NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 781
Annyira bírlak titeket.
Nem olvastam vissza mindent, de ez óriási 😃
5 lőtt gólból 4 tizi. Ok
Aztán… a sorsolás… 😃 zseniális 😄
Megnyeretik a törpével, hiszem csak ez hiányzik neki, maffia az egész!
😃
Nem tudom mi kellene ahhoz, hogy sokan innen bármit is elismerjenek. Hollandok ellen zseniális passz, horvátok ellen pedig a harmadik gól előtti játéka, nos, ezekre nincsenek szavak. Ha kellett, villant egyet.
Ez mellett a mezőnymunkája sem utolsó, attól függetlenül hogy míg a csapattársai 9-11 km-t futnak, ő ötöt 😃 de ha kell, ott van.
A szaudiak biztos továbbpasszolták nekik a kocsikat, a rivális Mexikó nem tehetett arról, hogy nem voltak a toppon, a lengyeleknek meg mindegy volt a meccs… blablabla.

Kifogás az utálatra mindig lesz.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
En ertem hogy utaljatok Messit, de most ezen a VB-n mit kene meg tennie? Golokat lo kulcspasszokat ad, huzza a csapatot. Mbappe emlitheto vele egy szinten.
Blevi
fun fact, 5 gólos úgy hogy lőtt négy tizit. Remélem gólkirály lesz!
eaglesmcnabb
Rendben de hany kulcspasszt adott, nelkule hol lenne ez a csapat? Negy tizit lott igen de egy full atlagos csapatban O az akin minden ertelmes tamadas atmegy. Ronaldo mit csinalt a vb-n? Azert abban a Portugal csapat kicsit tobb a talent.
Konnyu beirni hogy lott 4 tizit, de ez nem erv az ellen, hogy kurvajo a vb-n.

5 gol 3 golpassz. 10 lott golbol. Ja es igen egy tizit kihagyott.
Blevi
Arról nem beszéltem, hogy ne játszana jól. Te érveltél a góljaival, én csak valamelyest árnyaltam a képet azzal hogy azért 4 tizit lőtt. Úgy Mbappé is könnyebben lőtt volna 5 gólt.
Ronaldoról meg végképp nem volt szó, elég szar VB-je volt, már amikor játszott ugyebár. Szvsz ha már felhoztad, azért nem kicsit kell ahhoz komplexusosnak lenni, hogy még Messi döntőbejutásánál is Ronaldoval kelljen foglalkozni, de lelked rajta.

A kérdésedre válaszolva fogalmam sincs hogy nélküle hol lenne a csapat, de abban biztos vagyok, hogy ma nélküle is továbbmentek volna. És azt hiszem abban is egyetértünk, hogy egyedül a holland meccs lett volna necces, mert ez az ausztrál, mexikói, szaúdi és lengyel csapat nagyon nem egy szint még a Messi nélküli Argentínával sem, a sorsolásra nem panaszkodhatnak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Ha a keti törpe VBt nyer nekem senki nem adja be, hogy ez a VB nincs megrendezve.
Toca
You are my spirit animal
több mint 1 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ha a keti törpe VBt nyer nekem senki nem adja be, hogy ez a VB nincs megrendezve.
Toca
Ja olyan jol ahogy a Real egymas utani BL gyozelmei 😊
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Ha a keti törpe VBt nyer nekem senki nem adja be, hogy ez a VB nincs megrendezve.
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Ehhez a vébéhez illene egy Argentína-Marokkó döntő.
nagylaza, főpohárnok
Csak 1930-ban és 1950-ben nem volt európai csapat a döntőben.
Kampman
URUGUAY!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
En ertem hogy utaljatok Messit, de most ezen a VB-n mit kene meg tennie? Golokat lo kulcspasszokat ad, huzza a csapatot. Mbappe emlitheto vele egy szinten.
Blevi
fun fact, 5 gólos úgy hogy lőtt négy tizit. Remélem gólkirály lesz!
eaglesmcnabb
Rendben de hany kulcspasszt adott, nelkule hol lenne ez a csapat? Negy tizit lott igen de egy full atlagos csapatban O az akin minden ertelmes tamadas atmegy. Ronaldo mit csinalt a vb-n? Azert abban a Portugal csapat kicsit tobb a talent.
Konnyu beirni hogy lott 4 tizit, de ez nem erv az ellen, hogy kurvajo a vb-n.

5 gol 3 golpassz. 10 lott golbol. Ja es igen egy tizit kihagyott.

Szerkesztette: Blevi
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 945
Ehhez a vébéhez illene egy Argentína-Marokkó döntő.
nagylaza, főpohárnok
Csak 1930-ban és 1950-ben nem volt európai csapat a döntőben.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 461
elkiabalom.
nem gondoltam volna h a francia elodonto lesz jobb 😀
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Na egy comeback
ThundersNFL a Jobbágy
Egyszer volt Houstonban kutyavásár
Kampman
Meg Arizonában
ThundersNFL a Jobbágy
Ott melyik volt a nagy comeback?
Kampman
Seahawks ellen 10 pont hátrányból fordítottak a 4. negyedben asszem
Löfli
Mi ez a T/3?

több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Ennél az m4-es góllövő statisztikánál csak az a kár, hogy a hatékonysági mutatót nem rakták ki. Oké, hogy régen minden lassabb, szarabb volt, ahogy mondják, de azért góllövőként akkor is
csak a világ legjobbjaival néztél szembe, kevesebb meccsen, rosszabb szabályozás mellett

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 716
En ertem hogy utaljatok Messit, de most ezen a VB-n mit kene meg tennie? Golokat lo kulcspasszokat ad, huzza a csapatot. Mbappe emlitheto vele egy szinten.
Blevi
fun fact, 5 gólos úgy hogy lőtt négy tizit. Remélem gólkirály lesz!
eaglesmcnabb
VB-n EB-n egyenes kieséses szakaszban büntetőt /be/lőni kiélezett állásnál még akár többet számít, sokszor nehezebb, mint egy sima gól 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 958 — beers & Packers
Ehhez a vébéhez illene egy Argentína-Marokkó döntő.
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
En ertem hogy utaljatok Messit, de most ezen a VB-n mit kene meg tennie? Golokat lo kulcspasszokat ad, huzza a csapatot. Mbappe emlitheto vele egy szinten.
Blevi
fun fact, 5 gólos úgy hogy lőtt négy tizit. Remélem gólkirály lesz!
eaglesmcnabb
😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
En ertem hogy utaljatok Messit, de most ezen a VB-n mit kene meg tennie? Golokat lo kulcspasszokat ad, huzza a csapatot. Mbappe emlitheto vele egy szinten.
Blevi
fun fact, 5 gólos úgy hogy lőtt négy tizit. Remélem gólkirály lesz!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
En ertem hogy utaljatok Messit, de most ezen a VB-n mit kene meg tennie? Golokat lo kulcspasszokat ad, huzza a csapatot. Mbappe emlitheto vele egy szinten.
Blevi
you mean Griezmann, aki a legjobbja a csapatának?
de amúgy nagyon last dance feelingem van ezzel kapcsolatban, és a vb előtt se bántam volna, ha ők nyerik.
zacknorb
Es a francie keret kicsit mas szint.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
En ertem hogy utaljatok Messit, de most ezen a VB-n mit kene meg tennie? Golokat lo kulcspasszokat ad, huzza a csapatot. Mbappe emlitheto vele egy szinten.
Blevi
you mean Griezmann, aki a legjobbja a csapatának?
de amúgy nagyon last dance feelingem van ezzel kapcsolatban, és a vb előtt se bántam volna, ha ők nyerik.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
kezezős drogos kertitörpe nézheti odalentről az irritáló adócsaló kertitörpét a döntőben
Peszinter Ferenc
Azert vannak fajdalmak 😀
Majd Rodgers ajanl valami homeopatiasat
Blevi
egy jó ayahuasca mindig jó
több mint 1 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
En ertem hogy utaljatok Messit, de most ezen a VB-n mit kene meg tennie? Golokat lo kulcspasszokat ad, huzza a csapatot. Mbappe emlitheto vele egy szinten.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 716
Amúgy ha Argentína megnyeri a vb-t, megmenti a világot bármi is az újabb Messi Aranylabdától?
zacknorb
Már az se mentette meg, ha nem nyerte meg.
Zsellértelkes Vrij
2012-ben kemény 1 spanyol kupa győzelemmel nyert aranylabdát, mert csak
Kampman
Nem Akkor lőtt vagy 70-80 gólt mintha?
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Amúgy ha Argentína megnyeri a vb-t, megmenti a világot bármi is az újabb Messi Aranylabdától?
zacknorb
Már az se mentette meg, ha nem nyerte meg.
Zsellértelkes Vrij
Mivel olyan felszopàsa van neki mint soha senkinek
ThundersNFL a Jobbágy
Tom khm Brady khm 😏😉 Giselle khm 🤪
dande2
Fasorban sincsen hozzá képest

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy ha Argentína megnyeri a vb-t, megmenti a világot bármi is az újabb Messi Aranylabdától?
zacknorb
Az mièrt fájna? Most nem èrdemelnè meg? Egyébként meg rohadt messze van mert most másképp nèzik már. Ha az idèny további rèszèben felnőás mellè, akkor igen lesz megmentő 😉
dande2
idén a PSG-ben is elég szépen megy, és ha ott is messzire mennek (szóvicc, hahaha) a BL-ben, akkor vagy ő, vagy Mbappe nyeri szerintem, aki vb győztes lesz

Szerkesztette: zacknorb
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Brazilok most bánthatják igazán,hogy mekkora balfaszok voltak a horvátok ellen

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 958 — beers & Packers
Akkor vagy védjenek a franciák címet vagy Marokkó legyen a világbajnok
ThundersNFL a Jobbágy
A csoportkörben már szóltam, hogy Argentína nyeri.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy ha Argentína megnyeri a vb-t, megmenti a világot bármi is az újabb Messi Aranylabdától?
zacknorb
Már az se mentette meg, ha nem nyerte meg.
Zsellértelkes Vrij
Mivel olyan felszopàsa van neki mint soha senkinek
ThundersNFL a Jobbágy
Tom khm Brady khm 😏😉 Giselle khm 🤪