Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Köszönjük meg a DK-nak ezt a rekordrészvételt. Klára előtt megemelem a kalapom, tényleg mindenkit elvittek szavazni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
legyen má 80, essen ki a mihazánk
Tactful Cactus
nem fognak.
Kenny
80+nál szinte biztos, h kiesnek
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 650
Szerencsére nem csak Bödőcs ébredt fel, így a végére megjött a legjobb poén is:
 www.facebook.com/share/p/1FdrnwYMVx/
Matthew99
Ez inkabb a Viccek topikba kene
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
No, két óra még és kiderül, hogy csomagol-e a NER, vagy kezdjük keresni Neo-t és kérjük tőle a piros pirulát. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Engedd el, nem maradt más, csak a maximumra tekert riogatás és rettegtetés. Aki eddig nem hitte el, hogy a gyerekeit/unokáit Magyar Péter átműti személyesen nővé, majd bekokózva megbassza, hogy aztán visszaműtse férfivé és elküldje a frontra meghalni, az ezt se fogja beszopni. Aki meg az eddigieket is bevette, az már rég leszavazott a "békére".
somoskovig
En ertem, de aki baszik szavazni, akkor az majd hirtelen a maradek egy-ket oraban olvasva ezeket a roppant ertelmes allitasokat, majd felkapja a kabatjat es ugy gondolkodik, hogy egye fene, akkor megis fussunk ikszelni?

Elnezest, javitanam, megsem ertem. Marmint hogy ennek a nyilatkozatnak mi ertelme van eppen most. Mert korabban, napokkal, hetekkel ezelott talan ket embert megerintett, mostmar boven nem fog.
Stez
Nincs már mi mást mondani. Elmentek a falig, ezt lehet még rátolni. Ilyenkor már nem lehet elkezdeni pozitív narratívát építeni.

2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629

Negritis, a vajda
az emlékiratokat abban a fiókban találta amit az asztalos képzés vizsgáján összeeszkábált

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
legyen má 80, essen ki a mihazánk
Tactful Cactus
nem fognak.

2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Szerencsére nem csak Bödőcs ébredt fel, így a végére megjött a legjobb poén is:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/670619282_1592631632231954_8577131234397472014_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1668x2048&ctp=p600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=cae128&_nc_ohc=mbbEVC04y8YQ7kNvwFlL_eu&_nc_oc=Adrx23saSjbjt221Khv0klnANFPWFtbW4T62uzJrTKrPQ0YbLe3oq0P6oyBfHtNJFnw&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=iHgHpmx-NL4AvO8cPn3oOw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8UmxL-YCRfRGoL0C_F1_cjkvPNLy0bY8NGvcyRwLZQ8w&oe=6A42B61B
Kubatov Gábor
Ma döntünk! Holnap már késő! Nem bízhatjuk egy ilyen emberre az ország sorsát! Ma még szavazhatsz! 2X a Fideszre!


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 650

Negritis, a vajda
AI egyre vadabb... nem kene buta emberek kezebe adni...
2 hónapja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 699 — 🏈🐬🐂🤘🏽
5 órási eredményre tipp? Én 75%ra tippelek
KB23
74% szerintem.
Ventura
75,23
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Honnan az infó?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
tipp még csak. ezután jönnek még a hivatalos adatok.
Ventura
de azért a 0,23 óriási találat thunders-től! : - )

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 092 — Whoops, looks like something went wrong.
Valójaban szerintem pont az történik a választáson eddig ami ismert és tudható volt előtte is (rekordrészvétel, 20-25 százalékpontos Tisza vezetés, sima kétharmad), és ami miatt még mindig fura, hogy ha ez a vége, akkor ez így simán csak megtörténhet, tényleg olyan, mintha Orbán szépen zárná a pozícióit, és ellovagolna a naplementébe hóna alatt konténerekben és széfekben a fél országgal, mindezt úgy prezentálva, mintha ez neki milyen rossz lenne.
Posztmodern über alles.
Őszentsége Sobri Jóska
Hát nem tudom, lázár és orbánbalázs nyilatkozatai számomra igazán aggasztóak

 hvg.hu/itthon/20260412_orban-balazs-tisza-part-fegyverrel-mennenek-az-utcara

 hvg.hu/itthon/20260412_lazar-janos-valasztas-polgarhaboru-tisza
r.baggio
Engedd el, nem maradt más, csak a maximumra tekert riogatás és rettegtetés. Aki eddig nem hitte el, hogy a gyerekeit/unokáit Magyar Péter átműti személyesen nővé, majd bekokózva megbassza, hogy aztán visszaműtse férfivé és elküldje a frontra meghalni, az ezt se fogja beszopni. Aki meg az eddigieket is bevette, az már rég leszavazott a "békére".
somoskovig
En ertem, de aki baszik szavazni, akkor az majd hirtelen a maradek egy-ket oraban olvasva ezeket a roppant ertelmes allitasokat, majd felkapja a kabatjat es ugy gondolkodik, hogy egye fene, akkor megis fussunk ikszelni?

Elnezest, javitanam, megsem ertem. Marmint hogy ennek a nyilatkozatnak mi ertelme van eppen most. Mert korabban, napokkal, hetekkel ezelott talan ket embert megerintett, mostmar boven nem fog.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 001 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
legyen má 80, essen ki a mihazánk

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
már ez is rekord
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
hát így 77-78% lehet a plafon
gamerkr
szerintem a 80 meglesz
2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
lesz 80...

2 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
74.23%
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
74,23 😊
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc


zacknorb
Jó "Magyarorazág" 😆😆😆



Just Win Baby!
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hát így 77-78% lehet a plafon

2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
74,23

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Azok a kurva ékezetek! Szinte minden hszt újra kell olvasnom, mert valami hülyeséget sikerül elsőre...
nagir
Biztos, hogy nem valami tudatmódosító szerrel van probléma?
Kampman
Még nem,de lassan neki állok...
Csak hogy végi boroztam az elmúlt napokat a dunakanyarban és Azasszony már ferdén néz ha közel megyek a borhűtönkhöz...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Az idei évre ünneplős pianak vet Glennfiddiccset csak a felvételi határozat után akartam felpattintani, de ha jól megy minden, akkor lehet már ma minőségellenőrzésnek vetem alá
slowmotion
Az egy jó kis cucc, reméljük lesz okod ma felbontani !



Just Win Baby!
2 hónapja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 699 — 🏈🐬🐂🤘🏽
5 órási eredményre tipp? Én 75%ra tippelek
KB23
74% szerintem.
Ventura
75,23
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Honnan az infó?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
tipp még csak. ezután jönnek még a hivatalos adatok.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 513
Azok a kurva ékezetek! Szinte minden hszt újra kell olvasnom, mert valami hülyeséget sikerül elsőre...
nagir
Nyugi, ha nyer a Tisza, akkor az imperialisták megszüntetik a magyarságot és nem kell majd ékezetekkel bajlódnod.
Sebii
Én élvezeteket olvastam, pedig még nem is ittam.