Darts

19 feliratkozó

több mint 8 éve
YoungZeeZee 8 461
Koszi, belemerulok majd a linkekbe.
Engem is regota erdekel a crickett.Az elmult heten a munkahelyen is feljott, mint tema.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
oszi rulez iz beeeekkk!
több mint 8 éve
dawyd728 3 835
Azt...a...kurva!
India-Bangladesh
Epic!
több mint 8 éve
dawyd728 3 835
A T20-szal az a baj, hogy (relatíve) kevés benne a taktika, majdhogynem olyan mint egy HR derbi.. aki sok nagy ütést (4/6 pontosat) akar látni, azok számára ideális - viszont pont ezért nagyobb esélye van a Windies-nek (West Indies) Gayle miatt, aminek örülök. 😊

Én legjobban az ODI-t (One Day International, 50 over) kedvelem.. a teszt meccsek nekem már hosszak.
Igor
Na akkor már ketten vagyunk, akik a karibiaknak szurkolunk.

Tavalyi Ausztrália-Új-Zéland ODI meccs a vb-n pl. instant classic. Olyan fordulatok nehezen fordulnak elő valóban a T20 alatt.
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
T20 a legjobb, ott jön ki leginkább hogy Virat Kohli AZISTEN.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
A T20-szal az a baj, hogy (relatíve) kevés benne a taktika, majdhogynem olyan mint egy HR derbi.. aki sok nagy ütést (4/6 pontosat) akar látni, azok számára ideális - viszont pont ezért nagyobb esélye van a Windies-nek (West Indies) Gayle miatt, aminek örülök. 😊

Én legjobban az ODI-t (One Day International, 50 over) kedvelem.. a teszt meccsek nekem már hosszak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dawyd728 3 835
Krikett T20 vb-t nézi vki? Elvileg a teljes meccsek visszanézhetőek itt:  www.starsports.com/cricket/tour/icc-t20-world-cup-2016-350/matchvideos/index.html
Összefoglalókat vmiért tiltják. Élőben egyelőre nem néztem még tőlük meccset, de nem hiszem, h tiltanák.
dawyd728
Am mi a krikett lényege, mert ezt a sportot rohadtul nem értem.
Coolearie
Itt olvasgass:  player.hu/sport-3/krikett-bemutatasa/
Esetleg itt:  index.hu/sport/alapvonal/2009/07/07/mi_az_a_krikett_es_mire_jo/

Alapból szerintem élvezetesebb, mint a baseball. Annyi szépséghibája van, h csak két innings van. Gyakorlatilag a meccs első felében csak az egyik támad, míg a másik védekezik, aztán a második felében cserélnek.

A Twenty20 a legrövidebb, egy laikus számára talán a legkönnyebben emészthető formátum. Egy innings 20 over-ből, egy over 6 dobásból áll. Bizonyos esetekben lehet több, ha szabálytalan dobások voltak, de ebbe most nem megyek bele. Lényeg, kb 120-130 dobásból áll 1-1 innings. Egy meccs kb 3-3,5 óra.

Ahogy Sobri Jóska írta, az nyer, aki a több pontot szerzi. Pontot szerezhetsz ütés követő futásból, vagy olyan ütésekből, ami után a pályát elhagyja a labda. Ez történhet pattanás nélkül(6), vagy az ovális pályán lepattanás követően(4). Futással általában 1-2, néha 3 pontot lehet szerezni. Ennek az a lényege, h egy ütés után, minél többször cseréljenek helyet egymással az ütőjátékosok, mielőtt visszaérne a labda vmelyik kapunál(3 pálca{stumps}, amin 2 pöcök{bails}) álló védőjátékoshoz, vagy közvetlenül a labda leverné a pöcköket még akkor, amikor az ütők még nincsenek a "kapu területén",
Így néz ki a pitch:

Ez a központi része a pályának. Itt történik a dobás és az ütés egyaránt. A kapu területének számít a két keresztirányú fehér vonaltól a pálya széle felé eső rész. A két vonal 17,68 m-re van egymástól. Ezek között kell szaladoznia az ütőknek az egyik fajta pontszerzés esetén. Ha 1x cserélnek helyet, akkor 1 pontot kapnak, ha 2x, akkor 2 pontot és így tovább. 3 pontot csak akkor lehet szerezni, ha a védő csapat játékosai vmit elbénáznak.

Kiesési módokat nem részletezem, azok szépen össze vannak foglalva a linkelt oldalakon. Ha vmit nem értesz kérdezz, hátha tudok segíteni.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Krikett T20 vb-t nézi vki? Elvileg a teljes meccsek visszanézhetőek itt:  www.starsports.com/cricket/tour/icc-t20-world-cup-2016-350/matchvideos/index.html
Összefoglalókat vmiért tiltják. Élőben egyelőre nem néztem még tőlük meccset, de nem hiszem, h tiltanák.
dawyd728
Am mi a krikett lényege, mert ezt a sportot rohadtul nem értem.
Coolearie
Több pontot kell szerezni, mint a másik csapat.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Krikett T20 vb-t nézi vki? Elvileg a teljes meccsek visszanézhetőek itt:  www.starsports.com/cricket/tour/icc-t20-world-cup-2016-350/matchvideos/index.html
Összefoglalókat vmiért tiltják. Élőben egyelőre nem néztem még tőlük meccset, de nem hiszem, h tiltanák.
dawyd728
Am mi a krikett lényege, mert ezt a sportot rohadtul nem értem.
több mint 8 éve
dawyd728 3 835
Krikett T20 vb-t nézi vki? Elvileg a teljes meccsek visszanézhetőek itt:  www.starsports.com/cricket/tour/icc-t20-world-cup-2016-350/matchvideos/index.html
Összefoglalókat vmiért tiltják. Élőben egyelőre nem néztem még tőlük meccset, de nem hiszem, h tiltanák.
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Fúú Thornton nagyon gyenge ehhez a PL-hez :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
van Gerwen már megint nem ember... 😀
Löfli
annak biztos nem nevezném

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
van Gerwen már megint nem ember... 😀
Löfli
Kíváncsi vagyok meddig bírja így tolni, jelenleg úgy tűnik álmából felkeltve is dob 120as átlagot. A 8/7 kiszálló meg abszolút wtf?!
peach
továbbá Wright szemszögéből az az érzés, amikor 110-es átlagot dobsz 100%-os kiszállóval és közöd sincs a meccshez....
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 665 — a new hope (again)
van Gerwen már megint nem ember... 😀
Löfli
Kíváncsi vagyok meddig bírja így tolni, jelenleg úgy tűnik álmából felkeltve is dob 120as átlagot. A 8/7 kiszálló meg abszolút wtf?!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
van Gerwen már megint nem ember... 😀
Löfli
mikor volt az?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
van Gerwen már megint nem ember... 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 665 — a new hope (again)
Kár, hogy thornton van még itt egy ilyen nap után várna még vmit az ember, de annyira semmilyen az a csávó...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
azért Taylor és Chizzy is elég brutál módban tolja


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 665 — a new hope (again)
Van Gerwen mit csinált, 123.4-es átlag atyaég. 😀 De 6-0-nál 36-ra elrontott 3 nyilat pedig akkor még 133.5-ös átlaga volt.
Jughead
Ha az uccsó két legben nem görcsöl rá a rekordra, meglett volna a 11 nyilas átlag. Egészen beteg volt amit csinált...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Van Gerwen mit csinált, 123.4-es átlag atyaég. 😀 De 6-0-nál 36-ra elrontott 3 nyilat pedig akkor még 133.5-ös átlaga volt.
Jughead
nem hittem el, amit látok 😀 a Wade - Lewis meccs végjátéka is szép volt amúgy 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Van Gerwen mit csinált, 123.4-es átlag atyaég. 😀 De 6-0-nál 36-ra elrontott 3 nyilat pedig akkor még 133.5-ös átlaga volt.

Szerkesztette: Jughead
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Hali. Én érdeklődnék a sport 1-es darts premier league reklámról. Fent van valahol az a reklám amit most nyomatnak egyfolytába?
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Öngyilkos lett Dave Mirra... Az ő nevét viselő freestyle bmx játékkal szerintem sokan játszottak anno. Nyugodjék békében.
baggio
R.I.P. Mi lehet az ok? Azért nem volt rossz élete.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
Öngyilkos lett Dave Mirra... Az ő nevét viselő freestyle bmx játékkal szerintem sokan játszottak anno. Nyugodjék békében.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Wade, úristen!

Mindig jövőre