Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 278 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Sajnos nekem lejárt a bejelentesem Pesten, és amikor megujitottam, akkor olvastam hogy 30nappal előtte kell bejelentkezni ideiglenesre mielőtt atjelentkezek, szóval beszoptam, de a mai koncert után vettem rá magam hogy leutazzak vasárnap komlora, oda vissza egy jó 7 óra.. de oda kell baszni.
Raider89
Ha meg kell baszódni akkor meg kell baszódni...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Sajnos nekem lejárt a bejelentesem Pesten, és amikor megujitottam, akkor olvastam hogy 30nappal előtte kell bejelentkezni ideiglenesre mielőtt atjelentkezek, szóval beszoptam, de a mai koncert után vettem rá magam hogy leutazzak vasárnap komlora, oda vissza egy jó 7 óra.. de oda kell baszni.
Raider89
Le a kalappal....

Segítségképp, hogy más is sokat tesz a rendszerváltásért:
Most végeztem a melóban, 7-kor már indulok kampányolni Nagykátára és még este is lesz program, hogy aztán reggel 5-kor kelés, hogy korán szavazzak holnap, aztán fürkésszek estig....majd eredményváró remélhetőleg jó sokáig, | utána lesz idő pihenni és végre a drafttal foglalkozni!!! |
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Sajnos nekem lejárt a bejelentesem Pesten, és amikor megujitottam, akkor olvastam hogy 30nappal előtte kell bejelentkezni ideiglenesre mielőtt atjelentkezek, szóval beszoptam, de a mai koncert után vettem rá magam hogy leutazzak vasárnap komlora, oda vissza egy jó 7 óra.. de oda kell baszni.



Just Win Baby!
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Puzsér beszéde meg godmode volt... Hogy a faszomba tudott összehozni egy ilyen slam poetryt.. minden szava aranyat ért! Árad..



Just Win Baby!
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Nálam mint gyerekkorom óta rap zenét hallgatónak azért a killák, nks, füstös meg funk elvitték az estét... Nagyon nagyot raktak. A többi is rendben volt de nálam ők raktak a legkomolyabbat. A hősöket nem értem mit kerestek ott..napraforgó gecik.

Szerkesztette: Raider89



Just Win Baby!
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Csak én érzem úgy hogy ecku és a hősök része egy hamis zászlós mission volt? Bolond nka támogatások, fideszes jelölt mellett kiállás, azt most meg a herejet lobalja hogy legyen min csamcsognia a propinak... Amúgy geci korrekt volt az egész este, én sajnos dolgoztam de végig követtem és ugráltam az egészet.



Just Win Baby!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
rákerestem én is miről van szó
 hvg.hu/kultura/20260410_gulyas-gergely-ecku-hosok-tere-koncert

a kommentek zseniálisak:
A sokat látott pénisz szakértő most is elemezhet! Legalább van munkája
ma megszületett a herearcú fideszes fogalma.
mondjuk fura, hogy az akasszátok fel a királyokat helyett a herére cuppantak rá, de hát láttunk már szájert ereszen csúszni...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Na megneztem mit csinált Eckü, hát ki nem ért egyet azzal amit mondott amúgy? 😀

Illetve ki hiszi, hogy ezért fog valaki szavazatot váltani?
Eazzy
A bizonytalan fideszes, aki eddig azt gondolta, h "megbünteti" egy kicsit OV-t és otthon marad, ahhoz nehogy eljusanak a legmegosztóbb pillanatok a ma estéből. Az még okozhat meglepetést.
dawyd728
Ez kb. 2-3 ezer ember lehet. Hol van ez a vásárolt szavazatokhoz képest?
SBL
Írj mögé két nullát. Minden kutatás azt mutatja, h a fidesz szavazók nem elég lelkesek. Itt nem mindkét párttól egyenlő távolságban lévő bizonytalanokról van szó. Itt olyanokról, aki fidesz szavazó volt eddig, akár mondhatjuk azt, h gyűrű- vagy peremszavazójuk, de zavarja az elmúlt 2 évben sok minden őket és még jobban sem élnek. Ezek esetében soha nem az volt a kérdés, h a Tisza meg tudja őket szólítani vagy sem, hanem vissza tudja a fidesz magához édesgetni őket a hajrában. Pont erről, ahogy fentebb is írtam rengeteg elemzésben beszéltek közvéleménykutatók, h ezeket a potenciális fidesz szavazókat nem sikerült eddig arra bírniuk, h mégis oda szavazzanak. A fidesz propi és a beszélő fejeik orrba szájba ezeket fogják tolni a hátralevő órákban, hátha eljutnak ezek a képek/szövegek ehhez a csoporthoz. Nem mondom, h 2-300 ezer embert ezzel vissza fognak csábítani (én kb erre lövöm a fent körülírt fidesz bizonytalankodó szavazóit), de nem csak 2-3 ezerre lőnek ezzel és nem csak 2-3 ezret fognak tudni nyájba visszaterelni. Annyi szerencse, h kevés idő van már, h ez kellően szét tudjon terülni korábbi fidesz peremszavazók között..
Ez a koncert politikailag 2-3 vállalhatatlan figurával 1 héttel ezelőtt, sokkal nagyobb kárt okozott volna most vasárnapra.
Nem véletlen, h Jakab is próbálta menteni a menthető G Ras után is. Vagy ahogy egész este a nyugodt békés érzületre játszott rá.. A megbotránkoztató zenészek is érthetők valahol, akik a saját érdekük mentén, csak a pecsenyéjüket sütögetik..
Ahogy az sem véletlen, h a Tisza rohadtul ügyel arra, h minimálisra szorítsa a korábbi fideszes vagy mostani fideszes szavazókkal szemben meglévő ellenzéki gyűlöletet. Egy széttárt karú megértő apafigurát akarnak közvetíteni, aki befogad minden megtévesztett/tékozló fiút.

Ha az kérdés, h az apolitikus, bizonytalan 30 alatti fiatalok közül sikerült ezzel a koncerttel, mind az 50 előadójával együtt több szavazatot bevonzani a Tisza irányába vagy a fent említett fideszesek közül sikerül többet a nyájba visszaépíteni, akkor szerintem utóbbi..
dawyd728
mondjuk vicces, hogy egyből azt pörgetik, ilyen képekkel amin Curtis meg Pataky mwg Jaber van vs Ecku, hogy melyiket választanád?
😀

alatta meg a fideszesek ilyen 7-8%-os bevonzást vízionálnak erre.
lófasz nem volt ez, át sem üti az ingerküszöböt szerintem, aki bizonytalan, már ha van ilyen még. holnapra el is felejtődik, mint ahogy nem ment nagyot az ukrán zászlós művelet, a hangfelvételek sem.
ha meg MP elhatárolódna, az sem jelent semmit, mivel a fideszes magnál alapból Tiszás minden megmozdulás amit nem a kedves vezető és sleppje szervez.
petey
Az a baj, hogy sok a billegő körzet.
Nem kell 7-8%-ot bevonzani, ha csak annyit be tudnak vonzani, amivel megfordul 1-2 nagyon szoros körzet, az a végén nagyon fog fájni a tiszának.

Qrva nagy öngól, nyert helyzetből ilyen municiót adni az ellenfélnek, akinek amúgy már nem volt semmi új mondanivalója, csak a megfáradt ukránozás meg a háború. Most kaptak egy új témát, amin lehet pörögni.Holnap minden ezzel lesz tele, a csapból is ez fog folyni.
Elég valószínű hogy ez a rendezvény a tiszának többet ártott, mint amennyit segített.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Sokkal nagyobb kárt okoz a faroklobálgaxtó hülyegyereknél a bizonytalanok esetében a sok előmászó, már lecsengett szadeszes meg volt Maszopos fáradt arc, akik már most arcoskodnak nagy hanggal, hogy sikerült végre velük—hosszú évek után—pedig nem miattuk, hanem annak ellenére sikerülhet hogy ők is nyomulnak.
#ezekugyanazok
2 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Sajnos nem tudtam kimenni munka miatt, de megnyugodtam, Saiid még mindig egy zseni (05:50:20-tól a streamen) és annak is örülök, hogy Dzsúdló is előadta ezen a rendezvényen az elmúlt 16 év legjobb magyar dalát 00:54:30).


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha már zenei vonal:

"De hogyha eljön az idő, te kit választanál...te kinek hazudtál valami mást?..." 🙂

 youtu.be/aCjlNjL_Q84?is=bmCfTXZcI_5JXa2-

Szerkesztette: dande2
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Na megneztem mit csinált Eckü, hát ki nem ért egyet azzal amit mondott amúgy? 😀

Illetve ki hiszi, hogy ezért fog valaki szavazatot váltani?
Eazzy
A bizonytalan fideszes, aki eddig azt gondolta, h "megbünteti" egy kicsit OV-t és otthon marad, ahhoz nehogy eljusanak a legmegosztóbb pillanatok a ma estéből. Az még okozhat meglepetést.
dawyd728
Ez kb. 2-3 ezer ember lehet. Hol van ez a vásárolt szavazatokhoz képest?
SBL
Írj mögé két nullát. Minden kutatás azt mutatja, h a fidesz szavazók nem elég lelkesek. Itt nem mindkét párttól egyenlő távolságban lévő bizonytalanokról van szó. Itt olyanokról, aki fidesz szavazó volt eddig, akár mondhatjuk azt, h gyűrű- vagy peremszavazójuk, de zavarja az elmúlt 2 évben sok minden őket és még jobban sem élnek. Ezek esetében soha nem az volt a kérdés, h a Tisza meg tudja őket szólítani vagy sem, hanem vissza tudja a fidesz magához édesgetni őket a hajrában. Pont erről, ahogy fentebb is írtam rengeteg elemzésben beszéltek közvéleménykutatók, h ezeket a potenciális fidesz szavazókat nem sikerült eddig arra bírniuk, h mégis oda szavazzanak. A fidesz propi és a beszélő fejeik orrba szájba ezeket fogják tolni a hátralevő órákban, hátha eljutnak ezek a képek/szövegek ehhez a csoporthoz. Nem mondom, h 2-300 ezer embert ezzel vissza fognak csábítani (én kb erre lövöm a fent körülírt fidesz bizonytalankodó szavazóit), de nem csak 2-3 ezerre lőnek ezzel és nem csak 2-3 ezret fognak tudni nyájba visszaterelni. Annyi szerencse, h kevés idő van már, h ez kellően szét tudjon terülni korábbi fidesz peremszavazók között..
Ez a koncert politikailag 2-3 vállalhatatlan figurával 1 héttel ezelőtt, sokkal nagyobb kárt okozott volna most vasárnapra.
Nem véletlen, h Jakab is próbálta menteni a menthető G Ras után is. Vagy ahogy egész este a nyugodt békés érzületre játszott rá.. A megbotránkoztató zenészek is érthetők valahol, akik a saját érdekük mentén, csak a pecsenyéjüket sütögetik..
Ahogy az sem véletlen, h a Tisza rohadtul ügyel arra, h minimálisra szorítsa a korábbi fideszes vagy mostani fideszes szavazókkal szemben meglévő ellenzéki gyűlöletet. Egy széttárt karú megértő apafigurát akarnak közvetíteni, aki befogad minden megtévesztett/tékozló fiút.

Ha az kérdés, h az apolitikus, bizonytalan 30 alatti fiatalok közül sikerült ezzel a koncerttel, mind az 50 előadójával együtt több szavazatot bevonzani a Tisza irányába vagy a fent említett fideszesek közül sikerül többet a nyájba visszaépíteni, akkor szerintem utóbbi..
dawyd728
mondjuk vicces, hogy egyből azt pörgetik, ilyen képekkel amin Curtis meg Pataky mwg Jaber van vs Ecku, hogy melyiket választanád?
😀

alatta meg a fideszesek ilyen 7-8%-os bevonzást vízionálnak erre.
lófasz nem volt ez, át sem üti az ingerküszöböt szerintem, aki bizonytalan, már ha van ilyen még. holnapra el is felejtődik, mint ahogy nem ment nagyot az ukrán zászlós művelet, a hangfelvételek sem.
ha meg MP elhatárolódna, az sem jelent semmit, mivel a fideszes magnál alapból Tiszás minden megmozdulás amit nem a kedves vezető és sleppje szervez.

2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
dawyd728 4 271
Na megneztem mit csinált Eckü, hát ki nem ért egyet azzal amit mondott amúgy? 😀

Illetve ki hiszi, hogy ezért fog valaki szavazatot váltani?
Eazzy
A bizonytalan fideszes, aki eddig azt gondolta, h "megbünteti" egy kicsit OV-t és otthon marad, ahhoz nehogy eljusanak a legmegosztóbb pillanatok a ma estéből. Az még okozhat meglepetést.
dawyd728
Ez kb. 2-3 ezer ember lehet. Hol van ez a vásárolt szavazatokhoz képest?
SBL
Írj mögé két nullát. Minden kutatás azt mutatja, h a fidesz szavazók nem elég lelkesek. Itt nem mindkét párttól egyenlő távolságban lévő bizonytalanokról van szó. Itt olyanokról, aki fidesz szavazó volt eddig, akár mondhatjuk azt, h gyűrű- vagy peremszavazójuk, de zavarja az elmúlt 2 évben sok minden őket és még jobban sem élnek. Ezek esetében soha nem az volt a kérdés, h a Tisza meg tudja őket szólítani vagy sem, hanem vissza tudja a fidesz magához édesgetni őket a hajrában. Pont erről, ahogy fentebb is írtam rengeteg elemzésben beszéltek közvéleménykutatók, h ezeket a potenciális fidesz szavazókat nem sikerült eddig arra bírniuk, h mégis oda szavazzanak. A fidesz propi és a beszélő fejeik orrba szájba ezeket fogják tolni a hátralevő órákban, hátha eljutnak ezek a képek/szövegek ehhez a csoporthoz. Nem mondom, h 2-300 ezer embert ezzel vissza fognak csábítani (én kb erre lövöm a fent körülírt fidesz bizonytalankodó szavazóit), de nem csak 2-3 ezerre lőnek ezzel és nem csak 2-3 ezret fognak tudni nyájba visszaterelni. Annyi szerencse, h kevés idő van már, h ez kellően szét tudjon terülni korábbi fidesz peremszavazók között..
Ez a koncert politikailag 2-3 vállalhatatlan figurával 1 héttel ezelőtt, sokkal nagyobb kárt okozott volna most vasárnapra.
Nem véletlen, h Jakab is próbálta menteni a menthető G Ras után is. Vagy ahogy egész este a nyugodt békés érzületre játszott rá.. A megbotránkoztató zenészek is érthetők valahol, akik a saját érdekük mentén, csak a pecsenyéjüket sütögetik..
Ahogy az sem véletlen, h a Tisza rohadtul ügyel arra, h minimálisra szorítsa a korábbi fideszes vagy mostani fideszes szavazókkal szemben meglévő ellenzéki gyűlöletet. Egy széttárt karú megértő apafigurát akarnak közvetíteni, aki befogad minden megtévesztett/tékozló fiút.

Ha az kérdés, h az apolitikus, bizonytalan 30 alatti fiatalok közül sikerült ezzel a koncerttel, mind az 50 előadójával együtt több szavazatot bevonzani a Tisza irányába vagy a fent említett fideszesek közül sikerül többet a nyájba visszaépíteni, akkor szerintem utóbbi..

Szerkesztette: dawyd728
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/670278837_1494229385398428_2502049242483815688_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx526x640&ctp=s526x640&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=b96d88&_nc_ohc=_XB9ihwwmIsQ7kNvwHThiB8&_nc_oc=AdoMEwPNX-ZqSwTkrLNC9qcHuWoTvsFIayxk-kKiz8iuqZL55BGt5545wai8DSRGRWo&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=IB3w3JI3xQOs-Cy0bHjk8g&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af86KcnUlGmAdLQyJqypPXM2q293eSeFI4UK9foLgbTdNg&oe=6A3F0C1E
Bruti
Ettől féltem... a Fidesz beveti az atomot a végére! Csovi Csovi Jasper és Hápi Kacsa elharapja minden rendszerváltó torkát, a Béke nevében! Papp Rita és Bodnár Attila Ausztriából aggódik a Fideszért.
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
Na megneztem mit csinált Eckü, hát ki nem ért egyet azzal amit mondott amúgy? 😀

Illetve ki hiszi, hogy ezért fog valaki szavazatot váltani?
Eazzy
A bizonytalan fideszes, aki eddig azt gondolta, h "megbünteti" egy kicsit OV-t és otthon marad, ahhoz nehogy eljusanak a legmegosztóbb pillanatok a ma estéből. Az még okozhat meglepetést.
dawyd728
Ez kb. 2-3 ezer ember lehet. Hol van ez a vásárolt szavazatokhoz képest?
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
Mellesleg ezzel párhuzamosan vót egy miskolci teltházas MP buli is
ozibozi
Meg ne fázzon a sok ember, aztán vasárnap nem tudnak szavazni!
A Fidesz csak emiatt nem visz tömegeket az utcára. 5D sakk, ugye.
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Na megneztem mit csinált Eckü, hát ki nem ért egyet azzal amit mondott amúgy? 😀

Illetve ki hiszi, hogy ezért fog valaki szavazatot váltani?
Eazzy
Nem tudom egy nap alatt mit tudna kihozni ebből a fidess, de igazából ez már kurvara nem oszt szoroz 1 nappal a választás előtt. Nem tudják ezt már hirdetni plakátokon vagy végig haknizni vele az országot.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 833 — beers & Packers
Orbánnak nincs jó napja. Az oroszok megüzenték, hogy veszteni fog; a Hősök terén több százezer ember; csúnyán kikapott a Felcsút.
Viktor, rábasztál.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Az RTL most A Tanút adja. /véletlen?
😂✌️
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bődöcs megint fején találta a szöget.
 hvg.hu/kultura/20260410_bodocs-tibor-tisza-putyin-matolcsy-valasztas
2 hónapja
dawyd728 4 271
Na megneztem mit csinált Eckü, hát ki nem ért egyet azzal amit mondott amúgy? 😀

Illetve ki hiszi, hogy ezért fog valaki szavazatot váltani?
Eazzy
A bizonytalan fideszes, aki eddig azt gondolta, h "megbünteti" egy kicsit OV-t és otthon marad, ahhoz nehogy eljusanak a legmegosztóbb pillanatok a ma estéből. Az még okozhat meglepetést.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Mellesleg ezzel párhuzamosan vót egy miskolci teltházas MP buli is
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Na megneztem mit csinált Eckü, hát ki nem ért egyet azzal amit mondott amúgy? 😀

Illetve ki hiszi, hogy ezért fog valaki szavazatot váltani?
Eazzy
Lehet, de pont neki nem kellene arcoskodni, mikor 2 éve még a fidesz faszát szopta. Hihetetlen hogy még egy ilyen rendezvényen is csak ártani tudott. Meg se kellett volna hívni. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Na megneztem mit csinált Eckü, hát ki nem ért egyet azzal amit mondott amúgy? 😀

Illetve ki hiszi, hogy ezért fog valaki szavazatot váltani?

Don't talk the walk, Walk the talk!