Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
aki tökös a Pari-Rubét az m4-en nézi 😊
NB2
Királyi tevet estére tartogatom 😊

2 hónapja
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
Luxembourgban 30p sorban állás. 4 éve 5p alatt megvolt.
Árad.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
aki tökös a Pari-Rubét az m4-en nézi 😊
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Tiszabura
Részvételi arány: 13,28%

Ez miez? 😊
Bruce
Háromszor volt szavazás az elmúlt évben, megunták a tezstvírek 😊

2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
ez se 2 perc lesz

 x.com/csorike1520/status/2043262732208623688
NB2
megint azok a rohadt brüsszeliták
atapapa
A sok migráncs.
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Rácz András interjú a telexen nagyon erős volt
2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
ez se 2 perc lesz

 x.com/csorike1520/status/2043262732208623688
NB2
megint azok a rohadt brüsszeliták

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Az átjelentkezők meg a külföldi szavazóhelyeken álló sorok miatt sztem rohadt későn fognak jönni az eredmények.
gabokocka
22:20-tól STOP THE COUNT
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
Tiszabura
Részvételi arány: 13,28%

Ez miez? 😊
Bruce
11 előtt nem kelnek fel.

built for this shit

2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
ez se 2 perc lesz

 x.com/csorike1520/status/2043262732208623688
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Az átjelentkezők meg a külföldi szavazóhelyeken álló sorok miatt sztem rohadt későn fognak jönni az eredmények.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Tiszabura
Részvételi arány: 13,28%

Ez miez? 😊
Bruce
Elfogyott a krumpli.
Tactful Cactus
Krumpli elfogyott, húszezres nem is vót!
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
500+ hozzászóláson verekedtem át magam most, nem vagytok normalisak faszom, most emiatt délutánra marad a rakott brokkoli összedobása.

Amúgy itt a XVI.ban teljesen sima volt, feleségem 2 perc alatt végzett, én mivel átjelentkező vagyok (HEVES 2 taktikai durran), nekem 5 perc volt.
Hanni
most mit tegyünk, több embert érdekel ez, mint a seahawks SB-je 😉 😛
petey
Nyomi SB évente van, szóval össze kell adni négy meccsnyi hsz-t. 😊
somoskovig
én azért tartok egy kurva onside kicktől az utolsó negyedben

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Mi az asszonnyal bemelegítettünk a szavazásra - útban odafelé kidobtuk a szemetet.

A házból volt egy csávó a szavazókörben, mondjuk szerintem pont mihazánkos 😮
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Tiszabura
Részvételi arány: 13,28%

Ez miez? 😊
Bruce
Elfogyott a krumpli.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Tiszabura
Részvételi arány: 13,28%

Ez miez? 😊
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
https://www.reddit.com/r/hungary/comments/1sjb1sv/zen%C3%A9s_szavaz%C3%B3sz%C3%A1ll%C3%ADt%C3%A1s_hajd%C3%BAhadh%C3%A1zon_nem_tetszett/

ez is be szép...

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Padrinaggio Baltimore Ravens 266
Sosem voltam szavazni, nem erdekelt, most viszont kotelessegemnek ereztem. Nem szimpatikus Magyar Peter, de most inkabb neki legyen 2/3-a…
Sokan vagyunk igy a bo tarsasagban/ csaladban.
Remelem er valamit, hogy elmentem/ elmentunk. Tobbet nem szeretnek.
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Hányinger ez hogy ennyi csalás van. Persze most azért direkt erre is fókuszálnak a DE csatornán, de akkor is.
Bruce
Nem az a hanyinger, hanem az, hogy ennek kovetkezmenye nem lesz...
Stez
De remélhetőleg eredménye se sok, legalábbis választást eldöntő hatása.

A levélszavazatoknál borítékolható 250 000 csalás, itt Magyarországon is biztos megvesznek/megvettek ugyanennyit. Ami nagyon sok, de hátha nem lesz elég.
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
Hányinger ez hogy ennyi csalás van. Persze most azért direkt erre is fókuszálnak a DE csatornán, de akkor is.
Bruce
Nem az a hanyinger, hanem az, hogy ennek kovetkezmenye nem lesz...
Stez
Tegye fel a kezét, aki e két tény közül bármelyiken meglepődött!
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Packers-tollal szavaztam. Szóval: a Fidesznek esélye sincs.
nagylaza, főpohárnok
well back in 2018, még óbudán húztuk az ikszet, a sorbanállás miatt vittünk egy sámlit, természetesen odajöttek az M1-től 😀

| A poló még meg van, nem is ebbe mentem ma |


gamerkr
jó volt az LMP-s polód 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Hányinger ez hogy ennyi csalás van. Persze most azért direkt erre is fókuszálnak a DE csatornán, de akkor is.
Bruce
Nem az a hanyinger, hanem az, hogy ennek kovetkezmenye nem lesz...

2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Hányinger ez hogy ennyi csalás van. Persze most azért direkt erre is fókuszálnak a DE csatornán, de akkor is.
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Packers-tollal szavaztam. Szóval: a Fidesznek esélye sincs.
nagylaza, főpohárnok
well back in 2018, még óbudán húztuk az ikszet, a sorbanállás miatt vittünk egy sámlit, természetesen odajöttek az M1-től 😀

| A poló még meg van, nem is ebbe mentem ma |


2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sj9cls/valasztasi_csalas_nemzetisegi_listaval/
Nomac
 www.reddit.com/r/szeged/comments/1siktsq/p%C3%A9nzoszt%C3%A1s_a_szegedi_kdnpiroda_el%C5%91tt_nem_vagyunk/
Negritis, a vajda
na akkor már tudni mire kellett az Ukrán pénz 😀 Ukrajna a Fideszt támogatja 😀