Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 011
Medián számok este 7 kor jonnek rtlen es hvgn.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 517
Vannak a zsigeri aggódok meg vannak akik lazábbak.
Valahol vicc hogy hónapok óta félni kell hogy lesz e választás… egy uniós országban
Janek
Ugye tudod, hogy most éppen megy egy választás? 😊
Kampman
Te végül kire szavaztál?
Szesze
MKKP egyéniben
Mihazánk listán
Kampman
ez is valami 😊 iszom egyet erre is, legalább nem fidesz
Szesze
Egyik szavazatom se volt jó szívvel.
A kutyapártosra a régi szép idők emlékére ment (Mogács és egyebek), a mihazánk meg azért, mert....úgy istenigazából, ha sorrendbe állítottam az 5 pártot, még rajtuk éreztem a legkisebb általános undort és ellenérzést.
Kampman
hát legszívesebben én se mennék már szavazni. És most sem valaki mellett szavaztam, hanem valaki ellen. Bár már 4 éve is ez volt részemről.
shagi0206
A 2010-es és 2014-es választást egy az egyben kihagytam, pedig életkoromnál adva már mehettem volna. Amolyan későkamaszos, rohadjon meg az egész politika érzés alapján. Nem bánom, hogy akkor így tettem, de talán jobb úgy, ha az ember talál valami kevésbé undorítót a felhozatalban.
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
17h után jön a kövi részvételi adat?
Raider89
17:30 és ez lesz az utolsó
Kampman
Ki mit tippel most? Én azt mondom meglesz a 80.
Raider89
most még tuti nem lesz 80, de a végére remélem igen.
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Mik a megérzések?
steelwolf
El kell mennem sörért.
Tactful Cactus
Be köll baszni
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 517
17h után jön a kövi részvételi adat?
Raider89
17:30 és ez lesz az utolsó
Kampman
17 után 18:30 lesz, nem?
shagi0206
Vagy az egyik vagy a másik.
2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Mik a megérzések?
steelwolf
Megint 💩nom kell .... Az ideg
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
kezdj el inni te is, az segít, tapasztalat
Szesze
Csak sör van itthon.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
mad scientist liquid cocaine-ből beversz párat az már ellazít😉😁🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Mik a megérzések?
steelwolf
El kell mennem sörért.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Vannak a zsigeri aggódok meg vannak akik lazábbak.
Valahol vicc hogy hónapok óta félni kell hogy lesz e választás… egy uniós országban
Janek
Ugye tudod, hogy most éppen megy egy választás? 😊
Kampman
Te végül kire szavaztál?
Szesze
MKKP egyéniben
Mihazánk listán
Kampman
ez is valami 😊 iszom egyet erre is, legalább nem fidesz
Szesze
Egyik szavazatom se volt jó szívvel.
A kutyapártosra a régi szép idők emlékére ment (Mogács és egyebek), a mihazánk meg azért, mert....úgy istenigazából, ha sorrendbe állítottam az 5 pártot, még rajtuk éreztem a legkisebb általános undort és ellenérzést.
Kampman
hát legszívesebben én se mennék már szavazni. És most sem valaki mellett szavaztam, hanem valaki ellen. Bár már 4 éve is ez volt részemről.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 517
Vannak a zsigeri aggódok meg vannak akik lazábbak.
Valahol vicc hogy hónapok óta félni kell hogy lesz e választás… egy uniós országban
Janek
Ugye tudod, hogy most éppen megy egy választás? 😊
Kampman
Te végül kire szavaztál?
Szesze
MKKP egyéniben
Mihazánk listán
Kampman
Az komoly kombó. Kíváncsi vagyok országosan hányan tették így felosztva, sztem 10k alatt😀
esanders10
Sajátos logika kell hozzá valóban 😀
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Mik a megérzések?
steelwolf
Tisza W de 2/3 nélkül, MH nem jut be
Beki
sztem meglesz a 2/3 is, de ettől se vágnék eret
Szesze
A csapatunkkal kapcsolatos megérzéseid működnek általában, remélem itt is ez lesz.
gyurczi
sajnos igen.. de idén jön a fordulat minden szinten 😊
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
17h után jön a kövi részvételi adat?
Raider89
17:30 és ez lesz az utolsó
Kampman
Ki mit tippel most? Én azt mondom meglesz a 80.
Raider89
szerintem arról lemaradunk, lesz 77-78
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 517
Vannak a zsigeri aggódok meg vannak akik lazábbak.
Valahol vicc hogy hónapok óta félni kell hogy lesz e választás… egy uniós országban
Janek
Ugye tudod, hogy most éppen megy egy választás? 😊
Kampman
Te végül kire szavaztál?
Szesze
MKKP egyéniben
Mihazánk listán
Kampman
ez is valami 😊 iszom egyet erre is, legalább nem fidesz
Szesze
Egyik szavazatom se volt jó szívvel.
A kutyapártosra a régi szép idők emlékére ment (Mogács és egyebek), a mihazánk meg azért, mert....úgy istenigazából, ha sorrendbe állítottam az 5 pártot, még rajtuk éreztem a legkisebb általános undort és ellenérzést.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Telexen a hintalovas néni nem hazudik senki kedvéért. Lájk neki!
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
17h után jön a kövi részvételi adat?
Raider89
17:30 és ez lesz az utolsó
Kampman
Ki mit tippel most? Én azt mondom meglesz a 80.



Just Win Baby!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
17h után jön a kövi részvételi adat?
Raider89
17:30 és ez lesz az utolsó
Kampman
17 után 18:30 lesz, nem?
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Mik a megérzések?
steelwolf
Tisza W de 2/3 nélkül, MH nem jut be
Beki
sztem meglesz a 2/3 is, de ettől se vágnék eret
Szesze
A csapatunkkal kapcsolatos megérzéseid működnek általában, remélem itt is ez lesz.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 517
17h után jön a kövi részvételi adat?
Raider89
17:30 és ez lesz az utolsó
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 011
Vannak a zsigeri aggódok meg vannak akik lazábbak.
Valahol vicc hogy hónapok óta félni kell hogy lesz e választás… egy uniós országban
Janek
Ugye tudod, hogy most éppen megy egy választás? 😊
Kampman
Te végül kire szavaztál?
Szesze
MKKP egyéniben
Mihazánk listán
Kampman
Az komoly kombó. Kíváncsi vagyok országosan hányan tették így felosztva, sztem 10k alatt😀
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
17h után jön a kövi részvételi adat?



Just Win Baby!
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Vannak a zsigeri aggódok meg vannak akik lazábbak.
Valahol vicc hogy hónapok óta félni kell hogy lesz e választás… egy uniós országban
Janek
Ugye tudod, hogy most éppen megy egy választás? 😊
Kampman
Te végül kire szavaztál?
Szesze
MKKP egyéniben
Mihazánk listán
Kampman
ez is valami 😊 iszom egyet erre is, legalább nem fidesz
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Van valamelyik kormány médiának online elérhető élő műsora? Néztam a patriótát, de náluk semmi.
peterk2005 udvari bolond
Erre valaki? Ennyire nincs semmi kormánypárti online?
peterk2005 udvari bolond

Kampman
Uristen egy perc is sok volt ebbol...
Toto21
Itt amúgy az utca emberét hívják be szakerteni?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 517
Vannak a zsigeri aggódok meg vannak akik lazábbak.
Valahol vicc hogy hónapok óta félni kell hogy lesz e választás… egy uniós országban
Janek
Ugye tudod, hogy most éppen megy egy választás? 😊
Kampman
Te végül kire szavaztál?
Szesze
MKKP egyéniben
Mihazánk listán
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Vannak a zsigeri aggódok meg vannak akik lazábbak.
Valahol vicc hogy hónapok óta félni kell hogy lesz e választás… egy uniós országban
Janek
Ugye tudod, hogy most éppen megy egy választás? 😊
Kampman
Te végül kire szavaztál?
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 hvg.hu/itthon/20260412_krasznahorkai-laszlo-ket-orat-allt-sorban-hogy-szavazhasson

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
Van valamelyik kormány médiának online elérhető élő műsora? Néztam a patriótát, de náluk semmi.
peterk2005 udvari bolond
Erre valaki? Ennyire nincs semmi kormánypárti online?
peterk2005 udvari bolond

Kampman
Uristen egy perc is sok volt ebbol...