Snooker és egyéb sportok

3 feliratkozó

2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 593
Gilbert durván szétesett az esti session-re.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 462
No ezt nem gondoltam volna négy olyan ember kerül be, akik közül egyiknek sem tudok olyan nagyon drukkolni. Jobb híján még Maguriet is elfogadtam volna mint régi nagy harcos visszatérése (amúgy nem bírom)...


ejj Ronnie Ronnie, pedig olyan szép lett volna...
dande2
Nem igazán figyelem hosszú ideje és folyamatosan a snookert, a megmaradtak közül talán Bingham a legszimpatikusabb. Talán azért, mert az ő arca sokkal ismerősebb, mint a többieké.

2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 23 627 — Cowboys fan
It's been 𝟒𝟕 𝐘𝐄𝐀𝐑𝐒 since three qualifiers have made it to the semi-final at The Crucible! 🤯

1977: John Pulman, Dennis Taylor, Cliff Thorburn
2024: Stuart Bingham, Jak Jones, David Gilbert
zacknorb
csak akkor még más volt a rendszer, mindhárom "selejtezős" simán top 16-os volt a ranglistán, amivel ugye manapság egyből a főtáblán kezdesz
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 441 — Kinek mit intézett a kormánya
It's been 𝟒𝟕 𝐘𝐄𝐀𝐑𝐒 since three qualifiers have made it to the semi-final at The Crucible! 🤯

1977: John Pulman, Dennis Taylor, Cliff Thorburn
2024: Stuart Bingham, Jak Jones, David Gilbert
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 23 627 — Cowboys fan
No ezt nem gondoltam volna négy olyan ember kerül be, akik közül egyiknek sem tudok olyan nagyon drukkolni. Jobb híján még Maguriet is elfogadtam volna mint régi nagy harcos visszatérése (amúgy nem bírom)...


ejj Ronnie Ronnie, pedig olyan szép lett volna...
dande2
tavaly is lett volna esélye, csak az utolsó sessionben nullázott Brecel ellen, a belga egyre jobban belehergelte magát, Ronnie meg már csak olyan, hogy ha nincs kedve játszani, akkor nagyon látványosan nincs.

neki igazából nem is a formája a kérdéses, hanem a hangulata.
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 593
Amúgy mióta tolódott a vb? Gyerekkori emlékeim, hogy mindig május 1 és 2 a döntő
zacknorb
Kb. mindig április harmadik szombat - május első hétfőig tart, az meg május 1-7 között eshet akárhova.
Peszinter Ferenc
Egészen pontosan ez úgy néz ki, hogy 1983 óta 17 napig tart a VB, és mindig május első hétfőjén ér véget (ez a May Day a UK-ben, ami bár nem munkaszüneti nap, de a majális napja).

Szerkesztette: Jughead
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 925 — Így remélem megfelelek nektek.....
No ezt nem gondoltam volna négy olyan ember kerül be, akik közül egyiknek sem tudok olyan nagyon drukkolni. Jobb híján még Maguriet is elfogadtam volna mint régi nagy harcos visszatérése (amúgy nem bírom)...


ejj Ronnie Ronnie, pedig olyan szép lett volna...

Szerkesztette: dande2
2 hónapja
Peszinter Ferenc 725 — 中国加油
Amúgy mióta tolódott a vb? Gyerekkori emlékeim, hogy mindig május 1 és 2 a döntő
zacknorb
Kb. mindig április harmadik szombat - május első hétfőig tart, az meg május 1-7 között eshet akárhova.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 441 — Kinek mit intézett a kormánya
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 441 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy mióta tolódott a vb? Gyerekkori emlékeim, hogy mindig május 1 és 2 a döntő
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 23 627 — Cowboys fan
Kyren Wilson fogja nyerni
2 hónapja
dawyd728 3 745
Ha Dott-Ebdon szintű döntő lesz mindenképpen szóljatok, azt ki nem hagynám.
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 593
Hát ez a négyes történelmien szar lesz. 😀

Hajrá Wilson, ő megérdemelne egy Triple Crown címet.
2 hónapja
Peszinter Ferenc 725 — 中国加油
Végre kezdődik a vb.
2 hónapja
Padrinaggio Baltimore Ravens 210
Na el is kiabaltam, amugy hajra Ronnie. 😀
2 hónapja
Padrinaggio Baltimore Ravens 210
Bingham nagyot megy, remelem behuzza a vb-t. 😊
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 909 — 49ers GM
Azért aki ezt a Jones-Wilson-Gilbert-(Bingham) elődöntős négyest megrakta 2000 EUR-ral, az most biztos boldog. 😊

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 441 — Kinek mit intézett a kormánya
Én mostmár Jak Jonesnak fogok szurkolni
Akinek lehetne ez az entrance:
2 hónapja
csipkelli 3 560
Itt Selby vagy Trump lök egy baromi jó safetyt az utolsó pirosra, és simán nyeri a framet 10-10-nél.
Kéne egy kis agy, mert kiesés lesz.

Szerkesztette: csipkelli
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 593
Ronnie és Bingham úgy izgulnak és hibázgatnak, mintha a döntő lenne. Nem biztos, hogy tévednek.
csipkelli
Pocsék színvonalú eddig mindegyik session. Trump, Selby és Allen kiesésével pedig ezt játszva kéne behúznia Ronnie-nak.
2 hónapja
csipkelli 3 560
Ronnie és Bingham úgy izgulnak és hibázgatnak, mintha a döntő lenne. Nem biztos, hogy tévednek.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 826 — LIGHTS OUT!
Kemény ez a pedo botrány a snooker vb-n. Állítólag még mindig keresik a tagot.

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 190 — Csodabogár
Grat Kaposvárra, egy Barótval jobbak csak.
petey
komolyan fostam, hogy megint megfordítja a meccset az Előre. a negyedik negyedben elkezdett a csapat kollektíven belefosni a nyitásfogadásba, annyival lett meg a meccs, hogy az edző el tudta engedni a szettet, és leültette pihenni a kulcsjátékosokat, amit a másik oldalon végig fent volt mindenki.
gratula. ez olyan epic duel lehet, mint húsz éve a Kaposvár-Nyíregy, vagy előtte a Kaposvár-Vegyész volt (vagy harminc éve a Kaposvár-Szeged)

re: Baróti
nem tudom, miért nem vállalja a válogatottat, konkrétan végigcibálta a Kaposvárt a serlegig.
annak idején egy Kántor, egy Mészáros Döme, egy Veres Péter vállalta a válogatottat, ha lábra bírt állni.
slowmotion
hát nem tudom Árpinak meddig van szerződése, de nélküle necces.
ő sem fiatal már, lehet már nem akar megsérülni, nem tudom. plusz megint összeszokni mindenkivel, plusz edzések, satöbbi.

Fehérvár meg 2-3 erősítéssel esélyes lehet jövőre az aranyra.
petey
Azt hittem, már idén meglesz Nektek, amikor leigazoltátok a kis Tomanóczyt. Mi ment félre?
slowmotion
Dávid Zoli alig rakta be, végig Ambrus volt a kezdő center. az új edző berotálta Eke Petit és Tomát és megindult a centerjátékunk. Pesti Marcit imádom, de ő nagyon hektikus és könnyen elveszti a fejét. mögé kell egy ember hogy tudjun pihenni.

szerintem ez az új edző nem rossz ahogy összekapta a srácokat, bár kb. semmilyen nyelven nem beszél spanyolon kívül 😀

2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 23 627 — Cowboys fan
Grat Kaposvárra, egy Barótval jobbak csak.
petey
komolyan fostam, hogy megint megfordítja a meccset az Előre. a negyedik negyedben elkezdett a csapat kollektíven belefosni a nyitásfogadásba, annyival lett meg a meccs, hogy az edző el tudta engedni a szettet, és leültette pihenni a kulcsjátékosokat, amit a másik oldalon végig fent volt mindenki.
gratula. ez olyan epic duel lehet, mint húsz éve a Kaposvár-Nyíregy, vagy előtte a Kaposvár-Vegyész volt (vagy harminc éve a Kaposvár-Szeged)

re: Baróti
nem tudom, miért nem vállalja a válogatottat, konkrétan végigcibálta a Kaposvárt a serlegig.
annak idején egy Kántor, egy Mészáros Döme, egy Veres Péter vállalta a válogatottat, ha lábra bírt állni.
slowmotion
hát nem tudom Árpinak meddig van szerződése, de nélküle necces.
ő sem fiatal már, lehet már nem akar megsérülni, nem tudom. plusz megint összeszokni mindenkivel, plusz edzések, satöbbi.

Fehérvár meg 2-3 erősítéssel esélyes lehet jövőre az aranyra.
petey
Azt hittem, már idén meglesz Nektek, amikor leigazoltátok a kis Tomanóczyt. Mi ment félre?
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 190 — Csodabogár
Grat Kaposvárra, egy Barótval jobbak csak.
petey
komolyan fostam, hogy megint megfordítja a meccset az Előre. a negyedik negyedben elkezdett a csapat kollektíven belefosni a nyitásfogadásba, annyival lett meg a meccs, hogy az edző el tudta engedni a szettet, és leültette pihenni a kulcsjátékosokat, amit a másik oldalon végig fent volt mindenki.
gratula. ez olyan epic duel lehet, mint húsz éve a Kaposvár-Nyíregy, vagy előtte a Kaposvár-Vegyész volt (vagy harminc éve a Kaposvár-Szeged)

re: Baróti
nem tudom, miért nem vállalja a válogatottat, konkrétan végigcibálta a Kaposvárt a serlegig.
annak idején egy Kántor, egy Mészáros Döme, egy Veres Péter vállalta a válogatottat, ha lábra bírt állni.
slowmotion
hát nem tudom Árpinak meddig van szerződése, de nélküle necces.
ő sem fiatal már, lehet már nem akar megsérülni, nem tudom. plusz megint összeszokni mindenkivel, plusz edzések, satöbbi.

Fehérvár meg 2-3 erősítéssel esélyes lehet jövőre az aranyra.