Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
a magtárkobold nem boldog


petey
A Too many people are votingot magyarul biztos nem úgy mondta, hogy túl sokan szavaznak.
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Dolgozom ma
Tudna valaki segíteni mi a helyzet most ?
Vagy hogy hol érdemes követni az eredményeket?
Dagobert bácsi
 telex.hu/melleklet/valasztas-2026/adatkozpont?state=19.5,47.0765;5.66;0;0;;;participation;2026;0;1;1;;;0;-1;0;compact;3

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Amúgy Sobri most már elfogadja, hogy megrendezik a választást, vagy majd csak urnazárás után fogja?
szaba
Eddig is csak a topik tiszás törzsközönségét hergelte vele, egy pillanatig nem gondolta komolyan.
Kampman
Jóska nem hergel, nem trollkodik. Ő csak racionálsan gondolkodva mindig a tényekből következtet, és ma reggel 6-ig az volt a logikus következtetés, hogy ne legyen választás. Hat óra után változtak a tények, most már az a logkus következtetés, hogy lesz.
peterk2005 udvari bolond
Ugyanmár, ő egy nagyon okos ember (ennél jobban már tényleg nem fogom túldicsérni) és pontosan tudja, hogy kit mivel lehet triggerelni. Ezeket puszta szórakozásból csinálta/csinálja, ebből lett a Brédi kiégett meg az összes többi dolga is.
Kampman
Na, mégis ki kellett volna raknom az a szmájlit...
peterk2005 udvari bolond
Iróniadetektálásban gyakran nem vagyok jó, valóban
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
Dolgozom ma
Tudna valaki segíteni mi a helyzet most ?
Vagy hogy hol érdemes követni az eredményeket?
Dagobert bácsi
Partizán vagy telex élő. youtube.

built for this shit

2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem vagyunk nagy pezsgőt szerető emberek, de a párom azt mondta ha nyerünk, bontunk egyet.
Nekem viszont kell most már egy kis nyugi, elmegyek füvet nyírni.
A franc megeszi, hogy nem tudok máshogy leállni a hírek és elemzések nézegetéséről.
kittli
Van még mit nyírni, vagy átmentél már rajta párszor? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
a magtárkobold nem boldog


2 hónapja
Dagobert bácsi 333
Dolgozom ma
Tudna valaki segíteni mi a helyzet most ?
Vagy hogy hol érdemes követni az eredményeket?
2 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
Nem vagyunk nagy pezsgőt szerető emberek, de a párom azt mondta ha nyerünk, bontunk egyet.
Nekem viszont kell most már egy kis nyugi, elmegyek füvet nyírni.
A franc megeszi, hogy nem tudok máshogy leállni a hírek és elemzések nézegetéséről.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Amúgy Sobri most már elfogadja, hogy megrendezik a választást, vagy majd csak urnazárás után fogja?
szaba
Eddig is csak a topik tiszás törzsközönségét hergelte vele, egy pillanatig nem gondolta komolyan.
Kampman
Jóska nem hergel, nem trollkodik. Ő csak racionálsan gondolkodva mindig a tényekből következtet, és ma reggel 6-ig az volt a logikus következtetés, hogy ne legyen választás. Hat óra után változtak a tények, most már az a logkus következtetés, hogy lesz.
peterk2005 udvari bolond
Ugyanmár, ő egy nagyon okos ember (ennél jobban már tényleg nem fogom túldicsérni) és pontosan tudja, hogy kit mivel lehet triggerelni. Ezeket puszta szórakozásból csinálta/csinálja, ebből lett a Brédi kiégett meg az összes többi dolga is.
Kampman
Persze, általában akkor akar vitát generálni, ha unatkozik vagy kíváncsi mások reakciójára.
Jól szokott ezen szórakozni 😊
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 830 — beers & Packers
Amúgy Sobri most már elfogadja, hogy megrendezik a választást, vagy majd csak urnazárás után fogja?
szaba
Eddig is csak a topik tiszás törzsközönségét hergelte vele, egy pillanatig nem gondolta komolyan.
Kampman
Jóska nem hergel, nem trollkodik. Ő csak racionálsan gondolkodva mindig a tényekből következtet, és ma reggel 6-ig az volt a logikus következtetés, hogy ne legyen választás. Hat óra után változtak a tények, most már az a logkus következtetés, hogy lesz.
peterk2005 udvari bolond
Gonosz vagyol.🙂
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy Sobri most már elfogadja, hogy megrendezik a választást, vagy majd csak urnazárás után fogja?
szaba
Eddig is csak a topik tiszás törzsközönségét hergelte vele, egy pillanatig nem gondolta komolyan.
Kampman
Jóska nem hergel, nem trollkodik. Ő csak racionálsan gondolkodva mindig a tényekből következtet, és ma reggel 6-ig az volt a logikus következtetés, hogy ne legyen választás. Hat óra után változtak a tények, most már az a logkus következtetés, hogy lesz.
peterk2005 udvari bolond
Ugyanmár, ő egy nagyon okos ember (ennél jobban már tényleg nem fogom túldicsérni) és pontosan tudja, hogy kit mivel lehet triggerelni. Ezeket puszta szórakozásból csinálta/csinálja, ebből lett a Brédi kiégett meg az összes többi dolga is.
Kampman
Na, mégis ki kellett volna raknom az a szmájlit...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Amúgy Sobri most már elfogadja, hogy megrendezik a választást, vagy majd csak urnazárás után fogja?
szaba
Eddig is csak a topik tiszás törzsközönségét hergelte vele, egy pillanatig nem gondolta komolyan.
Kampman
Jóska nem hergel, nem trollkodik. Ő csak racionálsan gondolkodva mindig a tényekből következtet, és ma reggel 6-ig az volt a logikus következtetés, hogy ne legyen választás. Hat óra után változtak a tények, most már az a logkus következtetés, hogy lesz.
peterk2005 udvari bolond
Ugyanmár, ő egy nagyon okos ember (ennél jobban már tényleg nem fogom túldicsérni) és pontosan tudja, hogy kit mivel lehet triggerelni. Ezeket puszta szórakozásból csinálta/csinálja, ebből lett a Brédi kiégett meg az összes többi dolga is.

Szerkesztette: Kampman
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭
warr_b
Info?
Nemes samu09
csak trollkodik
petey
nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit is

egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.
Bruce
remélem csak a 2 levél xanaxtól
Josszi
OV miért parázna, végre mehet nyaralni és lesz hozzá kis zsebpénze az elmúlt 16 év "munkája" miatt
Toto21
Vagyonosodási vizsgálat alapján nincs semmi megtakarítása, esetleg a gyerekektől kunyizhat...
Kampman
szerintem csak a párnájában több pénz van, mint a forumozók 98%-nak 😀
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭
warr_b
Info?
Nemes samu09
csak trollkodik
petey
nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit is

egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.
Bruce
remélem csak a 2 levél xanaxtól
Josszi
OV miért parázna, végre mehet nyaralni és lesz hozzá kis zsebpénze az elmúlt 16 év "munkája" miatt
Toto21
Vagyonosodási vizsgálat alapján nincs semmi megtakarítása, esetleg a gyerekektől kunyizhat...
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy Sobri most már elfogadja, hogy megrendezik a választást, vagy majd csak urnazárás után fogja?
szaba
Eddig is csak a topik tiszás törzsközönségét hergelte vele, egy pillanatig nem gondolta komolyan.
Kampman
Jóska nem hergel, nem trollkodik. Ő csak racionálsan gondolkodva mindig a tényekből következtet, és ma reggel 6-ig az volt a logikus következtetés, hogy ne legyen választás. Hat óra után változtak a tények, most már az a logkus következtetés, hogy lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭
warr_b
Info?
Nemes samu09
csak trollkodik
petey
nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit is

egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.
Bruce
remélem csak a 2 levél xanaxtól
Josszi
OV miért parázna, végre mehet nyaralni és lesz hozzá kis zsebpénze az elmúlt 16 év "munkája" miatt
2 hónapja
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
 www.youtube.com/watch?v=0SmMIYcF1tg

Mindig jövőre
2 hónapja
dawyd728 4 269
Szabolcs megye felébredhetne, ott eléggé le vannak maradva
Toto21
Majd ha a fürkészek félrenéznek véletlenül...
atapapa
egyébként a Keleten alacsonyabb a részvétel és nyugaton elég erős. Nem tudom, hogy ez mindig így volt-e és ez kinek kedvez a végén
Toto21
Szabolcs aludjon. ott vannak a legfideszesebb választókerületek. Kisvárda, Mátészalka, Vásárosnamény, Nyírbátor központú oevk-k. szóval csak maradjanak otthon.
deyell
én tartom magam ahhoz, hogy hajdú-bihar a legfideszesebb. Még mindig...
shagi0206
A legfideszesebb körzet Csorna, megyei szinten Szabolcs és Hajdú.
Kampman
Hajdú a 9. legfideszesebb a 2024-es ep választások alapján..
Ellenben Szabolcs magasan az első. Tolna, Nógrád, Vas a további sorrend..
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Huhh de nagy pofára esés lesz itt holnap reggelre, mikor fidesz többség lesz 😂😭
warr_b
Info?
Nemes samu09
csak trollkodik
petey
nem egy Sobri, de értékeljük a kicsit is

egyébként tényleg óriási pofára esés lenne
Kampman
Engem továbbra is Orbán nyugodt pofája miatt ver ki a frász. Mindig azt gondolom, hogy tud valamit és emiatt nagyon izgulok.
Bruce
remélem csak a 2 levél xanaxtól

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Lesz sok érvénytelen meg meglepetés szavazat is.
Nálunk sógorék családja össznépien hozta magát, vagyis az idióta agyhalott formáját.
Tiszára akart szavazni mindenki.

Ebből lett sógor 1 tisza, a másik papír meglepte, azt mondja azt gondolta az nem számít, így behúzott valakit random. Valami Pétert. Mondanom sem kell, nincs ilyen keresztnevű jelölt abban a OEVK-ben. Szóval azt se tudja kire szavazott.

Az anyjának a Mi Hazánkra sikerült mindkét lapon, mert hát a mi hazánk és azt a tisza képviseli.

A tesójának érvénytelen lett, mert mindkét lapon ikszelt hármat. Ő annyira hülye, hogy választ se tud adni miért tette.

Kisegítőiskolába jártak, az anyjuk is félküllős. A 6ból lett 1 db Tisza, 2 Mi Hazánk és 1 random.

És hány ilyen ostoba gyökér lehet még, akinek semennyi agya nincs..
topin
És akkor én vagyok a köcsög, amikor azt mondom, hogy bizonyos értelmi szinthez és alapszintű politikai ismeretekhez kellene kötni azt, hogy szavazhasson az ember.
Mikey
óvatosan, engem egy hasonló megnyilvánulásért 2 hétre banoltak a régi fórumról! 😀
eaglesmcnabb
eh már nem divat a pc 😀 😕

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
FuckYoElonMusk New England Patriots 417
2 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 130 — no es importante
Nem hinném hogy volna értelme még mélyebbre ásniuk a sírjukat közvéleményben, ha olyan eredmény születne. Orbán legokosabban teszi, ha elfogadja és inkább kövi 4 évre fókuszál.
Beki
Ez akkor racionális, ha nem kétharmaddal nyer a Tisza


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Amúgy Sobri most már elfogadja, hogy megrendezik a választást, vagy majd csak urnazárás után fogja?
szaba
Eddig is csak a topik tiszás törzsközönségét hergelte vele, egy pillanatig nem gondolta komolyan.
2 hónapja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Bódi Matyi most Telex élőn
petey
Majd idézzetek már légyszi.
Bazzani
Idézlek:
“Campbell, Holmes, lefőtt a kávé!”
szaba
Köszönöm.
Pontosan erre gondoltam.

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Amúgy Sobri most már elfogadja, hogy megrendezik a választást, vagy majd csak urnazárás után fogja?