Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Kifejezetten jó ez a Puzsér beszéd, meg az egész esemény szerintem több mint korrekt lett.
ervinator
Lehet, de nehany szovegresz nem lett „nezobarat”, es azert ezeket nyilvan most hulyere nyomatjak hergeles gyanant, marpedig nem nez ki jol, amikor azt olvasod, hogy XY „akassza fel magat”. Es ez szvsz MP-nek sem jo, mert ot meg sokan ezzel fogjak beazonositani.

Szerkesztette: Stez

2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 012
Ez az Ecku amúgy tehet egy szívességet.. Tele van spammal az FB feedem, nem győzöm tiltani őket.
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 012
Nem lehetne fast forwardolni vasárnapra, már nem bírom Mónika ☺️
2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Kifejezetten jó ez a Puzsér beszéd, meg az egész esemény szerintem több mint korrekt lett.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Kicsit visszaadta a hitem hogy a "ruszkik haza" nem veszett el, és megvan még valami 56 identitásából.
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 976 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
a here miatt azért egypáran kibuktak, NER csicskák rá is repültek rögtön
NB2
Igen, azt ki lehetett volna hagyni. Mondjuk nem hiszem, hogy sokat számítana. Arra jó lesz, hogy majd ezt hallgathatom a vasárnapi kaján. 😀
dugo93
2 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
a here miatt azért egypáran kibuktak, NER csicskák rá is repültek rögtön
NB2
Igen, azt ki lehetett volna hagyni. Mondjuk nem hiszem, hogy sokat számítana. Arra jó lesz, hogy majd ezt hallgathatom a vasárnapi kaján. 😀

2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
a here miatt azért egypáran kibuktak, NER csicskák rá is repültek rögtön
NB2
Ez nem volt okos ertem en hogy Hosok koncerten ez ok de lehetett volna ennyi esze Eckunek hogy itt most ezt nem kene mert vegtelen municio.
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A.Quimby után Azariah-znak... ez nem a 30/40+ korosztály rendezvénye...
gyurczi
az "átvezető" zenékkel kompenzálnak Puzsérék 😀

2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
a here miatt azért egypáran kibuktak, NER csicskák rá is repültek rögtön
NB2
Hát ott elég sokan szeretik, Szajer, Kocsis, GG, Deák D., és hol van még a sor vége.
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
A.Quimby után Azariah-znak... ez nem a 30/40+ korosztály rendezvénye...
gyurczi
Hát nem.
Rengeteg fiatalt, tizenévest láttam Bp-n, hogy jöttek-mentek.
Ha valóban lesz váltás, akkor nekik ez nagy élmény lesz majd.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
a here miatt azért egypáran kibuktak, NER csicskák rá is repültek rögtön
NB2
Gondolom Deák Dani volt az első, mint a téma szakértője.
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
A.Quimby után Azariah-znak... ez nem a 30/40+ korosztály rendezvénye...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 061 — nabege2@yahoo.com
a here miatt azért egypáran kibuktak, NER csicskák rá is repültek rögtön
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Azahriah volt/van/lesz?
steelwolf
Most jön
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 976 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azahriah volt/van/lesz?
2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet mótvá, de Vilmányi Benett verse igen erős volt.
dugo93

2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Puzsér Robi képes volt ezt a topicot is elbaszni
Mindenhonnan csak a boomer nyafogás ömlik 😅
zacknorb
Ha valamira azt mondják szar akkor az boomer? 😀
Elég Fidesz logika ez 😛
Toca
Nem, de ha az szerepel benne hogy bezzeg régen, az azért elég boomer.
zacknorb
Ha már ők lemondták a felkérést, hogy ma ott legyenek, legalább ez legyen itt tőlük.
 youtu.be/jaqZs8lP0c8?si=Cio9LbDF7tP-W-cn
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Lehet mótvá, de Vilmányi Benett verse igen erős volt.
dugo93
Petőfibül nem tudunk kimozogni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Lehet mótvá, de Vilmányi Benett verse igen erős volt.

2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 976 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Most jön a Pálinka dal.
2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ez menő volt.
Őszentsége Sobri Jóska
Meno de kicsit sok😄
JéBé
Én csípem a markáns, látványos üzeneteket, jelképeket.
Őszentsége Sobri Jóska
Nyilvan, kellenek most ezek de azert vicces Gundalfot igy latni. De Petofi egy nemzeti unnepet tett magaeva mint szimbolum szoval oke.
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 976 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Cooper Kupp a színpadon 😄
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 417 — #NoStress
Ez menő volt.
Őszentsége Sobri Jóska
Meno de kicsit sok😄
JéBé
Én csípem a markáns, látványos üzeneteket, jelképeket.