Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Na belehuztam, gyorsabban fogy a sor úgyhogy ranyomtam az m1re, jó Menczer fogadott 😆😆asszem johet a jéger.
Raider89
látom csak az okot kerested 😀

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Valójaban szerintem pont az történik a választáson eddig ami ismert és tudható volt előtte is (rekordrészvétel, 20-25 százalékpontos Tisza vezetés, sima kétharmad), és ami miatt még mindig fura, hogy ha ez a vége, akkor ez így simán csak megtörténhet, tényleg olyan, mintha Orbán szépen zárná a pozícióit, és ellovagolna a naplementébe hóna alatt konténerekben és széfekben a fél országgal, mindezt úgy prezentálva, mintha ez neki milyen rossz lenne.
Posztmodern über alles.
Őszentsége Sobri Jóska
Hát nem tudom, lázár és orbánbalázs nyilatkozatai számomra igazán aggasztóak

 hvg.hu/itthon/20260412_orban-balazs-tisza-part-fegyverrel-mennenek-az-utcara

 hvg.hu/itthon/20260412_lazar-janos-valasztas-polgarhaboru-tisza
r.baggio
Engedd el, nem maradt más, csak a maximumra tekert riogatás és rettegtetés. Aki eddig nem hitte el, hogy a gyerekeit/unokáit Magyar Péter átműti személyesen nővé, majd bekokózva megbassza, hogy aztán visszaműtse férfivé és elküldje a frontra meghalni, az ezt se fogja beszopni. Aki meg az eddigieket is bevette, az már rég leszavazott a "békére".

2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Valójaban szerintem pont az történik a választáson eddig ami ismert és tudható volt előtte is (rekordrészvétel, 20-25 százalékpontos Tisza vezetés, sima kétharmad), és ami miatt még mindig fura, hogy ha ez a vége, akkor ez így simán csak megtörténhet, tényleg olyan, mintha Orbán szépen zárná a pozícióit, és ellovagolna a naplementébe hóna alatt konténerekben és széfekben a fél országgal, mindezt úgy prezentálva, mintha ez neki milyen rossz lenne.
Posztmodern über alles.
Őszentsége Sobri Jóska
Hát nem tudom, lázár és orbánbalázs nyilatkozatai számomra igazán aggasztóak

 hvg.hu/itthon/20260412_orban-balazs-tisza-part-fegyverrel-mennenek-az-utcara

 hvg.hu/itthon/20260412_lazar-janos-valasztas-polgarhaboru-tisza
r.baggio
Igaza van, polgárháború, csak a szavazófülkékben. Ott meg csúnyán brére lesznek húzva ezt ők is tudják, azért nyomják ezt a bullshitet és fingreszelést.



Just Win Baby!
2 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
Valójaban szerintem pont az történik a választáson eddig ami ismert és tudható volt előtte is (rekordrészvétel, 20-25 százalékpontos Tisza vezetés, sima kétharmad), és ami miatt még mindig fura, hogy ha ez a vége, akkor ez így simán csak megtörténhet, tényleg olyan, mintha Orbán szépen zárná a pozícióit, és ellovagolna a naplementébe hóna alatt konténerekben és széfekben a fél országgal, mindezt úgy prezentálva, mintha ez neki milyen rossz lenne.
Posztmodern über alles.
Őszentsége Sobri Jóska
Hát nem tudom, lázár és orbánbalázs nyilatkozatai számomra igazán aggasztóak

 hvg.hu/itthon/20260412_orban-balazs-tisza-part-fegyverrel-mennenek-az-utcara

 hvg.hu/itthon/20260412_lazar-janos-valasztas-polgarhaboru-tisza
r.baggio
Milyen szempontból?
KB23
Mindig azzal vádolják a másikat, amit épp ők csinálnak/terveznek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Lassan be kellene rendelni egy eredményváró pizzat
zacknorb
sajnos kis falumban erre nincs lehetőség, ide nem hozzák ki sehonnan 😊 pedig én is ennék most egy jó pizzát (igaz tegnap ettem hambit is).
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Na belehuztam, gyorsabban fogy a sor úgyhogy ranyomtam az m1re, jó Menczer fogadott 😆😆asszem johet a jéger.



Just Win Baby!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Lassan be kellene rendelni egy eredményváró pizzat
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Valójaban szerintem pont az történik a választáson eddig ami ismert és tudható volt előtte is (rekordrészvétel, 20-25 százalékpontos Tisza vezetés, sima kétharmad), és ami miatt még mindig fura, hogy ha ez a vége, akkor ez így simán csak megtörténhet, tényleg olyan, mintha Orbán szépen zárná a pozícióit, és ellovagolna a naplementébe hóna alatt konténerekben és széfekben a fél országgal, mindezt úgy prezentálva, mintha ez neki milyen rossz lenne.
Posztmodern über alles.
Őszentsége Sobri Jóska
Hát nem tudom, lázár és orbánbalázs nyilatkozatai számomra igazán aggasztóak

 hvg.hu/itthon/20260412_orban-balazs-tisza-part-fegyverrel-mennenek-az-utcara

 hvg.hu/itthon/20260412_lazar-janos-valasztas-polgarhaboru-tisza
r.baggio
Milyen szempontból?
2 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
Valójaban szerintem pont az történik a választáson eddig ami ismert és tudható volt előtte is (rekordrészvétel, 20-25 százalékpontos Tisza vezetés, sima kétharmad), és ami miatt még mindig fura, hogy ha ez a vége, akkor ez így simán csak megtörténhet, tényleg olyan, mintha Orbán szépen zárná a pozícióit, és ellovagolna a naplementébe hóna alatt konténerekben és széfekben a fél országgal, mindezt úgy prezentálva, mintha ez neki milyen rossz lenne.
Posztmodern über alles.
Őszentsége Sobri Jóska
Hát nem tudom, lázár és orbánbalázs nyilatkozatai számomra igazán aggasztóak

 hvg.hu/itthon/20260412_orban-balazs-tisza-part-fegyverrel-mennenek-az-utcara

 hvg.hu/itthon/20260412_lazar-janos-valasztas-polgarhaboru-tisza


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
5 órási eredményre tipp? Én 75%ra tippelek
KB23
74% szerintem.
Ventura
75,23

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Vannak a zsigeri aggódok meg vannak akik lazábbak.
Valahol vicc hogy hónapok óta félni kell hogy lesz e választás… egy uniós országban
Janek
Ugye tudod, hogy most éppen megy egy választás? 😊
Kampman
Nebassz ez ma van?
Janek
amennyit tolták a pofánkba, már álmodból felkeltve is tudnod kellene az összes fideszes indulót az egész országban.
shagi0206
Azokat tudom ez nem kérdés.
Na most mi lesz?

2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Miskolc es Pecs bombariado...pfff..kibaszott idiotak
topin
Így kell tátott szájjal a 🌳 sz erdőbe szaladni.
KB23
"Egy rövid szünet után mindkét helyen folytatódhatott a szavazás."

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 700 — 🏈🐬🐂🤘🏽
5 órási eredményre tipp? Én 75%ra tippelek
KB23
74% szerintem.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Miskolc es Pecs bombariado...pfff..kibaszott idiotak
topin
Na felkeltek a ruszkik, azt hittem már nem is jönnek



Just Win Baby!
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Miskolc es Pecs bombariado...pfff..kibaszott idiotak
topin
Így kell tátott szájjal a 🌳 sz erdőbe szaladni.
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 650
5 órási eredményre tipp? Én 75%ra tippelek
KB23
42%. Még további rosszul szavazókat zártak ki …
csebi
Ugy hallottam, minden szavazat ervenytelen es csak 4 ev mulva tudjak megismetelni. Addig marad minden a regiben.
2 hónapja
topin New England Patriots 2 391
Miskolc es Pecs bombariado...pfff..kibaszott idiotak
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Gulyás Geri még egyszer, remélem utoljára, megmondta a tutit.
Annyira fog hiányozni!

 telex.hu/belfold/2026/04/12/gulyas-gergely-az-eddigi-tapasztalatok-szerint-a-magas-reszvetel-a-fidesznek-kedvez
SBL
Jól állna egy here a homlokán
Raider89
Sokat javítana az öszzképen. Egyébként rájöttem miért nem volt nekem eddig hiteles. Egy fasz herék nélkül.
SBL
Gulyás Gergely nem full buzi?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ejnye, ilyet nem mondunk. Esetleg úgy, hogy ő már biztos több herét látott, mint Eckü... 😀

2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Most repült el felettünk két katonai helikopter BP írányába.
Máris kezdik az evakuálást?
SBL
Lölőt menekítik



Just Win Baby!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
5 órási eredményre tipp? Én 75%ra tippelek
KB23
42%. Még további rosszul szavazókat zártak ki …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
én azt olvastam, hogy Zelenszkij személyesen kopogtat be a körúton belüli fiatalokhoz, és viszi őket fegyverrel az urnákhoz, azért ilyen magas a részvétel
Löfli
Nekem már kiküldte a rohamsisakot meg a taktikai mellényt holnapra
Raider89
úgy hallottam úrna is van a csomagban, előregondolva...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
Most repült el felettünk két katonai helikopter BP írányába.
Máris kezdik az evakuálást?
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Gulyás Geri még egyszer, remélem utoljára, megmondta a tutit.
Annyira fog hiányozni!

 telex.hu/belfold/2026/04/12/gulyas-gergely-az-eddigi-tapasztalatok-szerint-a-magas-reszvetel-a-fidesznek-kedvez
SBL
Jól állna egy here a homlokán
Raider89
Sokat javítana az öszzképen. Egyébként rájöttem miért nem volt nekem eddig hiteles. Egy fasz herék nélkül.
SBL
Gulyás Gergely nem full buzi?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Hát szerintem nem veti meg a faszt... 😆



Just Win Baby!
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
5 órási eredményre tipp? Én 75%ra tippelek
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
én azt olvastam, hogy Zelenszkij személyesen kopogtat be a körúton belüli fiatalokhoz, és viszi őket fegyverrel az urnákhoz, azért ilyen magas a részvétel
Löfli
Nekem már kiküldte a rohamsisakot meg a taktikai mellényt holnapra



Just Win Baby!