Snooker és egyéb sportok

3 feliratkozó

több mint 2 éve
csipkelli 3 985
Trump megpróbált szarabbat lökni, mint Ronnie. És óriásmákkal 14-11, szép esti szakasz lesz.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
milyen roncsderbi lesz már itt
több mint 2 éve
csipkelli 3 985
Nem értettem Ronnie pirosát. Miért nem a másikat lökte? A falon álló ezerszer jobb biztosíték lett volna. Ez a pite már nagyon meleg.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kezd melegedni
eaglesmcnabb
éppen idejében írtam

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
csipkelli 3 985
Most elbaszta. Jó safetyvel sima frame, helyette kisikló vonat középre.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
jól fog jönni a szünet
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kezd melegedni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
Ha Trump megfordítja, akkor nemet váltok.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
Jól játszik Ronnie de ez egy őrült mázlis nap is volt neki ma.
dande
Trump iszonyatosan fáradt, nagy a különbség kettőjük között. Az eredmény jól mutatja, mekkora.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól játszik Ronnie de ez egy őrült mázlis nap is volt neki ma.
több mint 2 éve
csipkelli 3 985
Egy pár piros még mehet a jobb alsó lyukhoz. 1 órás frame még nem volt.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 414 — The Mathematician
Rég láttam Ronnie-n, hogy ennyire szeretne győzni.
nagylaza
még én is belenézegetek meignt 6-8 év után 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Bekaphatja. Inkább jöjjön Hendry és nyerjen egy nyolcadikat.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rég láttam Ronnie-n, hogy ennyire szeretne győzni.
nagylaza
Nagyon szeretnè mondjuk jövőre a rekordot behúzni, sok ideje már nincs rá.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
Rég láttam Ronnie-n, hogy ennyire szeretne győzni.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
4.break 66-66 😀

Trump elbalfaszkodta ezt a 4.-et, Roninak egyszer peche volt a ráadásban meg nagy mákja 😀
Toca
Szerintem az direkt lökés volt, amivel behúzta a visszarakott feketét. Pool-versenyeken még alacsonyabb szinten is előfordul ilyen lökés kiszorított helyzetben, ott nem annyira bonyolult megvalósítani, snookerben szerintem top100-200-as tudás kell hozzá a méretek miatt. Mindenesetre én szándékosnak véltem. 😀
adam8
Az volt. Attól függ, hogy áll meg a két golyó az 1. lökés után, egyfalközép vagy ez a háromfal szokott "maradni". Ebben csak az a kockázat, ha a felső ívre löki, mert akkor jön vissza a fekete. Egyébként megy a felső rövidfalra.
A szünetben löketni kellett volna Jimmyvel párat, milyen hatékonysággal működik.
csipkelli
Nem mondtam, hogy nem volt az, de Ronin is látszott hogy azért kellett hozza szerencse.
Amúgy simán megérdemelte a nagyon szép zöld eltetel után becsorgott a fehér is ezért lett egyáltalán X.
több mint 2 éve
csipkelli 3 985
4.break 66-66 😀

Trump elbalfaszkodta ezt a 4.-et, Roninak egyszer peche volt a ráadásban meg nagy mákja 😀
Toca
Szerintem az direkt lökés volt, amivel behúzta a visszarakott feketét. Pool-versenyeken még alacsonyabb szinten is előfordul ilyen lökés kiszorított helyzetben, ott nem annyira bonyolult megvalósítani, snookerben szerintem top100-200-as tudás kell hozzá a méretek miatt. Mindenesetre én szándékosnak véltem. 😀
adam8
Az volt. Attól függ, hogy áll meg a két golyó az 1. lökés után, egyfalközép vagy ez a háromfal szokott "maradni". Ebben csak az a kockázat, ha a felső ívre löki, mert akkor jön vissza a fekete. Egyébként megy a felső rövidfalra.
A szünetben löketni kellett volna Jimmyvel párat, milyen hatékonysággal működik.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 2 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
4.break 66-66 😀

Trump elbalfaszkodta ezt a 4.-et, Roninak egyszer peche volt a ráadásban meg nagy mákja 😀
Toca
Szerintem az direkt lökés volt, amivel behúzta a visszarakott feketét. Pool-versenyeken még alacsonyabb szinten is előfordul ilyen lökés kiszorított helyzetben, ott nem annyira bonyolult megvalósítani, snookerben szerintem top100-200-as tudás kell hozzá a méretek miatt. Mindenesetre én szándékosnak véltem. 😀

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt csak szorosabb lett, jó lesz ez 😊 egyik fèl sem hibázhat.
több mint 2 éve
csipkelli 3 985
Jimmyt odaküldhetnék egy asztal mellé, hogy lökdössön 3-falakat.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
4.break 66-66 😀

Trump elbalfaszkodta ezt a 4.-et, Roninak egyszer peche volt a ráadásban meg nagy mákja 😀

Szerkesztette: Toca
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor Trump és Ronnie, hajrá öregfiú 😛
több mint 2 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Trumpnak a mák után volt esze elszámolni 10-ig, és nyugodtan lökni. Williamsnek kétszer se.
csipkelli
Trump rendesen gyakorolhatta idén a mák utáni lökéseket...😀 már McGill ellen ki kellett volna kapnia...na de majd Ronnie intézi a 7,5-es hendit 😀

több mint 2 éve
csipkelli 3 985
Trumpnak a mák után volt esze elszámolni 10-ig, és nyugodtan lökni. Williamsnek kétszer se.
több mint 2 éve
csipkelli 3 985
Williams baromi nagyot játszik az 1. szakasz óta, de amiatt csak most érte utol Trumpot. 14-14, szünet után 3 nyert frame a döntőért.
csipkelli
Hatalmasat megy Williams, akárki jut innen a döntőbe, a másik joggal lesz baromi csalódott.
somoskovig
Nem érdekli a tét, leszarja az eredményt, vagy nem tudom. Tempó, bevállalások, tényleg élmény nézni. 15-15