Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ez elég buta sárga volt, nehogy aztán a végén gond legyen ebből...
Igor
A 1.5 perc alatt született 3ból melyikre gondolsz ?
Sixo
Rámennek az Ivanov-féle statra, úgy látom...
Igor
Igor barátom nem beszélek oroszul. Én a szocializmust csak penekába éltem át. Nem tudom mi az az Ivanov-féle stat.
Sixo
Ivanov volt a bíró a 4+16-nál..
Igor
Jah akkor ezt mond.

több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez elég buta sárga volt, nehogy aztán a végén gond legyen ebből...
Igor
A 1.5 perc alatt született 3ból melyikre gondolsz ?
Sixo
Rámennek az Ivanov-féle statra, úgy látom...
Igor
Igor barátom nem beszélek oroszul. Én a szocializmust csak penekába éltem át. Nem tudom mi az az Ivanov-féle stat.
Sixo
Ivanov volt a bíró a 4+16-nál..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ez elég buta sárga volt, nehogy aztán a végén gond legyen ebből...
Igor
A 1.5 perc alatt született 3ból melyikre gondolsz ?
Sixo
Rámennek az Ivanov-féle statra, úgy látom...
Igor
Igor barátom nem beszélek oroszul. Én a szocializmust csak penekába éltem át. Nem tudom mi az az Ivanov-féle stat.

több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Megkezdődött az Argentínok erőssége: a favágás 😂
kapitnono
Hát, Timbert nem árt aprítani... 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Na elég jó a lapjárás
gamerkr
Itt mondák meccs előtt, hogy 4 piros meg tizennemtudommennyi sárga ezen a meccsen az etalon

több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
Megkezdődött az Argentínok erőssége: a favágás 😂


több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
sanszos most a piros valahol
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez elég buta sárga volt, nehogy aztán a végén gond legyen ebből...
Igor
A 1.5 perc alatt született 3ból melyikre gondolsz ?
Sixo
Rámennek az Ivanov-féle statra, úgy látom...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 582 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na elég jó a lapjárás

több mint 1 éve
csipkelli 3 995
Adj a labdaszedőnek is sárgát, te barom.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 468
azert az vicc, hogy a te szemedben a focistak csak alibiznek 😊

na mind1
YoungZeeZee
Kérlek idézd be hol írtam, hogy alibiznek, ezt a szót biztos nem használtam

Passzívak maximum, és maga a sportág szar azon okból, hogy nem támogatja a támadókat, sőt inkább a védelmeket segíti számos szabállyal
r.baggio
hat a "kokemeny munka" kiemelese azt erezteti velem hogy nem nagyon respektalod a belefekteett energiat.sot szted nincs is.
de 100 eve ilyen vagy 120 a foci.
de sok ertelme nincs h gyakran beirod ide mikor latsz egy meccset vetlenul, hogy szar a foci es a szabalyok.
sztem sem jok, de nezem es nem hozongok hanem meglatom azt ami a "Szepsege"

Na arrivadercsi.
tobbet nem tudok hozzatenni.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ez elég buta sárga volt, nehogy aztán a végén gond legyen ebből...
Igor
A 1.5 perc alatt született 3ból melyikre gondolsz ?

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
kapus vagy 10 mp-ig tartogatta a labdát, aztán simán kilépett 😊
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez elég buta sárga volt, nehogy aztán a végén gond legyen ebből...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
OFF Feleségem azt mondta, hogy inkább filmet néz, erre időnként átkapcsol a szobában a meccsre, jó hangosan, a tévé viszont kb. 40 mp-el előrébb van, mint az én streamem. Jópofa.
nagylaza, főpohárnok
Próbáld meg, hogy felveszel egy fülest, ha elég hangosra veszed, nem fogod hallani.
Sixo
Inkább mennybe és vedd el a távirányítót! 😉
nagir
Én egy reális opciót próbáltam felvetni

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
OFF Feleségem azt mondta, hogy inkább filmet néz, erre időnként átkapcsol a szobában a meccsre, jó hangosan, a tévé viszont kb. 40 mp-el előrébb van, mint az én streamem. Jópofa.
nagylaza, főpohárnok
Próbáld meg, hogy felveszel egy fülest, ha elég hangosra veszed, nem fogod hallani.
Sixo
Jó ötlet.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
OFF Feleségem azt mondta, hogy inkább filmet néz, erre időnként átkapcsol a szobában a meccsre, jó hangosan, a tévé viszont kb. 40 mp-el előrébb van, mint az én streamem. Jópofa.
nagylaza, főpohárnok
Próbáld meg, hogy felveszel egy fülest, ha elég hangosra veszed, nem fogod hallani.
Sixo
Inkább mennybe és vedd el a távirányítót! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Tippelt valaki itt 0-0-t?
Zsellértelkes Vrij
Scaloni és van Gaal
Sixo
Nem hiszem, hogy annyi lesz. Valamelyik oldalon jön majd egy villanás, aztán elszabadul a pokol.
nagylaza, főpohárnok
Na?!
nagylaza, főpohárnok
Mert Vrij elment szénsavasat inni.
Sixo
Vagy Chargers LT kolléga szexel..
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
OFF Feleségem azt mondta, hogy inkább filmet néz, erre időnként átkapcsol a szobában a meccsre, jó hangosan, a tévé viszont kb. 40 mp-el előrébb van, mint az én streamem. Jópofa.
nagylaza, főpohárnok
Próbáld meg, hogy felveszel egy fülest, ha elég hangosra veszed, nem fogod hallani.

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
OFF Feleségem azt mondta, hogy inkább filmet néz, erre időnként átkapcsol a szobában a meccsre, jó hangosan, a tévé viszont kb. 40 mp-el előrébb van, mint az én streamem. Jópofa.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Mekkora hangulatot tudnak csinálni az argentin és marokkói fanok, eszméletlen. Jó lenne élőben egy ilyen meccs, már csak a hangulat miatt is. Hátha majd egyszer a magyarok ellen nyomják… 🫣😜
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
azert az vicc, hogy a te szemedben a focistak csak alibiznek 😊

na mind1
YoungZeeZee
Kérlek idézd be hol írtam, hogy alibiznek, ezt a szót biztos nem használtam

Passzívak maximum, és maga a sportág szar azon okból, hogy nem támogatja a támadókat, sőt inkább a védelmeket segíti számos szabállyal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Hollandok először hátrányban a vb-n.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Nehogy visszatedd bástya..
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondanam, hogy na most beallnak vedekezni az argentinok, de vegulis eddig is azt csinaltak.
Duff
Azèrt az utóbbi 10 perben nem egèszen