NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Érteném a tizenegyes miatti sírást ha legalább a franciák csinálnának valamit, de ez eddig a legsimább vb döntő amit láttam
Wester
Hogy függ össze? Könnyen lehet h még mindig 0-0 lenne, és akkor nem szamit gyakorlatilag hogy a franciák szarok. Akkor ha valaki egyertelmuen jobb mezonyben kapjon 11est mert jobb akkor ia ha nem lőtt gólt?
davemayer
Mindenképp nyertek volna az argentínok, így sajnos a semleges nézőknek rossz lehet a szájíze. Ha legalább a második gól születik előbb, de ez van, a vb azért csak szépen mindig leképezi a sportág aktuális állapotát.
r.baggio
Igen, még ha fordítva esik a 2 gól én sem akadok ki ennyire, de ez így döntően befolyásolta a meccs alakulasát.
Megjegyzem hogy a horvat meccsen is ugyanez volt, az argentin tamado belefutott szemből a védőállást felvevo livakovicba.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
realcamp 141
Ok nálam ez se tizi
Mindig rájövök h ez nem az én sportom már felnőtt korra, túl puhányak
több mint 1 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Legalabb kovetkezetes
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
Na, akkor hivatalosan telt ház van. Az egyik kameraállásnál láttam üres helyeket. Lehet, hogy csak kint ragadtak a büfében.
nagylaza, főpohárnok
Én többször is üres székeket láttam meccseken, míg a közeli kamera meg nem mutatta hogy ott amúgy turbanos, szőnyegnek öltözött hazai ultrák voltak 😆
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 339 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
na jól van legalább konzekvensen fúj a spori

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Kolo gyerek az egyetlen aki csinal valamit
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Mbappe felévágja!
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ez se tizi
Willie Parker
Ez is az.
Ezek mind szabalytalanok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Kamuuuuuu hagyd ki te barom

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 059 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ez haterk tessèk
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Kar igy a vegjatekert. A ket elodonto, meg a donto is rem unalmas volt összessegeben. Az argentin-holland, meg a francia-angol negyeddontok voltak szamomra az utolso elvezheto meccsek a tornan.
Zsellértelkes Vrij
Általában nem a döntők szoktak a leglátványosabb meccsek lenni
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Persze, vilagos. A 2002es legalabb eleg sokaig 0-0 volt es volt egyket lehetosege a nemeteknek, a 2006-os 2010-es es 2014-es vb is hosszabbitasos volt, a 2018ason meg legalabb volt sok gol. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Ha leírom hogy kamu volt a tizi, többet nem írjátok be, jó? Deal?
jobbágy#JC6
Nem leszel hiteles....mondjuk megértem frusztrációd Russel Wilson miatt 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
csipkelli 3 985
Neked is annyi eszed van, mint Dembelének.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Ez se tizi
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
ott a tizi
de amilyenek a franciák ma ezt is kihagyják 😕
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Itt szeretném megjegyezni, hogy 2030-ra már folyamatban van a szaúdi VB-rendezés pályázata, valami Görögország meg Egyiptom vendégszereplésével!!!!!
Kampman
2034-re egy Palesztin - Izrael vagy Ukrán - Orosz közös rendezést kene.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Nekem sem kerek ez a francia csapat....
Mindegy most 2 hétig mindenhol a Messi gyerek lesz a téma....
ThundersNFL a Jobbágy
20 eve o tema.
Pele, Maradona es O vannak egy polcon.
Ennyi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ennek a francia csapatnak ezt az argentint be kene daralnia. Mi nem motivacio ha egy vb donto?
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Franciákban egyszerűen nincs erő, sztem nagyon megsínylette a kondijuk ezt a vírust.

Argentinok sokkal jobbak játékban, akaratban, lehet h emiatt, lehet, h enélkül is.

A tizi ettől függetlenül jogtalan volt, nem volt lábaknál kontakt, Dembele egy minimálisan ért kézzel DiMaria hátához. Nem értem, h a spori miért nem ment ki megnézni, ha nem eleve tizit akart adni.
Willie Parker
De volt kontakt a labaknak, nezd vissza.
gabokocka
Visszanéztem és nem volt. DiMaria fűbe rúgott, Dembele lába elkerülte, majd az arg összekoccolta a saját lábát.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Egyébként eddig szimpla 98-as VB döntő inverz, azzal a különbséggel, hogy az VB klasszisokkal jobb volt.
dande2
erről nem vagyok meggyőzve

de régen minden jobb volt
Negritis, a vajda
Nem hiszem, hogy erről van, legfeljebb annyi, hogy akkor kamaszkènt jobban tudtam nèzni, most esèlyem se volt rá. De azért összesègèben több volt akkor a klasszis ha minden csapatot egybe vetünk.
dande2
persze, mint ahoyg a 90es években több sztár volt az nba-ben
(nem volt)

csak a nosztalgia
Negritis, a vajda
Attól, hogy az NBA-t összemosod a konkrét témával, még nem lesz igazad

Egyértelműen több sztár volt a kilencvenes években a labdarúgásban, mert ma már csak futóbolond csapatok vannak, ahova nem igazán kell művész. Hogy ki köré mekkora hype-ot generál a média, az megint más dolog, de ilyen téren is inkább szerencsésebb helyzetben vannak a maiak, mintsem fordítva.
r.baggio
ha már a 98-as vb volt a téma, még a kis csapatoknak is voltak sztárjaik, pl. románoknál Hagi, jugóknál Mijatovic, bolgároknál Sztoicskov, dánoknál Laudrup fivérek, nigériaknál Okocha.. én pont ezt bírtam akkor

choose life
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Nekem sem kerek ez a francia csapat....
Mindegy most 2 hétig mindenhol a Messi gyerek lesz a téma....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Itt szeretném megjegyezni, hogy 2030-ra már folyamatban van a szaúdi VB-rendezés pályázata, valami Görögország meg Egyiptom vendégszereplésével!!!!!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Valaki adjon már egy linket a tizirol 😀
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 303 — Cowboys fan
Ez Mac Allister nagyon jó újra csak mondom 😊
dande2
Majd elviszi a Chelsea, most úgyis apportálják a Brájton értékesebb részeit
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 915 — beers & Packers
Na, akkor hivatalosan telt ház van. Az egyik kameraállásnál láttam üres helyeket. Lehet, hogy csak kint ragadtak a büfében.