Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?
KB23
7 óráig semmi.
Eddigi tapasztalatok szerint egyébként utána 1-2 órával se nagyon.

Kb. 9-kor benyomják a 30-35%-os feldolgozás eredményeit.
Kampman
Valszeg még 7-kor sem lesz urnazárás az átjelentkező szavazók miatt és amíg valaki is sorban áll, addig nem lehet lezárni sehol.

Azt valaki tudja hogy 18-ban és 22-ben hány % részvétel volt 17:00-kor?
ervinator
63%
Szesze
Köszi, de ez melyik év? 😀 És a másikra is van infód?
ervinator
mindkettő annyi volt kb 😊
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Indulok. Gyorsan ránéztem a Hír TV-re h mit kell csinálnom.
Éppen Dopeman beszélt,
gondoltam akkor tuti h mit kell tenni 😅
steelwolf
Akkor mindenkepp verj meg pár nőt útközben. De szigorúan testre.

2 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Ebéd utáni kajakóma van, szerintem 65% fölé nem megyünk 15:00-ig.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
na lassan itt a 3 óra. emeljünk tétet.
72%
petey
A vege 140 szazalek lesz.

2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Na akkor mi is 13:00 - 15:00 közötti sávban leszünk benne, mivel most voltunk szavazni.

A szavazó helyiség előtt szép narancssárgával volt felírva a Pócs X felirat. Aztán sétáltunk egy kicsit és amire visszamentünk a kocsihoz akkorra már szürke akrilfestékkel le voltak fújva 😀
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
na lassan itt a 3 óra. emeljünk tétet.
72%

Szerkesztette: petey

2 hónapja
Beki New York Jets 2 894
nálam lehalt a valasztas.hu oldala
403
Hozzáférés megtagadva
A hibát az okozhatja, hogy olyan linkre kattintott, amely egy már nem létező oldalra mutat, vagy hibásan írta be az oldal címét.
gamerkr
RIP, eddig egész jól bírta
Beki
nálam működik rendben
Sebii
most már nekem is
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Indulok. Gyorsan ránéztem a Hír TV-re h mit kell csinálnom.
Éppen Dopeman beszélt, gondoltam akkor tuti h mit kell tenni 😅
2 hónapja
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?
KB23
7 óráig semmi.
Eddigi tapasztalatok szerint egyébként utána 1-2 órával se nagyon.

Kb. 9-kor benyomják a 30-35%-os feldolgozás eredményeit.
Kampman
Valszeg még 7-kor sem lesz urnazárás az átjelentkező szavazók miatt és amíg valaki is sorban áll, addig nem lehet lezárni sehol.

Azt valaki tudja hogy 18-ban és 22-ben hány % részvétel volt 17:00-kor?
ervinator
63%
Szesze
Köszi, de ez melyik év? 😀 És a másikra is van infód?
ervinator
Itt vannak korábbi adatok:
 i.redd.it/rsdvt4kfwqug1.png
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
nálam lehalt a valasztas.hu oldala
403
Hozzáférés megtagadva
A hibát az okozhatja, hogy olyan linkre kattintott, amely egy már nem létező oldalra mutat, vagy hibásan írta be az oldal címét.
gamerkr
Választás.hunál írja ki a valasztas.hu működik



Just Win Baby!
2 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
nálam lehalt a valasztas.hu oldala
403
Hozzáférés megtagadva
A hibát az okozhatja, hogy olyan linkre kattintott, amely egy már nem létező oldalra mutat, vagy hibásan írta be az oldal címét.
gamerkr
RIP, eddig egész jól bírta
Beki
nálam működik rendben
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Sziasztok! Én még nem írtam ide, megtettem amit megkövetelt a haza, Tisza, KOM 2 Radnai. Öröm, hogy ilyen sokféle csapat szurkolói nagyjából egy felé húznak. Pezsgő behűtve, holnap szabi😊
klaca71
Üdv itt is! 😊 Nálunk sokan már HO-t húztak be holnapra. Sajna én nekem ez nem adatott meg, mert még zöldfülű vagyok. 😀 Ennek ellenére egy jó Juhfark, meg egy Királyleányka be van hűtve 😀
Toto21
én látok valami sorszerűt abban hogy a a kormány(légzsák) cserére, ápr.13. 9:45 re kaptam időpontot a Wallistól 😀 , remélem bejön

Szerkesztette: Josszi

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Beki New York Jets 2 894
nálam lehalt a valasztas.hu oldala
403
Hozzáférés megtagadva
A hibát az okozhatja, hogy olyan linkre kattintott, amely egy már nem létező oldalra mutat, vagy hibásan írta be az oldal címét.
gamerkr
RIP, eddig egész jól bírta
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nálam lehalt a valasztas.hu oldala
403
Hozzáférés megtagadva
A hibát az okozhatja, hogy olyan linkre kattintott, amely egy már nem létező oldalra mutat, vagy hibásan írta be az oldal címét.

2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?
KB23
7 óráig semmi.
Eddigi tapasztalatok szerint egyébként utána 1-2 órával se nagyon.

Kb. 9-kor benyomják a 30-35%-os feldolgozás eredményeit.
Kampman
Valszeg még 7-kor sem lesz urnazárás az átjelentkező szavazók miatt és amíg valaki is sorban áll, addig nem lehet lezárni sehol.

Azt valaki tudja hogy 18-ban és 22-ben hány % részvétel volt 17:00-kor?
ervinator
63%
Szesze
Köszi, de ez melyik év? 😀 És a másikra is van infód?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Nem jelent semmit tudom, de csak infó:
Apukám iskolában karbantartó, ő nyitott ki reggel (13 óráig volt ő).
505 / 820 aki szavazott (13h-ig) de ami pozitív hír hogy sokkal több fiatal volt mint máskor ugyanitt, volt aki Pestről visszajött pedig elmondása szerint sosem szokott szavazni.

(JNK Szolnok 4es vk)
bobi0092
mivel kb mindenhonnan ilyen hírek jönnek, így biztos hogy jelent..
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
Nem jelent semmit tudom, de csak infó:
Apukám iskolában karbantartó, ő nyitott ki reggel (13 óráig volt ő).
505 / 820 aki szavazott (13h-ig) de ami pozitív hír hogy sokkal több fiatal volt mint máskor ugyanitt, volt aki Pestről visszajött pedig elmondása szerint sosem szokott szavazni.

(JNK Szolnok 4es vk)
bobi0092
En 16 ev utan voltam ma ujra. Tenyleg sokan vannak ugy, hogy most vagy soha szerintem
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?
KB23
7 óráig semmi.
Eddigi tapasztalatok szerint egyébként utána 1-2 órával se nagyon.

Kb. 9-kor benyomják a 30-35%-os feldolgozás eredményeit.
Kampman
Valszeg még 7-kor sem lesz urnazárás az átjelentkező szavazók miatt és amíg valaki is sorban áll, addig nem lehet lezárni sehol.

Azt valaki tudja hogy 18-ban és 22-ben hány % részvétel volt 17:00-kor?
ervinator
63%
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Belenéztem az M1 hírekbe, ezek voltak a témák: Deák Dani megszerezte az igazi Medián kutatást, Ob Fb bejegyzése, Indexes cikk az amcsi kutatótól hogy Fidesznek jó ez 😀 Remélem az lesz a valóság hogy olyat buknak este...
Nomac
az EP választáson azt hittem Mráz elsírja magát élőben. komolyan.
petey
hát.. mélytoroknál gyakori a bekönnyezés

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Úgy alakult, hogy előbb áradt nálunk is. Ennyi aláírást én még nem láttam itt nálunk. Kis település vagyunk soha nem találkoztam 2 embernél többel szavazáskor, most mögöttem legalább 10-en álltak és nagy része fiatal. Nagyon remélem ez elég lesz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 518
elektronikus szavazás mikortól lesz?
Löfli
A digitalizáció nagy híve vagyok, de itt talán pont megtartanám a papírt.
Könnyebben visszakereshető, újraszámolható, már persze ha esetleg történik valami digitális összeomlás.
2 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Csak 7 után kezdik feldolgozni az eredményeket, ha jól tudom? Nem lehetséges részeredmény?
KB23
7 óráig semmi.
Eddigi tapasztalatok szerint egyébként utána 1-2 órával se nagyon.

Kb. 9-kor benyomják a 30-35%-os feldolgozás eredményeit.
Kampman
Valszeg még 7-kor sem lesz urnazárás az átjelentkező szavazók miatt és amíg valaki is sorban áll, addig nem lehet lezárni sehol.

Azt valaki tudja hogy 18-ban és 22-ben hány % részvétel volt 17:00-kor?
ervinator
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
elektronikus szavazás mikortól lesz?
Löfli
Majd amikor az aktuális főni nem egy köteg húszezressel mászkál a digitalizáció jegyében. 😊

2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
elektronikus szavazás mikortól lesz?
Löfli
Amíg ebből a görény bandából bárkinek köze van a politikához, remélem addig nem.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Nem jelent semmit tudom, de csak infó:
Apukám iskolában karbantartó, ő nyitott ki reggel (13 óráig volt ő).
505 / 820 aki szavazott (13h-ig) de ami pozitív hír hogy sokkal több fiatal volt mint máskor ugyanitt, volt aki Pestről visszajött pedig elmondása szerint sosem szokott szavazni.

(JNK Szolnok 4es vk)