Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
De ilyenkor elég, ha kevesebb és a Hadházyék beállnak melléjük?
steelwolf
A Hadházy az 1 roma?
szaba
Lehet kicsit elvagyok tévedve!?
Nem úgy van h egyéniben bent lehet a 106-ban?
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 649
tiszaburán megúsztak a "figyelők" egy lincselést, elég meredek ez a videó.
Kenny
Linket meg a nyuszi hozza ?
csebi
amúgy jól dolgozhatnak a fürkészők, 47% a részvétel Tiszaburán
eaglesmcnabb
Vakmerő egy csapat lehet, burán a bátorság nem elég.
kittli
 444.hu/2026/04/12/betortek-a-de-akciokozosseg-orszemeinek-autouveget-tiszaburan

Google csodákra képes 😀
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Jéé Kapott MP 1 percet, hogy szavazott 😀
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Drogkereso kutya a fidess eredmény váróján. 🤣 Tompika hogy jut be?
KB23
Azért van ott, mert Tompi elhagyta a cuccot, és ideges, keresik neki 😀

2 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
tiszaburán megúsztak a "figyelők" egy lincselést, elég meredek ez a videó.
Kenny
Linket meg a nyuszi hozza ?
csebi
amúgy jól dolgozhatnak a fürkészők, 47% a részvétel Tiszaburán
eaglesmcnabb
Vakmerő egy csapat lehet, burán a bátorság nem elég.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
Dagobert bácsi 333
tiszaburán megúsztak a "figyelők" egy lincselést, elég meredek ez a videó.
Kenny
Link ?
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
Drogkereso kutya a fidess eredmény váróján. 🤣 Tompika hogy jut be?
KB23
meg szájer

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Drogkereso kutya a fidess eredmény váróján. 🤣 Tompika hogy jut be?
KB23
Az ereszen



Just Win Baby!
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Drogkereso kutya a fidess eredmény váróján. 🤣 Tompika hogy jut be?
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most izlelgessuk a medián előrejelzését, hogy rekord részvétel... Az úgy néz ki pipa... Lehet mégsem volt faszsag amit Endre bá bedobott? Nemsoká kiderül...
Raider89
Igazából nincs pipa, mert ő is csak annyit mondott mindig is, hogy rekord érdeklődést mérnek, ezért rekord részvételre számítanak. Ahogy kb. mindenki is. Hahn csak azért képbe, mert felhördültek a mért nagy különbségen és elkezdték megkritizálni, és nem mindenki Deák Dani vagy mijaneve, hogy ellopjon adatokat 😊

Az igazi pipa az lenne, ha bejönnének a mért százalékok és a mért különbség, illetve a mandátum becslés.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Elkezdtem m1-t nézni, kezdjük egy híradóval!
2 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Állítólag Medián: 131-139 Tisza, 57-67 Fidesz, 1 roma
vpi
elég nagy a szórás, de ha igaz, rohadtul idegesítő lenne, ha éppen nem lenne meg a 2/3
Beki
Mennyi kellene egy Tisza 2/3-hoz?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
133
Beki
De ilyenkor elég, ha kevesebb és a Hadházyék beállnak melléjük?
steelwolf
133 szavazat kell a szavazásoknál, aztán hogy ez honnan lesz meg, az egy külön történet.
Kampman
Hát ha MH bejut, akkor velük semmire nem mennek, így kb Tisza magukra számíthat csak (meg lehet am is, ha 2 párti parlament lesz).
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Kiderül mindjárt, hogy a kiábrándult fideszesek mihasznák iránya volt e a nagyobb, vagy az utolsó hétekben megindult elszívó kampány volt az erősebb, ahol a budházi +nemzeti rockos pojácák könyörögtek a fideszre való voksolásért.

Az utóbbi lenne jó, mert akkor kiesnek a nylon nácik és a fidesznek meg már tökmind1
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
tiszaburán megúsztak a "figyelők" egy lincselést, elég meredek ez a videó.
Kenny
Linket meg a nyuszi hozza ?
csebi
amúgy jól dolgozhatnak a fürkészők, 47% a részvétel Tiszaburán

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
Állítólag Medián: 131-139 Tisza, 57-67 Fidesz, 1 roma
vpi
elég nagy a szórás, de ha igaz, rohadtul idegesítő lenne, ha éppen nem lenne meg a 2/3
Beki
Mennyi kellene egy Tisza 2/3-hoz?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
133
Beki
De ilyenkor elég, ha kevesebb és a Hadházyék beállnak melléjük?
steelwolf
Hadházyék max. a parlamenti előcsarnokban tudnak beállni melléjük.
somoskovig
bejutni máér nem fognak mer az ajtóról majd ott is lepattannak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Atvn alul a csíkon: Fidesz: a Tisza szavazat vásárlása miatt feljelentést teszünk 😆😆😆😆😆 ez már a hellyel lefelé?

Szerkesztette: Raider89



Just Win Baby!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 903
De ilyenkor elég, ha kevesebb és a Hadházyék beállnak melléjük?
steelwolf
A Hadházy az 1 roma?
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
tiszaburán megúsztak a "figyelők" egy lincselést, elég meredek ez a videó.
Kenny
Linket meg a nyuszi hozza ?
csebi
 www.facebook.com/share/v/1784T36cV3/

De Akcióközösség oldalán vannak felvételek.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Állítólag Medián: 131-139 Tisza, 57-67 Fidesz, 1 roma
vpi
elég nagy a szórás, de ha igaz, rohadtul idegesítő lenne, ha éppen nem lenne meg a 2/3
Beki
Mennyi kellene egy Tisza 2/3-hoz?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
133
Beki
De ilyenkor elég, ha kevesebb és a Hadházyék beállnak melléjük?
steelwolf
Hadházyék max. a parlamenti előcsarnokban tudnak beállni melléjük.

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Állítólag Medián: 131-139 Tisza, 57-67 Fidesz, 1 roma
vpi
elég nagy a szórás, de ha igaz, rohadtul idegesítő lenne, ha éppen nem lenne meg a 2/3
Beki
Mennyi kellene egy Tisza 2/3-hoz?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
133
Beki
De ilyenkor elég, ha kevesebb és a Hadházyék beállnak melléjük?
steelwolf
133 szavazat kell a szavazásoknál, aztán hogy ez honnan lesz meg, az egy külön történet.
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
"Vigyázzatok nem mindegyiken van rajta a zelenszkij, én kenytelen voltam rárajzolni, hogy szavazhassak rá"


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Állítólag Medián: 131-139 Tisza, 57-67 Fidesz, 1 roma
vpi
elég nagy a szórás, de ha igaz, rohadtul idegesítő lenne, ha éppen nem lenne meg a 2/3
Beki
Mennyi kellene egy Tisza 2/3-hoz?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
133
Beki
De ilyenkor elég, ha kevesebb és a Hadházyék beállnak melléjük?
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
tiszaburán megúsztak a "figyelők" egy lincselést, elég meredek ez a videó.
Kenny
Linket meg a nyuszi hozza ?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 903
Nem kell beszarini kiütéses Tisza győzelem lesz

Christmas Geri is megmondta
remontada
Imádtam, amikor 2018-ban kora délután megüzente Ádernek, hogy a legtöbb szavazatot szerzőt bízza meg kormányalakítással.

Hogy miért gondolta, hogy ez ő lesz, a kőkemény MSZP meg a focicsapatnyi Párbeszéd által megtámogatva, azt máig nem értem.
Kampman
Mert idióta.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Noha még nincsenek eredmények egy nyertes már alakul a választáson
Hahn Endre
zacknorb
A 18-29 éves korosztály 93%-os részvétele továbbra is khm.....túlzásnak tűnik, de oké, ha a mandátumbecslései akár csak közelítőleg bejönnek (pluszmínusz 10), akkor elismerem szakmai nagyságát.
Kampman
az amúgy hol érhető el? mert nem találom
Negritis, a vajda
A januári mérés volt az, amelyben a teljes népesség 90 százaléka válaszolta, hogy biztosan részt venne egy vasárnapi választáson, a 18-29 évesek közt pedig 93 százalék volt a részvételüket biztosra ígérők aránya. Hann azt mondta, a részvételüket biztosra mondók aránya a két választás között, nyugodt időkben általában 70-80 százalék szokott lenni. A Medián-vezető hozzátette: „Akkor sem mondjuk azt, hogy ennyi lesz a részvétel. Hiába vagyunk most ilyen közel a választáshoz, csak annyit tudunk mondani, hogy sokkal nagyobb a politikai érdeklődés, mint általában, és nagy valószínűséggel magas lesz a részvétel a választáson.”

 hang.hu/belfold/hann-endre-sosem-allitottuk-hogy-90-szazalekos-reszvetel-varhato-185863

értem, hogy rögtön finomítja, de mégis
Kampman
Nem finomítja, tényleg sosem állította.
peterk2005 udvari bolond
Mondhatjuk, hogy a "részvételüket biztosra ígérők" valójában nem "szavazók", értem a szemantikai különbséget, de azért ez játék a szavakkal.