Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Argentinok hogy örjöngenek hogy kiestek a brazilok 🤣
davemayer
Lehet, hogy mindjárt mennek utánuk.
Kampman
Mondtam már, hogy Argentína nyeri a vébét. (Bocs, senkinek nem akartam elrontani a szórakozását.)
nagylaza, főpohárnok
Buuuuuuuuuuuuuuuu

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nagyon adnám, ha megint 4 európai lenne az elődöntőbe, mint 4 éve. Úgy is most sokat kaptak az európaiak a németek, spanyolok vagy pl wales leszereplése után.

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Amúgy valahova el kell mennem, valszeg csak 2030 táján érek vissza -> fogadja mindenki ezerrel a korai gólt/gólokat.
Igor
Ez hosszu elmenetel lesz! 😀 jo, tudom, 20:30. Szerintem is lesz gol az elso fel oraban.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Amúgy valahova el kell mennem, valszeg csak 2030 táján érek vissza -> fogadja mindenki ezerrel a korai gólt/gólokat.
Igor
A 2026-os vb-re se jössz vissza?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Pittsburgh Steelers bajnoki címeinek zöme
Willie Parker
Első vagy második kísérletre puntolt a csapat azokban az években?
r.baggio
Hát én láttam felvételről a Vikings ellen 16-6-ra megnyert Super Bowlt, attól szerintem még egy gyerek se szerette meg a footballt.
Kampman
Én meg követtem idén az Iowát #metoo


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 836 — Patriot
Nem tudom miért örülünk annyira annak, h ez a horvát csapat így még 2 plusszmeccset kap, de lelketek rajta...

Legalább Messinek alakul a vb-döntő, nézzük a pozitív oldalát.
Igor
Én nem szeretem a labdarúgást, nekem az ő jó szereplésük is tökéletes magyarázat a miértekre
r.baggio
Ezeket a fanyalgasokat soha nem ertem.ha pl a magyarok jutnanak el ilyen jatekkal a 4.ig fikaznank?
A foci ilyen.aki nem annyira jo nem fog nekirohanni a braziloknak vagy mas csapatnak..
YoungZeeZee
Igen, ezért szar sport a labdarúgás, mert ilyen alapon a kő-papír olló a világ legjobb játéka, ha a kő-papír-olló vb-t a te gyereked nyeri...

Passzivitással lehet nyerni, mondj még egy sportágat, ahol tulajdonképp nem kell támadnod és mégis győzhetsz, hát röhej
r.baggio
Birkózás
Willie Parker
Hagyjatok már az egyéni küzdősportokkal, csapatsportágakra gondolok
r.baggio
Cricket?
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Én nem tudom baggio, mi értelme ennek az akadékoskodásnak.
Minek nezed akkor?
A magyar válogatott ugyanezt nyomta a nagyok ellen, eredményesen. Senki sem fanyalgott. Sőt, külföldről is jöttek a dícséretek..
Miért kellene szépen meghalni, mindig? Úgy sosem leszel bajnok…
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Livakovic a torna kapusa eddig

több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy valahova el kell mennem, valszeg csak 2030 táján érek vissza -> fogadja mindenki ezerrel a korai gólt/gólokat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
M4-en vegig azt irtak, hogy 5-3 lett a bunteto. Mindegy, vannak ennel nagyobb bajok is annal a csatornanal
Duff
Hozzáadják a végeredményhez.
eaglesmcnabb
Németek így szokták azt hiszem.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
M4-en vegig azt irtak, hogy 5-3 lett a bunteto. Mindegy, vannak ennel nagyobb bajok is annal a csatornanal
Duff
Hozzáadják a végeredményhez.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Pittsburgh Steelers bajnoki címeinek zöme
Willie Parker
Első vagy második kísérletre puntolt a csapat azokban az években?
r.baggio
Hát én láttam felvételről a Vikings ellen 16-6-ra megnyert Super Bowlt, attól szerintem még egy gyerek se szerette meg a footballt.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Pittsburgh Steelers bajnoki címeinek zöme
Willie Parker
Első vagy második kísérletre puntolt a csapat azokban az években?
r.baggio
Labdát szerzett, nem kellett támadni
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Pittsburgh Steelers bajnoki címeinek zöme
Willie Parker
Első vagy második kísérletre puntolt a csapat azokban az években?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
M4-en vegig azt irtak, hogy 5-3 lett a bunteto. Mindegy, vannak ennel nagyobb bajok is annal a csatornanal
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Argentinok hogy örjöngenek hogy kiestek a brazilok 🤣
davemayer
Lehet, hogy mindjárt mennek utánuk.
Kampman
Mondtam már, hogy Argentína nyeri a vébét. (Bocs, senkinek nem akartam elrontani a szórakozását.)
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Nem tudom miért örülünk annyira annak, h ez a horvát csapat így még 2 plusszmeccset kap, de lelketek rajta...

Legalább Messinek alakul a vb-döntő, nézzük a pozitív oldalát.
Igor
Én nem szeretem a labdarúgást, nekem az ő jó szereplésük is tökéletes magyarázat a miértekre
r.baggio
Ezeket a fanyalgasokat soha nem ertem.ha pl a magyarok jutnanak el ilyen jatekkal a 4.ig fikaznank?
A foci ilyen.aki nem annyira jo nem fog nekirohanni a braziloknak vagy mas csapatnak..
YoungZeeZee
Igen, ezért szar sport a labdarúgás, mert ilyen alapon a kő-papír olló a világ legjobb játéka, ha a kő-papír-olló vb-t a te gyereked nyeri...

Passzivitással lehet nyerni, mondj még egy sportágat, ahol tulajdonképp nem kell támadnod és mégis győzhetsz, hát röhej
r.baggio
Birkózás
Willie Parker
Hagyjatok már az egyéni küzdősportokkal, csapatsportágakra gondolok
r.baggio
Pittsburgh Steelers bajnoki címeinek zöme
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Argentinok hogy örjöngenek hogy kiestek a brazilok 🤣
davemayer
Lehet, hogy mindjárt mennek utánuk.
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Argentinok hogy örjöngenek hogy kiestek a brazilok 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
A 37 éves Modric hosszabbításban bemutatott jatékára, küzdésére már adnék 2 aranylabdát. Zseniális a pali a kis ovis testével!
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Na a holland tvben nem kellett sokat várni Bergkamp ikonikus góljának megmutatasára a felvezetésnél, úgy 15 mpet 🤣🤣🤣
davemayer
Adta magat, ha fele olyan jo meccs lesz, mint a 98as, akkor mar megerte. Egy ugyanolyan eredmennyel ki is egyezem.
Zsellértelkes Vrij
Kvalitás tekintetében ez a 2 válogatott a fasorban nincs azokhoz a klasszisokhoz képest sajnos. Mindenesetre én nem ezt a szart várom mint amit az előbb láttunk, 1-1 2-2 vagy akár több gól is lehet simán.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Bolsonaro leváltása után a szánalmas brazilok megérdemelték a sorsukat.
nagylaza, főpohárnok
Látod-látod nem érdemes elnököt váltani, lsd Brazília, USA.

Magyarország és Oroszország még mindig veretlenek!
több mint 1 éve
csipkelli 3 996
Na a holland tvben nem kellett sokat várni Bergkamp ikonikus góljának megmutatasára a felvezetésnél, úgy 15 mpet 🤣🤣🤣
davemayer
Ott Ortega fejese a királyság.
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Nem tudom miért örülünk annyira annak, h ez a horvát csapat így még 2 plusszmeccset kap, de lelketek rajta...

Legalább Messinek alakul a vb-döntő, nézzük a pozitív oldalát.
Igor
Én nem szeretem a labdarúgást, nekem az ő jó szereplésük is tökéletes magyarázat a miértekre
r.baggio
Ezeket a fanyalgasokat soha nem ertem.ha pl a magyarok jutnanak el ilyen jatekkal a 4.ig fikaznank?
A foci ilyen.aki nem annyira jo nem fog nekirohanni a braziloknak vagy mas csapatnak..
YoungZeeZee
Igen, ezért szar sport a labdarúgás, mert ilyen alapon a kő-papír olló a világ legjobb játéka, ha a kő-papír-olló vb-t a te gyereked nyeri...

Passzivitással lehet nyerni, mondj még egy sportágat, ahol tulajdonképp nem kell támadnod és mégis győzhetsz, hát röhej
r.baggio
Birkózás
Willie Parker
Hagyjatok már az egyéni küzdősportokkal, csapatsportágakra gondolok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem tudom miért örülünk annyira annak, h ez a horvát csapat így még 2 plusszmeccset kap, de lelketek rajta...

Legalább Messinek alakul a vb-döntő, nézzük a pozitív oldalát.
Igor
Mondjuk erről azért lehetne beszélgetni h annak miért “örülünk” ha hasonló játékkal tovabbmegy egy nem európai csapat bár a keret nagy része európai releváns klubokban játszik míg ha egy viszonylag kisebb európai ország teszi ezt akkor “nem tudom miért örülünk”.
csebi
Azért mert egy ország európai, azért szurkoljunk neki? Ennél irrelevánsabb/viccesebb érvet még nem hallottam...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)