Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
az északi agglomeráció ezekkel a 71-73%-okkal brutál 😮
2 hónapja
Azt hiszem mindent elmond, hogy 3/4 óra alatt végeztem a hátsó udvarral, ez jobb esetben 2 óra, ha elhanygolom 3.Nem vagyunk nagy pezsgőt szerető emberek, de a párom azt mondta ha nyerünk, bontunk egyet.Van még mit nyírni, vagy átmentél már rajta párszor? 😊
Nekem viszont kell most már egy kis nyugi, elmegyek füvet nyírni.
A franc megeszi, hogy nem tudok máshogy leállni a hírek és elemzések nézegetéséről.
kittli
peterk2005 udvari bolond
Elől is nézegetem a füvet, de semmi értelme nekimenni.
Iszok egy fröccsöt inkább. 😊
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
Nem 67😥
2 hónapja
Ez egy kicsit meglep azért
2 hónapja
Meg lehet a végén a 80

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
66,01 az még mindig nagyon jó
2 hónapja
15 óráig 66.01%
2 hónapja
Márai Sándor:MENNYBŐL AZ ANGYAL
MENNYBŐL AZ ANGYAL - MENJ SIETVE
Az üszkös, fagyos Budapestre.
Oda, ahol az orosz tankok
Között hallgatnak a harangok.
Ahol nem csillog a karácsony.
Nincsen aranydió a fákon,
Nincs más, csak fagy, didergés, éhség.
Mondd el nekik, úgy, hogy megértsék.
Szólj hangosan az éjszakából:
Angyal, vigyél hírt a csodáról.
Csattogtasd szaporán a szárnyad,
Repülj, suhogj, mert nagyon várnak.
Ne beszélj nekik a világról,
Ahol most gyertyafény világol,
Meleg házakban terül asztal,
A pap ékes szóval vigasztal,
Selyempapír zizeg, ajándék,
Bölcs szó fontolgat, okos szándék.
Csillagszóró villog a fákról:
Angyal, te beszélj a csodáról.
Mondd el, mert ez világ csodája:
Egy szegény nép karácsonyfája
A Csendes Éjben égni kezdett
És sokan vetnek most keresztet.
Földrészek népe nézi, nézi,
Egyik érti, másik nem érti.
Fejük csóválják, sok ez, soknak.
Imádkoznak vagy iszonyodnak,
Mert más lóg a fán, nem cukorkák:
Népek Krisztusa, Magyarország.
És elmegy sok ember előtte:
A Katona, ki szíven döfte,
A Farizeus, ki eladta,
Aki háromszor megtagadta.
Vele mártott kezet a tálba,
Harminc ezüstpénzért kínálta
S amíg gyalázta, verte, szidta:
Testét ette és vérét itta -
Most áll és bámul a sok ember,
De szólni Hozzá senki nem mer.
Mert Ő sem szól már, nem is vádol,
Néz, mint Krisztus a keresztfáról.
Különös ez a karácsonyfa,
Ördög hozta, vagy Angyal hozta -
Kik köntösére kockát vetnek,
Nem tudják, mit is cselekesznek,
Csak orrontják, nyínak, gyanítják
Ennek az éjszakának a titkát,
Mert ez nagyon furcsa karácsony:
A magyar nép lóg most a fákon.
És a világ beszél csodáról,
Papok papolnak bátorságról.
Az államférfi parentálja,
Megáldja a szentséges pápa.
És minden rendű népek, rendek
Kérdik, hogy ez mivégre kellett.
Mért nem pusztult ki, ahogy kérték?
Mért nem várta csendben a végét?
Miért, hogy meghasadt az égbolt,
Mert egy nép azt mondta: "Elég volt."
Nem érti ezt az a sok ember,
Mi áradt itt meg, mint a tenger?
Miért remegtek világrendek?
Egy nép kiáltott. Aztán csend lett.
De most sokan kérdik: mi történt?
Ki tett itt csontból, húsból törvényt?
És kérdik, egyre többen kérdik,
Hebegve, mert végképp nem értik -
Ők, akik örökségbe kapták -:
Ilyen nagy dolog a Szabadság?...
Angyal, vidd meg a hírt az égből,
Mindig új élet lesz a vérből.
Találkoztak ők már néhányszor
- a gyermek, a szamár, a pásztor -
Az álomban, a jászol mellett,
Ha az Élet elevent ellett,
A Csodát most is ők vigyázzák,
Leheletükkel állnak strázsát,
Mert Csillag ég, hasad a hajnal,
Mondd meg nekik -
mennyből az angyal.
2 hónapja
mond meg neki, hogy ne igyon ennyit az italodból 😀Fiam szerint: sixseven. 😁Csakis a 6952,6%66,6%68.971na lassan itt a 3 óra. emeljünk tétet.65%
72%
petey
deyell
KB23
topin
Josszi
csebi
Toto21
nagir
2 hónapja
A korábbi évek alapján 66,5-67 körül lesz a következő adat
2 hónapja
Fiam szerint: sixseven. 😁Csakis a 6952,6%66,6%68.971na lassan itt a 3 óra. emeljünk tétet.65%
72%
petey
deyell
KB23
topin
Josszi
csebi
Toto21

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Bold: 80% 😀
2 hónapja
Akkor már legyen 67
2 hónapja
A rosszul szavazókat időközben kizárták már 😉Az max a Giants W/L aránya lesz 😛52,6%66,6%68.971na lassan itt a 3 óra. emeljünk tétet.65%
72%
petey
deyell
KB23
topin
Josszi
csebi
Beki
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Választás napján beindult a cannabis sativa a 13ker MSZP iroda körül
2 hónapja
69%.. csak mert a megafonosok azt szeretik a döndivel


Just Win Baby!
2 hónapja
szeretem amikor ilyen szellemi lángoszlopok, mint Böde Dani megszólalnak, hogy miért a Fideszre szavaz.
2 hónapja
Csakis a 6952,6%66,6%68.971na lassan itt a 3 óra. emeljünk tétet.65%
72%
petey
deyell
KB23
topin
Josszi
csebi
2 hónapja
Az max a Giants W/L aránya lesz 😛52,6%66,6%68.971na lassan itt a 3 óra. emeljünk tétet.65%
72%
petey
deyell
KB23
topin
Josszi
csebi
2 hónapja
52,6%66,6%68.971na lassan itt a 3 óra. emeljünk tétet.65%
72%
petey
deyell
KB23
topin
Josszi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
66,6%68.971na lassan itt a 3 óra. emeljünk tétet.65%
72%
petey
deyell
KB23
topin
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Ja persze tuloztam azért, tudom mikor kell abbahagyni és lefeküdni meló előtt 😆a jozansaggal nem szokott baj lenni, de a kipihentseg egy raktáros szótárában nem szerepel 😆amúgy meg ha gatya lennék sos szabiNa én reggel dolgozok ugyhogy lemegyek gyorsan sörért hogy gyorsan bebaszhassak, 10ig belefér 😆aztán ahogy állnak a számok, lehet alvás nélkül megyek be reggel matán 😆bár semmi komoly csak targoncázok..😆😆áradjon!kipihent és józan állapotban vagy köteles megjelenni is, és főleg gépet kezelni 😊 Mondjuk a kipihent nálam 98 %-ban nem szokott megvalósulni 😀
Raider89
shagi0206


Just Win Baby!
2 hónapja
Óviba mentünk.Meg ha mar arra jarsz, lopjal valamit a boltbol is.Indulok. Gyorsan ránéztem a Hír TV-re h mit kell csinálnom.Akkor mindenkepp verj meg pár nőt útközben. De szigorúan testre.
Éppen Dopeman beszélt, gondoltam akkor tuti h mit kell tenni 😅
steelwolf
somoskovig
Stez
Holnap sírnak a gyerekek h hol van a fegkeféjük 🙃
2 hónapja
Baranya 3-ban is folyamatos a jövés-menés, folyton tele a falu művházának parkolója