Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Sajnos nekem lejárt a bejelentesem Pesten, és amikor megujitottam, akkor olvastam hogy 30nappal előtte kell bejelentkezni ideiglenesre mielőtt atjelentkezek, szóval beszoptam, de a mai koncert után vettem rá magam hogy leutazzak vasárnap komlora, oda vissza egy jó 7 óra.. de oda kell baszni.Le a kalappal....
Raider89
Segítségképp, hogy más is sokat tesz a rendszerváltásért:
Most végeztem a melóban, 7-kor már indulok kampányolni Nagykátára és még este is lesz program, hogy aztán reggel 5-kor kelés, hogy korán szavazzak holnap, aztán fürkésszek estig....majd eredményváró remélhetőleg jó sokáig, | utána lesz idő pihenni és végre a drafttal foglalkozni!!! |
2 hónapja
Sajnos nekem lejárt a bejelentesem Pesten, és amikor megujitottam, akkor olvastam hogy 30nappal előtte kell bejelentkezni ideiglenesre mielőtt atjelentkezek, szóval beszoptam, de a mai koncert után vettem rá magam hogy leutazzak vasárnap komlora, oda vissza egy jó 7 óra.. de oda kell baszni.


Just Win Baby!
2 hónapja
Puzsér beszéde meg godmode volt... Hogy a faszomba tudott összehozni egy ilyen slam poetryt.. minden szava aranyat ért! Árad..


Just Win Baby!
2 hónapja
Nálam mint gyerekkorom óta rap zenét hallgatónak azért a killák, nks, füstös meg funk elvitték az estét... Nagyon nagyot raktak. A többi is rendben volt de nálam ők raktak a legkomolyabbat. A hősöket nem értem mit kerestek ott..napraforgó gecik.
Szerkesztette: Raider89


Just Win Baby!
2 hónapja
Csak én érzem úgy hogy ecku és a hősök része egy hamis zászlós mission volt? Bolond nka támogatások, fideszes jelölt mellett kiállás, azt most meg a herejet lobalja hogy legyen min csamcsognia a propinak... Amúgy geci korrekt volt az egész este, én sajnos dolgoztam de végig követtem és ugráltam az egészet.


Just Win Baby!
2 hónapja
rákerestem én is miről van szóhvg.hu/kultura/20260410_gulyas-gergely-ecku-hosok-tere-koncert
a kommentek zseniálisak:
A sokat látott pénisz szakértő most is elemezhet! Legalább van munkája
ma megszületett a herearcú fideszes fogalma.
mondjuk fura, hogy az akasszátok fel a királyokat helyett a herére cuppantak rá, de hát láttunk már szájert ereszen csúszni...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Az a baj, hogy sok a billegő körzet.mondjuk vicces, hogy egyből azt pörgetik, ilyen képekkel amin Curtis meg Pataky mwg Jaber van vs Ecku, hogy melyiket választanád?Írj mögé két nullát. Minden kutatás azt mutatja, h a fidesz szavazók nem elég lelkesek. Itt nem mindkét párttól egyenlő távolságban lévő bizonytalanokról van szó. Itt olyanokról, aki fidesz szavazó volt eddig, akár mondhatjuk azt, h gyűrű- vagy peremszavazójuk, de zavarja az elmúlt 2 évben sok minden őket és még jobban sem élnek. Ezek esetében soha nem az volt a kérdés, h a Tisza meg tudja őket szólítani vagy sem, hanem vissza tudja a fidesz magához édesgetni őket a hajrában. Pont erről, ahogy fentebb is írtam rengeteg elemzésben beszéltek közvéleménykutatók, h ezeket a potenciális fidesz szavazókat nem sikerült eddig arra bírniuk, h mégis oda szavazzanak. A fidesz propi és a beszélő fejeik orrba szájba ezeket fogják tolni a hátralevő órákban, hátha eljutnak ezek a képek/szövegek ehhez a csoporthoz. Nem mondom, h 2-300 ezer embert ezzel vissza fognak csábítani (én kb erre lövöm a fent körülírt fidesz bizonytalankodó szavazóit), de nem csak 2-3 ezerre lőnek ezzel és nem csak 2-3 ezret fognak tudni nyájba visszaterelni. Annyi szerencse, h kevés idő van már, h ez kellően szét tudjon terülni korábbi fidesz peremszavazók között..Ez kb. 2-3 ezer ember lehet. Hol van ez a vásárolt szavazatokhoz képest?Na megneztem mit csinált Eckü, hát ki nem ért egyet azzal amit mondott amúgy? 😀A bizonytalan fideszes, aki eddig azt gondolta, h "megbünteti" egy kicsit OV-t és otthon marad, ahhoz nehogy eljusanak a legmegosztóbb pillanatok a ma estéből. Az még okozhat meglepetést.
Illetve ki hiszi, hogy ezért fog valaki szavazatot váltani?
Eazzy
dawyd728
SBL
Ez a koncert politikailag 2-3 vállalhatatlan figurával 1 héttel ezelőtt, sokkal nagyobb kárt okozott volna most vasárnapra.
Nem véletlen, h Jakab is próbálta menteni a menthető G Ras után is. Vagy ahogy egész este a nyugodt békés érzületre játszott rá.. A megbotránkoztató zenészek is érthetők valahol, akik a saját érdekük mentén, csak a pecsenyéjüket sütögetik..
Ahogy az sem véletlen, h a Tisza rohadtul ügyel arra, h minimálisra szorítsa a korábbi fideszes vagy mostani fideszes szavazókkal szemben meglévő ellenzéki gyűlöletet. Egy széttárt karú megértő apafigurát akarnak közvetíteni, aki befogad minden megtévesztett/tékozló fiút.
Ha az kérdés, h az apolitikus, bizonytalan 30 alatti fiatalok közül sikerült ezzel a koncerttel, mind az 50 előadójával együtt több szavazatot bevonzani a Tisza irányába vagy a fent említett fideszesek közül sikerül többet a nyájba visszaépíteni, akkor szerintem utóbbi..
dawyd728
😀
alatta meg a fideszesek ilyen 7-8%-os bevonzást vízionálnak erre.
lófasz nem volt ez, át sem üti az ingerküszöböt szerintem, aki bizonytalan, már ha van ilyen még. holnapra el is felejtődik, mint ahogy nem ment nagyot az ukrán zászlós művelet, a hangfelvételek sem.
ha meg MP elhatárolódna, az sem jelent semmit, mivel a fideszes magnál alapból Tiszás minden megmozdulás amit nem a kedves vezető és sleppje szervez.
petey
Nem kell 7-8%-ot bevonzani, ha csak annyit be tudnak vonzani, amivel megfordul 1-2 nagyon szoros körzet, az a végén nagyon fog fájni a tiszának.
Qrva nagy öngól, nyert helyzetből ilyen municiót adni az ellenfélnek, akinek amúgy már nem volt semmi új mondanivalója, csak a megfáradt ukránozás meg a háború. Most kaptak egy új témát, amin lehet pörögni.Holnap minden ezzel lesz tele, a csapból is ez fog folyni.
Elég valószínű hogy ez a rendezvény a tiszának többet ártott, mint amennyit segített.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Sokkal nagyobb kárt okoz a faroklobálgaxtó hülyegyereknél a bizonytalanok esetében a sok előmászó, már lecsengett szadeszes meg volt Maszopos fáradt arc, akik már most arcoskodnak nagy hanggal, hogy sikerült végre velük—hosszú évek után—pedig nem miattuk, hanem annak ellenére sikerülhet hogy ők is nyomulnak. #ezekugyanazok
2 hónapja
Sajnos nem tudtam kimenni munka miatt, de megnyugodtam, Saiid még mindig egy zseni (05:50:20-tól a streamen) és annak is örülök, hogy Dzsúdló is előadta ezen a rendezvényen az elmúlt 16 év legjobb magyar dalát 00:54:30).

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Ha már zenei vonal:"De hogyha eljön az idő, te kit választanál...te kinek hazudtál valami mást?..." 🙂
youtu.be/aCjlNjL_Q84?is=bmCfTXZcI_5JXa2-
Szerkesztette: dande2
2 hónapja
mondjuk vicces, hogy egyből azt pörgetik, ilyen képekkel amin Curtis meg Pataky mwg Jaber van vs Ecku, hogy melyiket választanád?Írj mögé két nullát. Minden kutatás azt mutatja, h a fidesz szavazók nem elég lelkesek. Itt nem mindkét párttól egyenlő távolságban lévő bizonytalanokról van szó. Itt olyanokról, aki fidesz szavazó volt eddig, akár mondhatjuk azt, h gyűrű- vagy peremszavazójuk, de zavarja az elmúlt 2 évben sok minden őket és még jobban sem élnek. Ezek esetében soha nem az volt a kérdés, h a Tisza meg tudja őket szólítani vagy sem, hanem vissza tudja a fidesz magához édesgetni őket a hajrában. Pont erről, ahogy fentebb is írtam rengeteg elemzésben beszéltek közvéleménykutatók, h ezeket a potenciális fidesz szavazókat nem sikerült eddig arra bírniuk, h mégis oda szavazzanak. A fidesz propi és a beszélő fejeik orrba szájba ezeket fogják tolni a hátralevő órákban, hátha eljutnak ezek a képek/szövegek ehhez a csoporthoz. Nem mondom, h 2-300 ezer embert ezzel vissza fognak csábítani (én kb erre lövöm a fent körülírt fidesz bizonytalankodó szavazóit), de nem csak 2-3 ezerre lőnek ezzel és nem csak 2-3 ezret fognak tudni nyájba visszaterelni. Annyi szerencse, h kevés idő van már, h ez kellően szét tudjon terülni korábbi fidesz peremszavazók között..Ez kb. 2-3 ezer ember lehet. Hol van ez a vásárolt szavazatokhoz képest?Na megneztem mit csinált Eckü, hát ki nem ért egyet azzal amit mondott amúgy? 😀A bizonytalan fideszes, aki eddig azt gondolta, h "megbünteti" egy kicsit OV-t és otthon marad, ahhoz nehogy eljusanak a legmegosztóbb pillanatok a ma estéből. Az még okozhat meglepetést.
Illetve ki hiszi, hogy ezért fog valaki szavazatot váltani?
Eazzy
dawyd728
SBL
Ez a koncert politikailag 2-3 vállalhatatlan figurával 1 héttel ezelőtt, sokkal nagyobb kárt okozott volna most vasárnapra.
Nem véletlen, h Jakab is próbálta menteni a menthető G Ras után is. Vagy ahogy egész este a nyugodt békés érzületre játszott rá.. A megbotránkoztató zenészek is érthetők valahol, akik a saját érdekük mentén, csak a pecsenyéjüket sütögetik..
Ahogy az sem véletlen, h a Tisza rohadtul ügyel arra, h minimálisra szorítsa a korábbi fideszes vagy mostani fideszes szavazókkal szemben meglévő ellenzéki gyűlöletet. Egy széttárt karú megértő apafigurát akarnak közvetíteni, aki befogad minden megtévesztett/tékozló fiút.
Ha az kérdés, h az apolitikus, bizonytalan 30 alatti fiatalok közül sikerült ezzel a koncerttel, mind az 50 előadójával együtt több szavazatot bevonzani a Tisza irányába vagy a fent említett fideszesek közül sikerül többet a nyájba visszaépíteni, akkor szerintem utóbbi..
dawyd728
😀
alatta meg a fideszesek ilyen 7-8%-os bevonzást vízionálnak erre.
lófasz nem volt ez, át sem üti az ingerküszöböt szerintem, aki bizonytalan, már ha van ilyen még. holnapra el is felejtődik, mint ahogy nem ment nagyot az ukrán zászlós művelet, a hangfelvételek sem.
ha meg MP elhatárolódna, az sem jelent semmit, mivel a fideszes magnál alapból Tiszás minden megmozdulás amit nem a kedves vezető és sleppje szervez.
2 hónapja
dawyd728
4 270
Írj mögé két nullát. Minden kutatás azt mutatja, h a fidesz szavazók nem elég lelkesek. Itt nem mindkét párttól egyenlő távolságban lévő bizonytalanokról van szó. Itt olyanokról, aki fidesz szavazó volt eddig, akár mondhatjuk azt, h gyűrű- vagy peremszavazójuk, de zavarja az elmúlt 2 évben sok minden őket és még jobban sem élnek. Ezek esetében soha nem az volt a kérdés, h a Tisza meg tudja őket szólítani vagy sem, hanem vissza tudja a fidesz magához édesgetni őket a hajrában. Pont erről, ahogy fentebb is írtam rengeteg elemzésben beszéltek közvéleménykutatók, h ezeket a potenciális fidesz szavazókat nem sikerült eddig arra bírniuk, h mégis oda szavazzanak. A fidesz propi és a beszélő fejeik orrba szájba ezeket fogják tolni a hátralevő órákban, hátha eljutnak ezek a képek/szövegek ehhez a csoporthoz. Nem mondom, h 2-300 ezer embert ezzel vissza fognak csábítani (én kb erre lövöm a fent körülírt fidesz bizonytalankodó szavazóit), de nem csak 2-3 ezerre lőnek ezzel és nem csak 2-3 ezret fognak tudni nyájba visszaterelni. Annyi szerencse, h kevés idő van már, h ez kellően szét tudjon terülni korábbi fidesz peremszavazók között..Ez kb. 2-3 ezer ember lehet. Hol van ez a vásárolt szavazatokhoz képest?Na megneztem mit csinált Eckü, hát ki nem ért egyet azzal amit mondott amúgy? 😀A bizonytalan fideszes, aki eddig azt gondolta, h "megbünteti" egy kicsit OV-t és otthon marad, ahhoz nehogy eljusanak a legmegosztóbb pillanatok a ma estéből. Az még okozhat meglepetést.
Illetve ki hiszi, hogy ezért fog valaki szavazatot váltani?
Eazzy
dawyd728
SBL
Ez a koncert politikailag 2-3 vállalhatatlan figurával 1 héttel ezelőtt, sokkal nagyobb kárt okozott volna most vasárnapra.
Nem véletlen, h Jakab is próbálta menteni a menthető G Ras után is. Vagy ahogy egész este a nyugodt békés érzületre játszott rá.. A megbotránkoztató zenészek is érthetők valahol, akik a saját érdekük mentén, csak a pecsenyéjüket sütögetik..
Ahogy az sem véletlen, h a Tisza rohadtul ügyel arra, h minimálisra szorítsa a korábbi fideszes vagy mostani fideszes szavazókkal szemben meglévő ellenzéki gyűlöletet. Egy széttárt karú megértő apafigurát akarnak közvetíteni, aki befogad minden megtévesztett/tékozló fiút.
Ha az kérdés, h az apolitikus, bizonytalan 30 alatti fiatalok közül sikerült ezzel a koncerttel, mind az 50 előadójával együtt több szavazatot bevonzani a Tisza irányába vagy a fent említett fideszesek közül sikerül többet a nyájba visszaépíteni, akkor szerintem utóbbi..
Szerkesztette: dawyd728
2 hónapja
2 hónapja
Ez kb. 2-3 ezer ember lehet. Hol van ez a vásárolt szavazatokhoz képest?Na megneztem mit csinált Eckü, hát ki nem ért egyet azzal amit mondott amúgy? 😀A bizonytalan fideszes, aki eddig azt gondolta, h "megbünteti" egy kicsit OV-t és otthon marad, ahhoz nehogy eljusanak a legmegosztóbb pillanatok a ma estéből. Az még okozhat meglepetést.
Illetve ki hiszi, hogy ezért fog valaki szavazatot váltani?
Eazzy
dawyd728
2 hónapja
Mellesleg ezzel párhuzamosan vót egy miskolci teltházas MP buli isMeg ne fázzon a sok ember, aztán vasárnap nem tudnak szavazni!
ozibozi
A Fidesz csak emiatt nem visz tömegeket az utcára. 5D sakk, ugye.
2 hónapja
Na megneztem mit csinált Eckü, hát ki nem ért egyet azzal amit mondott amúgy? 😀Nem tudom egy nap alatt mit tudna kihozni ebből a fidess, de igazából ez már kurvara nem oszt szoroz 1 nappal a választás előtt. Nem tudják ezt már hirdetni plakátokon vagy végig haknizni vele az országot.
Illetve ki hiszi, hogy ezért fog valaki szavazatot váltani?
Eazzy
2 hónapja
Orbánnak nincs jó napja. Az oroszok megüzenték, hogy veszteni fog; a Hősök terén több százezer ember; csúnyán kikapott a Felcsút.Viktor, rábasztál.
2 hónapja
Bődöcs megint fején találta a szöget.hvg.hu/kultura/20260410_bodocs-tibor-tisza-putyin-matolcsy-valasztas
2 hónapja
dawyd728
4 270
Na megneztem mit csinált Eckü, hát ki nem ért egyet azzal amit mondott amúgy? 😀A bizonytalan fideszes, aki eddig azt gondolta, h "megbünteti" egy kicsit OV-t és otthon marad, ahhoz nehogy eljusanak a legmegosztóbb pillanatok a ma estéből. Az még okozhat meglepetést.
Illetve ki hiszi, hogy ezért fog valaki szavazatot váltani?
Eazzy
2 hónapja
Mellesleg ezzel párhuzamosan vót egy miskolci teltházas MP buli is
2 hónapja
Na megneztem mit csinált Eckü, hát ki nem ért egyet azzal amit mondott amúgy? 😀Lehet, de pont neki nem kellene arcoskodni, mikor 2 éve még a fidesz faszát szopta. Hihetetlen hogy még egy ilyen rendezvényen is csak ártani tudott. Meg se kellett volna hívni. 😊
Illetve ki hiszi, hogy ezért fog valaki szavazatot váltani?
Eazzy
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Na megneztem mit csinált Eckü, hát ki nem ért egyet azzal amit mondott amúgy? 😀Illetve ki hiszi, hogy ezért fog valaki szavazatot váltani?
Don't talk the walk, Walk the talk!
2 hónapja
Ez hatalmas (és fontos) vállalkozás volt, jól is sikerült, örülök neki. Grat mindenkinek, aki részt vett benne.
