NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 892 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Most viszont az 1986-os döntőt idézi.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 057 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem vagyok ideges fő a nyugalom 😊
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
Végre meccs van
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
ki ment ki WC-re?
Heisman nádor
Én bazdmeg én már megint

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 955
Ez Messi hibája egyértelmű, igy elveszíteni a labdát az ellenfél térfelén. Le kéne cserélni
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Toltak egy Vikingst mondtam hogy ez lesz. 😀
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
Na ilyen zseniális futballista. Nem szeretem, de a tehetsege elvitathatalan.

Na milyen a brillians argentin vedelem???
davemayer
Megtölte őket tizi, mocskos bírók tolják őket. Viccelek zseniális mozdulat volt 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
5 perc alatt kapunk 2 gólt, ez nagyon megy az argentinoknak, lol 😀

Vajon most visszaállnak-e a franciák ezután...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
ki ment ki WC-re?
Heisman nádor
én 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Senki ne mondja hogy ez a kibaszott VB nint megírva előre már..Durva
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Na ez haterk tessèk
dande2
Nem volt sokkal nagyobb büntető az tény, de inkább az talán. Egyiket se adtam volna, mert ez vezet ahhoz, hogy dobálják magukat…legalább izgalmas lesz.
Klaci79
Újra csebi szócsöve leszek: tessék bevezetni a közvetett szabadrúgás a 16-oson belül!!négy
r.baggio
Nem kell szabalytalankodni a 16oson belul.
Serdulo 5ben tanitjak, hatulrol nem akarsz szerelni a 16oson belul.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Egy kicsit visszajött a hitem a futballban.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 336 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ki ment ki WC-re?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ki adta el a labdát a 2. francia gólnál?
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
beállt camavinga na

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Na ilyen zseniális futballista. Nem szeretem, de a tehetsege elvitathatalan.

Na milyen a brillians argentin vedelem???

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Szedd ki te festett fejű majom

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Jo nagyot altattak a franciak. Mi a legveszelyesebb eredmeny?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 892 — no es importante
Na ez haterk tessèk
dande2
Nem volt sokkal nagyobb büntető az tény, de inkább az talán. Egyiket se adtam volna, mert ez vezet ahhoz, hogy dobálják magukat…legalább izgalmas lesz.
Klaci79
Újra csebi szócsöve leszek: tessék bevezetni a közvetett szabadrúgás a 16-oson belül!!négy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
wao
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
ott van, jó lesz ez!
több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
ottvan!!!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 336 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
azta kurva 😀😀😀D

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 057 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt pedig Messi szúrta el........
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Neeeeeeee

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv