Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Beki New York Jets 2 894
13 óráig 54.14%
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
54,14 😮
2 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 130 — no es importante
Anyósom megint a Fideszre szavazott, pedig úgy nézett ki, hogy végre nem arra fog.

Írnék erre most szívesen sokmindent, de inkább nem teszem.
rob3r7o
Én anyukámmal jártam így, ő végül azért döntött a fidesz mellett, mert "ugyanez ment a rendszerváltásnál is és abból is mi lett..."

Így megy ez.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Csak tudnám, hogy a fideszesek mi a faszomra olyan kibasz magabiztosak még mindig.. lassan el kell kezdnem inni, hogy kicsit lenyugodjak 😊
Szesze
Pedig nem bonyolult. A társadalom ketté van szakadva. A fidesz szavazók jelentős része csak kormánymédiát néz, ahogy az ellenzékiek nagy része meg csak "függetlent". A kevésbé elkötelezett simán elhiheti, hogy az az igaz amit hall, a nagyon elkötelezett meg ha esetleg tart is attól, hogy nem, nem fogja azt mondani. Ha engem meginterjúvoltak volna 4 éve, amikor kijöttem a fülkéből, akkor egy dolgot biztosan nem tettem volna meg: belemondani a kamerába, hogy a Fidesz fog nyerni. Pedig biztos voltam benne. De akkor már inkább vagy nem nyilatkozom, vagy ha azt nem is mondom bele, hogy tuti az ellenzék, de annyit igen, hogy bízom benne, hogy MZP győz.
peterk2005 udvari bolond
én nem a szavazókról beszélek..
Szesze
Ja, a slepp? Ne viccelj, nekik kötelező. Hogy nézne már ki, hogy urna zárás előtt elkezdenek bizonytalankodni. Ezt még egy kutyapártos se csinálja mag, nemhogy fidesz.
peterk2005 udvari bolond
Háááát, amikor 4 éve Fletó és az őt mindig szolgaian követő Parizeres Peti már szombat este (!!!) bemondták, hogy ők nem lesznek ott a Városligetben az összballib eredményvárón, az egy finom jelzés volt kb. az összes szavazónak, hogy mire számítanak és hogy mi készül.

Szerkesztette: Kampman
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Csak tudnám, hogy a fideszesek mi a faszomra olyan kibasz magabiztosak még mindig.. lassan el kell kezdnem inni, hogy kicsit lenyugodjak 😊
Szesze
Pedig nem bonyolult. A társadalom ketté van szakadva. A fidesz szavazók jelentős része csak kormánymédiát néz, ahogy az ellenzékiek nagy része meg csak "függetlent". A kevésbé elkötelezett simán elhiheti, hogy az az igaz amit hall, a nagyon elkötelezett meg ha esetleg tart is attól, hogy nem, nem fogja azt mondani. Ha engem meginterjúvoltak volna 4 éve, amikor kijöttem a fülkéből, akkor egy dolgot biztosan nem tettem volna meg: belemondani a kamerába, hogy a Fidesz fog nyerni. Pedig biztos voltam benne. De akkor már inkább vagy nem nyilatkozom, vagy ha azt nem is mondom bele, hogy tuti az ellenzék, de annyit igen, hogy bízom benne, hogy MZP győz.
peterk2005 udvari bolond
én nem a szavazókról beszélek..
Szesze
Ja, a slepp? Ne viccelj, nekik kötelező. Hogy nézne már ki, hogy urna zárás előtt elkezdenek bizonytalankodni. Ezt még egy kutyapártos se csinálja mag, nemhogy fidesz.
peterk2005 udvari bolond
azért ennyire végletesen azért fura nekem, de remélem csak ennyiről van szó..
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
Én is túlvagyok a dolgon.
A fiammal mentünk el és az elindulás egy kis magyar választási benny hill showval felért.
Az ajtóban vettem észre. hogy nincs a személyim a tárcámban. Mondom a fiamnak - Hülye gyerek, nem minden boomernek kell eldugni a személyiét csak, aki Orbánra akar szavazni. - Persze tagadta, de közben röhögött is, mert tudtuk mind a ketten kire fogjuk húzni az x-et.
Majd mondta, hogy a szavazás után rögtön megy BP-re a Batthyány téri bulira és szeretné, ha ezt anyagilag támogatnám és ha lehet inkább most adjam oda pénz, ne amikor kijövünk a szavazóhelyről, mert nem akarja, hogy Rogán helyett üljek.
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak tudnám, hogy a fideszesek mi a faszomra olyan kibasz magabiztosak még mindig.. lassan el kell kezdnem inni, hogy kicsit lenyugodjak 😊
Szesze
Pedig nem bonyolult. A társadalom ketté van szakadva. A fidesz szavazók jelentős része csak kormánymédiát néz, ahogy az ellenzékiek nagy része meg csak "függetlent". A kevésbé elkötelezett simán elhiheti, hogy az az igaz amit hall, a nagyon elkötelezett meg ha esetleg tart is attól, hogy nem, nem fogja azt mondani. Ha engem meginterjúvoltak volna 4 éve, amikor kijöttem a fülkéből, akkor egy dolgot biztosan nem tettem volna meg: belemondani a kamerába, hogy a Fidesz fog nyerni. Pedig biztos voltam benne. De akkor már inkább vagy nem nyilatkozom, vagy ha azt nem is mondom bele, hogy tuti az ellenzék, de annyit igen, hogy bízom benne, hogy MZP győz.
peterk2005 udvari bolond
én nem a szavazókról beszélek..
Szesze
Ja, a slepp? Ne viccelj, nekik kötelező. Hogy nézne már ki, hogy urna zárás előtt elkezdenek bizonytalankodni. Ezt még egy kutyapártos se csinálja mag, nemhogy fidesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Anyósom megint a Fideszre szavazott, pedig úgy nézett ki, hogy végre nem arra fog.

Írnék erre most szívesen sokmindent, de inkább nem teszem.
rob3r7o
Majd holnap igazítsd el szóban, ami a csövön kifér.
Beki
Közben kis kiegészítés: ha nyer a Fidesz feleségem megteszi helyettem is, ugyh meg van oldva. 😀

Persze reméljük erre nem kerül sor.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Anyósom megint a Fideszre szavazott, pedig úgy nézett ki, hogy végre nem arra fog.
Írnék erre most szívesen sokmindent, de inkább nem teszem.
rob3r7o
Valószínűleg sose gondolta komolyan, hogy másra fog, csak nem akart vitát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Csak tudnám, hogy a fideszesek mi a faszomra olyan kibasz magabiztosak még mindig.. lassan el kell kezdnem inni, hogy kicsit lenyugodjak 😊
Szesze
Pedig nem bonyolult. A társadalom ketté van szakadva. A fidesz szavazók jelentős része csak kormánymédiát néz, ahogy az ellenzékiek nagy része meg csak "függetlent". A kevésbé elkötelezett simán elhiheti, hogy az az igaz amit hall, a nagyon elkötelezett meg ha esetleg tart is attól, hogy nem, nem fogja azt mondani. Ha engem meginterjúvoltak volna 4 éve, amikor kijöttem a fülkéből, akkor egy dolgot biztosan nem tettem volna meg: belemondani a kamerába, hogy a Fidesz fog nyerni. Pedig biztos voltam benne. De akkor már inkább vagy nem nyilatkozom, vagy ha azt nem is mondom bele, hogy tuti az ellenzék, de annyit igen, hogy bízom benne, hogy MZP győz.
peterk2005 udvari bolond
én nem a szavazókról beszélek..
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak tudnám, hogy a fideszesek mi a faszomra olyan kibasz magabiztosak még mindig.. lassan el kell kezdnem inni, hogy kicsit lenyugodjak 😊
Szesze
Pedig nem bonyolult. A társadalom ketté van szakadva. A fidesz szavazók jelentős része csak kormánymédiát néz, ahogy az ellenzékiek nagy része meg csak "függetlent". A kevésbé elkötelezett simán elhiheti, hogy az az igaz amit hall, a nagyon elkötelezett meg ha esetleg tart is attól, hogy nem, nem fogja azt mondani. Ha engem meginterjúvoltak volna 4 éve, amikor kijöttem a fülkéből, akkor egy dolgot biztosan nem tettem volna meg: belemondani a kamerába, hogy a Fidesz fog nyerni. Pedig biztos voltam benne. De akkor már inkább vagy nem nyilatkozom, vagy ha azt nem is mondom bele, hogy tuti az ellenzék, de annyit igen, hogy bízom benne, hogy MZP győz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Anyósom megint a Fideszre szavazott, pedig úgy nézett ki, hogy végre nem arra fog.

Írnék erre most szívesen sokmindent, de inkább nem teszem.
rob3r7o
Majd holnap igazítsd el szóban, ami a csövön kifér.
Beki
Szívesen megtenném, de feleségem miatt nem akarom. Plusz évente 1szer ha találkozom velük, szóval ennyit meg kibirok nagy nehezen. 😀

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Anyósom megint a Fideszre szavazott, pedig úgy nézett ki, hogy végre nem arra fog.

Írnék erre most szívesen sokmindent, de inkább nem teszem.
rob3r7o
Na ezek a lappangó szavazók okozzák majd a pofáraesést... lehet ezeket a számokat tudják biztosan a dagadték, ezért magabiztosak...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sj9cls/valasztasi_csalas_nemzetisegi_listaval/
Nomac
Na erre mondta szavazatszámláló ismerősöm, hogy nem létezik, ilyen nincs.
Miatyánkos a lelkem...

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
andree Arizona Cardinals 1 800
 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sj9cls/valasztasi_csalas_nemzetisegi_listaval/
Nomac
 www.reddit.com/r/szeged/comments/1siktsq/p%C3%A9nzoszt%C3%A1s_a_szegedi_kdnpiroda_el%C5%91tt_nem_vagyunk/
Negritis, a vajda
Ó látom a KDNP méltó utódot talált Bartóknak. 4 éve kamarákhoz jelentették be az aktivistákat, hogy kapjanak fizetést a haverok.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Egy kis pihi

 www.facebook.com/share/r/1CzEuNvFLC/?mibextid=wwXIfr

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Csak tudnám, hogy a fideszesek mi a faszomra olyan kibasz magabiztosak még mindig.. lassan el kell kezdnem inni, hogy kicsit lenyugodjak 😊
Szesze
Ha elkezdenék mutatni a bizonytalanságot, azzal elbátortalaníthatják a még nem szavazottakat.
slowmotion
Oké, de így meg gigantikus pofára esés lesz a vége, az úgy jobb? (és nagyon remélem, hogy nem számunkra, mert akkor felkötöm magam)
2 hónapja
Beki New York Jets 2 894
Anyósom megint a Fideszre szavazott, pedig úgy nézett ki, hogy végre nem arra fog.

Írnék erre most szívesen sokmindent, de inkább nem teszem.
rob3r7o
Majd holnap igazítsd el szóban, ami a csövön kifér.

Szerkesztette: Beki
2 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Anyósom megint a Fideszre szavazott, pedig úgy nézett ki, hogy végre nem arra fog.

Írnék erre most szívesen sokmindent, de inkább nem teszem.

Szerkesztette: rob3r7o

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
 24.hu/belfold/2026/04/12/valasztas-2026-matramindszent-riport/

Na ezt valszeg nem lehet megakadályozni...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Csak tudnám, hogy a fideszesek mi a faszomra olyan kibasz magabiztosak még mindig.. lassan el kell kezdnem inni, hogy kicsit lenyugodjak 😊
Szesze
Ha elkezdenék mutatni a bizonytalanságot, azzal elbátortalaníthatják a még nem szavazottakat.
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Csak tudnám, hogy a fideszesek mi a faszomra olyan kibasz magabiztosak még mindig.. lassan el kell kezdnem inni, hogy kicsit lenyugodjak 😊
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 312 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
ez se 2 perc lesz

 x.com/csorike1520/status/2043262732208623688
NB2
Brüsszel beleszol a valasztasba? Nem hagyhatjuk! Mar jelzem is Lánczinak.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én lassan offolom magam egy időre, 15 órától megnézzük az Erkelben A trónt. Aztán ahogy Dzsokival beszéltük, kikiáltjuk a királyságot!
Meg se merem tippelni, hány oldalt írtok majd 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Luxembourgban 30p sorban állás. 4 éve 5p alatt megvolt.
Árad.
Joey Tribbiani
Ott ekkora sornak a vége már átlóg a határon 😊