NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 945
Ennek a Horvát generaciónak most van vége
ThundersNFL a Jobbágy
Az a szerencsés egyetlen 1 kapura tartó lövés ami megpattanó gól lett már nagy szerencse volt, elvette a jó kis argentín-brazil meccset.
ozibozi
Láttam brazil-argentin meccset tavaly a Copán, rémes volt.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Első jó megérzésem, hogy Julian Alvarezt be kell tenni fantasybe. Ha az elsőt berúgja vagy legalább járt volna pont a 11es kiharcolásáért ...
Sixo
nálam ő a csk 🤗
peach
én ennyire profi azért nem voltam, de nem is gond, griezmann úgy is rúg 3at holnap

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
nincs bajom a horvátokkal, de örültem volna, ha a brazilok kipicsázzák az argókat.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Ennek a Horvát generaciónak most van vége
ThundersNFL a Jobbágy
Remélhetőleg bronzéremmel zárnak.
Zsellértelkes Vrij
Az már van nekik jó lesz nekik a 4-dik hely....nem hittem volna ,hogy ilyen simán lesimázzák őket ...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ennek a Horvát generaciónak most van vége
ThundersNFL a Jobbágy
nagyot mentek
Kampman
Brazilok ellen az egyenlítő gólnál szerencséjük volt......az hozta eddig őket meg a japánok balfaszkodása
ThundersNFL a Jobbágy
Braziloktol is kaphattak volna, de a kapus mindent fogott. Most nem
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 945
Most néztem a Tipper-en 100p, ha valaki eltalálja a gólkirályt és 100p ha valaki eltalálja a végsö gyöztest. Így kb esélytelen az, hogy nyerjek, hiába vezetek épp. 😀 kicsit erösnek érzem a 100p-ot. 20-ra még azt mondtam volna ok, de 10x-e egy pontos eredménynek nem túlzás? 😀
Toto21
Nem akarok semmit elkiabálni, de ha a franciák megnyerik a döntőt, szinte biztosan én nyerek.
Kampman
Bari Csaba is kilöhet még
Toto21
Igen, de neki egy argentin arany + Messi gólkirályi cím kombóra van szüksége.
Már ha francia-argentin döntő lesz.
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 557 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Most néztem a Tipper-en 100p, ha valaki eltalálja a gólkirályt és 100p ha valaki eltalálja a végsö gyöztest. Így kb esélytelen az, hogy nyerjek, hiába vezetek épp. 😀 kicsit erösnek érzem a 100p-ot. 20-ra még azt mondtam volna ok, de 10x-e egy pontos eredménynek nem túlzás? 😀
Toto21
Nem akarok semmit elkiabálni, de ha a franciák megnyerik a döntőt, szinte biztosan én nyerek.
Kampman
Bari Csaba is kilöhet még
Toto21
Éééén? 16. vagyok...

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Ennek a Horvát generaciónak most van vége
ThundersNFL a Jobbágy
Az a szerencsés egyetlen 1 kapura tartó lövés ami megpattanó gól lett már nagy szerencse volt, elvette a jó kis argentín-brazil meccset.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Ennek a Horvát generaciónak most van vége
ThundersNFL a Jobbágy
nagyot mentek
Kampman
Brazilok ellen az egyenlítő gólnál szerencséjük volt......az hozta eddig őket meg a japánok balfaszkodása

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Első jó megérzésem, hogy Julian Alvarezt be kell tenni fantasybe. Ha az elsőt berúgja vagy legalább járt volna pont a 11es kiharcolásáért ...
Sixo
nálam ő a csk 🤗



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 961 — beers & Packers
Picsába! Én meg a gangon cigizek...
több mint 1 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ennek a Horvát generaciónak most van vége
ThundersNFL a Jobbágy
Messit leszámítva egyébként az argentín meg most kezdődik.
dande2
Ez egy tok szurke argentin csapat. Messi nelkul nem lennenek itt.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Első jó megérzésem, hogy Julian Alvarezt be kell tenni fantasybe. Ha az elsőt berúgja vagy legalább járt volna pont a 11es kiharcolásáért ...

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Ennek a Horvát generaciónak most van vége
ThundersNFL a Jobbágy
Remélhetőleg bronzéremmel zárnak.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 557 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Favágók, miiiii??? 😊

több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Gvardiol felszopásat abba lehet hagyni....már ez elején fel kellett volna rúgnia Messit úgy istenigazából

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennek a Horvát generaciónak most van vége
ThundersNFL a Jobbágy
Messit leszámítva egyébként az argentín meg most kezdődik.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 945
Ennek a Horvát generaciónak most van vége
ThundersNFL a Jobbágy
nagyot mentek
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Ennek a Horvát generaciónak most van vége

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Szedd ki bohoc!

több mint 1 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
A 100 millas védő..
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szr Messi nem èrdemli meg 🤪 na
több mint 1 éve
csipkelli 3 990
Béna Messi.
több mint 1 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ez Messi 100m euros vedo
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Ennek most van teljesen vége

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018