Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Kifejezetten jó ez a Puzsér beszéd, meg az egész esemény szerintem több mint korrekt lett.Lehet, de nehany szovegresz nem lett „nezobarat”, es azert ezeket nyilvan most hulyere nyomatjak hergeles gyanant, marpedig nem nez ki jol, amikor azt olvasod, hogy XY „akassza fel magat”. Es ez szvsz MP-nek sem jo, mert ot meg sokan ezzel fogjak beazonositani.
ervinator
Szerkesztette: Stez
2 hónapja
Ez az Ecku amúgy tehet egy szívességet.. Tele van spammal az FB feedem, nem győzöm tiltani őket.
2 hónapja
Nem lehetne fast forwardolni vasárnapra, már nem bírom Mónika ☺️
2 hónapja
Kifejezetten jó ez a Puzsér beszéd, meg az egész esemény szerintem több mint korrekt lett.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Kicsit visszaadta a hitem hogy a "ruszkik haza" nem veszett el, és megvan még valami 56 identitásából.
2 hónapja
a here miatt azért egypáran kibuktak, NER csicskák rá is repültek rögtönIgen, azt ki lehetett volna hagyni. Mondjuk nem hiszem, hogy sokat számítana. Arra jó lesz, hogy majd ezt hallgathatom a vasárnapi kaján. 😀
NB2
dugo93
2 hónapja
a here miatt azért egypáran kibuktak, NER csicskák rá is repültek rögtönIgen, azt ki lehetett volna hagyni. Mondjuk nem hiszem, hogy sokat számítana. Arra jó lesz, hogy majd ezt hallgathatom a vasárnapi kaján. 😀
NB2
2 hónapja
a here miatt azért egypáran kibuktak, NER csicskák rá is repültek rögtönEz nem volt okos ertem en hogy Hosok koncerten ez ok de lehetett volna ennyi esze Eckunek hogy itt most ezt nem kene mert vegtelen municio.
NB2
2 hónapja
A.Quimby után Azariah-znak... ez nem a 30/40+ korosztály rendezvénye...az "átvezető" zenékkel kompenzálnak Puzsérék 😀
gyurczi
2 hónapja
a here miatt azért egypáran kibuktak, NER csicskák rá is repültek rögtönHát ott elég sokan szeretik, Szajer, Kocsis, GG, Deák D., és hol van még a sor vége.
NB2
2 hónapja
A.Quimby után Azariah-znak... ez nem a 30/40+ korosztály rendezvénye...Hát nem.
gyurczi
Rengeteg fiatalt, tizenévest láttam Bp-n, hogy jöttek-mentek.
Ha valóban lesz váltás, akkor nekik ez nagy élmény lesz majd.
Szerkesztette: Lúdas Solymi
2 hónapja
a here miatt azért egypáran kibuktak, NER csicskák rá is repültek rögtönGondolom Deák Dani volt az első, mint a téma szakértője.
NB2
2 hónapja
A.Quimby után Azariah-znak... ez nem a 30/40+ korosztály rendezvénye...
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
a here miatt azért egypáran kibuktak, NER csicskák rá is repültek rögtön
2 hónapja
Azahriah volt/van/lesz?
2 hónapja
Lehet mótvá, de Vilmányi Benett verse igen erős volt.
dugo93
2 hónapja
Ha már ők lemondták a felkérést, hogy ma ott legyenek, legalább ez legyen itt tőlük.Nem, de ha az szerepel benne hogy bezzeg régen, az azért elég boomer.Puzsér Robi képes volt ezt a topicot is elbaszniHa valamira azt mondják szar akkor az boomer? 😀
Mindenhonnan csak a boomer nyafogás ömlik 😅
zacknorb
Elég Fidesz logika ez 😛
Toca
zacknorb
youtu.be/jaqZs8lP0c8?si=Cio9LbDF7tP-W-cn
2 hónapja
Lehet mótvá, de Vilmányi Benett verse igen erős volt.Petőfibül nem tudunk kimozogni
dugo93

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
Most jön a Pálinka dal.
2 hónapja
Nyilvan, kellenek most ezek de azert vicces Gundalfot igy latni. De Petofi egy nemzeti unnepet tett magaeva mint szimbolum szoval oke.Én csípem a markáns, látványos üzeneteket, jelképeket.Ez menő volt.Meno de kicsit sok😄
Őszentsége Sobri Jóska
JéBé
Őszentsége Sobri Jóska
2 hónapja
Cooper Kupp a színpadon 😄
2 hónapja
Én csípem a markáns, látványos üzeneteket, jelképeket.Ez menő volt.Meno de kicsit sok😄
Őszentsége Sobri Jóska
JéBé
