Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
biztos én nem értek hozzá, de...
adva van egy szöglet, esély egy veszélyes beadásra, erre nekiállnak figurázni, kisszöglet meg minden, aminél jóval nagyobb az esély arra, hogy elveszítsd a labdát, mi az istennek nem ívelik be, aztán lehet, hogy valamelyik holland védő a kapuba fejeli
amúgy is olyan rohadt kevés a helyzet, amiből gól lehet, miért adod fel a lehetőségét
NB2
Ezt biztos valami analitikai guru találta ki, aztán elterjedt.
Kampman
És vajon az elmúlt x év alapján több gól született így, mint normális szögletből? Kíváncsi lennék.
Zsellértelkes Vrij
Szöglet 1/2 gól 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
biztos én nem értek hozzá, de...
adva van egy szöglet, esély egy veszélyes beadásra, erre nekiállnak figurázni, kisszöglet meg minden, aminél jóval nagyobb az esély arra, hogy elveszítsd a labdát, mi az istennek nem ívelik be, aztán lehet, hogy valamelyik holland védő a kapuba fejeli
amúgy is olyan rohadt kevés a helyzet, amiből gól lehet, miért adod fel a lehetőségét
NB2
Ezt biztos valami analitikai guru találta ki, aztán elterjedt.
Kampman
Igen. Több veszélyest jelent a kis szöglet mint egy rendes statisztikailag. Ez olyan, mint a 11es párbaj előtt becserélt játékosok, azt is azért csinálják, mert statisztikailag nagyobb százalékban rúgják be a becseréltek. Kis mintán viszont ez pénzfeldobás.

több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Livakovic a torna kapusa eddig
petey
Nem sokáig lesz a hajdukban az biztos
davemayer
Ott mondjuk biztos nem. (Tekintve, hogy Dinamo kapus.)
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 468
Nem tudom miért örülünk annyira annak, h ez a horvát csapat így még 2 plusszmeccset kap, de lelketek rajta...

Legalább Messinek alakul a vb-döntő, nézzük a pozitív oldalát.
Igor
Én nem szeretem a labdarúgást, nekem az ő jó szereplésük is tökéletes magyarázat a miértekre
r.baggio
Ezeket a fanyalgasokat soha nem ertem.ha pl a magyarok jutnanak el ilyen jatekkal a 4.ig fikaznank?
A foci ilyen.aki nem annyira jo nem fog nekirohanni a braziloknak vagy mas csapatnak..
YoungZeeZee
Igen, ezért szar sport a labdarúgás, mert ilyen alapon a kő-papír olló a világ legjobb játéka, ha a kő-papír-olló vb-t a te gyereked nyeri...

Passzivitással lehet nyerni, mondj még egy sportágat, ahol tulajdonképp nem kell támadnod és mégis győzhetsz, hát röhej
r.baggio
Ehhez képest meg Baggio a neved 😀
Azért az olaszok is tudnak antifocit játszani... mit tudnak, sokszor ők maguk az antifoci 😉

Szép emlékű Fifa 2007-ben legtöbbször az olaszokkal voltam, Totti lő, gól.
Lúdas Solymi
Utálom az olasz focit, 7 évesként azonban még nem raktam össze ilyen összefüggéseket, csak annyira idolizáltam Baggio-t, hogy még copfot is növesztettem. Gyerekkoromban lett ez becenevem, számomra a kihagyott büntető a döntőben már inkább kedves emlék, mert

1., Baggio képes volt belőle talpra állni, sőt a 98-as vb-n két 11-est is belőtt
2., a finálé a Rose Bowlban volt, maga a Rose Bowl meccs pedig a legcsodálatosabb sportesemény minden évben
r.baggio
kicsi olyan vagy baggio mint az nso forumon azok akik nfl-hez kommentelek, hogy milyen foci.
ha szar miert nezed, miert irsz ide? viccen kivul.
irtam sztem sem a legnezhetobb sport, sot a vb sem jo formatumon.
de a horvatoknak sikerul 5 perc focival nyerni kb es azt nem lehet mondani h alibiztek
marokko sem alibizik.
akik bekkelnek fociban azok sem alibiznek.kokemeny munka.
van sporterteke, de nekunk, neked atlag nezonek nem jon at ez.
csak... ha fociztal valaha versenyszintent akkor tudhatod.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
biztos én nem értek hozzá, de...
adva van egy szöglet, esély egy veszélyes beadásra, erre nekiállnak figurázni, kisszöglet meg minden, aminél jóval nagyobb az esély arra, hogy elveszítsd a labdát, mi az istennek nem ívelik be, aztán lehet, hogy valamelyik holland védő a kapuba fejeli
amúgy is olyan rohadt kevés a helyzet, amiből gól lehet, miért adod fel a lehetőségét
NB2
Ezt biztos valami analitikai guru találta ki, aztán elterjedt.
Kampman
És vajon az elmúlt x év alapján több gól született így, mint normális szögletből? Kíváncsi lennék.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
De amúgy senki, volt pár 1-1 meg 2-2
Sixo
Kicsit ilyen berögzült vágyvezérelt gondolkodás ez, hogy egy argentin-holland meccsre csak nem tippelsz 0-0-át
Kampman
Én úgy tippeltem 1 gólos meccsre, hogy még nem is gondoltam arra, hogy az argentínok 5 védővel kezdenek.

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
biztos én nem értek hozzá, de...
adva van egy szöglet, esély egy veszélyes beadásra, erre nekiállnak figurázni, kisszöglet meg minden, aminél jóval nagyobb az esély arra, hogy elveszítsd a labdát, mi az istennek nem ívelik be, aztán lehet, hogy valamelyik holland védő a kapuba fejeli
amúgy is olyan rohadt kevés a helyzet, amiből gól lehet, miért adod fel a lehetőségét
NB2
Ezt biztos valami analitikai guru találta ki, aztán elterjedt.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Tippelt valaki itt 0-0-t?
Zsellértelkes Vrij
Scaloni és van Gaal
Sixo
Wooow, komoly, hogy ők is nálunk játszanak!
Zsellértelkes Vrij
Beszerveztem a spanokat. Löfli kicsit akadékoskodott, de pár doboz Arany Ászok és lezsíroztuk.

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
De amúgy senki, volt pár 1-1 meg 2-2
Sixo
Kicsit ilyen berögzült vágyvezérelt gondolkodás ez, hogy egy argentin-holland meccsre csak nem tippelsz 0-0-át
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
biztos én nem értek hozzá, de...
adva van egy szöglet, esély egy veszélyes beadásra, erre nekiállnak figurázni, kisszöglet meg minden, aminél jóval nagyobb az esély arra, hogy elveszítsd a labdát, mi az istennek nem ívelik be, aztán lehet, hogy valamelyik holland védő a kapuba fejeli
amúgy is olyan rohadt kevés a helyzet, amiből gól lehet, miért adod fel a lehetőségét
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Tippelt valaki itt 0-0-t?
Zsellértelkes Vrij
Scaloni és van Gaal
Sixo
Az 1. gól gyökeres fordulatot hoz majd. A 110. percben.
csipkelli
Jobb mintha a 11es párbaj 3. körében.

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Tippelt valaki itt 0-0-t?
Zsellértelkes Vrij
Scaloni és van Gaal
Sixo
Nem hiszem, hogy annyi lesz. Valamelyik oldalon jön majd egy villanás, aztán elszabadul a pokol.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Tippelt valaki itt 0-0-t?
Zsellértelkes Vrij
Scaloni és van Gaal
Sixo
Wooow, komoly, hogy ők is nálunk játszanak!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
VÁMOS ARGENTÍNA!
jobbágy#JC6
A Vámos Miklósnak mi köze ehhez?
Kinek szurkol ő vajon?
Szurkol egyáltalán valakinek?
Kampman
Felhívtam más ügyben, kérte hogy írjam ide be!
jobbágy#JC6
És megvámolt?😀
Willie Parker
Ne zsidózzunk!!!
több mint 1 éve
csipkelli 3 995
Tippelt valaki itt 0-0-t?
Zsellértelkes Vrij
Scaloni és van Gaal
Sixo
Az 1. gól gyökeres fordulatot hoz majd. A 110. percben.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
De amúgy senki, volt pár 1-1 meg 2-2

több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Tippelt valaki itt 0-0-t?
Zsellértelkes Vrij

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Tippelt valaki itt 0-0-t?
Zsellértelkes Vrij
Scaloni és van Gaal

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Tippelt valaki itt 0-0-t?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
VÁMOS ARGENTÍNA!
jobbágy#JC6
A Vámos Miklósnak mi köze ehhez?
Kinek szurkol ő vajon?
Szurkol egyáltalán valakinek?
Kampman
Felhívtam más ügyben, kérte hogy írjam ide be!
jobbágy#JC6
És megvámolt?😀
Willie Parker
Amit elvesztesz a Vámon, azt megnyeri majd a Ravens!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Di Maria majdnem kapott egy pirosat a kispadról.

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Két nagyon jól felkészített csapat. Ebből még nem következik, hogy jó meccs lesz.
nagylaza, főpohárnok
Felkészültek a ketrecharcra
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
VÁMOS ARGENTÍNA!
jobbágy#JC6
A Vámos Miklósnak mi köze ehhez?
Kinek szurkol ő vajon?
Szurkol egyáltalán valakinek?
Kampman
Felhívtam más ügyben, kérte hogy írjam ide be!
jobbágy#JC6
És megvámolt?😀
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Két nagyon jól felkészített csapat. Ebből még nem következik, hogy jó meccs lesz.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
VÁMOS ARGENTÍNA!
jobbágy#JC6
A Vámos Miklósnak mi köze ehhez?
Kinek szurkol ő vajon?
Szurkol egyáltalán valakinek?
Kampman
Felhívtam más ügyben, kérte hogy írjam ide be!