Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Na a holland tvben nem kellett sokat várni Bergkamp ikonikus góljának megmutatasára a felvezetésnél, úgy 15 mpet 🤣🤣🤣
davemayer
Adta magat, ha fele olyan jo meccs lesz, mint a 98as, akkor mar megerte. Egy ugyanolyan eredmennyel ki is egyezem.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Bolsonaro leváltása után a szánalmas brazilok megérdemelték a sorsukat.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Nem tudom miért örülünk annyira annak, h ez a horvát csapat így még 2 plusszmeccset kap, de lelketek rajta...

Legalább Messinek alakul a vb-döntő, nézzük a pozitív oldalát.
Igor
Én nem szeretem a labdarúgást, nekem az ő jó szereplésük is tökéletes magyarázat a miértekre
r.baggio
Ezeket a fanyalgasokat soha nem ertem.ha pl a magyarok jutnanak el ilyen jatekkal a 4.ig fikaznank?
A foci ilyen.aki nem annyira jo nem fog nekirohanni a braziloknak vagy mas csapatnak..
YoungZeeZee
Igen, ezért szar sport a labdarúgás, mert ilyen alapon a kő-papír olló a világ legjobb játéka, ha a kő-papír-olló vb-t a te gyereked nyeri...

Passzivitással lehet nyerni, mondj még egy sportágat, ahol tulajdonképp nem kell támadnod és mégis győzhetsz, hát röhej
r.baggio
Birkózás
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Na a holland tvben nem kellett sokat várni Bergkamp ikonikus góljának megmutatasára a felvezetésnél, úgy 15 mpet 🤣🤣🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Nem tudom miért örülünk annyira annak, h ez a horvát csapat így még 2 plusszmeccset kap, de lelketek rajta...

Legalább Messinek alakul a vb-döntő, nézzük a pozitív oldalát.
Igor
Én nem szeretem a labdarúgást, nekem az ő jó szereplésük is tökéletes magyarázat a miértekre
r.baggio
Ezeket a fanyalgasokat soha nem ertem.ha pl a magyarok jutnanak el ilyen jatekkal a 4.ig fikaznank?
A foci ilyen.aki nem annyira jo nem fog nekirohanni a braziloknak vagy mas csapatnak..
YoungZeeZee
Igen, ezért szar sport a labdarúgás, mert ilyen alapon a kő-papír olló a világ legjobb játéka, ha a kő-papír-olló vb-t a te gyereked nyeri...

Passzivitással lehet nyerni, mondj még egy sportágat, ahol tulajdonképp nem kell támadnod és mégis győzhetsz, hát röhej


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 674 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez a nyomorult horvát csapat kezd nagyon a 2004-es görög okádékra emlékeztetni...
warr_b
Hát azért itt nincs egy Szeitaridisz, már bocsánat.
Kampman
Meg azért ez a vb legjobb középpályája talán. És az ma is látszott, hogy egy félelmetesen labdabiztos középpályájuk van,
Sixo
A spanyolok sokra mentek a félelmetesen labdabiztos középpályájukkal.
Igor
Azért az más. Ők más meccs tervvel mentek ki a pályára. Horvátoknak a 0:0 és 11es volt a terv az elejétől. Erre tökéletes egy labdabiztos kp-a. És innentől is minden meccsen ez lesz a tervük, max a hollandok ellen lehet más.
Sixo
"Célfutball", mi?
Ezért kéne pontlevonással büntetni a 0-0-t.
Meg eltörölni a tizenegyesrúgásokat. Ha döntetlen, másnap újrajátszani az egész meccset.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Amugy Ricsárliszon sztem megmutatta itt a vb-n, hogy nem szarral gurit. Contet nem irigylem a Spursnel, hogy a Son-Kane-Ricsi-Kulu negyesbol valakit padoztatnia kell (tekintve, hogy elobb ugrik a kutba, minthogy ennyi tamadot egyszerre a palyara kuldjon).
Duff
Ricsi a PL-ben elég hulladék, BL-ben voltak jó meccsei. Mondjuk idén Sonny is.
Sixo
Nyilvan kihat a jatekara, hogy ott hatrebbrol ilyen Bentankúr vagy a neger Emerson Royal szintu jatekosok tamogatjak
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Várom doktormimiszterelnökúr elemzését 😍 mindig is a horvátoknak drukkolt….
petey
Szerbeket mondtam? Nem hat, szerbhorvat volt! Ööö, horvatszerb! Nem, horvát volt, na!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Várom doktormimiszterelnökúr elemzését 😍 mindig is a horvátoknak drukkolt….
petey
"Szoktam járni adriázni" by Borkai
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Na hajra néderlandz
Duff
Na, akkor este mar csak az argoknak kene hazatakarodniuk.
Zsellértelkes Vrij
Biglájk
davemayer
Hup Holland Hup!
Zsellértelkes Vrij
Bergwijn kezd. Ver egy mesterharmast 😎
Duff
Ez elég szemét volt, épp kortyoltam valamit.... majdnem megfulladtam, úgy félrenyeltem/olyan köhögőrohamom lett...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Amugy Ricsárliszon sztem megmutatta itt a vb-n, hogy nem szarral gurit. Contet nem irigylem a Spursnel, hogy a Son-Kane-Ricsi-Kulu negyesbol valakit padoztatnia kell (tekintve, hogy elobb ugrik a kutba, minthogy ennyi tamadot egyszerre a palyara kuldjon).
Duff
Ricsi a PL-ben elég hulladék, BL-ben voltak jó meccsei. Mondjuk idén Sonny is.

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 571 — Lucas Scott
Nem tudom miért örülünk annyira annak, h ez a horvát csapat így még 2 plusszmeccset kap, de lelketek rajta...

Legalább Messinek alakul a vb-döntő, nézzük a pozitív oldalát.
Igor
Mondjuk erről azért lehetne beszélgetni h annak miért “örülünk” ha hasonló játékkal tovabbmegy egy nem európai csapat bár a keret nagy része európai releváns klubokban játszik míg ha egy viszonylag kisebb európai ország teszi ezt akkor “nem tudom miért örülünk”.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Nekem csak 3 brazilom volt fifa játékban, ráadásul Militao csinált CS-t is, jó lenne ha azt visszaadnák... viszont a wild cardom sajna már nincs meg.

Ha argentinok is kiesnek, akkor bajban vagyok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 674 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez a nyomorult horvát csapat kezd nagyon a 2004-es görög okádékra emlékeztetni...
warr_b
Hát azért itt nincs egy Szeitaridisz, már bocsánat.
Kampman
Meg azért ez a vb legjobb középpályája talán. És az ma is látszott, hogy egy félelmetesen labdabiztos középpályájuk van,
Sixo
Aha, roppant élvezetes és nézőcsalogató a labdabiztos középpálya, csak gólt nem lőnek meg nem nyernek meccseket.
Antifoci, blehh.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Nem értem miért kell leszólni a Horvátokat! Nagyobb volt az xG a Braziloknál??
steelwolf
Annyival, hogy az már xxG

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Amugy Ricsárliszon sztem megmutatta itt a vb-n, hogy nem szarral gurit. Contet nem irigylem a Spursnel, hogy a Son-Kane-Ricsi-Kulu negyesbol valakit padoztatnia kell (tekintve, hogy elobb ugrik a kutba, minthogy ennyi tamadot egyszerre a palyara kuldjon).
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ez a nyomorult horvát csapat kezd nagyon a 2004-es görög okádékra emlékeztetni...
warr_b
Hát azért itt nincs egy Szeitaridisz, már bocsánat.
Kampman
Meg azért ez a vb legjobb középpályája talán. És az ma is látszott, hogy egy félelmetesen labdabiztos középpályájuk van,
Sixo
A spanyolok sokra mentek a félelmetesen labdabiztos középpályájukkal.
Igor
Azért az más. Ők más meccs tervvel mentek ki a pályára. Horvátoknak a 0:0 és 11es volt a terv az elejétől. Erre tökéletes egy labdabiztos kp-a. És innentől is minden meccsen ez lesz a tervük, max a hollandok ellen lehet más.

több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Nem tudom miért örülünk annyira annak, h ez a horvát csapat így még 2 plusszmeccset kap, de lelketek rajta...

Legalább Messinek alakul a vb-döntő, nézzük a pozitív oldalát.
Igor
Én nem szeretem a labdarúgást, nekem az ő jó szereplésük is tökéletes magyarázat a miértekre
r.baggio
Ezeket a fanyalgasokat soha nem ertem.ha pl a magyarok jutnanak el ilyen jatekkal a 4.ig fikaznank?
A foci ilyen.aki nem annyira jo nem fog nekirohanni a braziloknak vagy mas csapatnak..
YoungZeeZee
Lennének akik fikáznák

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
csipkelli 3 997
Várom doktormimiszterelnökúr elemzését 😍 mindig is a horvátoknak drukkolt….
petey
Beérett az eszéki akadémia.
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Na hajra néderlandz
Duff
Na, akkor este mar csak az argoknak kene hazatakarodniuk.
Zsellértelkes Vrij
Biglájk
davemayer
Hup Holland Hup!
Zsellértelkes Vrij
Bergwijn kezd. Ver egy mesterharmast 😎
Duff
Erős kétségeim vannak 🤣

Mindenesetre tetszik hogy van Gaal nem szarozik, 3 támadó elöl, nem a 0-0ra megy rá. Lehet pakolni a btts-t 😁

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem értem miért kell leszólni a Horvátokat! Nagyobb volt az xG a Braziloknál??
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Várom doktormimiszterelnökúr elemzését 😍 mindig is a horvátoknak drukkolt….

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Ezt a brazilok elcsesztek. A 105.percben egy ilyen gollal vezetest szerezni, ha vbt akarsz nyerni akkor lehozod 1-0val a meccset, vagy nyomsz egy kontrat es 2-0, ha a vegen tamad az ellenfel. Amikor kiegyenlitettek a horvatok, ereztem hogy ki is esnek.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 469
Nem tudom miért örülünk annyira annak, h ez a horvát csapat így még 2 plusszmeccset kap, de lelketek rajta...

Legalább Messinek alakul a vb-döntő, nézzük a pozitív oldalát.
Igor
Én nem szeretem a labdarúgást, nekem az ő jó szereplésük is tökéletes magyarázat a miértekre
r.baggio
Ezeket a fanyalgasokat soha nem ertem.ha pl a magyarok jutnanak el ilyen jatekkal a 4.ig fikaznank?
A foci ilyen.aki nem annyira jo nem fog nekirohanni a braziloknak vagy mas csapatnak..
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Nem érdemelték meg a brazilok sajnos....a horvátok se, de ők lehúzták a brazilokat a szintjükre és volt némi szerencséjük is.
Klaci79
Ezen a meccsen nem mutattak azt a jatekot ami alapján megérdemeltnek mondhattuk volna igen.

Szeretem amikor az élet megbünteti azt a csapatot amelyik amúgy jobb, de a tét miatt kivárásra játszik. Tessék gólokat lőni a rendes játékidőben aztán akkor nem kell sírni a 11eseknél.
davemayer
alapvetően most egyetértek, bár ha az ARG/HOL ellen is ezt csinálja Horvátország, az már nem fog tetszeni 😊
de a braziloknak volt esélyük, nem éltek vele...újra