Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Sok rossz kommentátor van, de Mezei magasan kiemelkedik, vmi hihetetlen fogalmatlan, elfogult, béna kommentátor.
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Mezei a brazíl meccsen Itandje nevét vagy 40 féle képen mondta 😀 Talán egyszer eltalálta...
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 715
a hollandok minden eddig csak nem meggyőzőekbraxa88
engem meggyőztek a 10-3as gk-val 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 715
Szerintem Hollandia csak hozta a kötelezőtJughead
najah, kötelező volt visszavágniuk a spanyoloknak a 2010es döntőért 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
a hollandok minden eddig csak nem meggyőzőek
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 919
azon gondolkoztam az előbb, hogy az a durva ebben a vébében, hogy egy csapat sem emelkedik ki akire rá lehetne fogni, hogy ő a favorit. eddig talán a hollandok a legmeggyőzőbbek ( nyílván nem vagyok pártatlan ) de a németek, olaszok, brazilok stb... egyáltalán nem tűnnek kiemelkedőnek. kolumbia is jó lehet eddig összesen fociztak 40 percet a vébén, azzal simán tovább is masíroztak... szóval nagyon kiegyenlített a mezőny egyelőre....peach
Szerintem Hollandia csak hozta a kötelezőt, ráadásul az ausztrálok ellen igen csak vért izzadva. 😉 Szerintem Mexikó ellen be is fejezik.

Eddig a legmeggyőzőbb játékot a franciák (lehet mondani, hogy könnyű csoport, de látjuk a többi válogtatott mit szenved a papíron kötelezőkön) és a costa ricaiak mutatták be szerintem. 😉
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 625 — a new hope (again)
azon gondolkoztam az előbb, hogy az a durva ebben a vébében, hogy egy csapat sem emelkedik ki akire rá lehetne fogni, hogy ő a favorit. eddig talán a hollandok a legmeggyőzőbbek ( nyílván nem vagyok pártatlan ) de a németek, olaszok, brazilok stb... egyáltalán nem tűnnek kiemelkedőnek. kolumbia is jó lehet eddig összesen fociztak 40 percet a vébén, azzal simán tovább is masíroztak... szóval nagyon kiegyenlített a mezőny egyelőre....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
és tényleg!


baggio
Milyen betyáros hajszerkezete volt mindkettőnek xD
Matthew99
Pintér Attila volt Jared Allen példaképe? 😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 544 — Csodabogár


muszáj volt 😀

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
és tényleg!


baggio
Milyen betyáros hajszerkezete volt mindkettőnek xD

Herreráról egyébként a Rendőrakadémia Zedje jut eszembe


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem láttam a brazil meccset, de Fernandinho milyen volt? Sokkal jobban járnának vele szerintem a brazilok a középpályán, mint a Paulinho-Gustavo páros bármelyikével.Schleck
Messze a legjobb középpályás volt, bár luiz gustavo feljavult a végére. Paulinho nagyon gyenge

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 715
HUP HOLLAND HUP! :cool:

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
és tényleg!



és ez is Herrera volt, ne felejtsük el 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 849 — Omar's Coming Yo!


A mexikói Pintér Attila.
Vajon őt is leküldik kommunikációs tréningre?

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 544 — Csodabogár
 twitter.com/lasillarota/status/481191486327750658



ez a hapi 😀

Guardado trollkodik kicsit Kovaccsal, hogy nem remegnek a térdei 😛

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
A támadószekció pontosan ilyen, mint amilyen a védelem. Neymaron áll vagy bukik minden, a többiek olyan szinten eltünedeznek minden 2. meccsen, hogy az már félelmetes.
Érdekes lesz a kieséses szakasz, kíváncsi leszek meddig jutnak... Szerintem döntőig max a sporik viszik be őket, amúgy esélyük sincs.Stez
Elég sok csapatnak egy emberen múlik a siker főként. Ahol nincs ilyen ember, ott pedig ez a gond.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem láttam a brazil meccset, de Fernandinho milyen volt? Sokkal jobban járnának vele szerintem a brazilok a középpályán, mint a Paulinho-Gustavo páros bármelyikével.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Scolari a jövőbe tekintene, Damiaot is elhozta volna, aki egyébként jobb Frednél, csak sérülékeny, és pechére az elmúlt két évben pont elkezdték letojni a sérülései miatt. Ha téged a védelem aggaszt a legjobban, akkor nem tudom mit látsz például a brazil szűrőjátékban, mert Luis Gustavo olyan gyenge, hogy az már nekem fáj. Ha pedig Neymar szar napot fog ki, akkor csókolom, el is halast a támadószekció is. Már pedig nem sokáig engedik majd labdázgatni őt, egyedüli veszélyként. A védelem széle tud hibázni, de azért a Silva-Luiz tengelynél nem sok megbízhatóbb van akár a VB-n, de alapból mindketten a világ élvonalában vannak a posztjukon.Stez
Az általam említett "védelemben" természetesen a középpálya védőmunkája is benne van. Ha átrobognak rajtuk, egy esetleges létszámhiányban beleszarhatnak hogy van 2 jó középhátvéd, pláne hogy egyik szélső védő sem tud védekezni.
A Silva és Luiz duó nyilván bivaly, mint ahogy egyébként ez a poszt mindig is jó volt a braziloknál (bár szerintem Silva az egyetlen brazil az elmúlt 20 évből aki a klubjában jobban játszik mint a válogatottban), viszont sokra nem mennek velük a brazilok ha átrobognak a középpályán.eaglesmcnabb
A támadószekció pontosan ilyen, mint amilyen a védelem. Neymaron áll vagy bukik minden, a többiek olyan szinten eltünedeznek minden 2. meccsen, hogy az már félelmetes.
Érdekes lesz a kieséses szakasz, kíváncsi leszek meddig jutnak... Szerintem döntőig max a sporik viszik be őket, amúgy esélyük sincs.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Na a kötelező feladat teljesítve, jöhet a nyolcaddöntő, ami már nehezebben szokott menni... 1994 óta minden vb-n itt esett ki Mexikóbaggio
A németek elleni 98-as a legfájóbb, ott komoly bírói ellenszélben rohadt igazságtalanul esett ki Mejico, az a fos német csapat utána bele is szaladt a késbe a horvátok ellen.Jakehomer
nekem a 4 évvel ezelőtti ordas csalás még fájóbb, Aguirre nagyon összerakta azt a csapatot is

viszont a jövő nagyon fényes, ha csak a két évvel ezelőtti olimpiai aranyra gondolokbaggio
Az a vb nekem kimaradt. Alapból illegitimnek tekintek minden vb-t, amit nem Európában vagy Amerikában rendeztek 😀

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha Scolari a jövőbe tekintene, Damiaot is elhozta volna, aki egyébként jobb Frednél, csak sérülékeny, és pechére az elmúlt két évben pont elkezdték letojni a sérülései miatt. Ha téged a védelem aggaszt a legjobban, akkor nem tudom mit látsz például a brazil szűrőjátékban, mert Luis Gustavo olyan gyenge, hogy az már nekem fáj. Ha pedig Neymar szar napot fog ki, akkor csókolom, el is halast a támadószekció is. Már pedig nem sokáig engedik majd labdázgatni őt, egyedüli veszélyként. A védelem széle tud hibázni, de azért a Silva-Luiz tengelynél nem sok megbízhatóbb van akár a VB-n, de alapból mindketten a világ élvonalában vannak a posztjukon.Stez
Az általam említett "védelemben" természetesen a középpálya védőmunkája is benne van. Ha átrobognak rajtuk, egy esetleges létszámhiányban beleszarhatnak hogy van 2 jó középhátvéd, pláne hogy egyik szélső védő sem tud védekezni.
A Silva és Luiz duó nyilván bivaly, mint ahogy egyébként ez a poszt mindig is jó volt a braziloknál (bár szerintem Silva az egyetlen brazil az elmúlt 20 évből aki a klubjában jobban játszik mint a válogatottban), viszont sokra nem mennek velük a brazilok ha átrobognak a középpályán.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 293 — Jedi Master
A Hollandokra alapból nem szabad rakni...legalább is tudja ezt, aki látta a mai produkciójukat, meg most Mexikót 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
2010ben a tevez féle 3 méteres les sem volt sokkal jobb...peach
Az volt az, amikor nem, hogy egy mexikói, de egy se volt előtte?csaba92
yep



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Háromszoros hurrá Frednek, aki nagy nehezen, 3 méterről már nem tudta kihagyni az egyébként les helyzetét. Reméljük ezzel ismét 8 évig a kezdőbe marad, Brazília úgy zúg majd ki, mint a pinty. 😀Stez
Ha a brazilok kiesnek az a védelem miatt lesz és legkevésbé fred hibája lesz. Jelenleg a legjobb otthon játszó brazil csatár, és ha láttad volna az elmúlt 2-3 évben akkor tudnád hogy ziccerben nem nagyon hibázik. Igaz nehezen szakad el a védőjétől, amikor meg sikerül neymarinho nem passzol neki, de lesz ez még jobb is tőle, inkább a védelem aggaszt. Az meg ha a meccs előtt nem változtak a szabályok minden volt csak nem les 😊eaglesmcnabb
Ha Scolari a jövőbe tekintene, Damiaot is elhozta volna, aki egyébként jobb Frednél, csak sérülékeny, és pechére az elmúlt két évben pont elkezdték letojni a sérülései miatt. Ha téged a védelem aggaszt a legjobban, akkor nem tudom mit látsz például a brazil szűrőjátékban, mert Luis Gustavo olyan gyenge, hogy az már nekem fáj. Ha pedig Neymar szar napot fog ki, akkor csókolom, el is halast a támadószekció is. Már pedig nem sokáig engedik majd labdázgatni őt, egyedüli veszélyként. A védelem széle tud hibázni, de azért a Silva-Luiz tengelynél nem sok megbízhatóbb van akár a VB-n, de alapból mindketten a világ élvonalában vannak a posztjukon.

több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
2010ben a tevez féle 3 méteres les sem volt sokkal jobb...peach
Az volt az, amikor nem, hogy egy mexikói, de egy se volt előtte?
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Háromszoros hurrá Frednek, aki nagy nehezen, 3 méterről már nem tudta kihagyni az egyébként les helyzetét. Reméljük ezzel ismét 8 évig a kezdőbe marad, Brazília úgy zúg majd ki, mint a pinty. 😀Stez
Ha a brazilok kiesnek az a védelem miatt lesz és legkevésbé fred hibája lesz. Jelenleg a legjobb otthon játszó brazil csatár, és ha láttad volna az elmúlt 2-3 évben akkor tudnád hogy ziccerben nem nagyon hibázik. Igaz nehezen szakad el a védőjétől, amikor meg sikerül neymarinho nem passzol neki, de lesz ez még jobb is tőle, inkább a védelem aggaszt. Az meg ha a meccs előtt nem változtak a szabályok minden volt csak nem les 😊eaglesmcnabb
Sose fogadj multit, ha nem csak szórakozásból tolod.Jakehomer
Aggodalomra semmi ok, tudom én milyen múlthéten nyertem egy kisebb összeget, és kizárólag a nyereséget forgatom. A VB alatt viszont muszáj minden meccsre rakni, különben unalmas ez a sport 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!