Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Na jon az elso csalodas, nincs meg a 80%. Nem jo elojel.Rekord részvételben mi a nem jó előjel?
beltazor
2 hónapja
Iktriad Jinx-elt már egyébként, nem nagyon láttam ma
2 hónapja
77,8%Megint 1% belül voltam... Pályát tévesztettem
Csak a biztonság kedvéért, hátha nem görget valaki.
szaba
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Na jon az elso csalodas, nincs meg a 80%. Nem jo elojel.

2 hónapja
Dagobert bácsi
333
Levél szavazatok ? Vagy az már alapból benne van ?Nem lesz ebből lehet 80szerintem se. Aki akart az már volt. Most már mindenki otthon iszik 😀
zacknorb
Toto21
2 hónapja
Elindultam eredményvárózni, út közben hallgatok egy kis Rage against the machinet hangolódásnak.Csak szét ne verd a várost bepörögve. 😊
Sebii
2 hónapja
Fábián Tomi se vesz fel gyakran inget + zakótGulyás Marci is úgy kiöltözött, mint még sosem.
Löfli
2 hónapja
4 éve 2 és fél %-ot nőtt az utolsó fél órában, szóval kb pont 80 körül lesz a vége
2 hónapja
Fábián Tomi se vesz fel gyakran inget + zakót

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Nem. Azért, mert éppen ebből lett - elvileg - elege az embereknek. Minden provokáció és hamis zászló lepattant eddig, szerinted épp most ment volna át bármi? Ugyan már.Minek, hogy ott provokáljanak vagy valami hamis zászlós műveletet csináljanak?Fideszes médiákat nem engedték be a Tiszához 😀Rossz döntés. Elég hamar jött az első.
Nomac
peterk2005 udvari bolond
Ez így a legtisztább, hisz lehet megcsapkodta volna őket.
Lúdas Solymi
2 hónapja
Ki mint vet, úgy arat.Fideszes médiákat nem engedték be a Tiszához 😀Rossz döntés. Elég hamar jött az első.
Nomac
peterk2005 udvari bolond
2 hónapja
Nem lesz ebből lehet 80szerintem se. Aki akart az már volt. Most már mindenki otthon iszik 😀
zacknorb
2 hónapja
Minek, hogy ott provokáljanak vagy valami hamis zászlós műveletet csináljanak?Fideszes médiákat nem engedték be a Tiszához 😀Rossz döntés. Elég hamar jött az első.
Nomac
peterk2005 udvari bolond
Ez így a legtisztább, hisz lehet megcsapkodta volna őket.
2 hónapja
1.5 óra alatt ez elég gyengusz
2 hónapja
77,80
2 hónapja
Nem lesz ebből lehet 80
2 hónapja
77,8 a fél 7-es
2 hónapja
77.8%
2 hónapja
19:15kor elvileg Gulyás Gergely, 19:30kor meg MP is média elé áll.
2 hónapja
Fideszes médiákat nem engedték be a Tiszához 😀Rossz döntés. Elég hamar jött az első.
Nomac


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Igen mert mindig egyetért velem.Feleségem szerint nyer a Tisza, szóval kezdek megnyugodni.Neked olyan feleséged van akinek mindig igaza van?
eaglesmcnabb
Toto21
8 éve vagyunk együtt, abból 3 éve házasok vagyunk, még egyszer sem veszekedtünk kb. Pedig lett volna rá igényem. 😀
Pofám leszakad, kb 150 a pulzusom a fotelben kb 3 órája, neki meg lehet olyan 40, 100/70-es vérnyomással, ahogy szokott 😀.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Azért remélem Stez munkája nincs veszélyben, ha nem nyer a megfelelő párt. 😕