Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 440 — #NoStress
Ez menő volt.
Őszentsége Sobri Jóska
Meno de kicsit sok😄
JéBé
Én csípem a markáns, látványos üzeneteket, jelképeket.

2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Mi a Bajza utcáig jutottunk el.
Jó volt a hangulat a hang ocska volt de így is élvezetes volt látni és érezni ezt.
Mindenkin beszélt mindenkivel és tele van reménnyel!
Jó volt a kivetített OV beszéd meg a MIB Putyin 😊

2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ez menő volt.




Őszentsége Sobri Jóska
Meno de kicsit sok😄
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 440 — #NoStress
Ez menő volt.




2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Ivan and the parazol Mocskos idok feldolgozas mondjuk nagyot menne.
JéBé
legjobb 😊
gamerkr
Nem értettem, hogy miert nem ezt nyomták Menyhárték. Átengedték a fiataloknak.
Őszentsége Sobri Jóska
Az Európa Kiadótól mi vót?
nagylaza, főpohárnok
Mindenki egyenlő. Új dal.

Azt gondoltam a végére lesznek a legtöbben, de már kiürült az Andrássy is, a Dózsa György is, kurva hideg lehet.
Őszentsége Sobri Jóska
A "Mi így vonulunk be a történelembe" pedig ótentikus lett volna.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 440 — #NoStress
Ivan and the parazol Mocskos idok feldolgozas mondjuk nagyot menne.
JéBé
legjobb 😊
gamerkr
Nem értettem, hogy miert nem ezt nyomták Menyhárték. Átengedték a fiataloknak.
Őszentsége Sobri Jóska
Az Európa Kiadótól mi vót?
nagylaza, főpohárnok
Mindenki egyenlő. Új dal.

Azt gondoltam a végére lesznek a legtöbben, de már kiürült az Andrássy is, a Dózsa György is, kurva hideg lehet.

2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Ivan and the parazol Mocskos idok feldolgozas mondjuk nagyot menne.
JéBé
legjobb 😊
gamerkr
Nem értettem, hogy miert nem ezt nyomták Menyhárték. Átengedték a fiataloknak.
Őszentsége Sobri Jóska
Az Európa Kiadótól mi vót?
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 440 — #NoStress
Ivan and the parazol Mocskos idok feldolgozas mondjuk nagyot menne.
JéBé
legjobb 😊
gamerkr
Nem értettem, hogy miert nem ezt nyomták Menyhárték. Átengedték a fiataloknak.

2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ivan and the parazol Mocskos idok feldolgozas mondjuk nagyot menne.
JéBé
legjobb 😊

2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Tibike: "Én endorszálok.
Te endorszálsz?
Ő endorszál?

Nem kenyerem az endorszálás.
Korán endorszáltam, későn ismertem meg.
Kétszer mérj, soha ne endorszálj!

Árgus szemekkel, kritikusan, részrehajlás nélkül fogom követni egy esetleges Magyar-kormány minden rezdülését. Lassan, tűnődve, kétkedve figyelem a Tiszát, próbálok csalás nélkül szétnézni könnyedén, de ilyen könnyű választás előtt még nem álltam.

Aki nem a Tiszára szavaz, az Putyinra és Pócs Jánosra, Andi táskájára, Lázár János kastélyára, Deutsch Tamás gondolataira, Matolcsy fiára, a Bayer showra meg a hatvanpusztai vízilovakra szavaz.

Szerintem.

endorse (ige): nyilvánosan kiáll valaki mellett."

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ivan and the parazol Mocskos idok feldolgozas mondjuk nagyot menne.
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Bródynak vissza kell adnia az összes díját? 😀
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
"Ez a nyugodt erő."
A történelem egy ciklikus izé.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 537
Bazzeg eskuszom Kozmixot hallottam vartam mar Lalat.
JéBé
Kozmosz amúgy jó, kedvencem a Schmitt Pálról írt számuk.
deyell
Úgyis meleg lett volna Los Angelesben 😀
2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Carson coma volt mar egyebkent?
JéBé
Most jön
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Kind of 😄 Giorgot birom pont o nincs itt.
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Carson coma volt mar egyebkent?
JéBé
Most jön

2 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Ez a bőrkabát nem a Tarlós Pipitől került ide? 😀
2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Carson coma volt mar egyebkent?
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
Bazzeg eskuszom Kozmixot hallottam vartam mar Lalat.
JéBé
Kozmosz amúgy jó, kedvencem a Schmitt Pálról írt számuk.

built for this shit

2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
A mosoly alapján el is kapta:
 www.facebook.com/share/r/1CmWVCxpdf/
Matthew99
Neki aztán nem tudsz a szemèbe hazudni ès ő se a tièdbe, 😀😀🤪 az őszinte kapcsolat alapja 🤣
2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Bazzeg eskuszom Kozmixot hallottam vartam mar Lalat.
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
A mosoly alapján el is kapta:
 www.facebook.com/share/r/1CmWVCxpdf/
Matthew99
Azért ez elég övön aluli volt.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Fever333 lenne király végig
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
A mosoly alapján el is kapta:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/661671391_1820103278670847_6694293741945631916_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=9hqh8L67AhcQ7kNvwEarGfe&_nc_oc=AdqK0KZ4DCaBbeBkfSVL5u6kYAOsTzAMC7YvwMzLLsyW50NxPP3pm68T0brkBNl2qd4&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=TbcXkkW3jylCVpiiFIepgg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af85h991c5Yi9l8XRgwcGPddvQO7DTs1T8Q3znpoMhfKug&oe=6A3D3C65
379.368 Aufrufe · 4.748 Reaktionen | Eskü, ez nem AI! | Ottó így látja
Eskü, ez nem AI!


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 983 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Biztos öreg vagyok.
20-25 éve hallgattam az akkori Hip-hop underground zenéket, de számomra a mai napig ezek a Krúbi félék nincsenek azon a szinten.
steelwolf
öreg vagy és régen minden jobb volt érzésed van 😊
Negritis, a vajda
dehát ha tényleg jobb volt. Akkezdet Phiait nem überelik a maiak.
deyell
Nekem 1-2 rapper száma, nagyon megragadt pl. Gyurma Mc, Anonim Mc, Rhyme Project, TM.
Mégha nem is futottak be nagy karriert!?
De a mai napig hallgatok Deegot és Tibbaht.