NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
Ha leírom hogy kamu volt a tizi, többet nem írjátok be, jó? Deal?
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
Porto-Monaco BL-döntő se lesz már soha a büdös életben.
Kampman
És ha a kínai állam felvásárolja mondjuk a Porto-t, Jeff Bezos meg Monaco-t?

Na tessék, lehetnek még itt cinderella sztorik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Franciákban egyszerűen nincs erő, sztem nagyon megsínylette a kondijuk ezt a vírust.

Argentinok sokkal jobbak játékban, akaratban, lehet h emiatt, lehet, h enélkül is.

A tizi ettől függetlenül jogtalan volt, nem volt lábaknál kontakt, Dembele egy minimálisan ért kézzel DiMaria hátához. Nem értem, h a spori miért nem ment ki megnézni, ha nem eleve tizit akart adni.
Willie Parker
De volt kontakt a labaknak, nezd vissza.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
Annyira szarok a franciak hogy az argentinok fel gozzel ciganykodnak csak
gabokocka
VB döntő kommentje!!!
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kar igy a vegjatekert. A ket elodonto, meg a donto is rem unalmas volt összessegeben. Az argentin-holland, meg a francia-angol negyeddontok voltak szamomra az utolso elvezheto meccsek a tornan.
Zsellértelkes Vrij
Általában nem a döntők szoktak a leglátványosabb meccsek lenni

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Franciákban egyszerűen nincs erő, sztem nagyon megsínylette a kondijuk ezt a vírust.

Argentinok sokkal jobbak játékban, akaratban, lehet h emiatt, lehet, h enélkül is.

A tizi ettől függetlenül jogtalan volt, nem volt lábaknál kontakt, Dembele egy minimálisan ért kézzel DiMaria hátához. Nem értem, h a spori miért nem ment ki megnézni, ha nem eleve tizit akart adni.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Annyira szarok a franciak hogy az argentinok fel gozzel ciganykodnak csak

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
utólag sincs sárga:????????
ne szórakozuunk már!!!!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Félórás fetrengések még hiányoztak. Valami kis favágás kéne még de a Franciák lassuak.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Kar igy a vegjatekert. A ket elodonto, meg a donto is rem unalmas volt összessegeben. Az argentin-holland, meg a francia-angol negyeddontok voltak szamomra az utolso elvezheto meccsek a tornan.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
korrekt afrikaválogatott lesznek már így a franciák 😊
NB2
A dél-amerikai fehérek elverik az európai feketéket…
Ez sem lehet véletlen,
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Egyébként eddig szimpla 98-as VB döntő inverz, azzal a különbséggel, hogy az VB klasszisokkal jobb volt.
dande2
erről nem vagyok meggyőzve

de régen minden jobb volt
Negritis, a vajda
Nem hiszem, hogy erről van, legfeljebb annyi, hogy akkor kamaszkènt jobban tudtam nèzni, most esèlyem se volt rá. De azért összesègèben több volt akkor a klasszis ha minden csapatot egybe vetünk.
dande2
persze, mint ahoyg a 90es években több sztár volt az nba-ben
(nem volt)

csak a nosztalgia
Negritis, a vajda
Attól, hogy az NBA-t összemosod a konkrét témával, még nem lesz igazad

Egyértelműen több sztár volt a kilencvenes években a labdarúgásban, mert ma már csak futóbolond csapatok vannak, ahova nem igazán kell művész. Hogy ki köré mekkora hype-ot generál a média, az megint más dolog, de ilyen téren is inkább szerencsésebb helyzetben vannak a maiak, mintsem fordítva.
r.baggio
Ezzel egyetértve, abban az időben játszott egy Denilson a Betisben, Riquelme a Villarealban, Mendieta a Valenciaban. Ezek közül bárki simán beférne ma egy topcsapatba, akkoriban ilyen játékosok szaladgáltak kozepcsapatokban.
Proxyi
Porto-Monaco BL-döntő se lesz már soha a büdös életben.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
MaCa nagyot megy ma is
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
71. perc, lövési kísérlet.
Felírtam
gabokocka
Kolo fejelt a 67/68. percben már egyet, az volt sztem az első kísérlet.
Igor
Igen, meg is jegyeztem, hogy benne pislakol vmi.

Tuti benne van a korsag, ennyire fosul nem lehet jatszani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Proxyi 79
Egyébként eddig szimpla 98-as VB döntő inverz, azzal a különbséggel, hogy az VB klasszisokkal jobb volt.
dande2
erről nem vagyok meggyőzve

de régen minden jobb volt
Negritis, a vajda
Nem hiszem, hogy erről van, legfeljebb annyi, hogy akkor kamaszkènt jobban tudtam nèzni, most esèlyem se volt rá. De azért összesègèben több volt akkor a klasszis ha minden csapatot egybe vetünk.
dande2
persze, mint ahoyg a 90es években több sztár volt az nba-ben
(nem volt)

csak a nosztalgia
Negritis, a vajda
Attól, hogy az NBA-t összemosod a konkrét témával, még nem lesz igazad

Egyértelműen több sztár volt a kilencvenes években a labdarúgásban, mert ma már csak futóbolond csapatok vannak, ahova nem igazán kell művész. Hogy ki köré mekkora hype-ot generál a média, az megint más dolog, de ilyen téren is inkább szerencsésebb helyzetben vannak a maiak, mintsem fordítva.
r.baggio
Ezzel egyetértve, abban az időben játszott egy Denilson a Betisben, Riquelme a Villarealban, Mendieta a Valenciaban. Ezek közül bárki simán beférne ma egy topcsapatba, akkoriban ilyen játékosok szaladgáltak kozepcsapatokban.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez Mac Allister nagyon jó újra csak mondom 😊
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Franciák ha holnap reggelig játszanak akkor sem rúgnak gólt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
Érteném a tizenegyes miatti sírást ha legalább a franciák csinálnának valamit, de ez eddig a legsimább vb döntő amit láttam
Wester
Hogy függ össze? Könnyen lehet h még mindig 0-0 lenne, és akkor nem szamit gyakorlatilag hogy a franciák szarok. Akkor ha valaki egyertelmuen jobb mezonyben kapjon 11est mert jobb akkor ia ha nem lőtt gólt?
davemayer
Mindenképp nyertek volna az argentínok, így sajnos a semleges nézőknek rossz lehet a szájíze. Ha legalább a második gól születik előbb, de ez van, a vb azért csak szépen mindig leképezi a sportág aktuális állapotát.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
Srácok lehet itt pro és kontra de komplett világ annak drukkol ,hogy LM VB-t nyerjen....45 perc van tőle....
Utána úgyis olyan fényezése jön mint még senkinek soha....
ThundersNFL a Jobbágy
2025ig övé az aranylabda, majd a highlightsban a tiziket fogják akkor is mutogatni. Én nem utalom, egy született zseni de ez ami ezzel a középszerű argentin csapattal történik a vbn az undorító. Minden meccsen megnyomták őket a fontos pillanatokban. Tényleg mint a gb zebras Rodgersszel.
davemayer
Ezt a kamut, öcsém. Ha a horvátok jatszanák a döntöt vagy a hollandok, bezzeg őket nem nyomták volna.
A gyűlölet jó barátod lett, látszik..
jobbágy#JC6
Neked meg fáj az igazság....mindig akkor toltak nekik egy jót amikor nagyon kellett ...
ThundersNFL a Jobbágy
Mindig jött valami
Egyszer a tizik
A bíró
A fetrengés
Messi
Vírus
Nem unalmas?
jobbágy#JC6
Hát de, ha minden meccsen kapnak tizit, minden meccsen fetrengenek, favagnak es pofaznak, akkor mit lehet tenni? Ja ertem, leborulni a fodballjuk nagysaga elott.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Amúgy a teknősbéka fejű játszott jól valaha igazán fontos meccsen?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
4 éve

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Jön Camavinga innen sima
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Nincs telt ház. Vicces.
nagylaza, főpohárnok
A Szponzorok meg a FIFA herék már csak ilyenek. Elveszik majd leszarják
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
71. perc, lövési kísérlet.
Felírtam
gabokocka
Kolo fejelt a 67/68. percben már egyet, az volt sztem az első kísérlet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
korrekt afrikaválogatott lesznek már így a franciák 😊
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Nincs telt ház. Vicces.
nagylaza, főpohárnok
Biztos eladtak minden jegyet, csak nem mindenki jött el.