel is egyutt ették az ai csecsemőőőt!" Meghalok. XD
Brouwerij van de Vrij
Nekem ez a két kedvencem:

"Mindig jókedvű a Lázár, minthogyha már minden elévült volna."

"Orbán: Visszakapjuk Erdélyt?
Trump: Nem, de itt egy sapka."
Őszentsége Sobri Jóska
Az enyém ez:
"Ha ég a ház, akkor nem mondod hogy én nem ilyen tűzoltót akartam" 😊

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 528
Holnapra nem lesz egy külön eredménykövető? 😁
steelwolf
Kilenckor már jöhetnek a csöcsök.
Tactful Cactus
playoffban az íratlan szabály a "csöcsök 17 pontos különbségnél, Falcons meccs esetén 34 pont különbségnél" volt

Választási eredménykövetőben egyezzünk meg a 20+ százalékos különbségnél és 50+ százalékos feldolgozottságnál.
Illetve ha valaki szintén ugyanebben a fázisban 65+ körzetben vezet.

Szerkesztette: Kampman
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Holnapra nem lesz egy külön eredménykövető? 😁
steelwolf
Kilenckor már jöhetnek a csöcsök.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 976 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Holnapra nem lesz egy külön eredménykövető? 😁
2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Az út a börtönbe program nagyon hangzatos és lenne rá igény, de akik arról fantáziálnak, hogy a főkolomposok rács mögé kerülnek, álomvilágban élnek. Sajnos ha valamit, a lopást rohadtul profin csinálták. Minden le van papírozva. Pár igazán pofátlan hülyét le lehet majd csukni, de ennyi. Az a pénz már "elvesztette közpénz jellegét".
Sebii
Ugyanmár, talán 10 éve még figyeltek a törvényekre, de az uccsó pár évben már ellustultak, mert tudták, hogy azt csinálnak, amit akarnak. Meg lehetne fogni a nagy részüket, de nem fogják, mert MP-t nem érdekli ez, pláne, ha valaki átáll.
ender1112
A drog rossz, értem? 😊
Lúdas Solymi
Attól függ 😉
Szerinted képesek több ezer embert összeszedni ezekhez a cégekhez? Kétlem. Plusz: ki fizette a kampányukat, még ha nem is került nyilván annyiba, mint a Fideszé. Plusz ha 90-ben nem volt semmi büntetés, most se lesz.

Szerkesztette: ender1112
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Visszatér a hétfői adásszünet. Vasárnap. 😊
somoskovig
Amúgy a narratíva harcot ki lehetne maxolni, ha a két oldal médiája az adott fél győzelmét tudósítaná: köztévén a Fidesz, pl Partizánon meg a Tisza győzelmét hoznák le.
szaba
Forditva viccesebb lenne.

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Visszatér a hétfői adásszünet. Vasárnap. 😊
somoskovig
Amúgy a narratíva harcot ki lehetne maxolni, ha a két oldal médiája az adott fél győzelmét tudósítaná: köztévén a Fidesz, pl Partizánon meg a Tisza győzelmét hoznák le.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Holnap ilyenkor már dübörög a szavazás.....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ti hol fogjátok nézni a választási műsort, adatokat, eredményeket?
M1, Duna, origo.hu? 😄

De komolyan. Melyik tv, neten hol?
warr_b
Partizán/RTL tv, gépen nálam a telex is menni fog. Ha meg szopna a fidesz, na akkor fogok átkapcsolni a köztévé-hörrtévé tengelyre, a telex helyén pedig pár percig a Lentulai-Deákos Mandiner fog menni. Örök sajtótörténeti pillanatokat látunk majd, abban biztos vagyok.
bergerdani
Ha már látszik hogy sima Tisza győzelem, én is köztévét fogok nézni, látni akarom ahogy szenvednek...
Nomac
Ha így lesz akkor az Anglia:Magyarország 0:4 ismétlése fog ott menni. Utána meg 6:3.
SBL
Visszatér a hétfői adásszünet. Vasárnap. 😊

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 416 — #NoStress
Bödőcs: "Gyere dédi, gyere a dpk-ba, meg kell vívni a kommentmezei csatát, a kommentmezei csatat. Na jol van megyek mert ugy felbaszott ez a magyarpéteeeeeeer! A zselenszkijjel is egyutt ették az ai csecsemőőőt!" Meghalok. XD
Brouwerij van de Vrij
Nekem ez a két kedvencem:

"Mindig jókedvű a Lázár, minthogyha már minden elévült volna."

"Orbán: Visszakapjuk Erdélyt?
Trump: Nem, de itt egy sapka."

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
Orbán ma Balassagyarmaton és Salgótarjánban kampányolt. gondolom érzi, hogy Nógrád 1. bukó lesz.
deyell
Ha Orbán kampánya szar volt, Becsóé konkrétan 2007-08 Derby County (negatív PL pontrekord)
zacknorb
igen, hallottam, hogy sokan megutálták Becsót. DK és a Kutyapárt is visszalépett, meglesz ez.

built for this shit

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 663 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Orbán ma Balassagyarmaton és Salgótarjánban kampányolt. gondolom érzi, hogy Nógrád 1. bukó lesz.
deyell
Ha Orbán kampánya szar volt, Becsóé konkrétan 2007-08 Derby County (negatív PL pontrekord)
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
Orbán ma Balassagyarmaton és Salgótarjánban kampányolt. gondolom érzi, hogy Nógrád 1. bukó lesz.

built for this shit

2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
Holnap ilyenkor már dübörög a szavazás.....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ti hol fogjátok nézni a választási műsort, adatokat, eredményeket?
M1, Duna, origo.hu? 😄

De komolyan. Melyik tv, neten hol?
warr_b
Partizán/RTL tv, gépen nálam a telex is menni fog. Ha meg szopna a fidesz, na akkor fogok átkapcsolni a köztévé-hörrtévé tengelyre, a telex helyén pedig pár percig a Lentulai-Deákos Mandiner fog menni. Örök sajtótörténeti pillanatokat látunk majd, abban biztos vagyok.
bergerdani
Ha már látszik hogy sima Tisza győzelem, én is köztévét fogok nézni, látni akarom ahogy szenvednek...
Nomac
Ha így lesz akkor az Anglia:Magyarország 0:4 ismétlése fog ott menni. Utána meg 6:3.
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Bödőcs: "Gyere dédi, gyere a dpk-ba, meg kell vívni a kommentmezei csatát, a kommentmezei csatat. Na jol van megyek mert ugy felbaszott ez a magyarpéteeeeeeer! A zselenszkijjel is egyutt ették az ai csecsemőőőt!" Meghalok. XD

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Az út a börtönbe program nagyon hangzatos és lenne rá igény, de akik arról fantáziálnak, hogy a főkolomposok rács mögé kerülnek, álomvilágban élnek. Sajnos ha valamit, a lopást rohadtul profin csinálták. Minden le van papírozva. Pár igazán pofátlan hülyét le lehet majd csukni, de ennyi. Az a pénz már "elvesztette közpénz jellegét".
Sebii
Ugyanmár, talán 10 éve még figyeltek a törvényekre, de az uccsó pár évben már ellustultak, mert tudták, hogy azt csinálnak, amit akarnak. Meg lehetne fogni a nagy részüket, de nem fogják, mert MP-t nem érdekli ez, pláne, ha valaki átáll.
ender1112
A drog rossz, értem? 😊
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Az út a börtönbe program nagyon hangzatos és lenne rá igény, de akik arról fantáziálnak, hogy a főkolomposok rács mögé kerülnek, álomvilágban élnek. Sajnos ha valamit, a lopást rohadtul profin csinálták. Minden le van papírozva. Pár igazán pofátlan hülyét le lehet majd csukni, de ennyi. Az a pénz már "elvesztette közpénz jellegét".
Sebii
Érdemes elolvasni a cikket.

 www.valaszonline.hu/2026/04/09/vagyonvisszaszerzes-kormanyvaltas-jog-lendvai-andras-toth-gabor-attila-hatter/

"Hiba volna, ha a NER bukása után elmaradna a vagyoni rendezés, de az is, ha politikai indulat és bosszú vezérelné. A magánjog, a tulajdon és jogállam elveinek megfelelő vagyoni helyreállítás azonban vendégszerzőink szerint nem csupán szükséges, de lehetséges is. Hogyan? Hát úgy, hogy a látszólag jogszerű, „lepapírozott” tranzakciókra is vonatkozik a jóhiszeműség és tisztesség követelménye, valamint a nyilvánvalóan jóerkölcsbe ütközés tilalma. Lendvai András ügyvéd és Tóth Gábor Attila alkotmányjogász, egyetemi tanár közös írása következik az egyik legégetőbb kérdésről: a vagyonvisszaszerzés jogi lehetőségeiről."

Szerkesztette: Lúdas Solymi
2 hónapja
Beki New York Jets 2 899
 hvg.hu/vilag/20260411_szerbia-torok-aramlat-robbanoanyag-mennyiseg-keves