Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
13 óráig 54.14%
2 hónapja
54,14 😮
2 hónapja
Anyósom megint a Fideszre szavazott, pedig úgy nézett ki, hogy végre nem arra fog.Én anyukámmal jártam így, ő végül azért döntött a fidesz mellett, mert "ugyanez ment a rendszerváltásnál is és abból is mi lett..."
Írnék erre most szívesen sokmindent, de inkább nem teszem.
rob3r7o
Így megy ez.

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Háááát, amikor 4 éve Fletó és az őt mindig szolgaian követő Parizeres Peti már szombat este (!!!) bemondták, hogy ők nem lesznek ott a Városligetben az összballib eredményvárón, az egy finom jelzés volt kb. az összes szavazónak, hogy mire számítanak és hogy mi készül.Ja, a slepp? Ne viccelj, nekik kötelező. Hogy nézne már ki, hogy urna zárás előtt elkezdenek bizonytalankodni. Ezt még egy kutyapártos se csinálja mag, nemhogy fidesz.én nem a szavazókról beszélek..Csak tudnám, hogy a fideszesek mi a faszomra olyan kibasz magabiztosak még mindig.. lassan el kell kezdnem inni, hogy kicsit lenyugodjak 😊Pedig nem bonyolult. A társadalom ketté van szakadva. A fidesz szavazók jelentős része csak kormánymédiát néz, ahogy az ellenzékiek nagy része meg csak "függetlent". A kevésbé elkötelezett simán elhiheti, hogy az az igaz amit hall, a nagyon elkötelezett meg ha esetleg tart is attól, hogy nem, nem fogja azt mondani. Ha engem meginterjúvoltak volna 4 éve, amikor kijöttem a fülkéből, akkor egy dolgot biztosan nem tettem volna meg: belemondani a kamerába, hogy a Fidesz fog nyerni. Pedig biztos voltam benne. De akkor már inkább vagy nem nyilatkozom, vagy ha azt nem is mondom bele, hogy tuti az ellenzék, de annyit igen, hogy bízom benne, hogy MZP győz.
Szesze
peterk2005 udvari bolond
Szesze
peterk2005 udvari bolond
Szerkesztette: Kampman
2 hónapja
azért ennyire végletesen azért fura nekem, de remélem csak ennyiről van szó..Ja, a slepp? Ne viccelj, nekik kötelező. Hogy nézne már ki, hogy urna zárás előtt elkezdenek bizonytalankodni. Ezt még egy kutyapártos se csinálja mag, nemhogy fidesz.én nem a szavazókról beszélek..Csak tudnám, hogy a fideszesek mi a faszomra olyan kibasz magabiztosak még mindig.. lassan el kell kezdnem inni, hogy kicsit lenyugodjak 😊Pedig nem bonyolult. A társadalom ketté van szakadva. A fidesz szavazók jelentős része csak kormánymédiát néz, ahogy az ellenzékiek nagy része meg csak "függetlent". A kevésbé elkötelezett simán elhiheti, hogy az az igaz amit hall, a nagyon elkötelezett meg ha esetleg tart is attól, hogy nem, nem fogja azt mondani. Ha engem meginterjúvoltak volna 4 éve, amikor kijöttem a fülkéből, akkor egy dolgot biztosan nem tettem volna meg: belemondani a kamerába, hogy a Fidesz fog nyerni. Pedig biztos voltam benne. De akkor már inkább vagy nem nyilatkozom, vagy ha azt nem is mondom bele, hogy tuti az ellenzék, de annyit igen, hogy bízom benne, hogy MZP győz.
Szesze
peterk2005 udvari bolond
Szesze
peterk2005 udvari bolond
2 hónapja
Én is túlvagyok a dolgon. A fiammal mentünk el és az elindulás egy kis magyar választási benny hill showval felért.
Az ajtóban vettem észre. hogy nincs a személyim a tárcámban. Mondom a fiamnak - Hülye gyerek, nem minden boomernek kell eldugni a személyiét csak, aki Orbánra akar szavazni. - Persze tagadta, de közben röhögött is, mert tudtuk mind a ketten kire fogjuk húzni az x-et.
Majd mondta, hogy a szavazás után rögtön megy BP-re a Batthyány téri bulira és szeretné, ha ezt anyagilag támogatnám és ha lehet inkább most adjam oda pénz, ne amikor kijövünk a szavazóhelyről, mert nem akarja, hogy Rogán helyett üljek.
2 hónapja
Ja, a slepp? Ne viccelj, nekik kötelező. Hogy nézne már ki, hogy urna zárás előtt elkezdenek bizonytalankodni. Ezt még egy kutyapártos se csinálja mag, nemhogy fidesz.én nem a szavazókról beszélek..Csak tudnám, hogy a fideszesek mi a faszomra olyan kibasz magabiztosak még mindig.. lassan el kell kezdnem inni, hogy kicsit lenyugodjak 😊Pedig nem bonyolult. A társadalom ketté van szakadva. A fidesz szavazók jelentős része csak kormánymédiát néz, ahogy az ellenzékiek nagy része meg csak "függetlent". A kevésbé elkötelezett simán elhiheti, hogy az az igaz amit hall, a nagyon elkötelezett meg ha esetleg tart is attól, hogy nem, nem fogja azt mondani. Ha engem meginterjúvoltak volna 4 éve, amikor kijöttem a fülkéből, akkor egy dolgot biztosan nem tettem volna meg: belemondani a kamerába, hogy a Fidesz fog nyerni. Pedig biztos voltam benne. De akkor már inkább vagy nem nyilatkozom, vagy ha azt nem is mondom bele, hogy tuti az ellenzék, de annyit igen, hogy bízom benne, hogy MZP győz.
Szesze
peterk2005 udvari bolond
Szesze


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Közben kis kiegészítés: ha nyer a Fidesz feleségem megteszi helyettem is, ugyh meg van oldva. 😀Anyósom megint a Fideszre szavazott, pedig úgy nézett ki, hogy végre nem arra fog.Majd holnap igazítsd el szóban, ami a csövön kifér.
Írnék erre most szívesen sokmindent, de inkább nem teszem.
rob3r7o
Beki
Persze reméljük erre nem kerül sor.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
2 hónapja
Anyósom megint a Fideszre szavazott, pedig úgy nézett ki, hogy végre nem arra fog.Valószínűleg sose gondolta komolyan, hogy másra fog, csak nem akart vitát.
Írnék erre most szívesen sokmindent, de inkább nem teszem.
rob3r7o


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
én nem a szavazókról beszélek..Csak tudnám, hogy a fideszesek mi a faszomra olyan kibasz magabiztosak még mindig.. lassan el kell kezdnem inni, hogy kicsit lenyugodjak 😊Pedig nem bonyolult. A társadalom ketté van szakadva. A fidesz szavazók jelentős része csak kormánymédiát néz, ahogy az ellenzékiek nagy része meg csak "függetlent". A kevésbé elkötelezett simán elhiheti, hogy az az igaz amit hall, a nagyon elkötelezett meg ha esetleg tart is attól, hogy nem, nem fogja azt mondani. Ha engem meginterjúvoltak volna 4 éve, amikor kijöttem a fülkéből, akkor egy dolgot biztosan nem tettem volna meg: belemondani a kamerába, hogy a Fidesz fog nyerni. Pedig biztos voltam benne. De akkor már inkább vagy nem nyilatkozom, vagy ha azt nem is mondom bele, hogy tuti az ellenzék, de annyit igen, hogy bízom benne, hogy MZP győz.
Szesze
peterk2005 udvari bolond
2 hónapja
Csak tudnám, hogy a fideszesek mi a faszomra olyan kibasz magabiztosak még mindig.. lassan el kell kezdnem inni, hogy kicsit lenyugodjak 😊Pedig nem bonyolult. A társadalom ketté van szakadva. A fidesz szavazók jelentős része csak kormánymédiát néz, ahogy az ellenzékiek nagy része meg csak "függetlent". A kevésbé elkötelezett simán elhiheti, hogy az az igaz amit hall, a nagyon elkötelezett meg ha esetleg tart is attól, hogy nem, nem fogja azt mondani. Ha engem meginterjúvoltak volna 4 éve, amikor kijöttem a fülkéből, akkor egy dolgot biztosan nem tettem volna meg: belemondani a kamerába, hogy a Fidesz fog nyerni. Pedig biztos voltam benne. De akkor már inkább vagy nem nyilatkozom, vagy ha azt nem is mondom bele, hogy tuti az ellenzék, de annyit igen, hogy bízom benne, hogy MZP győz.
Szesze


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Szívesen megtenném, de feleségem miatt nem akarom. Plusz évente 1szer ha találkozom velük, szóval ennyit meg kibirok nagy nehezen. 😀Anyósom megint a Fideszre szavazott, pedig úgy nézett ki, hogy végre nem arra fog.Majd holnap igazítsd el szóban, ami a csövön kifér.
Írnék erre most szívesen sokmindent, de inkább nem teszem.
rob3r7o
Beki
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
2 hónapja
Anyósom megint a Fideszre szavazott, pedig úgy nézett ki, hogy végre nem arra fog.Na ezek a lappangó szavazók okozzák majd a pofáraesést... lehet ezeket a számokat tudják biztosan a dagadték, ezért magabiztosak...
Írnék erre most szívesen sokmindent, de inkább nem teszem.
rob3r7o
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
www.reddit.com/r/hungary/comments/1sj9cls/valasztasi_csalas_nemzetisegi_listaval/Na erre mondta szavazatszámláló ismerősöm, hogy nem létezik, ilyen nincs.
Nomac
Miatyánkos a lelkem...
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
Ó látom a KDNP méltó utódot talált Bartóknak. 4 éve kamarákhoz jelentették be az aktivistákat, hogy kapjanak fizetést a haverok.www.reddit.com/r/hungary/comments/1sj9cls/valasztasi_csalas_nemzetisegi_listaval/www.reddit.com/r/szeged/comments/1siktsq/p%C3%A9nzoszt%C3%A1s_a_szegedi_kdnpiroda_el%C5%91tt_nem_vagyunk/
Nomac
Negritis, a vajda
2 hónapja
Oké, de így meg gigantikus pofára esés lesz a vége, az úgy jobb? (és nagyon remélem, hogy nem számunkra, mert akkor felkötöm magam)Csak tudnám, hogy a fideszesek mi a faszomra olyan kibasz magabiztosak még mindig.. lassan el kell kezdnem inni, hogy kicsit lenyugodjak 😊Ha elkezdenék mutatni a bizonytalanságot, azzal elbátortalaníthatják a még nem szavazottakat.
Szesze
slowmotion
2 hónapja
24.hu/belfold/2026/04/12/valasztas-2026-matramindszent-riport/Na ezt valszeg nem lehet megakadályozni...
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
Csak tudnám, hogy a fideszesek mi a faszomra olyan kibasz magabiztosak még mindig.. lassan el kell kezdnem inni, hogy kicsit lenyugodjak 😊Ha elkezdenék mutatni a bizonytalanságot, azzal elbátortalaníthatják a még nem szavazottakat.
Szesze
2 hónapja
Csak tudnám, hogy a fideszesek mi a faszomra olyan kibasz magabiztosak még mindig.. lassan el kell kezdnem inni, hogy kicsit lenyugodjak 😊
2 hónapja
ez se 2 perc leszBrüsszel beleszol a valasztasba? Nem hagyhatjuk! Mar jelzem is Lánczinak.
x.com/csorike1520/status/2043262732208623688
NB2
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Én lassan offolom magam egy időre, 15 órától megnézzük az Erkelben A trónt. Aztán ahogy Dzsokival beszéltük, kikiáltjuk a királyságot! Meg se merem tippelni, hány oldalt írtok majd 😄

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Luxembourgban 30p sorban állás. 4 éve 5p alatt megvolt.Ott ekkora sornak a vége már átlóg a határon 😊
Árad.
Joey Tribbiani