Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Nem tudom miért örülünk annyira annak, h ez a horvát csapat így még 2 plusszmeccset kap, de lelketek rajta...

Legalább Messinek alakul a vb-döntő, nézzük a pozitív oldalát.
Igor
Én nem szeretem a labdarúgást, nekem az ő jó szereplésük is tökéletes magyarázat a miértekre
r.baggio
Ezeket a fanyalgasokat soha nem ertem.ha pl a magyarok jutnanak el ilyen jatekkal a 4.ig fikaznank?
A foci ilyen.aki nem annyira jo nem fog nekirohanni a braziloknak vagy mas csapatnak..
YoungZeeZee
Igen, ezért szar sport a labdarúgás, mert ilyen alapon a kő-papír olló a világ legjobb játéka, ha a kő-papír-olló vb-t a te gyereked nyeri...

Passzivitással lehet nyerni, mondj még egy sportágat, ahol tulajdonképp nem kell támadnod és mégis győzhetsz, hát röhej
r.baggio
Ehhez képest meg Baggio a neved 😀
Azért az olaszok is tudnak antifocit játszani... mit tudnak, sokszor ők maguk az antifoci 😉

Szép emlékű Fifa 2007-ben legtöbbször az olaszokkal voltam, Totti lő, gól.
Lúdas Solymi
Utálom az olasz focit, 7 évesként azonban még nem raktam össze ilyen összefüggéseket, csak annyira idolizáltam Baggio-t, hogy még copfot is növesztettem. Gyerekkoromban lett ez becenevem, számomra a kihagyott büntető a döntőben már inkább kedves emlék, mert

1., Baggio képes volt belőle talpra állni, sőt a 98-as vb-n két 11-est is belőtt
2., a finálé a Rose Bowlban volt, maga a Rose Bowl meccs pedig a legcsodálatosabb sportesemény minden évben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off

Robi, minden bántás nèlkül, beírhatom minden NCAA eredménykövetőbe, hogy az egyetemi foci milyen amatőr, ès sok a bèna gyenge csapat stb stb stb...? Megèrtettük már 16 èves is, hogy hülyèk vagyunk, hogy mèg mindig ezt szeretjük èrtettük, de ez van...

Vagy kezdjem irogatni egyfolytában, hogy elkárhoztok mert nem hisztek Jèzusban?

On

Amúgy hajrá gauchok, mèg nem örülök a brazilok kiesèsèsnek 🤪
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

Sixo
Jaja, van ami nem valtozik, ez volt 4 eve a belgak ellen is, 2010-ben a hollandok ellen is, de a végeredmény ugyanaz volt, zacsi a negyeddöntőben. Lehet hogy benne van a vérükben a foci, de idegileg szerintem jóval az európaiak mögött vannak. A fontos meccseket meg végtére is legtöbbször az dönti el.

Sixo
Véletlenek márpedig nincsenek. Egy klasszisokkal teletűzdelt brazil válogatott képes rá, de a maiak közül ki fért volna be a 2002es csapatba? Elöl 100% hogy senki, hátrébb sem nagyon.
davemayer
Ez igaz, de ez igaz azért a legtöbb válogatottra, egyszerűen egyre szarabbak a válogatottak. Én pl. a 2002-es angol csapatba se raknék be sok jatékost a maibol, pedig aztán azok lófaszt se nyertek vagy a 2018-asból, aztán látod hogy sokkal eredményesebbek. A hollandokbol is kb. 0-át raknék be a 98-2000-esbe, de a franciáknál is bajban lennék hogy mbappén kívül ki az akit nyugodtan be lehetne rakni a Zidane féle csapatba. Pedig voltak ott is kóklerek szép számmal, de thuram szintű bekkjük sem nagyon volt mostanság.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Livakovic a torna kapusa eddig
petey
Szceszny már megnyerte azt.
Sixo
Nem lebecsülve egyik Portás se Szceszny fujjj 😜, de azért Livakovicnak, mint jó kapusnak ma szerencséje is volt | nem is kevés | !

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Nem mondom, hogy emiatt kaptak ki, de kicsit olyan izés volt, ahogy Korea lealázásánál minden gólnál nyomták a szambát. Egy nyolcaddöntőben.

Mint amikor a Panthers az NFC-döntő 4. negyedében már csapatképekhez pózolt meg ökörködött a kispadnál, aztán jött az SB-n a pofára esés.

Szóval korán királykodtak.
Kampman
Nem emiatt kaptak ki, hanem amiatt hogy beleálltak abba a taktikus játékba amit a horvátok szerettek volna. Ha rájuk mennek rúgnak 2-3 gólt a rendes játékidőben, kaptak is volna de még mindig jobban jártak volna mint ezzel a taktikus szarral.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Nem tudom miért örülünk annyira annak, h ez a horvát csapat így még 2 plusszmeccset kap, de lelketek rajta...

Legalább Messinek alakul a vb-döntő, nézzük a pozitív oldalát.
Igor
Én nem szeretem a labdarúgást, nekem az ő jó szereplésük is tökéletes magyarázat a miértekre
r.baggio
Ezeket a fanyalgasokat soha nem ertem.ha pl a magyarok jutnanak el ilyen jatekkal a 4.ig fikaznank?
A foci ilyen.aki nem annyira jo nem fog nekirohanni a braziloknak vagy mas csapatnak..
YoungZeeZee
Igen, ezért szar sport a labdarúgás, mert ilyen alapon a kő-papír olló a világ legjobb játéka, ha a kő-papír-olló vb-t a te gyereked nyeri...

Passzivitással lehet nyerni, mondj még egy sportágat, ahol tulajdonképp nem kell támadnod és mégis győzhetsz, hát röhej
r.baggio
Ehhez képest meg Baggio a neved 😀
Azért az olaszok is tudnak antifocit játszani... mit tudnak, sokszor ők maguk az antifoci 😉

Szép emlékű Fifa 2007-ben legtöbbször az olaszokkal voltam, Totti lő, gól.
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Hat lehet sirankozni, mint ahogy azt én is megteszem/megtettem, de ha őszinték akarunk lenni, ezek közül egyedül casemiro fért volna be a 2002es csapatba, nagyon max még talán allison, aztán annyi.
eaglesmcnabb
Szerintem még Allison se.
Kampman
Pontosan.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Nem mondom, hogy emiatt kaptak ki, de kicsit olyan izés volt, ahogy Korea lealázásánál minden gólnál nyomták a szambát. Egy nyolcaddöntőben.

Mint amikor a Panthers az NFC-döntő 4. negyedében már csapatképekhez pózolt meg ökörködött a kispadnál, aztán jött az SB-n a pofára esés.

Szóval korán királykodtak.
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"

Sixo
Véletlenek márpedig nincsenek. Egy klasszisokkal teletűzdelt brazil válogatott képes rá, de a maiak közül ki fért volna be a 2002es csapatba? Elöl 100% hogy senki, hátrébb sem nagyon.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Sajnos már nem találom a hozzászólásomat, de azt írtam, hogy Orsic helyett inkább Rebicet kellett volna behívni a válogatottba ...
Látva az egyenlítésnél a gólpasszát,meg kell követnem, tévedtem! Megtette amit megkövetelt a Horvát haza. 🤗



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Hat lehet sirankozni, mint ahogy azt én is megteszem/megtettem, de ha őszinték akarunk lenni, ezek közül egyedül casemiro fért volna be a 2002es csapatba, nagyon max még talán allison, aztán annyi.
eaglesmcnabb
Szerintem még Allison se.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Én nem tudom baggio, mi értelme ennek az akadékoskodásnak.
Minek nezed akkor?
A magyar válogatott ugyanezt nyomta a nagyok ellen, eredményesen. Senki sem fanyalgott. Sőt, külföldről is jöttek a dícséretek..
Miért kellene szépen meghalni, mindig? Úgy sosem leszel bajnok…
jobbágy#JC6
4 évente belenézek a vb-be, meg a nagyobb meccsekbe, és ilyenkor szomorúan konstatálom, hogy nem, ennek a sportnak továbbra sem célja a nézők szórakoztatása.

A magyar válogatottal jönni egészen nevetséges érv, mint írtam, ilyen alapon az a legizgalmasabb sport, amit a gyermeked művel.
r.baggio
De hát mit mondjak?
Most a horvátok kikapnak 6-3-ra, fuuuuu mekkora meccs volt, brazil szamba, nyílt horvát játék, állva haltak meg, hősök!
Kitörölhetik vele…
Most meg készülnek a kövi meccsre.
Őrülten szeretem nézni a Broncos védelmet. Na a horvátok ugyanez. Ettől is szép a foci és engem nagyon is szórakoztatott 😊
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Amúgy valahova el kell mennem, valszeg csak 2030 táján érek vissza -> fogadja mindenki ezerrel a korai gólt/gólokat.
Igor
Ez hosszu elmenetel lesz! 😀 jo, tudom, 20:30. Szerintem is lesz gol az elso fel oraban.
Zsellértelkes Vrij
Jöttére egy óra múlva számítsatok Baltimore felől
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Nem tudom miért örülünk annyira annak, h ez a horvát csapat így még 2 plusszmeccset kap, de lelketek rajta...

Legalább Messinek alakul a vb-döntő, nézzük a pozitív oldalát.
Igor
Mondjuk erről azért lehetne beszélgetni h annak miért “örülünk” ha hasonló játékkal tovabbmegy egy nem európai csapat bár a keret nagy része európai releváns klubokban játszik míg ha egy viszonylag kisebb európai ország teszi ezt akkor “nem tudom miért örülünk”.
csebi
Azért mert egy ország európai, azért szurkoljunk neki? Ennél irrelevánsabb/viccesebb érvet még nem hallottam...
Igor
Sztem el sem olvastad, amit írtam, így nehéz is lesz. Ha elolvastad volna akkor talán érthetned is.
De alapvetően akkor ha így állsz hozza hagyjuk is. Maradj ilyen szűklátókörű.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
2002 ota a brazilok 4 negyeddontot buktak el europai csapat ellen. 2006-ban Franciaorszag ellen 0-1, 2010-ben Hollandia ellen 1-2, 2018-ban Belgium ellen 1-2, es most ez a mai. Durva. En is brazil tovabbjutast vartam, foleg a horvatok szenvedeset elnezve meg a Korea elleni mutatott jatek, de tudom hogy abbol nem erdemes messzemeno kovetkeztetest levonni, mert utana sokszor foldbe all a galazo csapat.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Livakovic a torna kapusa eddig
petey
Szceszny már megnyerte azt.

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
mezey doktor bácsinak nem kellett sokat várnia, hogy valaki pofán vágja a brazil válogatottat.
Mit nyilatkozott volna az öreg gyuri bá' ha ezek is térdelgettek meg szivárványoztak volna....
gamerkr
Ők hajat festettek
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Én nem tudom baggio, mi értelme ennek az akadékoskodásnak.
Minek nezed akkor?
A magyar válogatott ugyanezt nyomta a nagyok ellen, eredményesen. Senki sem fanyalgott. Sőt, külföldről is jöttek a dícséretek..
Miért kellene szépen meghalni, mindig? Úgy sosem leszel bajnok…
jobbágy#JC6
4 évente belenézek a vb-be, meg a nagyobb meccsekbe, és ilyenkor szomorúan konstatálom, hogy nem, ennek a sportnak továbbra sem célja a nézők szórakoztatása.

A magyar válogatottal jönni egészen nevetséges érv, mint írtam, ilyen alapon az a legizgalmasabb sport, amit a gyermeked művel.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hat lehet sirankozni, mint ahogy azt én is megteszem/megtettem, de ha őszinték akarunk lenni, ezek közül egyedül casemiro fért volna be a 2002es csapatba, nagyon max még talán allison, aztán annyi.

Nagyon bíztam benne hogy végre áttörik a jég, de a 4 évvel ezelőtti brazil csapatot is jóval erősebbnek éreztem. Nem akarom felsorolni a fél keretet ekéztem már eleget sok játékost, de hogy most a real ellen beszéljek, rodrygot pl. keretbe se raktam volna (nulla haszna volt kb. az egész vébén, meg úgy még vagy 8 -10 társának úgyszintén) nem hogy még vele lövessem az első tizit. Látszott amúgy is a fején hogy be volt szarva.

Pedig amúgy a nemzeti válogatottak szintje, ciklusról ciklusra egyértelműen szarabb, egy országnak ahol ekkora a merítési lehetőség, annak elég nagy szégyen hogy egy ilyen hitvány keretet tud csak felállítani (pl. kozepcsatarok, szelsőbekkek, kozéppályások teljes hiánya, és nulla depth), az meg méginkabb, hogy megfekszik egy ilyen semmilyen format mutato nyugger horvat csapat ellen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Amúgy valahova el kell mennem, valszeg csak 2030 táján érek vissza -> fogadja mindenki ezerrel a korai gólt/gólokat.
Igor
Homestead 2 az úticél?
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Livakovic a torna kapusa eddig
petey
Nem sokáig lesz a hajdukban az biztos

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 582 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
mezey doktor bácsinak nem kellett sokat várnia, hogy valaki pofán vágja a brazil válogatottat.
Mit nyilatkozott volna az öreg gyuri bá' ha ezek is térdelgettek meg szivárványoztak volna....