Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Állítólag Medián: 131-139 Tisza, 57-67 Fidesz, 1 roma
vpi
elég nagy a szórás, de ha igaz, rohadtul idegesítő lenne, ha éppen nem lenne meg a 2/3
Beki
Mennyi kellene egy Tisza 2/3-hoz?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
133
2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Állítólag Medián: 131-139 Tisza, 57-67 Fidesz, 1 roma
vpi
elég nagy a szórás, de ha igaz, rohadtul idegesítő lenne, ha éppen nem lenne meg a 2/3
Beki
Mennyi kellene egy Tisza 2/3-hoz?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Noha még nincsenek eredmények egy nyertes már alakul a választáson
Hahn Endre
zacknorb
A 18-29 éves korosztály 93%-os részvétele továbbra is khm.....túlzásnak tűnik, de oké, ha a mandátumbecslései akár csak közelítőleg bejönnek (pluszmínusz 10), akkor elismerem szakmai nagyságát.
Kampman
az amúgy hol érhető el? mert nem találom
Negritis, a vajda
A januári mérés volt az, amelyben a teljes népesség 90 százaléka válaszolta, hogy biztosan részt venne egy vasárnapi választáson, a 18-29 évesek közt pedig 93 százalék volt a részvételüket biztosra ígérők aránya. Hann azt mondta, a részvételüket biztosra mondók aránya a két választás között, nyugodt időkben általában 70-80 százalék szokott lenni. A Medián-vezető hozzátette: „Akkor sem mondjuk azt, hogy ennyi lesz a részvétel. Hiába vagyunk most ilyen közel a választáshoz, csak annyit tudunk mondani, hogy sokkal nagyobb a politikai érdeklődés, mint általában, és nagy valószínűséggel magas lesz a részvétel a választáson.”

 hang.hu/belfold/hann-endre-sosem-allitottuk-hogy-90-szazalekos-reszvetel-varhato-185863

értem, hogy rögtön finomítja, de mégis
Kampman
Nem finomítja, tényleg sosem állította.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 594
Nem kell beszarini kiütéses Tisza győzelem lesz

Christmas Geri is megmondta
remontada
Iden hamarabb jon a christmas?
Stez
Húsvét utánra előre hozták
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Nem kell beszarini kiütéses Tisza győzelem lesz

Christmas Geri is megmondta
remontada
Imádtam, amikor 2018-ban kora délután megüzente Ádernek, hogy a legtöbb szavazatot szerzőt bízza meg kormányalakítással.

Hogy miért gondolta, hogy ez ő lesz, a kőkemény MSZP meg a focicsapatnyi Párbeszéd által megtámogatva, azt máig nem értem.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 092 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem kell beszarini kiütéses Tisza győzelem lesz

Christmas Geri is megmondta
remontada
Iden hamarabb jon a christmas?

2 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Állítólag Medián: 131-139 Tisza, 57-67 Fidesz, 1 roma
vpi
elég nagy a szórás, de ha igaz, rohadtul idegesítő lenne, ha éppen nem lenne meg a 2/3
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Sztem így is be fognak jutni, ami azért komoly eredmény.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 594
Nem kell beszarini kiütéses Tisza győzelem lesz

Christmas Geri is megmondta
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Mi Hazánk kimaradást akárhogy számolok, nem látom sajnos magam előtt, de szívesen meglepődök.
esanders10
Nagyon remélem, hogy a tetves nácik kiesnek
2 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Állítólag Medián: 131-139 Tisza, 57-67 Fidesz, 1 roma

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
tiszaburán megúsztak a "figyelők" egy lincselést, elég meredek ez a videó.

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
volt egy portál ahol szépen kiírták hogy mekkora részvételnél hány ezer szavazat kell az 5%-hoz.
valaki belefutott már?
gamerkr
Hát gondolom 7.000.000 szavazatnál 350.000 a határ.
Kampman
Jelenleg 5.587.935 ember jelent meg.
Nyilvánvalóan lesznek érvénytelen szavazatok meg ilyesmi, de eddig a számításaim szerint 280.000 szavazat kell minimum.
De ez csak több lesz.
Kampman
Nagyjából 7.527.000 szavazópolgár van, 81% részvétel mellett 6.100.000 szavazat lesz kb., plusz ugye gondolom ide jönnek a külhoniak, levélszavazatok, ilyesmik, amit ebben a 6.100.000-ban nincsenek benne. Összesen 6,3-6,4 millió szavazat lesz, ennek kell az 5%-a, 315-320.000 szavazat.

Mondjuk ha pont a levélszavazatok miatt nem lesz meg a küszöb, akkor Toro koalícióra lép Klárikámmal a témában. 😀

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
Hahn amúgy mekkora részvételt mondott? 86% rémlik de sehol sem találom.
eaglesmcnabb
asszem 82-t
Szesze
én is annyira tippelek most

built for this shit

2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 011
Mi Hazánk kimaradást akárhogy számolok, nem látom sajnos magam előtt, de szívesen meglepődök.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Hahn amúgy mekkora részvételt mondott? 86% rémlik de sehol sem találom.
eaglesmcnabb
Az utolsó becslésében, ahol a Tiszának bemondta a 140+ mandátumot, már én se láttam részvételt.
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Hahn amúgy mekkora részvételt mondott? 86% rémlik de sehol sem találom.
eaglesmcnabb
asszem 82-t
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Mennyi az eddigi rekord részvétel ?
Dagobert bácsi
már!!! túl vagyunk rajta
dande2
A 45 ? Kisgazdapártos ?
Azt is veri ? Most látom azt szinte lehetetlen 90 fölötti
Dagobert bácsi
azt gondoltam 90 utánira gondoltál....
dande2
Az összesre ami szabad választás volt
Dagobert bácsi
Az 1945-ös az ilyen so-so volt.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
volt egy portál ahol szépen kiírták hogy mekkora részvételnél hány ezer szavazat kell az 5%-hoz.
valaki belefutott már?
gamerkr
Hát gondolom 7.000.000 szavazatnál 350.000 a határ.
Kampman
Jelenleg 5.587.935 ember jelent meg.
Nyilvánvalóan lesznek érvénytelen szavazatok meg ilyesmi, de eddig a számításaim szerint 280.000 szavazat kell minimum.
De ez csak több lesz.
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Hahn amúgy mekkora részvételt mondott? 86% rémlik de sehol sem találom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Dagobert bácsi 333
Mennyi az eddigi rekord részvétel ?
Dagobert bácsi
már!!! túl vagyunk rajta
dande2
A 45 ? Kisgazdapártos ?
Azt is veri ? Most látom azt szinte lehetetlen 90 fölötti
Dagobert bácsi
azt gondoltam 90 utánira gondoltál....
dande2
Az összesre ami szabad választás volt
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
volt egy portál ahol szépen kiírták hogy mekkora részvételnél hány ezer szavazat kell az 5%-hoz.
valaki belefutott már?
gamerkr
Hát gondolom 7.000.000 szavazatnál 350.000 a határ.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mennyi az eddigi rekord részvétel ?
Dagobert bácsi
már!!! túl vagyunk rajta
dande2
A 45 ? Kisgazdapártos ?
Azt is veri ? Most látom azt szinte lehetetlen 90 fölötti
Dagobert bácsi
azt gondoltam 90 utánira gondoltál....
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Lassan be kellene rendelni egy eredményváró pizzat
zacknorb
sajnos kis falumban erre nincs lehetőség, ide nem hozzák ki sehonnan 😊 pedig én is ennék most egy jó pizzát (igaz tegnap ettem hambit is).
shagi0206
Én hambit a superbowl óta nem ettem, szerintem a héten már fogyasztok azt is
Meg egy másnap chicken tenderst, hamár egyre-másra nyílnak az ilyen helyek Pesten
zacknorb
Debrecenben bent voltunk tegnap mp-n barátokkal. De én igazából azért mentem, hogy együnk egy jót utána 😀
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Noha még nincsenek eredmények egy nyertes már alakul a választáson
Hahn Endre
zacknorb
A 18-29 éves korosztály 93%-os részvétele továbbra is khm.....túlzásnak tűnik, de oké, ha a mandátumbecslései akár csak közelítőleg bejönnek (pluszmínusz 10), akkor elismerem szakmai nagyságát.
Kampman
az amúgy hol érhető el? mert nem találom
Negritis, a vajda
A januári mérés volt az, amelyben a teljes népesség 90 százaléka válaszolta, hogy biztosan részt venne egy vasárnapi választáson, a 18-29 évesek közt pedig 93 százalék volt a részvételüket biztosra ígérők aránya. Hann azt mondta, a részvételüket biztosra mondók aránya a két választás között, nyugodt időkben általában 70-80 százalék szokott lenni. A Medián-vezető hozzátette: „Akkor sem mondjuk azt, hogy ennyi lesz a részvétel. Hiába vagyunk most ilyen közel a választáshoz, csak annyit tudunk mondani, hogy sokkal nagyobb a politikai érdeklődés, mint általában, és nagy valószínűséggel magas lesz a részvétel a választáson.”

 hang.hu/belfold/hann-endre-sosem-allitottuk-hogy-90-szazalekos-reszvetel-varhato-185863

értem, hogy rögtön finomítja, de mégis
Kampman
Tehát ez alapján mellébeszész, nem ?
csi77
Ő inkább szerintem.