Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
az északi agglomeráció ezekkel a 71-73%-okkal brutál 😮

2 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
Nem vagyunk nagy pezsgőt szerető emberek, de a párom azt mondta ha nyerünk, bontunk egyet.
Nekem viszont kell most már egy kis nyugi, elmegyek füvet nyírni.
A franc megeszi, hogy nem tudok máshogy leállni a hírek és elemzések nézegetéséről.
kittli
Van még mit nyírni, vagy átmentél már rajta párszor? 😊
peterk2005 udvari bolond
Azt hiszem mindent elmond, hogy 3/4 óra alatt végeztem a hátsó udvarral, ez jobb esetben 2 óra, ha elhanygolom 3.
Elől is nézegetem a füvet, de semmi értelme nekimenni.
Iszok egy fröccsöt inkább. 😊

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nem 67😥
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Ez egy kicsit meglep azért
2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Meg lehet a végén a 80



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
66,01 az még mindig nagyon jó
2 hónapja
Beki New York Jets 2 894
15 óráig 66.01%
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Márai Sándor:
MENNYBŐL AZ ANGYAL

MENNYBŐL AZ ANGYAL - MENJ SIETVE
Az üszkös, fagyos Budapestre.
Oda, ahol az orosz tankok
Között hallgatnak a harangok.
Ahol nem csillog a karácsony.
Nincsen aranydió a fákon,
Nincs más, csak fagy, didergés, éhség.
Mondd el nekik, úgy, hogy megértsék.
Szólj hangosan az éjszakából:
Angyal, vigyél hírt a csodáról.

Csattogtasd szaporán a szárnyad,
Repülj, suhogj, mert nagyon várnak.
Ne beszélj nekik a világról,
Ahol most gyertyafény világol,
Meleg házakban terül asztal,
A pap ékes szóval vigasztal,
Selyempapír zizeg, ajándék,
Bölcs szó fontolgat, okos szándék.
Csillagszóró villog a fákról:
Angyal, te beszélj a csodáról.

Mondd el, mert ez világ csodája:
Egy szegény nép karácsonyfája
A Csendes Éjben égni kezdett
És sokan vetnek most keresztet.
Földrészek népe nézi, nézi,
Egyik érti, másik nem érti.
Fejük csóválják, sok ez, soknak.
Imádkoznak vagy iszonyodnak,
Mert más lóg a fán, nem cukorkák:
Népek Krisztusa, Magyarország.

És elmegy sok ember előtte:
A Katona, ki szíven döfte,
A Farizeus, ki eladta,
Aki háromszor megtagadta.
Vele mártott kezet a tálba,
Harminc ezüstpénzért kínálta
S amíg gyalázta, verte, szidta:
Testét ette és vérét itta -
Most áll és bámul a sok ember,
De szólni Hozzá senki nem mer.

Mert Ő sem szól már, nem is vádol,
Néz, mint Krisztus a keresztfáról.
Különös ez a karácsonyfa,
Ördög hozta, vagy Angyal hozta -
Kik köntösére kockát vetnek,
Nem tudják, mit is cselekesznek,
Csak orrontják, nyínak, gyanítják
Ennek az éjszakának a titkát,
Mert ez nagyon furcsa karácsony:
A magyar nép lóg most a fákon.

És a világ beszél csodáról,
Papok papolnak bátorságról.
Az államférfi parentálja,
Megáldja a szentséges pápa.
És minden rendű népek, rendek
Kérdik, hogy ez mivégre kellett.
Mért nem pusztult ki, ahogy kérték?
Mért nem várta csendben a végét?
Miért, hogy meghasadt az égbolt,
Mert egy nép azt mondta: "Elég volt."

Nem érti ezt az a sok ember,
Mi áradt itt meg, mint a tenger?
Miért remegtek világrendek?
Egy nép kiáltott. Aztán csend lett.
De most sokan kérdik: mi történt?
Ki tett itt csontból, húsból törvényt?
És kérdik, egyre többen kérdik,
Hebegve, mert végképp nem értik -
Ők, akik örökségbe kapták -:
Ilyen nagy dolog a Szabadság?...

Angyal, vidd meg a hírt az égből,
Mindig új élet lesz a vérből.
Találkoztak ők már néhányszor
- a gyermek, a szamár, a pásztor -
Az álomban, a jászol mellett,
Ha az Élet elevent ellett,
A Csodát most is ők vigyázzák,
Leheletükkel állnak strázsát,
Mert Csillag ég, hasad a hajnal,
Mondd meg nekik -
mennyből az angyal.
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
na lassan itt a 3 óra. emeljünk tétet.
72%
petey
65%
deyell
71
KB23
68.9
topin
66,6%
Josszi
52,6%
csebi
Csakis a 69
Toto21
Fiam szerint: sixseven. 😁
nagir
mond meg neki, hogy ne igyon ennyit az italodból 😀
2 hónapja
munoz Cincinnati Bengals 1 321
A korábbi évek alapján 66,5-67 körül lesz a következő adat
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Bold: 80% 😀
remontada
az nem bold hanem fekete abszint

2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
na lassan itt a 3 óra. emeljünk tétet.
72%
petey
65%
deyell
71
KB23
68.9
topin
66,6%
Josszi
52,6%
csebi
Csakis a 69
Toto21
Fiam szerint: sixseven. 😁



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Bold: 80% 😀
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Akkor már legyen 67
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
na lassan itt a 3 óra. emeljünk tétet.
72%
petey
65%
deyell
71
KB23
68.9
topin
66,6%
Josszi
52,6%
csebi
Az max a Giants W/L aránya lesz 😛
Beki
A rosszul szavazókat időközben kizárták már 😉

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Választás napján beindult a cannabis sativa a 13ker MSZP iroda körül
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
69%.. csak mert a megafonosok azt szeretik a döndivel



Just Win Baby!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
szeretem amikor ilyen szellemi lángoszlopok, mint Böde Dani megszólalnak, hogy miért a Fideszre szavaz.

2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
na lassan itt a 3 óra. emeljünk tétet.
72%
petey
65%
deyell
71
KB23
68.9
topin
66,6%
Josszi
52,6%
csebi
Csakis a 69
2 hónapja
Beki New York Jets 2 894
na lassan itt a 3 óra. emeljünk tétet.
72%
petey
65%
deyell
71
KB23
68.9
topin
66,6%
Josszi
52,6%
csebi
Az max a Giants W/L aránya lesz 😛
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
na lassan itt a 3 óra. emeljünk tétet.
72%
petey
65%
deyell
71
KB23
68.9
topin
66,6%
Josszi
52,6%

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
na lassan itt a 3 óra. emeljünk tétet.
72%
petey
65%
deyell
71
KB23
68.9
topin
66,6%

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Na én reggel dolgozok ugyhogy lemegyek gyorsan sörért hogy gyorsan bebaszhassak, 10ig belefér 😆aztán ahogy állnak a számok, lehet alvás nélkül megyek be reggel matán 😆bár semmi komoly csak targoncázok..😆😆áradjon!
Raider89
kipihent és józan állapotban vagy köteles megjelenni is, és főleg gépet kezelni 😊 Mondjuk a kipihent nálam 98 %-ban nem szokott megvalósulni 😀
shagi0206
Ja persze tuloztam azért, tudom mikor kell abbahagyni és lefeküdni meló előtt 😆a jozansaggal nem szokott baj lenni, de a kipihentseg egy raktáros szótárában nem szerepel 😆amúgy meg ha gatya lennék sos szabi



Just Win Baby!
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Indulok. Gyorsan ránéztem a Hír TV-re h mit kell csinálnom.
Éppen Dopeman beszélt,
gondoltam akkor tuti h mit kell tenni 😅
steelwolf
Akkor mindenkepp verj meg pár nőt útközben. De szigorúan testre.
somoskovig
Meg ha mar arra jarsz, lopjal valamit a boltbol is.
Stez
Óviba mentünk.
Holnap sírnak a gyerekek h hol van a fegkeféjük 🙃
2 hónapja
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 679 — Big Penix Energy
Baranya 3-ban is folyamatos a jövés-menés, folyton tele a falu művházának parkolója