Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
mg jó hogy kombiba raktam a 4 meccset, de ha retek robben passzolt volna az első félidőben, mostmár összegyűlt volna egy nagyobb albira is a 2 havi kaució 😀eaglesmcnabb
Sose fogadj multit, ha nem csak szórakozásból tolod.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
mg jó hogy kombiba raktam a 4 meccset, de ha retek robben passzolt volna az első félidőben, mostmár összegyűlt volna egy nagyobb albira is a 2 havi kaució 😀eaglesmcnabb
Asszonynak is Hollandus 2,5 over vitte el a szelóját...Hanni
A Hollandokra nem szabad rakni. Maradjatok az Angoloknál. 😀

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 222 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
mg jó hogy kombiba raktam a 4 meccset, de ha retek robben passzolt volna az első félidőben, mostmár összegyűlt volna egy nagyobb albira is a 2 havi kaució 😀eaglesmcnabb
Asszonynak is Hollandus 2,5 over vitte el a szelóját...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Háromszoros hurrá Frednek, aki nagy nehezen, 3 méterről már nem tudta kihagyni az egyébként les helyzetét. Reméljük ezzel ismét 8 évig a kezdőbe marad, Brazília úgy zúg majd ki, mint a pinty. 😀Stez
Ne dőlj be Mezeinek csak mert nem ismeri a szabályokat, nem volt les. Olvass vissza kicsit esetleg, beszéltünk erről.ulpianus
Én csak azt láttam, hogy a passz előre ment, Fred meg előrébb volt véleményem szerint. De egyszer néztem meg kb. 25 mp alatt, addig jutottam erre 😀

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mg jó hogy kombiba raktam a 4 meccset, de ha retek robben passzolt volna az első félidőben, mostmár összegyűlt volna egy nagyobb albira is a 2 havi kaució 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Háromszoros hurrá Frednek, aki nagy nehezen, 3 méterről már nem tudta kihagyni az egyébként les helyzetét. Reméljük ezzel ismét 8 évig a kezdőbe marad, Brazília úgy zúg majd ki, mint a pinty. 😀Stez
Ne dőlj be Mezeinek csak mert nem ismeri a szabályokat, nem volt les. Olvass vissza kicsit esetleg, beszéltünk erről.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Na a kötelező feladat teljesítve, jöhet a nyolcaddöntő, ami már nehezebben szokott menni... 1994 óta minden vb-n itt esett ki Mexikóbaggio
A németek elleni 98-as a legfájóbb, ott komoly bírói ellenszélben rohadt igazságtalanul esett ki Mejico, az a fos német csapat utána bele is szaladt a késbe a horvátok ellen.Jakehomer
nekem a 4 évvel ezelőtti ordas csalás még fájóbb, Aguirre nagyon összerakta azt a csapatot is

viszont a jövő nagyon fényes, ha csak a két évvel ezelőtti olimpiai aranyra gondolok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 625 — a new hope (again)
2010ben a tevez féle 3 méteres les sem volt sokkal jobb...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Háromszoros hurrá Frednek, aki nagy nehezen, 3 méterről már nem tudta kihagyni az egyébként les helyzetét. Reméljük ezzel ismét 8 évig a kezdőbe marad, Brazília úgy zúg majd ki, mint a pinty. 😀

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Na a kötelező feladat teljesítve, jöhet a nyolcaddöntő, ami már nehezebben szokott menni... 1994 óta minden vb-n itt esett ki Mexikóbaggio
A németek elleni 98-as a legfájóbb, ott komoly bírói ellenszélben rohadt igazságtalanul esett ki Mejico, az a fos német csapat utána bele is szaladt a késbe a horvátok ellen.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Na a kötelező feladat teljesítve, jöhet a nyolcaddöntő, ami már nehezebben szokott menni... 1994 óta minden vb-n itt esett ki Mexikó

bár ha a történelem tényleg ismétli önmagát, és ezt a tornát amúgy is a 70-eshez hasonlítják, akkor most egy kört még menni kellene


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Sajnálom a horvátokat, mindig is szimpatizáltam velük, de ebből a csoportból nem juthattak tovább. Jó nagyon ez a Mehikóó, grat!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Csodás dolog ez az o/u, brazil meccsen az utolsó hat percre is 1,6 odds volt, hogy nem lesz gól 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
amúgy hihetetlen, ochoa mindig jó helyen van...


több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
Már csak egy kell, bár lehet jobban örülnék, ha tesóm csapatával kerülne össze Mexikó 😊baggio
Nálunk ugyanez a szitu a bátyám hollandus fan 😊BaltimoreDefense
tesók vagytok?ulpianus
nem, skizofrének😛
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Már csak egy kell, bár lehet jobban örülnék, ha tesóm csapatával kerülne össze Mexikó 😊baggio
Nálunk ugyanez a szitu a bátyám hollandus fan 😊BaltimoreDefense
tesók vagytok?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
most állítja ki?ulpianus
a hosszabbításban nem lehet?😀
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Már csak egy kell, bár lehet jobban örülnék, ha tesóm csapatával kerülne össze Mexikó 😊baggio
Nálunk ugyanez a szitu a bátyám hollandus fan 😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
most állítja ki?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
mondtam, hogy sok gól lesz és piros😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 761 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
legalább a piros lapos fogadásom bejött


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 222 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tuti nem direkt volt...

szerk: de.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 625 — a new hope (again)
Tudtam h lőnek egyet, csak h kibasszanak velem fantasyban 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
szép volt..

Első kapott gól.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 544 — Csodabogár
namivan, Torcidások balhéznak?