Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
hát így 77-78% lehet a plafon
2 hónapja
74,23
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Még nem,de lassan neki állok...Azok a kurva ékezetek! Szinte minden hszt újra kell olvasnom, mert valami hülyeséget sikerül elsőre...Biztos, hogy nem valami tudatmódosító szerrel van probléma?
nagir
Kampman
Csak hogy végi boroztam az elmúlt napokat a dunakanyarban és Azasszony már ferdén néz ha közel megyek a borhűtönkhöz...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Az idei évre ünneplős pianak vet Glennfiddiccset csak a felvételi határozat után akartam felpattintani, de ha jól megy minden, akkor lehet már ma minőségellenőrzésnek vetem aláAz egy jó kis cucc, reméljük lesz okod ma felbontani !
slowmotion


Just Win Baby!
2 hónapja
tipp még csak. ezután jönnek még a hivatalos adatok.Honnan az infó?75,235 órási eredményre tipp? Én 75%ra tippelek74% szerintem.
KB23
Ventura
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
bcsarli, Udvari Főkóstoló
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
2 hónapja
Én élvezeteket olvastam, pedig még nem is ittam.Azok a kurva ékezetek! Szinte minden hszt újra kell olvasnom, mert valami hülyeséget sikerül elsőre...Nyugi, ha nyer a Tisza, akkor az imperialisták megszüntetik a magyarságot és nem kell majd ékezetekkel bajlódnod.
nagir
Sebii
2 hónapja
Azok a kurva ékezetek! Szinte minden hszt újra kell olvasnom, mert valami hülyeséget sikerül elsőre...Nyugi, ha nyer a Tisza, akkor az imperialisták megszüntetik a magyarságot és nem kell majd ékezetekkel bajlódnod.
nagir
2 hónapja
Fehérbor, mingyâ kapsz egy imakommandótNa, egyébként négy hónapja nem ittam igazából, tegnap végigittuk Béla és Bandi újbor sorát. 17 órára el is múlt a másnap. Mondjuk a szauna meg a Flectorral bevett Algopirin jól jöttBéla Bandi Sauvignon Blanc-ját nagyon kedvelem!😜
Gyurma Pappa
nagir

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
Azok a kurva ékezetek! Szinte minden hszt újra kell olvasnom, mert valami hülyeséget sikerül elsőre...Biztos, hogy nem valami tudatmódosító szerrel van probléma?
nagir
2 hónapja
Az idei évre ünneplős pianak vet Glennfiddiccset csak a felvételi határozat után akartam felpattintani, de ha jól megy minden, akkor lehet már ma minőségellenőrzésnek vetem alá
2 hónapja
Azok a kurva ékezetek! Szinte minden hszt újra kell olvasnom, mert valami hülyeséget sikerül elsőre...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
ez még csak tippHonnan az infó?75,235 órási eredményre tipp? Én 75%ra tippelek74% szerintem.
KB23
Ventura
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
bcsarli, Udvari Főkóstoló
2 hónapja
Honnan az infó?75,235 órási eredményre tipp? Én 75%ra tippelek74% szerintem.
KB23
Ventura
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
2 hónapja
Na, egyébként négy hónapja nem ittam igazából, tegnap végigittuk Béla és Bandi újbor sorát. 17 órára el is múlt a másnap. Mondjuk a szauna meg a Flectorral bevett Algopirin jól jöttBéla Bandi Sauvignon Blanc-ját nagyon kedvelem!😜
Gyurma Pappa

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Lâtomam mire van szükségetek, jóreggelt BazsikâmZördögűzèsre
youtu.be/UcHcYKJYi6s?is=eiU9Gj2xSthCXspS
Lucifer son of the mourning, I’m gonna chase you out of earth!
I’m gonna put on a iron shirt, and chase satan out of earth
I’m gonna put on a iron shirt, and chase the devil out of earth
I’m gonna send him to outa space, to find another race
I’m gonna send him to outa space, to find another race
Satan is an evilous man,
But him can’t chocks it on I-man
So when I check him my lassing hand
And if him slip, I gaan with him hand

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
Na belehuztam, gyorsabban fogy a sor úgyhogy ranyomtam az m1re, jó Menczer fogadott 😆😆asszem johet a jéger.ennyit azért nem tudok inni szerencsére 😊
Raider89
2 hónapja
Na, egyébként négy hónapja nem ittam igazából, tegnap végigittuk Béla és Bandi újbor sorát. 17 órára el is múlt a másnap. Mondjuk a szauna meg a Flectorral bevett Algopirin jól jött

2 hónapja
Én vettem 2 mirelitpizzat a sorok mellé, majd eldurrantom a vége felé, lefekvés előtt, csak remélem most majd nem alszok be úgy hogy megy a suto 😆


Just Win Baby!
2 hónapja
Győzelem! Nagybátyám aki még tavaly kopogtatott is a Fidesznek végül MH-ra húzta, nem kutya lett belőle a Bűnvadászok miatt, de a lényeg az hogy nem Fideszes szavazat lett belőle!
2 hónapja
Lassan be kellene rendelni egy eredményváró pizzattegnapi filmezés után még szét vagyok csúszva, alapvetően répafőzeléket akartam ma csinálni
zacknorb
de pizza lesz ebből
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Én hambit a superbowl óta nem ettem, szerintem a héten már fogyasztok azt isLassan be kellene rendelni egy eredményváró pizzatsajnos kis falumban erre nincs lehetőség, ide nem hozzák ki sehonnan 😊 pedig én is ennék most egy jó pizzát (igaz tegnap ettem hambit is).
zacknorb
shagi0206
Meg egy másnap chicken tenderst, hamár egyre-másra nyílnak az ilyen helyek Pesten
2 hónapja
Szóltak a rendőrök, hogy elég lesz a faszkodásból."Egy rövid szünet után mindkét helyen folytatódhatott a szavazás."Miskolc es Pecs bombariado...pfff..kibaszott idiotakÍgy kell tátott szájjal a 🌳 sz erdőbe szaladni.
topin
KB23
bogjosi
2 hónapja
Kopogj át valami szomszéd Fideszes nénihez, hogy süssön neked egyet, mert holnap menned kell a frontra. 😀Lassan be kellene rendelni egy eredményváró pizzatsajnos kis falumban erre nincs lehetőség, ide nem hozzák ki sehonnan 😊 pedig én is ennék most egy jó pizzát (igaz tegnap ettem hambit is).
zacknorb
shagi0206
