Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 903
Tiszaburán, a sorompónál állították meg a DE! aktivistáit a helyi orkok és be is törték a kocsi oldalsó ablakát. Hihetetlen bazmeg
Bruce
A béke emberei..
Raider89
Tiszaburán ki ne tálald, hogy nem Tiszások voltak.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Így hogy Szabolcs és Borsod viszonylag gyengén teljesít, kinek a malmára hagyja a vizet? Mindenhol olvastam, hogyha ezt a két körzetet viszi valaki akkor meg van a 2/3.
KB23
Ez előre borítékolható volt, hagyományosan ott szavaznak a legkevesebben. Önmagában ez még nem jelez túl sok mindent, de az nyilván jó jelnek tűnik, hogy Miskolc és főleg Nyíregyháza jól teljesít.
Szesze
Lehet ezek Jakab Péter szavazói. 😀 😀 😀

2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Tiszaburán, a sorompónál állították meg a DE! aktivistáit a helyi orkok és be is törték a kocsi oldalsó ablakát. Hihetetlen bazmeg
Bruce
A béke emberei..



Just Win Baby!
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 649
Hu bazmeg, ez nagyon kemény, már kezdem érteni miért félnek az emberek ennyire. 5 perce az megy hogy a Tisza zavargásokat tervez, jönnek az Ukrán képek Maidan, halottak, sérültek. Ukrán bevágások, ukrán katona telefonjából kivett tervek, hogy fogják elfoglalni a parlementet.
EGYET NEM FOGOK SAJNÁLNI HA KIBASSZÁK ŐKET MINT MACSKÁT SZARNI!
Nomac
figyi én nekem az is elég lenne ha gyalog kéne kivonulniuk és dobálhatnánk őket rohadt naranccsal 😊
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Tiszaburán, a sorompónál állították meg a DE! aktivistáit a helyi orkok és be is törték a kocsi oldalsó ablakát. Hihetetlen bazmeg
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Hu bazmeg, ez nagyon kemény, már kezdem érteni miért félnek az emberek ennyire. 5 perce az megy hogy a Tisza zavargásokat tervez, jönnek az Ukrán képek Maidan, halottak, sérültek. Ukrán bevágások, ukrán katona telefonjából kivett tervek, hogy fogják elfoglalni a parlementet.
EGYET NEM FOGOK SAJNÁLNI HA KIBASSZÁK ŐKET MINT MACSKÁT SZARNI!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
 www.facebook.com/share/1C7vTb6Vfg/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
Ez nagyon 2002-es poén.
Mondjuk hetihetes is lesz mindjárt
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Jéé Kapott MP 1 percet, hogy szavazott 😀
Nomac
Elkezdtek átállni.
szaba
Lófaszt, már 10 perce tolják hogy csal a Tisza.
Nomac
De nem is értem, ellenzékből/parlamenten kívüli pártként csalni az majdnem annyira hiteles üzenet, mint az, hogy a Tisza miatt nem jönnek már 2022 óta az EU's pénzek. 😊
somoskovig
persze, ez is egy marha nagy öngól valahol, de igazából már nincs jelentősége
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Így hogy Szabolcs és Borsod viszonylag gyengén teljesít, kinek a malmára hagyja a vizet? Mindenhol olvastam, hogyha ezt a két körzetet viszi valaki akkor meg van a 2/3.
KB23
Ez előre borítékolható volt, hagyományosan ott szavaznak a legkevesebben. Önmagában ez még nem jelez túl sok mindent, de az nyilván jó jelnek tűnik, hogy Miskolc és főleg Nyíregyháza jól teljesít.
2 hónapja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Jéé Kapott MP 1 percet, hogy szavazott 😀
Nomac
Elkezdtek átállni.
szaba
Ja aztán 5 perce az megy hogy a Tisza az Ukranokhoz hasonló rendbontásokat akar, meg valami kamu ukrán politológust bevagtak stb..😆



Just Win Baby!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lesz 18:30-as adat vagy már csak a végső?
ervinator
Lesz
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/671214198_2525946977835115_3409751092981255534_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1536x2048&ctp=p600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=b96d88&_nc_ohc=rLfBc9JNkHMQ7kNvwHFjuGH&_nc_oc=Adqv2qB3lknYm5KWNfEtBJptSpPfpXxCxvdRJ-lJVtm4QKyCduFqz2rdXIo2eB6u1_E&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=CpZQ3yhG8chtf1u07XpTKw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-3KPq04iHRlyH9H-G4VARzaqU9dSAJitHILyCRnHr88g&oe=6A3E90FD
Tibor Magyar
Készül a Narancs bukta.
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 513
22ben hogy nézett ki az egyes település típusok részvételi aránya, azt tudjátok?
esanders10
 valasztas2026.atlatszo.hu/#/reszvetel
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Jéé Kapott MP 1 percet, hogy szavazott 😀
Nomac
Elkezdtek átállni.
szaba
Lófaszt, már 10 perce tolják hogy csal a Tisza.
Nomac
De nem is értem, ellenzékből/parlamenten kívüli pártként csalni az majdnem annyira hiteles üzenet, mint az, hogy a Tisza miatt nem jönnek már 2022 óta az EU's pénzek. 😊

2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Lesz 18:30-as adat vagy már csak a végső?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 649
Sopron vidéken a legerősebb 80% felett vagyunk! Büszke vagyok magunkra 😊
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Jéé Kapott MP 1 percet, hogy szavazott 😀
Nomac
Elkezdtek átállni.
szaba
Lófaszt, már 10 perce tolják hogy csal a Tisza.
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 011
22ben hogy nézett ki az egyes település típusok részvételi aránya, azt tudjátok?
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Így hogy Szabolcs és Borsod viszonylag gyengén teljesít, kinek a malmára hagyja a vizet? Mindenhol olvastam, hogyha ezt a két körzetet viszi valaki akkor meg van a 2/3.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Köszi mindenkinek.
Azt hittem ott Ő elég erős/közkedvelt.
steelwolf
Volt, de aki összekötötte a sorsát az óbaloldallal (ő pedig hangsúlyosan), azt most már nem szereti az ellenzéki közvélemény nagy része.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 903
Jéé Kapott MP 1 percet, hogy szavazott 😀
Nomac
Elkezdtek átállni.
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Köszi mindenkinek.
Azt hittem ott Ő elég erős/közkedvelt.
2 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
De ilyenkor elég, ha kevesebb és a Hadházyék beállnak melléjük?
steelwolf
A Hadházy az 1 roma?
szaba
Lehet kicsit elvagyok tévedve!?
Nem úgy van h egyéniben bent lehet a 106-ban?
steelwolf
sztem sima tisza győzelem lesz ott
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
De ilyenkor elég, ha kevesebb és a Hadházyék beállnak melléjük?
steelwolf
A Hadházy az 1 roma?
szaba
Lehet kicsit elvagyok tévedve!?
Nem úgy van h egyéniben bent lehet a 106-ban?
steelwolf
Ha megnyeri a körzetét.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
De ilyenkor elég, ha kevesebb és a Hadházyék beállnak melléjük?
steelwolf
A Hadházy az 1 roma?
szaba
Lehet kicsit elvagyok tévedve!?
Nem úgy van h egyéniben bent lehet a 106-ban?
steelwolf
igen, de sztem mindenkit meglepne ha nyerne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!