Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Szabolcs aludjon. ott vannak a legfideszesebb választókerületek. Kisvárda, Mátészalka, Vásárosnamény, Nyírbátor központú oevk-k. szóval csak maradjanak otthon.egyébként a Keleten alacsonyabb a részvétel és nyugaton elég erős. Nem tudom, hogy ez mindig így volt-e és ez kinek kedvez a végénSzabolcs megye felébredhetne, ott eléggé le vannak maradvaMajd ha a fürkészek félrenéznek véletlenül...
Toto21
atapapa
Toto21
built for this shit
2 hónapja
egyébként a Keleten alacsonyabb a részvétel és nyugaton elég erős. Nem tudom, hogy ez mindig így volt-e és ez kinek kedvez a végénSzabolcs megye felébredhetne, ott eléggé le vannak maradvaMajd ha a fürkészek félrenéznek véletlenül...
Toto21
atapapa
2 hónapja
Mi nem sietjük el majd a végefelé megyünk. A mi szavazatainkkal lesz meg a rekord részvétel 🙂

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Szabolcs megye felébredhetne, ott eléggé le vannak maradvaMajd ha a fürkészek félrenéznek véletlenül...
Toto21
2 hónapja
Szavazókedv óránként (9:00, 11:00)Na akkor nézzük:
2018 13.17%, 29.93%
2022 10,31%, 25.77%
2026 16.89%, 37.98%
18ban az eleje volt erős, 22-nek a vége.
Most a részvétel mindkettő arányszámaihoz képest erősebb.
18ban 16.76% a növekedés
22ben 14.46%
26ban 21.09%
13 órás növekedés:
18ban 12,39% (Total adat 42.32%)
22ben 14,24% (Total adat 40.01%)
Ha tartja magát a 26os növekedés és nem horpad be, tehát hoz egy 48% körüli részvételi arányt, ami csak 11%-os növekedés lenne, akkor a 77-78% borítékolhatónak tűnik. Azonban ha a 12%-os növekedést tudja tartani, akkor 50% fölött lehetnek a 13 órás adatok.
topin
18ban 12,39% (Total adat 42.32%)
22ben 14,24% (Total adat 40.01%)
26ban 16.16% (Total adat 54.14%)
Egyelőre folyamatosan erősebb a részvétel.
15 órás adatok már szerintem eldöntik a 80%-os határt:
18ban 11.32% (Total adat 53.64%)
22ben 12.71% (Total adat 52.72%)
26ban ha a korábbi két választás közelében lesz, akkor 65% körül leszünk. Ha nem horpad be akkor a 77-78%os részvétel alap.
Ha tovább növekszik a részvételi szándék a korábbi választások hasonló mérési pontjaihoz képest, akkor a 80% feletti részvétel is reálisan elérhető a végére.
2 hónapja
Szabolcs megye felébredhetne, ott eléggé le vannak maradva
2 hónapja
11 és 13 óra között Budapesten 20%ot ugrott a részvétel, kemény.
2 hónapja
Borsodból azt írják, egy kis községből, hogy senki nem volt most szavazni ebéd után, üres volt a helyiség.hát a vidéki néplélek, reggel szavazás, templom, ebéd.
2 hónapja
Ja itt óbudán az első szavazók kaptak egy nemzeti színű karkötőtNálunk is azt kaptak, szóval sanszos hogy mindenhol
Janek
2 hónapja
Ez így előrevetítheti a 80%-os részvételt már erősen
2 hónapja
Ja itt óbudán az első szavazók kaptak egy nemzeti színű karkötőt
2 hónapja
- Hol voltál, anya?Nyugi, a 8.5 éves még hiszékeny, ő még fejlődhet és ráadásul nem is szavaz.
- Elmentem szavazni.
- Kire szavaztál?
- fideszre.
- Az jó. Remélem a fidesz győz, nem akarok a háborúba menni.
8.5 éves.
Legalja. Üvölteni tudnék. De belefáradtam…
JC6 (Mr. Miele)
Addig kell észhez téríteni.
Nameg, ha most nyer a Tisza, és mégse kell háborúba mennie, akkor el kell gondolkodnia, hogy mi is van.
Korán kialakul nála a kritikus gondolkodás képessége 😊
2 hónapja
- Hol voltál, anya?esküdj
- Elmentem szavazni.
- Kire szavaztál?
- fideszre.
- Az jó. Remélem a fidesz győz, nem akarok a háborúba menni.
8.5 éves.
Legalja. Üvölteni tudnék. De belefáradtam…
JC6 (Mr. Miele)
2 hónapja
Toro írhatja a búcsúztatót
2 hónapja
- Hol voltál, anya?- Elmentem szavazni.
- Kire szavaztál?
- fideszre.
- Az jó. Remélem a fidesz győz, nem akarok a háborúba menni.
8.5 éves.
Legalja. Üvölteni tudnék. De belefáradtam…
2 hónapja
Itt is valami hasonló lehet.Anyósom megint a Fideszre szavazott, pedig úgy nézett ki, hogy végre nem arra fog.Én anyukámmal jártam így, ő végül azért döntött a fidesz mellett, mert "ugyanez ment a rendszerváltásnál is és abból is mi lett..."
Írnék erre most szívesen sokmindent, de inkább nem teszem.
rob3r7o
Így megy ez.
r.baggio
Nincs mit tenni, megdönthetetlen érvek. Reméljük nem ezeken fog múlni.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
2 hónapja
54,14%Te vagy a legjobb 😀
(Jól csinálom?)
szaba
2 hónapja
A 15 órasi adatokban már mi is benne leszünk felesègemmel ès első szavazó fiammal (egèsz jó kis karkötőt kaptak)
2 hónapja
Beindult Budapest
2 hónapja
54,14%