Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Belenéztem az M1 hírekbe, ezek voltak a témák: Deák Dani megszerezte az igazi Medián kutatást, Ob Fb bejegyzése, Indexes cikk az amcsi kutatótól hogy Fidesznek jó ez 😀 Remélem az lesz a valóság hogy olyat buknak este...
Nomac
az EP választáson azt hittem Mráz elsírja magát élőben. komolyan.

2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?
KB23
7 óráig semmi.
Eddigi tapasztalatok szerint egyébként utána 1-2 órával se nagyon.

Kb. 9-kor benyomják a 30-35%-os feldolgozás eredményeit.
Kampman
Valszeg még 7-kor sem lesz urnazárás az átjelentkező szavazók miatt és amíg valaki is sorban áll, addig nem lehet lezárni sehol.

Azt valaki tudja hogy 18-ban és 22-ben hány % részvétel volt 17:00-kor?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
elektronikus szavazás mikortól lesz?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?
KB23
Nem, 7 után lehet csak nyitni az urnákat mindenhol. Kezdetben emiatt a kistelepülésekről jönnek majd az adatok ami a fideszre nézve kedvező(bb) adatokat fog mutatni, erre azért mindenki készüljön fel. Ha már az eleje is jó a tiszának, akkor kf fix a 2/3.
Szesze
Illetve szokott lenni olyan is, hogy az átjelentkezők miatt nem ér véget a szavazás időben, ezért addig semmilyen eredményt nem lehet közölni, amíg az utolsó sorban álló le nem szavazott.
somoskovig
az ok, de mondjuk ennek csak szoros eredmény esetén lesz jelentősége, illetve, ha mondjuk ezen múlna a 2/3. Most azért az utóbbit aláírnám, de közben elkezdtem piázni, úgyhogy 1 óra múlva sztem már átmegyek kapzsiba 😊
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Azért örülök, hogy az én felelősségem ebben az egészben 1/8.000.000
szaba
én jobban örülnék, ha az enyém több lenne..
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?
KB23
Nem, 7 után lehet csak nyitni az urnákat mindenhol. Kezdetben emiatt a kistelepülésekről jönnek majd az adatok ami a fideszre nézve kedvező(bb) adatokat fog mutatni, erre azért mindenki készüljön fel. Ha már az eleje is jó a tiszának, akkor kf fix a 2/3.
Szesze
Illetve szokott lenni olyan is, hogy az átjelentkezők miatt nem ér véget a szavazás időben, ezért addig semmilyen eredményt nem lehet közölni, amíg az utolsó sorban álló le nem szavazott.

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Azért örülök, hogy az én felelősségem ebben az egészben 1/8.000.000
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
a magtárkobold nem boldog


petey
Na mondom nem létezik, hogy ez igaz legyen. És de. Tényleg kiírta! Mégpedig egy böszme kék képre, fehérre. Igaz nem angolul, hanem magyarul, és úgy nem annyira hangzik rosszul.

Apropó, miért ír mindenki kék háttérre. Miért nem zöldre vagy pirosra? Itt minkenki ukrán ügynök lett, vagy mi?
peterk2005 udvari bolond
Felmentem a twitterére, hihetetlen, hogy 16 év kormányzás és tejhatalom után is úgy adja el magát, mint aki a Dávid és Góliát sztoriban a Dávid lenne..

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?
KB23
Nem, 7 után lehet csak nyitni az urnákat mindenhol. Kezdetben emiatt a kistelepülésekről jönnek majd az adatok ami a fideszre nézve kedvező(bb) adatokat fog mutatni, erre azért mindenki készüljön fel. Ha már az eleje is jó a tiszának, akkor kf fix a 2/3.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 520
Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?
KB23
7 óráig semmi.
Eddigi tapasztalatok szerint egyébként utána 1-2 órával se nagyon.

Kb. 9-kor benyomják a 30-35%-os feldolgozás eredményeit.
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
a magtárkobold nem boldog

petey
Na mondom nem létezik, hogy ez igaz legyen. És de. Tényleg kiírta! Mégpedig egy böszme kék képre, fehérre. Igaz nem angolul, hanem magyarul, és úgy nem annyira hangzik rosszul.

Apropó, miért ír mindenki kék háttérre. Miért nem zöldre vagy pirosra? Itt minkenki ukrán ügynök lett, vagy mi?
peterk2005 udvari bolond
valójában mindenki DK-s, ez a háttérben meghúzódó gyurcsány szál


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
Sziasztok! Én még nem írtam ide, megtettem amit megkövetelt a haza, Tisza, KOM 2 Radnai. Öröm, hogy ilyen sokféle csapat szurkolói nagyjából egy felé húznak. Pezsgő behűtve, holnap szabi😊
klaca71
Üdv itt is! 😊 Nálunk sokan már HO-t húztak be holnapra. Sajna én nekem ez nem adatott meg, mert még zöldfülű vagyok. 😀 Ennek ellenére egy jó Juhfark, meg egy Királyleányka be van hűtve 😀
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?
KB23
Nem.

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
a magtárkobold nem boldog


petey
Na mondom nem létezik, hogy ez igaz legyen. És de. Tényleg kiírta! Mégpedig egy böszme kék képre, fehérre. Igaz nem angolul, hanem magyarul, és úgy nem annyira hangzik rosszul.

Apropó, miért ír mindenki kék háttérre. Miért nem zöldre vagy pirosra? Itt minkenki ukrán ügynök lett, vagy mi?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Dolgozom ma
Tudna valaki segíteni mi a helyzet most ?
Vagy hogy hol érdemes követni az eredményeket?
Dagobert bácsi
telex + partizán amit szerintem érdemes követni.
Pillanatnyilag annyit lehet tudni, h rekord választási részétel van és ez várható a végén is, valahol 75-80% közé lőhető be a végén. Ha nagyon magas lesz az kedvezőtlen a mihazánk-nak. A pillanatnyi infók alapján jól mutatnak a számok a tisza szempontjából. Egyelőre ennyi.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Dolgozom ma
Tudna valaki segíteni mi a helyzet most ?
Vagy hogy hol érdemes követni az eredményeket?
Dagobert bácsi
Pogacarnak szetment a bringaja, de visszajott felperces hatranybol, Van der Poel viszont baszhatja, o rossz helyre huzta az ikszet.

2 hónapja
Platypus San Francisco 49ers 380
a magtárkobold nem boldog


petey
A Too many people are votingot magyarul biztos nem úgy mondta, hogy túl sokan szavaznak.
Kampman
gondolom, de mivel nem látom az eredeti posztját csak erre tudok hagyatkozni
petey
Ezen ne múljon - az eredeti poszt:
 www.facebook.com/share/p/18cbSbhc97/
(too many-->nagyon sokan)

Edit: látom 10 mp-vel elmaradtam

Szerkesztette: Platypus
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 520
a magtárkobold nem boldog


petey
A Too many people are votingot magyarul biztos nem úgy mondta, hogy túl sokan szavaznak.
Kampman
gondolom, de mivel nem látom az eredeti posztját csak erre tudok hagyatkozni
petey
Végülis itt az eredetije, hát igen, azért a fordítás enyhén torzít

2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Belenéztem az M1 hírekbe, ezek voltak a témák: Deák Dani megszerezte az igazi Medián kutatást, Ob Fb bejegyzése, Indexes cikk az amcsi kutatótól hogy Fidesznek jó ez 😀 Remélem az lesz a valóság hogy olyat buknak este...
2 hónapja
klaca71 Pittsburgh Steelers 15
Sziasztok! Én még nem írtam ide, megtettem amit megkövetelt a haza, Tisza, KOM 2 Radnai. Öröm, hogy ilyen sokféle csapat szurkolói nagyjából egy felé húznak. Pezsgő behűtve, holnap szabi😊
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Gondolom jó ha kéznél van.. 😊


bogjosi
elsőre azt hittem ciril betűs

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Gondolom jó ha kéznél van.. 😊



Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Művész részvételi adatok:

2018: 15:00-ig 84 néző
2022: 59 néző
2026: 32 néző (22-ben még volt délelőtt 11-es sáv is)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
a magtárkobold nem boldog


petey
A Too many people are votingot magyarul biztos nem úgy mondta, hogy túl sokan szavaznak.
Kampman
gondolom, de mivel nem látom az eredeti posztját csak erre tudok hagyatkozni