Snooker és egyéb sportok

3 feliratkozó

7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 826 — LIGHTS OUT!
 sportal.blikk.hu/birkozas/szenzacios-hir-losonczi-david-megis-vilagbajnok--hivatalos/2023111319273127375

8 hónapja
Cubehor Los Angeles Rams 314
Bántóan simán hozza eddig a meccseit India. Ez a dél-afrikai run chase is teljesen reménytelen. 13.1 over alatt 40-5.
8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 23 627 — Cowboys fan
ugyanitt férfi Magyar Kupa - a nyolcaddöntőben akkor meg is lesz a tényleges döntő, a két legjobb magyar csapat játszhat egymással (Kaposvár - Fehérvár)
8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 23 627 — Cowboys fan
férfi röpi BL-selejtező.
tehát a Burgasz megveri a Kaposvár 3:0 (77:67)-re. a Kaposvár megveri a Budvát 3:1 (101:78) -ra. teljesen természetes, hogy a Budva felszívja magát, és 3:0 (76:59)-re megveri az amúgy mindenki felett egy szinttel álló Burgaszt...
kívájunk a bolgároknak a továbbiakra legalább annyira sportszerű ellenfeleket, mint ők voltak!
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 441 — Kinek mit intézett a kormánya
Judd Trump elég forró szériában van, sorozatban 3 pontszerző tornát nyert
8 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 736 — Amerikai sportok rajongója
Ilyen kiegyenlített, fantasztikus döntőn nem lehetett két rúgást is kihagyni Dél-Afrika ellen. Sikerült a címvédés.
8 hónapja
NB2 New England Patriots 23 017 — nabege2@yahoo.com
Itt a beszélgetés inkább arra irányult, hogy tényleg 2023-ban ha szeretsz egy sportot, szinte mindegyik sportra van lehetőség olyan streamszolgáltatóra előfizetni, ahol láthatod. Csak időd nincs. Legalábbis nekem 😊
Ennyi minden nem fér egyszerűen bele az időmbe...

Amúgy mindkét vb (világkupa) totál érdektelen itt Mo-n, még a rögbi csak-csak, de hogy a krikettet nem szeretnék nézni sokan az tuti. Persze ha adná a tv, mondjuk a döntőt megnézném, de ennyi. Van másik sport amire szeretnék időt szakítani...
8 hónapja
dawyd728 3 745
Epic meccs volt.

Amúgy nem értem mi a probléma. Tű éles legális adást lehet nézni a rugbypass.tv-n minden magyarnak.
8 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 462
Zajlik a krikett VB is, de ott még csak a csoportkör zajlik, a döntő majd november 19.-én lesz.
Kampman
Ezt se adja már az Eurosport2, szégyen
zacknorb
Twenty20 meccseket adtak annak idején, ha jól emlékszem, ez most a One Day változat.

8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 441 — Kinek mit intézett a kormánya
Zajlik a krikett VB is, de ott még csak a csoportkör zajlik, a döntő majd november 19.-én lesz.
Kampman
Ezt se adja már az Eurosport2, szégyen.
Ja, hogy ez nem a Twenty20 formátum

Szerkesztette: zacknorb
8 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 462
Zajlik a krikett VB is, de ott még csak a csoportkör zajlik, a döntő majd november 19.-én lesz.

8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 441 — Kinek mit intézett a kormánya
Dél-Afrika minden egyes rájátszás meccset 1 ponttal nyert meg
8 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
Elbalfaszkodták az új-zélandiak

Perception is reality.
8 hónapja
NB2 New England Patriots 23 017 — nabege2@yahoo.com
banyek, lehet a büntető volt a meccslabda és a gyerek kihagyta???
8 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
Meg kellett volna próbálniuk betuszkolni a büntető helyett, sokkal jobbak mezőnyben

Perception is reality.
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 441 — Kinek mit intézett a kormánya
14 a 14 ellen fejeződik be, komoly dráma lehet itt
8 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 632 — #NoStress
Én speciel a Springboksnak drukkolok, igaz, évek óta sehol nem látok tévében rugbyt, csak a yt-on a highlightsokat nézem, de jó lenne egy meccs, ahol nem 1 pont van közte a végén, mégiscsak nagyobb lenne az elégedettségem egy picivel.
Őszentsége Sobri Jóska
Ne sértődj meg, ha akarnád, tudnád nézni 😊
Egyszerűen ennyi ideje nincs az embernek.
NB2
Amikor a hetedik streamingoldalra előfizettem, közte a vodateve appal, akkor megfogadtam, hogy többet nem nézek streamet, egy korszak lezárult.
Őszentsége Sobri Jóska
Én is kb. 3-4-re vagyok előfizetve, többet már én sem akarok. Nem anyagilag, mert megengedhetném, inkább elvből.
Kampman
Vodateve, youtube alap, HBO-m mindig volt, már vagy 20 éve, a Netflix megkerülhetetlen, az Amazon meg a SkyShowtime hozza a régebbi filmeket, és elég olcsók, így maradtak, a Disney meg családilag kialakult.
Fasza lenne ha lenne egy csak sport live oldal, mindennel, de ilyen sose lesz, de nekem az a vízióm, hogy pár év múlva lesz egy olyan app, ahol MINDEN sorozat, film, sport ott van egyben, egyhelyen, és akkor elégedetten hátradőlhetek.
De a honlapos illegal streameket elengedtem örökre.

8 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
Több pontot kéne érnie a trynak, azért az necc, nincsenek rendesen ösztönözve a csapatok, hogy ne csak a rúgásokra menjenek egy szoros meccsen (most az All Blacks nyilván eredménykényszerben volt)

Perception is reality.
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 441 — Kinek mit intézett a kormánya
Ha visszafújják, beviszik megint
Igaz utána kimarad, így klasszikus 1 pontos előny Dél-Afrika részére
8 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 462
eh, visszafújták
NB2
Mindig lenyűgöz, hogy a bíró teljesen tárgyilagosan elmagyarázza a játékosnak, hogy miben vétett, ő meg bólint, hogy oké.
Soccerben mondani sem kell, hogy ilyen szituációban mi történne.

8 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 462
Én speciel a Springboksnak drukkolok, igaz, évek óta sehol nem látok tévében rugbyt, csak a yt-on a highlightsokat nézem, de jó lenne egy meccs, ahol nem 1 pont van közte a végén, mégiscsak nagyobb lenne az elégedettségem egy picivel.
Őszentsége Sobri Jóska
Ne sértődj meg, ha akarnád, tudnád nézni 😊
Egyszerűen ennyi ideje nincs az embernek.
NB2
Amikor a hetedik streamingoldalra előfizettem, közte a vodateve appal, akkor megfogadtam, hogy többet nem nézek streamet, egy korszak lezárult.
Őszentsége Sobri Jóska
Én is kb. 3-4-re vagyok előfizetve, többet már én sem akarok. Nem anyagilag, mert megengedhetném, inkább elvből.

8 hónapja
NB2 New England Patriots 23 017 — nabege2@yahoo.com
eh, visszafújták
8 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 632 — #NoStress
Én speciel a Springboksnak drukkolok, igaz, évek óta sehol nem látok tévében rugbyt, csak a yt-on a highlightsokat nézem, de jó lenne egy meccs, ahol nem 1 pont van közte a végén, mégiscsak nagyobb lenne az elégedettségem egy picivel.
Őszentsége Sobri Jóska
Ne sértődj meg, ha akarnád, tudnád nézni 😊
Egyszerűen ennyi ideje nincs az embernek.
NB2
Amikor a hetedik streamingoldalra előfizettem, közte a vodateve appal, akkor megfogadtam, hogy többet nem nézek streamet, egy korszak lezárult.

8 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 462
Nagyon jó meccs eddig.

8 hónapja
NB2 New England Patriots 23 017 — nabege2@yahoo.com
ott van!!!