Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Meg lehet a végén a 80
nagir
Lassulunk.

Az elmult 2 szavazason 12% korul tudott az utolso 4 ora.

Ha most ebbolna halmazbol tobben elobb mentek es nem maradt fizikailag ennyi szavazni szandekozo, akkor 75-76 korul van a vege.

Ha nagyjabol ugyanannyi maradt akkor 77-78.

Es mozgositas kellene a 80 fole.

A mihazank orulhet ennek a reszeredmenynek igazabol hogy ez itt most nem ment 68 fole.
topin
Faszsagot irtam. 17% volt az utolso 4 ora.

Szoval benne van a 80 ebben..
topin
absz benne van, ami nagyon durva lenne és kb elképzelhetetlen, h a fidesz tudott hatalmas mértékben szavazatot növelni a korábbiakhoz képest

annyira meggyőző érveim vannak, h iszom is egy újabb jégert 😊
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 517
És mi van ha a Fidesz ezeken a helyeken talált meg rejtett tartalékot és ok mennek el szavazni? Akikre mondjuk négy éve nem volt már szükség de most a haza szavára megteszik azt amit meg követel.
csebi
Ettől félek én is, hogy látják azt, hogy mennyire erős lett a Tisza/MP és most az is aktivizálódik aki eddig nem.
Viszont ez igaz fordítva is, hogy most látják az emberek az esélyt a valós változásra és MP nekik egy megfelelő alternatíva, nem egy libsi választás.
Lúdas Solymi
Én abból indulnek ki hogy MP rendezvényein mennyi voltak és mennyien voltak akár a főni vagy Lázár összejövetelein. Nem hiszem hogy van bármin tartalék ebben a fidessben
KB23
Más nagyságrendű pártok voltak, de örök ellenpélda, hogy a 2002-es MIÉP milyen nagygyűléseket tartott az utcai szinten törpepártnak tűnő SZDSZ-hez képest. Aztán az egyik lefejelte a küszöböt, a másik átugrotta.
Kampman
mert saját magát szabotálta a MIÉP azzal, hogy visszaléptek a Fidesz javára. enélkül még akár 10% is összejöhetett volna nekik.
deyell
Lehet, hogy rosszul emlékszek, de a MIÉP nem lépett vissza, azt a kisgazdák játszották meg 98-ban
2 hónapja
topin New England Patriots 2 391
Meg lehet a végén a 80
nagir
Lassulunk.

Az elmult 2 szavazason 12% korul tudott az utolso 4 ora.

Ha most ebbolna halmazbol tobben elobb mentek es nem maradt fizikailag ennyi szavazni szandekozo, akkor 75-76 korul van a vege.

Ha nagyjabol ugyanannyi maradt akkor 77-78.

Es mozgositas kellene a 80 fole.

A mihazank orulhet ennek a reszeredmenynek igazabol hogy ez itt most nem ment 68 fole.
topin
Faszsagot irtam. 17% volt az utolso 4 ora.

Szoval benne van a 80 ebben..
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Van valamelyik kormány médiának online elérhető élő műsora? Néztam a patriótát, de náluk semmi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka

Beki
Az az utolsó három kategória aggasztó
KB23
egyetértek, kisvárosokban vannak Tisza szigetek de falvakban nem jellemző...
azt nem értem, hogy akkor miért van +10-12%-ban... és a Telexes elemző elmondta mennyire jó a 14% a megyei jogú városokban, de ez az információ, hogy mégis mitől növekszik a falvakban a részvétel... arról nem volt szó
pl. észak-kelet magyarország viszonylagos érdektelenségét megértem... és ezt várnám el a többi kis-telepúléstől is; van egy mag, de nincs más akit lehet mozgósítani
sapka
mert a falvakba is begyűrűzhetett a rendszerváltó hangulat, még ha nem is annyira?
deyell
nem ezt tapasztaltam 😊, legyen így

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Euró és Dollár is alakul közben, jó irányba.
esanders10
fene bele, héten nem volt időm és nem néztem rá, így meglepett, hogy megint 375...buktam vagy 300k-t 😀
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark

Beki
Az az utolsó három kategória aggasztó
KB23
egyetértek, kisvárosokban vannak Tisza szigetek de falvakban nem jellemző...
azt nem értem, hogy akkor miért van +10-12%-ban... és a Telexes elemző elmondta mennyire jó a 14% a megyei jogú városokban, de ez az információ, hogy mégis mitől növekszik a falvakban a részvétel... arról nem volt szó
pl. észak-kelet magyarország viszonylagos érdektelenségét megértem... és ezt várnám el a többi kis-telepúléstől is; van egy mag, de nincs más akit lehet mozgósítani
sapka
mert a falvakba is begyűrűzhetett a rendszerváltó hangulat, még ha nem is annyira?

built for this shit

2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan

Beki
Az az utolsó három kategória aggasztó
KB23
egyetértek, kisvárosokban vannak Tisza szigetek de falvakban nem jellemző...
azt nem értem, hogy akkor miért van +10-12%-ban... és a Telexes elemző elmondta mennyire jó a 14% a megyei jogú városokban, de ez az információ, hogy mégis mitől növekszik a falvakban a részvétel... arról nem volt szó
pl. észak-kelet magyarország viszonylagos érdektelenségét megértem... és ezt várnám el a többi kis-telepúléstől is; van egy mag, de nincs más akit lehet mozgósítani
sapka
mármint hh mitől növekszik? azért mert a fidesz is mozgosított.. ez nem volt kérdés eddig se. De a jelek szerint a tiszának ez sokkal jobban ment. És ha az a verzió jön be, h a kistelepülések is a tisza miatt növekednek inkább akkor sima 2/3 lesz. Olyan opció reálian nézve nincs, h a fidesz mozgosított jól a nagyvárosokban. Nem olyan bonyolult ez.
2 hónapja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 700 — 🏈🐬🐂🤘🏽
ezt még tegnap éjszaka felpattintottuk a Dózsára 😀



Josszi
akkor ti dobtátok fel ezt is a margit hídra tegnap? ; - )



“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 517
Nálam (Instagram) csak Tiszás szavazatokat látok ,az ismerősi körömben 10 a 3hoz az arány a Tisza javára
Dagobert bácsi
az a baj, hogy ezt már '18-ban is átéltük, kb mindenhonnan az jött, hogy jobbik, jobbik - aztán tükörsimán narancs lett a térkép.
shagi0206
Jézusom faszi, az megvan hogy a Jobbik felét tudta országosan a Fidesznek?
esanders10
Szerintem csak a buborékok által keltett csapdára akarta felhívni a figyelmet.
Ha egy a helyzetet nem ismerő laikus az itteni topik alapján akarna tippelni, kb. 2014 óta ellenzéki nem is kétharmadok, hanem háromnegyedeknek kellett volna lennie.
Kampman
Soha nem reddit és itteni fórum alapján írok, mégcsak nem is a személyes buborékom alapján.
esanders10
Az rendben is van, csak ugye itt az első komment az instagramjára hivatkozott 😊
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 011
Euró és Dollár is alakul közben, jó irányba.
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 011
Nálam (Instagram) csak Tiszás szavazatokat látok ,az ismerősi körömben 10 a 3hoz az arány a Tisza javára
Dagobert bácsi
az a baj, hogy ezt már '18-ban is átéltük, kb mindenhonnan az jött, hogy jobbik, jobbik - aztán tükörsimán narancs lett a térkép.
shagi0206
Jézusom faszi, az megvan hogy a Jobbik felét tudta országosan a Fidesznek?
esanders10
Szerintem csak a buborékok által keltett csapdára akarta felhívni a figyelmet.
Ha egy a helyzetet nem ismerő laikus az itteni topik alapján akarna tippelni, kb. 2014 óta ellenzéki nem is kétharmadok, hanem háromnegyedeknek kellett volna lennie.
Kampman
Soha nem reddit és itteni fórum alapján írok, mégcsak nem is a személyes buborékom alapján.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
És mi van ha a Fidesz ezeken a helyeken talált meg rejtett tartalékot és ok mennek el szavazni? Akikre mondjuk négy éve nem volt már szükség de most a haza szavára megteszik azt amit meg követel.
csebi
Ettől félek én is, hogy látják azt, hogy mennyire erős lett a Tisza/MP és most az is aktivizálódik aki eddig nem.
Viszont ez igaz fordítva is, hogy most látják az emberek az esélyt a valós változásra és MP nekik egy megfelelő alternatíva, nem egy libsi választás.
Lúdas Solymi
Én abból indulnek ki hogy MP rendezvényein mennyi voltak és mennyien voltak akár a főni vagy Lázár összejövetelein. Nem hiszem hogy van bármin tartalék ebben a fidessben
KB23
Más nagyságrendű pártok voltak, de örök ellenpélda, hogy a 2002-es MIÉP milyen nagygyűléseket tartott az utcai szinten törpepártnak tűnő SZDSZ-hez képest. Aztán az egyik lefejelte a küszöböt, a másik átugrotta.
Kampman
mert saját magát szabotálta a MIÉP azzal, hogy visszaléptek a Fidesz javára. enélkül még akár 10% is összejöhetett volna nekik.

built for this shit

2 hónapja
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka

Beki
Az az utolsó három kategória aggasztó
KB23
egyetértek, kisvárosokban vannak Tisza szigetek de falvakban nem jellemző...
azt nem értem, hogy akkor miért van +10-12%-ban... és a Telexes elemző elmondta mennyire jó a 14% a megyei jogú városokban, de ez az információ, hogy mégis mitől növekszik a falvakban a részvétel... arról nem volt szó
pl. észak-kelet magyarország viszonylagos érdektelenségét megértem... és ezt várnám el a többi kis-telepúléstől is; van egy mag, de nincs más akit lehet mozgósítani

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Fönn van még a pótméter?
Gyühet a bizonytalanok száma
Pojzon/remedi
 youtu.be/_mej5wS7viw?is=hA9WrJL626uKqlss
És most szépen lassan szívjuk be a levegőtt a gyomorgörcsünkön és az ökölbeszorult talpunkon keresztül és fussunk növekvő tempóval a fal felé, csak az nem jut át, aki nem hisz
A VÁLTOZÁS ELTÁVOZIK ATTÓL AKI ÚGY TUDJA. A VÁLTOZÁS NEM AZONOS VELE
 youtu.be/SBjQ9tuuTJQ?is=YL2zuta30WkIJdO9
pittyenderrrrr


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 517
És mi van ha a Fidesz ezeken a helyeken talált meg rejtett tartalékot és ok mennek el szavazni? Akikre mondjuk négy éve nem volt már szükség de most a haza szavára megteszik azt amit meg követel.
csebi
Ettől félek én is, hogy látják azt, hogy mennyire erős lett a Tisza/MP és most az is aktivizálódik aki eddig nem.
Viszont ez igaz fordítva is, hogy most látják az emberek az esélyt a valós változásra és MP nekik egy megfelelő alternatíva, nem egy libsi választás.
Lúdas Solymi
Én abból indulnek ki hogy MP rendezvényein mennyi voltak és mennyien voltak akár a főni vagy Lázár összejövetelein. Nem hiszem hogy van bármin tartalék ebben a fidessben
KB23
Más nagyságrendű pártok voltak, de örök ellenpélda, hogy a 2002-es MIÉP milyen nagygyűléseket tartott az utcai szinten törpepártnak tűnő SZDSZ-hez képest. Aztán az egyik lefejelte a küszöböt, a másik átugrotta.
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
És mi van ha a Fidesz ezeken a helyeken talált meg rejtett tartalékot és ok mennek el szavazni? Akikre mondjuk négy éve nem volt már szükség de most a haza szavára megteszik azt amit meg követel.
csebi
2/3-ra hajtottak és csak szűken lett meg.
Nem hiszem, hogy ennyire kicentizték volna. Vittek mindenkit, aki lehetett, ahogy most is.
SBL
Szerintem is all int mentek akkor. Én nem látok erre rá még egy szint lepest tőlük..



Just Win Baby!
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Hát nem tudom, az én saját környezetemben is jóval több a tiszas.. pedig elég sok emberrel dolgozok együtt, megvan az a 10es mag kb akik csőfideszesek, tolják a propit, háború soros, Brüsszel,migránsok stb... De ennek sztem a 3-4x-ese aki röhög rajtuk nálunk, és a tiszara húzza.

Szerkesztette: Raider89



Just Win Baby!
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
És mi van ha a Fidesz ezeken a helyeken talált meg rejtett tartalékot és ok mennek el szavazni? Akikre mondjuk négy éve nem volt már szükség de most a haza szavára megteszik azt amit meg követel.
csebi
2/3-ra hajtottak és csak szűken lett meg.
Nem hiszem, hogy ennyire kicentizték volna. Vittek mindenkit, aki lehetett, ahogy most is.
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan

Beki
Az az utolsó három kategória aggasztó
KB23
éppen hogy nem aggasztó, hanem biztató. A nagyobb településeken jobb a mozgosítás, ez egyértelműen a tiszának kedvez. Minden fasza ezek alapján.
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
És mi van ha a Fidesz ezeken a helyeken talált meg rejtett tartalékot és ok mennek el szavazni? Akikre mondjuk négy éve nem volt már szükség de most a haza szavára megteszik azt amit meg követel.
csebi
Ettől félek én is, hogy látják azt, hogy mennyire erős lett a Tisza/MP és most az is aktivizálódik aki eddig nem.
Viszont ez igaz fordítva is, hogy most látják az emberek az esélyt a valós változásra és MP nekik egy megfelelő alternatíva, nem egy libsi választás.
Lúdas Solymi
Én abból indulnek ki hogy MP rendezvényein mennyi voltak és mennyien voltak akár a főni vagy Lázár összejövetelein. Nem hiszem hogy van bármin tartalék ebben a fidessben
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na akkor a 80 tuti fix fel7ig. Itt a kérdés hogy ez kinek lesz jó?
KB23
Engem erősen meglepne, ha a fidesz több embert el tudna most vinni, mint 2022-ben, ha az a tábor nőtt azóta, akkor totál halálra ítélt ez a nép...
StormST
Pedig megmondta a Viktor, hogy kell a 3 millió szavazó.
Most vagy azért bizakodóak mert tudnak valamit vagy úgy gondolják, hogy ez nekik jó, vagy azért mert mutatni kell a bázisnak, hogy érdemes menni szavazni, nincs elveszve a dolog.

Remélem nagyon benézik és úgy szét esik ez is mint a kampányuk.
Bár, ugye ez csak az ellenzéki szavazók érzékelése, a Fidesz támogatottságot nem tudjuk teljesen felmérni.
Lúdas Solymi
Mondhat akármit, 2022-höz képest:
- lehozták a legszarabb 4 évüket, rekord inflációval, nulla növekedéssel, és a közszolgáltatások rapid sebességgel való fejreállásával.
- a 2022-est telitelálathoz képest most lehozták a történetük talán legszarabb kampányát. Amibe belefogtak, szinte minden fordítva sült el
- kinézel az utcára, és komoly nagyvárosokban is buszoztatni kell az embereket, miközben MP-re a világ végén is nagy tömegek mennek ki, rászervezés nélkül is. Pedig két éve mást se csinál, mint országot jár, rég dögunalmassá is válhatott volna.
- ömlik mindenhonnan azoknak a volt fidesz szavazóknak a tömege, akik saját bevallásuk szerint fidesz szavazók voltak, most meg tisza. Mutass egyet amelyik fordított irányba mozgott.
- minden felmérés szerint (ebben még a saját káder kutatóik is egyetértenek) mozgósítási gondjaik vannak, a választóik kevésbé lelkesek most, mint korábban.

És erre durván rekord részvételi adatoknál járunk délután 3-kor.

Csak ismételni tudom magam, mint a papagály: itt minden tisza győzelemre utal. Nem is kicsire. Ha mégis a Fidesz jön ki nyertesen, akkor nagyjából a mátrixban élünk és durván nem a valóságot látjuk. És nem kevesen, hanem kb. a világ nagy része is, mert érezhetően a nemzetközi várakozás is Tisza győzelem, nem beszélve a polymarketről, stb. szintén.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Amúgy ma szulinapi ovis buli. Osztrák anyuka így fogad: nagy nap ez ma Magyarországnak (ruhelli Orbant).

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
És mi van ha a Fidesz ezeken a helyeken talált meg rejtett tartalékot és ok mennek el szavazni? Akikre mondjuk négy éve nem volt már szükség de most a haza szavára megteszik azt amit meg követel.
csebi
Ettől félek én is, hogy látják azt, hogy mennyire erős lett a Tisza/MP és most az is aktivizálódik aki eddig nem.
Viszont ez igaz fordítva is, hogy most látják az emberek az esélyt a valós változásra és MP nekik egy megfelelő alternatíva, nem egy libsi választás.
Lúdas Solymi
hát hogy megfelelő alternatíva lesz-e, ott még vetődnek fel kérdések. De mivel esélye még nem volt, így legalább annyira megérdemli ő is, mint ezek a 16 évet.
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Kiakasztotok rendesen. Reggel 3 oldal hátrányból indítottam a visszolvasást, sikeresen.
Leszavaztunk, altattam a kislányt, kiesett 2 óra, visszajövök, 348 új üzenet.
Na megyek a 4.oldalra, letoltam megint.

Most elugrottam ebédért tényleg csak 20 perc volt, 96 új üzenet.

Keményebb a tempó mint az MP kampány volt az utolsó héten.
akdestroyer
Halálos iramban 😆 énis leugrottam sörért és 75 új hsz



Just Win Baby!