Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nem is tudom hány éve van már így, hogy valaki fekszik a sorfal mögött mindig. Nem az első közvetítés ezen a vb-n, amikor úgy tesz a kommentátor, mintha először látna ilyent.

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Brazil szurkoló követte a tizipárbajt
Willie Parker
Ezek már eléggé komolytalan méretek 😀
Kampman
Nem lehet mindenkinek NAGY!
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Brazil-Holland elődöntőre tippeltem, nyilván jön akkor a Horvát-Argentin, nemhiába nem vittem még el az ötöslottót (sem).
Zsellértelkes Vrij
Volt már valami, amit ezen a vébén eltaláltál?😊
nagylaza, főpohárnok
Volt azért, mégse vagyok utolsó. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Ne izéljétek már baggiot, holnap Army-Navy, csodálatos szemkápráztató futball mint mindig, jöhettek majd a követőbe savazni.
Kampman
CSÚCSFUTBALL


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Brazil-Holland elődöntőre tippeltem, nyilván jön akkor a Horvát-Argentin, nemhiába nem vittem még el az ötöslottót (sem).
Zsellértelkes Vrij
Volt már valami, amit ezen a vébén eltaláltál?😊
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Brazil szurkoló követte a tizipárbajt
Willie Parker
Ezek már eléggé komolytalan méretek 😀
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
a gólig a hollandok jobbak voltak, de azóta egy értelmes támadást nem bírtak összehozni
pedig ugye hátrányban vannak
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Kamuszabadrúgás. De túl közel van, fölélövi.
csipkelli
egyértelmű volt
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Nem volt azért csúnya
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Határeset, mivel kézzel volt, látványos és meg lehet adni, de akkor az ennél nagyobb faltokat is be lehetne fújni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
semmi nem volt
vicc ez a VB, hogy védeni kell a sztárokat
Messi, Ronaldo azt csinál amit akar és ellenük mindent befújnak
NB2
CR7et úgy védik, hogy a cserepadon ül.

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Brazil-Holland elődöntőre tippeltem, nyilván jön akkor a Horvát-Argentin, nemhiába nem vittem még el az ötöslottót (sem).
Zsellértelkes Vrij
Úgy mondjuk nehéz ha 2 számot raksz meg az 5 helyett.
Sixo
Vagy ha nem veszek szelvényt. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Ne is álljon oda senki más, fölösleges
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
semmi nem volt
vicc ez a VB, hogy védeni kell a sztárokat
Messi, Ronaldo azt csinál amit akar és ellenük mindent befújnak
több mint 1 éve
csipkelli 3 995
Kamuszabadrúgás. De túl közel van, fölélövi.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Brazil-Holland elődöntőre tippeltem, nyilván jön akkor a Horvát-Argentin, nemhiába nem vittem még el az ötöslottót (sem).
Zsellértelkes Vrij
Úgy mondjuk nehéz ha 2 számot raksz meg az 5 helyett.

több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Ezt a kamut 😄😄😄
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Brazil-Holland elődöntőre tippeltem, nyilván jön akkor a Horvát-Argentin, nemhiába nem vittem még el az ötöslottót (sem).
Zsellértelkes Vrij
Én a 2008-as NFL szezonban Denver-Dallas döntőt tippeltem, a két csapat összesen nyert vagy 16 meccset.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Brazil szurkoló követte a tizipárbajt

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ha De Paul nem az én sebességemmel rendelkezne, de az én lövőtechnikámmal, akkor ez 2-0.

több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Lol az mi passz volt Gakpo
több mint 1 éve
csipkelli 3 995
Micsoda argentin kontra.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Brazil-Holland elődöntőre tippeltem, nyilván jön akkor a Horvát-Argentin, nemhiába nem vittem még el az ötöslottót (sem).

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
hülye brazilok azért élvezhetőbb focit játszottak ezeknél, erre kiesnek
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Ezt a hulye passzt anyam