Darts
17 feliratkozó
több mint 12 éve
nálam a hétköznapok egyenlőre tuti kiesnek (hacsak nem vagyok szabadnapos, de az ebben a hónapban is 1 péntek), mivel este 9-ig melózomFarkyNem sok választást hagysz. 😊
több mint 12 éve
nálam a hétköznapok egyenlőre tuti kiesnek (hacsak nem vagyok szabadnapos, de az ebben a hónapban is 1 péntek), mivel este 9-ig melózom
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
a csütörtök 20.00 szerintem is vállalható és a fradista kocsma is oké, főleg, hogy 3 tábla van, közönség meg nem nagyon. kiszállónál pedig a simát javasolnám, de ha valakinek duplával/triplával sikerül, az is érjenkristofMagam is így gondolom.
Kiszállás annyival amennyi fent van még a táblán. A 16 az lehet sima 16, de D8 is.
Ha 60 van fent hagy menjen a T20, de három sima 20 is okés.
De akkor van besokallás. (Pl. 60-ról 20-T20 az sok, következő kör újra 60-ról indul.)
Csütörtök 20:00 oké, helyszín Pesten mindegy.
De Farky miatt fussunk egy kört egy számára is vállalható időponttal.
Egy doodle 7 nappal, 16-22 közti óránként bontással?
Hátha van mindenkinek vállalható időpont véletlenül.
több mint 12 éve
a csütörtök 20.00 szerintem is vállalható és a fradista kocsma is oké, főleg, hogy 3 tábla van, közönség meg nem nagyon. kiszállónál pedig a simát javasolnám, de ha valakinek duplával/triplával sikerül, az is érjenkristofkiszállónál azért triplával ne fejezzük már be 😀 szimpladupla okés, legalább ennyire törekedjünk az érzésre 😀
több mint 12 éve
én is vidéki vagyok és dolgozok is és minden nap hazajárok, de ha a többieknek ez a megfelelő akkor természetesen legyen az, viszont akkor én máris visszalépni kényszerülök, mert esélytelen, h egy alkalomra is eljussak :/vidéki vagyok és dolgozok is. egy random hétköznap esténél nem fogsz megfelelőbb időpontot találni. 😊shawnkagondolj a munkásokra 😀 + hétvége nem jelent feltétlen estét, lehet délelőtt, délután is játszaniFarkynyilván ki lehet szállni duplával és triplával is, de nem kötelezőgondolj a vidékiekreshawnka
én a hétvégét javasolnám időpontakFarky
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
a csütörtök 20.00 szerintem is vállalható és a fradista kocsma is oké, főleg, hogy 3 tábla van, közönség meg nem nagyon. kiszállónál pedig a simát javasolnám, de ha valakinek duplával/triplával sikerül, az is érjen
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
vidéki vagyok és dolgozok is. egy random hétköznap esténél nem fogsz megfelelőbb időpontot találni. 😊gondolj a munkásokra 😀 + hétvége nem jelent feltétlen estét, lehet délelőtt, délután is játszaniFarkynyilván ki lehet szállni duplával és triplával is, de nem kötelezőgondolj a vidékiekreshawnka
én a hétvégét javasolnám időpontakFarky
több mint 12 éve
gondolj a munkásokra 😀 + hétvége nem jelent feltétlen estét, lehet délelőtt, délután is játszaninyilván ki lehet szállni duplával és triplával is, de nem kötelezőgondolj a vidékiekreshawnka
én a hétvégét javasolnám időpontakFarky
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
nyilván ki lehet szállni duplával és triplával is, de nem kötelezőgondolj a vidékiekre
én a hétvégét javasolnám időpontakFarky
több mint 12 éve
nyilván ki lehet szállni duplával és triplával is, de nem kötelezőén a hétvégét javasolnám időpontak
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
de akkor a szimpla kiszállás jelentse azt, hogy 40-nél nem para rádobni a D20-ra 😀 szóval játsszon mindkettő, max aki erősködik a duplával, az majd megszívja.időpontnak a csütörtök estéket erőltetném, egységes 20:00. helyszínre én a nagyvárad téri kocsmát preferálnám, de ha vándorcirkusz lesz, azzal sincsen ellenvetésem.
több mint 12 éve
én is a sima kiszállóra szavaznék, felesleges a dupla, így legalább izgalmasabb a játék ezen a szinten, aztáb ha pro-k leszünk mehetünk dupla vagy tripla out-ra is 😊
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Sok olyan parti volt, hogy valaki szépen lement D15-D20 kiszálló környékére, de ugye simát dobott, aztán mondjuk D3-D8 környékén párszor meg besokallt, míg a másik 4-5 kör alatt utolérte, és a végén nyert úgy, hogy volt mondjuk valami idétlen 3 pontja, míg a másik erölködött a D6-al.Határozottan ellene vagyok a duplakiszállónak ezen a szinten. 😊
Akkor legyen az aranyközépút a sima kiszálló.
De ha megvan a PL végleges mezőnye azokkal, akik mindegyik alkalommal eljönnek majd, akkor szavazhatunk a lehetséges metodikák között, és legyen a népakarat.
több mint 12 éve
Túlhúzás azért ne legyen. Azért legalább egy szektorkiszálló legyen. De felőlem az is lehet, hogy 3-5 körig dupla ha nem megy akkor sima.Ilyet már játszottunk, nem ad valós képet, és elég random, hogy valaki elront pár nyilat 32-n, mert próbál dupla 16-ozni, a másik meg nyer 9 vagy 17 ponttal 1-2 totál homály után.Felnőtt emberek vagyunk, tehát steel.hát 7 hétig alapszakasz, és utána PO, kiemelésekkel.
De csak akkor vágjunk bele ha van fix schedule, és senki nem hiányzik egy alkalommal se (csak orvosi igazolással).
Valamint a duplakiszállót túlzásnak érzem, jó a szektorkiszállás, vagy a túlhúzás is akár, vagyis azé a leg, aki először elér 301 pontot (vagy többet).
És lehet körmérkőzés, de lehet alkalmankénti kieséses, és pontozásos is.
Sobri Jóska
túlhúzást nem támogatom, a szektort se annyira, ha már játszunk akkor duplával szálljunk ki, max csak 10 körig megyünk és aki a végén alacsonyabb azé a leg.shawnka
Akkor sima kiszálló, nem az egész szektor, csak az 1x rész.
A duplakiszállós az túl esetleges.
Az alapszakasz+ 8 fős PO az jónak tűnik, és így ha 9 vagy 10-en lennénk is jöhet mindenki.
Csak fix schedule legyen, fix dátumokkal, mert ha nem jön el valaki, akkor az ellenfele nem tud játszani, és hiába a "győzelem", az úgy nem túl szórakoztató.Sobri Jóska
több mint 12 éve
Ilyet már játszottunk, nem ad valós képet, és elég random, hogy valaki elront pár nyilat 32-n, mert próbál dupla 16-ozni, a másik meg nyer 9 vagy 17 ponttal 1-2 totál homály után.Felnőtt emberek vagyunk, tehát steel.hát 7 hétig alapszakasz, és utána PO, kiemelésekkel.
De csak akkor vágjunk bele ha van fix schedule, és senki nem hiányzik egy alkalommal se (csak orvosi igazolással).
Valamint a duplakiszállót túlzásnak érzem, jó a szektorkiszállás, vagy a túlhúzás is akár, vagyis azé a leg, aki először elér 301 pontot (vagy többet).
És lehet körmérkőzés, de lehet alkalmankénti kieséses, és pontozásos is.
Sobri Jóska
túlhúzást nem támogatom, a szektort se annyira, ha már játszunk akkor duplával szálljunk ki, max csak 10 körig megyünk és aki a végén alacsonyabb azé a leg.shawnka
Akkor sima kiszálló, nem az egész szektor, csak az 1x rész.
A duplakiszállós az túl esetleges.
Az alapszakasz+ 8 fős PO az jónak tűnik, és így ha 9 vagy 10-en lennénk is jöhet mindenki.
Csak fix schedule legyen, fix dátumokkal, mert ha nem jön el valaki, akkor az ellenfele nem tud játszani, és hiába a "győzelem", az úgy nem túl szórakoztató.
több mint 12 éve
Felnőtt emberek vagyunk, tehát steel.hát 7 hétig alapszakasz, és utána PO, kiemelésekkel.
De csak akkor vágjunk bele ha van fix schedule, és senki nem hiányzik egy alkalommal se (csak orvosi igazolással).
Valamint a duplakiszállót túlzásnak érzem, jó a szektorkiszállás, vagy a túlhúzás is akár, vagyis azé a leg, aki először elér 301 pontot (vagy többet).
És lehet körmérkőzés, de lehet alkalmankénti kieséses, és pontozásos is.
Sobri Jóska
túlhúzást nem támogatom, a szektort se annyira, ha már játszunk akkor duplával szálljunk ki, max csak 10 körig megyünk és aki a végén alacsonyabb azé a leg.
több mint 12 éve
Felnőtt emberek vagyunk, tehát steel.De csak akkor vágjunk bele ha van fix schedule, és senki nem hiányzik egy alkalommal se (csak orvosi igazolással).
Valamint a duplakiszállót túlzásnak érzem, jó a szektorkiszállás, vagy a túlhúzás is akár, vagyis azé a leg, aki először elér 301 pontot (vagy többet).
És lehet körmérkőzés, de lehet alkalmankénti kieséses, és pontozásos is.
Ez se legyen kritérium, hagy jöjjön Igor is. 😉Milyen szintű tudás kell ? 😀 Mert ha nem baj, hogy cirka 5 éve nem dartsoztam jövök szívesen, amúgyis terveztem már 😀Tocahát ha eltalálod a táblát, akkor bent vagy 😀shawnka
több mint 12 éve
Hát nem tudom hol akarunk majd játszani ês h ott milyen táblák vannak.Soft vagy steel?Farkymost szórakozol?shawnka
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
én is jövök, valakinek utolsónak is kell lenni 😊Dexxter TailorChallange accepted 😀
Nah akkor így állunk asszem:
bowl.hu PL
Sobri
shawnka
empty
Farky
berger
kristof
Toca
Dexxter Tailor
több mint 12 éve
Soft vagy steel?Farkysteel
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
Soft vagy steel?
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
a best of seven az leges 😊amúgy a játék típusa szerintem best of 7 (301) legyen. az négy párosításra egy este bőven menedzselhető.shawnkaleg vagy set? 😀
amúgy jogos, támogatom.berger90
több mint 12 éve
amúgy a játék típusa szerintem best of 7 (301) legyen. az négy párosításra egy este bőven menedzselhető.shawnkaleg vagy set? 😀
amúgy jogos, támogatom.
Mindig jövőre