Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Mondanam, hogy na most beallnak vedekezni az argentinok, de vegulis eddig is azt csinaltak.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Ez akkor működik a legjobban, ha keverik a dolgokat.
Igor
Jah az borsodban is úgy szoktuk. Egy szilva egy barack.
Sixo
Meg amit Hajdú B is mond - az átlövéseket is megölte az analitikitaka sajnos... 😕
Igor
Ez olyan, mint az NBA-ben a mid ranged-et ölte meg 10(?) éve a statisztika. Rájöttek, hogy vagy ziccer vagy tripla a legeffektívebb.
Sixo
Legalább is felnőtt egy generáció, akinek már ment annyira jól a tripla, hogy megérje azzal próbálkozni.
De azért a Rockets 2018-as Warriors elleni buktája a 27 egymás után kimaradt triplával nekem örökké az analitika makacsságának legfényesebb ékköve lesz.

Szerkesztette: Kampman
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 468
kicsi olyan vagy baggio mint az nso forumon azok akik nfl-hez kommentelek, hogy milyen foci.
ha szar miert nezed, miert irsz ide? viccen kivul.
irtam sztem sem a legnezhetobb sport, sot a vb sem jo formatumon.
de a horvatoknak sikerul 5 perc focival nyerni kb es azt nem lehet mondani h alibiztek
marokko sem alibizik.
akik bekkelnek fociban azok alibiznek.kokemeny munka.
nem
YoungZeeZee
Hát jó szórakozást a ma esti kőkemény munka megtekintéséhez

Disclaimer: attól, hogy ide kommentelek, még nem feltétlen jelenti, hogy az épp folyó meccset nézem, bár kritikát megfogalmazni csak arról tudok, ami látok is, ha meg nem látom, akkor nem írhatok róla kritikát, bármennyire is szeretném ezt megtenni pl az argentin-holland esetében
r.baggio
teny de sokszor csak fikazol szoval igy nehez.
nekem van h egy nfl meccs kurva unalmas vagy egy kolidzs vayy egy nba vagy egy mlb vagy egy forma 1
ott ha vki kurva jo akkor kurva jo a szarabbik meg igy jart.
itt ha vki jobb nem biztos h nyer, mert taktikaval meg tudod oket fogni.

azert az vicc, hogy a te szemedben a focistak csak alibiznek 😊

na mind1

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Messi mekkora passz
Blevi
Pengős golyóbis volt biz' az!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Pitsába

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jöhet Lautaro elbaszni ezeket.
csipkelli
Ha már Higany nincs 😛
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Tippelt valaki itt 0-0-t?
Zsellértelkes Vrij
Scaloni és van Gaal
Sixo
Nem hiszem, hogy annyi lesz. Valamelyik oldalon jön majd egy villanás, aztán elszabadul a pokol.
nagylaza, főpohárnok
Na?!
nagylaza, főpohárnok
Mert Vrij elment szénsavasat inni.

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt Mahomestól tanulta 🤪 no look pass 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
csipkelli 3 995
Jöhet Lautaro elbaszni ezeket.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Van dar Vaart szopjá lovat

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ez akkor működik a legjobban, ha keverik a dolgokat.
Igor
Jah az borsodban is úgy szoktuk. Egy szilva egy barack.
Sixo
Meg amit Hajdú B is mond - az átlövéseket is megölte az analitikitaka sajnos... 😕
Igor
Ez olyan, mint az NBA-ben a mid ranged-et ölte meg 10(?) éve a statisztika. Rájöttek, hogy vagy ziccer vagy tripla a legeffektívebb.

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Tippelt valaki itt 0-0-t?
Zsellértelkes Vrij
Scaloni és van Gaal
Sixo
Nem hiszem, hogy annyi lesz. Valamelyik oldalon jön majd egy villanás, aztán elszabadul a pokol.
nagylaza, főpohárnok
Na?!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Messiiiiii
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
több mint 1 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Messi mekkora passz
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
csak le kellett ülnöm, nézni a meccset 😊
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
a semmiből😕
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez akkor működik a legjobban, ha keverik a dolgokat.
Igor
Jah az borsodban is úgy szoktuk. Egy szilva egy barack.
Sixo
Meg amit Hajdú B is mond - az átlövéseket is megölte az analitikitaka sajnos... 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
kicsi olyan vagy baggio mint az nso forumon azok akik nfl-hez kommentelek, hogy milyen foci.
ha szar miert nezed, miert irsz ide? viccen kivul.
irtam sztem sem a legnezhetobb sport, sot a vb sem jo formatumon.
de a horvatoknak sikerul 5 perc focival nyerni kb es azt nem lehet mondani h alibiztek
marokko sem alibizik.
akik bekkelnek fociban azok alibiznek.kokemeny munka.
nem
YoungZeeZee
Hát jó szórakozást a ma esti kőkemény munka megtekintéséhez

Disclaimer: attól, hogy ide kommentelek, még nem feltétlen jelenti, hogy az épp folyó meccset nézem, bár kritikát megfogalmazni csak arról tudok, ami látok is, ha meg nem látom, akkor nem írhatok róla kritikát, bármennyire is szeretném ezt megtenni pl az argentin-holland esetében


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ez akkor működik a legjobban, ha keverik a dolgokat.
Igor
Jah az borsodban is úgy szoktuk. Egy szilva egy barack.

Szerkesztette: Sixo

több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy ilyen alapon a szélről való beíveléseknél is ha tegyük fel, kijön az, hogy alacsonyan több értelme van beadni mint magasan... attól még az nem jelenti azt, hogy onnantól minden beadást alacsonyan kéne rúgni.

Ez akkor működik a legjobban, ha keverik a dolgokat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ez sajnos 2014 megint.
Kampman
Hát nálam sem "böffennek fel" a 98-as vibe-ok sajnos.
Zsellértelkes Vrij
Akkor te vagy a hibás, végig tudtam. Nah menj és igyál valami szénsavasat és akkor jönni fog az büfi és akkor jönnek a gólok is.

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Ez sajnos 2014 megint.
Kampman
Hát nálam sem "böffennek fel" a 98-as vibe-ok sajnos.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
biztos én nem értek hozzá, de...
adva van egy szöglet, esély egy veszélyes beadásra, erre nekiállnak figurázni, kisszöglet meg minden, aminél jóval nagyobb az esély arra, hogy elveszítsd a labdát, mi az istennek nem ívelik be, aztán lehet, hogy valamelyik holland védő a kapuba fejeli
amúgy is olyan rohadt kevés a helyzet, amiből gól lehet, miért adod fel a lehetőségét
NB2
Ezt biztos valami analitikai guru találta ki, aztán elterjedt.
Kampman
Én is próbáltam utánakeresni még a csoportkörök alatt, mert érdekelt, kb annyit találtam

-sima szögletből 2.8%-kal szerzel gólt
-ha megcsúsztatják rövidről, akkor 4.5 vagy 4.7% (már nem emlékszem) - de egy picivel több -> kb ezért is rúgnak olyan sokat a rövidre motanában, ami engem szintén idegesít.

A kis/laposan elvégzettekről nem találtam infót, de gondolom jobb az arány mint 2.8% ezek szerint.

De mondjuk van olyan alacsony csapat, ahol megértem hogy nem ívelnek be, de mivel a hollandok a világ legmagasabb országa.... még ez az érv se működik.

Sőt, én még Noppertet is előreküldeném minden szöglethez.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Ez sajnos 2014 megint.