Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Belenéztem az M1 hírekbe, ezek voltak a témák: Deák Dani megszerezte az igazi Medián kutatást, Ob Fb bejegyzése, Indexes cikk az amcsi kutatótól hogy Fidesznek jó ez 😀 Remélem az lesz a valóság hogy olyat buknak este...az EP választáson azt hittem Mráz elsírja magát élőben. komolyan.
Nomac
2 hónapja
Valszeg még 7-kor sem lesz urnazárás az átjelentkező szavazók miatt és amíg valaki is sorban áll, addig nem lehet lezárni sehol.Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?7 óráig semmi.
KB23
Eddigi tapasztalatok szerint egyébként utána 1-2 órával se nagyon.
Kb. 9-kor benyomják a 30-35%-os feldolgozás eredményeit.
Kampman
Azt valaki tudja hogy 18-ban és 22-ben hány % részvétel volt 17:00-kor?
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
elektronikus szavazás mikortól lesz?

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
az ok, de mondjuk ennek csak szoros eredmény esetén lesz jelentősége, illetve, ha mondjuk ezen múlna a 2/3. Most azért az utóbbit aláírnám, de közben elkezdtem piázni, úgyhogy 1 óra múlva sztem már átmegyek kapzsiba 😊Illetve szokott lenni olyan is, hogy az átjelentkezők miatt nem ér véget a szavazás időben, ezért addig semmilyen eredményt nem lehet közölni, amíg az utolsó sorban álló le nem szavazott.Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?Nem, 7 után lehet csak nyitni az urnákat mindenhol. Kezdetben emiatt a kistelepülésekről jönnek majd az adatok ami a fideszre nézve kedvező(bb) adatokat fog mutatni, erre azért mindenki készüljön fel. Ha már az eleje is jó a tiszának, akkor kf fix a 2/3.
KB23
Szesze
somoskovig
2 hónapja
Azért örülök, hogy az én felelősségem ebben az egészben 1/8.000.000én jobban örülnék, ha az enyém több lenne..
szaba
2 hónapja
Illetve szokott lenni olyan is, hogy az átjelentkezők miatt nem ér véget a szavazás időben, ezért addig semmilyen eredményt nem lehet közölni, amíg az utolsó sorban álló le nem szavazott.Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?Nem, 7 után lehet csak nyitni az urnákat mindenhol. Kezdetben emiatt a kistelepülésekről jönnek majd az adatok ami a fideszre nézve kedvező(bb) adatokat fog mutatni, erre azért mindenki készüljön fel. Ha már az eleje is jó a tiszának, akkor kf fix a 2/3.
KB23
Szesze
2 hónapja
Azért örülök, hogy az én felelősségem ebben az egészben 1/8.000.000
2 hónapja
Felmentem a twitterére, hihetetlen, hogy 16 év kormányzás és tejhatalom után is úgy adja el magát, mint aki a Dávid és Góliát sztoriban a Dávid lenne..a magtárkobold nem boldogNa mondom nem létezik, hogy ez igaz legyen. És de. Tényleg kiírta! Mégpedig egy böszme kék képre, fehérre. Igaz nem angolul, hanem magyarul, és úgy nem annyira hangzik rosszul.
petey
Apropó, miért ír mindenki kék háttérre. Miért nem zöldre vagy pirosra? Itt minkenki ukrán ügynök lett, vagy mi?
peterk2005 udvari bolond
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?Nem, 7 után lehet csak nyitni az urnákat mindenhol. Kezdetben emiatt a kistelepülésekről jönnek majd az adatok ami a fideszre nézve kedvező(bb) adatokat fog mutatni, erre azért mindenki készüljön fel. Ha már az eleje is jó a tiszának, akkor kf fix a 2/3.
KB23
2 hónapja
Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?7 óráig semmi.
KB23
Eddigi tapasztalatok szerint egyébként utána 1-2 órával se nagyon.
Kb. 9-kor benyomják a 30-35%-os feldolgozás eredményeit.
2 hónapja
valójában mindenki DK-s, ez a háttérben meghúzódó gyurcsány szála magtárkobold nem boldogNa mondom nem létezik, hogy ez igaz legyen. És de. Tényleg kiírta! Mégpedig egy böszme kék képre, fehérre. Igaz nem angolul, hanem magyarul, és úgy nem annyira hangzik rosszul.
petey
Apropó, miért ír mindenki kék háttérre. Miért nem zöldre vagy pirosra? Itt minkenki ukrán ügynök lett, vagy mi?
peterk2005 udvari bolond

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Sziasztok! Én még nem írtam ide, megtettem amit megkövetelt a haza, Tisza, KOM 2 Radnai. Öröm, hogy ilyen sokféle csapat szurkolói nagyjából egy felé húznak. Pezsgő behűtve, holnap szabi😊Üdv itt is! 😊 Nálunk sokan már HO-t húztak be holnapra. Sajna én nekem ez nem adatott meg, mert még zöldfülű vagyok. 😀 Ennek ellenére egy jó Juhfark, meg egy Királyleányka be van hűtve 😀
klaca71
2 hónapja
Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?Nem.
KB23
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?
2 hónapja
a magtárkobold nem boldogNa mondom nem létezik, hogy ez igaz legyen. És de. Tényleg kiírta! Mégpedig egy böszme kék képre, fehérre. Igaz nem angolul, hanem magyarul, és úgy nem annyira hangzik rosszul.
petey
Apropó, miért ír mindenki kék háttérre. Miért nem zöldre vagy pirosra? Itt minkenki ukrán ügynök lett, vagy mi?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Dolgozom matelex + partizán amit szerintem érdemes követni.
Tudna valaki segíteni mi a helyzet most ?
Vagy hogy hol érdemes követni az eredményeket?
Dagobert bácsi
Pillanatnyilag annyit lehet tudni, h rekord választási részétel van és ez várható a végén is, valahol 75-80% közé lőhető be a végén. Ha nagyon magas lesz az kedvezőtlen a mihazánk-nak. A pillanatnyi infók alapján jól mutatnak a számok a tisza szempontjából. Egyelőre ennyi.
2 hónapja
Dolgozom maPogacarnak szetment a bringaja, de visszajott felperces hatranybol, Van der Poel viszont baszhatja, o rossz helyre huzta az ikszet.
Tudna valaki segíteni mi a helyzet most ?
Vagy hogy hol érdemes követni az eredményeket?
Dagobert bácsi
2 hónapja
Ezen ne múljon - az eredeti poszt:gondolom, de mivel nem látom az eredeti posztját csak erre tudok hagyatkoznia magtárkobold nem boldogA Too many people are votingot magyarul biztos nem úgy mondta, hogy túl sokan szavaznak.
petey
Kampman
petey
www.facebook.com/share/p/18cbSbhc97/
(too many-->nagyon sokan)
Edit: látom 10 mp-vel elmaradtam
Szerkesztette: Platypus
2 hónapja
Végülis itt az eredetije, hát igen, azért a fordítás enyhén torzítgondolom, de mivel nem látom az eredeti posztját csak erre tudok hagyatkoznia magtárkobold nem boldogA Too many people are votingot magyarul biztos nem úgy mondta, hogy túl sokan szavaznak.
petey
Kampman
petey
2 hónapja
Belenéztem az M1 hírekbe, ezek voltak a témák: Deák Dani megszerezte az igazi Medián kutatást, Ob Fb bejegyzése, Indexes cikk az amcsi kutatótól hogy Fidesznek jó ez 😀 Remélem az lesz a valóság hogy olyat buknak este...
2 hónapja
Sziasztok! Én még nem írtam ide, megtettem amit megkövetelt a haza, Tisza, KOM 2 Radnai. Öröm, hogy ilyen sokféle csapat szurkolói nagyjából egy felé húznak. Pezsgő behűtve, holnap szabi😊
2 hónapja
Gondolom jó ha kéznél van.. 😊elsőre azt hittem ciril betűs
bogjosi
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Művész részvételi adatok:2018: 15:00-ig 84 néző
2022: 59 néző
2026: 32 néző (22-ben még volt délelőtt 11-es sáv is)

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
gondolom, de mivel nem látom az eredeti posztját csak erre tudok hagyatkoznia magtárkobold nem boldogA Too many people are votingot magyarul biztos nem úgy mondta, hogy túl sokan szavaznak.
petey
Kampman