Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
rengetegen jönnek szavazni, sok a fiatal is, pedig ez nagyon erős fideszes bázis..
Pep71
már hol?

írjatok már VK-t pls 😊

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
Borsod, Szabolcs és Pest 2-4 eléggé lusta elmenni szavazni
petey
Borsod, Szabolcs maradjon is lusta.

built for this shit

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Borsod, Szabolcs és Pest 2-4 eléggé lusta elmenni szavazni

2 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
rengetegen jönnek szavazni, sok a fiatal is, pedig ez nagyon erős fideszes bázis..
2 hónapja
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
+ 4 a Tiszára.
Lehet most már kocsit takarítani. 😀
2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 266 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Nálunk 3 Rost Andi 3 Tisza lista
Megcselekedtük amit megkövetelt a HAZA!

Szerkesztette: ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Ledobtuk azixet, falun sorállás - beszarsz
egybül százados lettem aukránseregbe


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Na letudtuk mi is, ment az iksz a fideszre, ne vigyél má' el Ukrajnába a fiaimat, meg hát rezsicsöki meg 17. havi nyögdíjj!
warr_b
még a hajad is menne a Tiszába, megértem.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
Eddig bizakodó voltam, de a nagyon magas részvétel kicsit visszafog.
vpi
Az inkább a Tiszának jó pedig.
topin
2022-ben meg MZP-nek volt jó… igazából fogalmunk sincs
vpi
Ja, de a fővárosban +6,35% 20k +os városokban 6,77%, míg az 500 alatti falvakban +5,38%, ez kinek jó?

Pesszimista vagyok én is, de próbálok valamibe kapaszkodni
eaglesmcnabb
ebből még nem lehet kiindulni, majd az 1 órási adatokból inkább, de vélhetően a Tiszának jobb eddig, mert a 20k+ városokban talán mindenhol népszerűbbek, mint a fidesz.

built for this shit

2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Végre itthon a 4 órás muszakbol. Nem volt semmi, hála az égnek, de az a rengeteg ember hajnaltól és nagyon sokan mosolyogva jöttek ki, valaki azt mondta átadjon, valaki tiszas merchben jelent meg, de volt a másik oldalon is sok. Úgy mondanám hogy 2/3 tiszas 1/3 más párt. De ez Buda 11. Ker. Na most 2 óra alvás aztán megyek bevásárolni estére a "likőrt" 😁
2 hónapja
topin New England Patriots 2 391
Eddig bizakodó voltam, de a nagyon magas részvétel kicsit visszafog.
vpi
Az inkább a Tiszának jó pedig.
topin
2022-ben meg MZP-nek volt jó… igazából fogalmunk sincs
vpi
4 éve napközben már látszott, hogy a Fideszes körzetekben volt erős a részvétel, most pont az ellenkezője látszik
focilap
Igen, a kontextus fontos, mert nem mindegy honnan mennek el szavazni
plusz most van +6.5 százaléknyi szavazó időarányosan, ami azt jelzi új szavazók is vannak
ha azt vesszük hogy a fidesz tábor fix, akkor ott ilyen extra tartalék nem nagyon van
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Eddig bizakodó voltam, de a nagyon magas részvétel kicsit visszafog.
vpi
Az inkább a Tiszának jó pedig.
topin
2022-ben meg MZP-nek volt jó… igazából fogalmunk sincs
vpi
Ja, de a fővárosban +6,35% 20k +os városokban 6,77%, míg az 500 alatti falvakban +5,38%, ez kinek jó?

Pesszimista vagyok én is, de próbálok valamibe kapaszkodni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Na letudtuk mi is, ment az iksz a fideszre, ne vigyél má' el Ukrajnába a fiaimat, meg hát rezsicsöki meg 17. havi nyögdíjj!
warr_b
Mink csak úgy írhattuk alá a jelenléti ívet, hogy rögtön időpontot adtak Kijevben a kisunokámnak nemváltó műtétre, ha a Tiszát választjuk.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Eddig bizakodó voltam, de a nagyon magas részvétel kicsit visszafog.
vpi
Az inkább a Tiszának jó pedig.
topin
2022-ben meg MZP-nek volt jó… igazából fogalmunk sincs
vpi
Minimálisan talán mégis
 www.facebook.com/share/p/1CErC8poM6/
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Balogh Levente rendesen osztja Pacalsziszit 😀

2 hónapja
Törölt felhasználó
Eddig bizakodó voltam, de a nagyon magas részvétel kicsit visszafog.
vpi
Az inkább a Tiszának jó pedig.
topin
2022-ben meg MZP-nek volt jó… igazából fogalmunk sincs
vpi
4 éve napközben már látszott, hogy a Fideszes körzetekben volt erős a részvétel, most pont az ellenkezője látszik
2 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Eddig bizakodó voltam, de a nagyon magas részvétel kicsit visszafog.
vpi
Az inkább a Tiszának jó pedig.
topin
2022-ben meg MZP-nek volt jó… igazából fogalmunk sincs

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na letudtuk mi is, ment az iksz a fideszre, ne vigyél má' el Ukrajnába a fiaimat, meg hát rezsicsöki meg 17. havi nyögdíjj!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
topin New England Patriots 2 391
Eddig bizakodó voltam, de a nagyon magas részvétel kicsit visszafog.
vpi
Az inkább a Tiszának jó pedig.
2 hónapja
topin New England Patriots 2 391
A 11 órás részvétel 33-34%-on lenne, akkor 77 fölé mehet a vége..
2 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Eddig bizakodó voltam, de a nagyon magas részvétel kicsit visszafog.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Nekünk azt mondták, hogy a boríték nem kötelező. Ez igaz?
Dzsokijuing
igaz
atapapa
Ha atjelentkeztel akkor viszont igen kötelező
csebi
jaja, nekem mondták is h nagyon gondosan zárjam le.
2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Nekünk azt mondták, hogy a boríték nem kötelező. Ez igaz?
Dzsokijuing
sőt, gyorsabban megy este a számlálás ha nem kell a borítékból 800 lapot kiszedni hanem rögtön lehet csoportosítani szavazatokat

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Nekünk azt mondták, hogy a boríték nem kötelező. Ez igaz?
Dzsokijuing
igaz
atapapa
Ha atjelentkeztel akkor viszont igen kötelező

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.