NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 344 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hát ez így sima lesz

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 942
Búcsúajándék’ neki
ozibozi
kinek?
Kampman
Hajdúbének
ozibozi
hova távozik?
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 708
Marokkó Aug 20 óta csak Kanadát kapott
Búcsúajándék’ neki
ozibozi
kinek?
Kampman

Hajdúbének ez a sok most

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 942
Búcsúajándék’ neki
ozibozi
kinek?
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 507 — The Mathematician
Én hosszabbítást érzek.
Zsellértelkes Vrij
26-29 remélem X se lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Én hosszabbítást érzek.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 708
Búcsúajándék’ neki

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
innen már csak Hajdúbé létezik?
picit fura, azért a többiek biztos rágják a kefét
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 344 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
5 védővel kezdenek a morok

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
A franciaknak az elso golig lesz nehez. Utana varhatoan konnyebby bar engem erdekelne hatranybol mit tud Marokko. Plusz nyilvan erdekes lenne hogy a franciak mit tolnak hatranyban a marokkoi fal ellen.
Zsellértelkes Vrij
Három lesz közte simán a franciáknak.
tüsi91
Egyetlen dolgot felejtetek el... Cheddar nem játszhat sárgák miatt! -> így Marokkó helyzetkihasználása zseniális lesz/nem fogják elszórni a sanszaikat.

Szerintem izzadós/nyögvenyelős, és min hosszabbításos meccs lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 344 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Se Rabiot se Upe nem épült fel.

Sixo
Vágod saliba a legjobb francia védő, oszt mindenki jatszik, csak ő nem🤣🤣
eaglesmcnabb
nem baj, legalább a PL-meccsekre jobb állapotban lesz 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Se Rabiot se Upe nem épült fel.

Sixo
Vágod saliba a legjobb francia védő, oszt mindenki jatszik, csak ő nem🤣🤣

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A franciaknak az elso golig lesz nehez. Utana varhatoan konnyebby bar engem erdekelne hatranybol mit tud Marokko. Plusz nyilvan erdekes lenne hogy a franciak mit tolnak hatranyban a marokkoi fal ellen.
Zsellértelkes Vrij
Három lesz közte simán a franciáknak.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
A franciaknak az elso golig lesz nehez. Utana varhatoan konnyebby bar engem erdekelne hatranybol mit tud Marokko. Plusz nyilvan erdekes lenne hogy a franciak mit tolnak hatranyban a marokkoi fal ellen.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 867
Se Rabiot se Upe nem épült fel.

Sixo
Konaté kezdése Upamecano helyett nem rossz, simán vállalható csere. Fofana játéka pedig érdekes lesz, a francia ligából simán kiemelkedik az elmúlt 2 szezonban.
Heisman nádor
Sima francia. Legalabb 3-at guritanak majd
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 344 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Se Rabiot se Upe nem épült fel.

Sixo
Konaté kezdése Upamecano helyett nem rossz, simán vállalható csere. Fofana játéka pedig érdekes lesz, a francia ligából simán kiemelkedik az elmúlt 2 szezonban.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Se Rabiot se Upe nem épült fel.

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 708
Tegnap már nem volt erőm visszakeresni, de most látom, hogy legutóbb amúgy 1990-ben volt brazil-argentin egyenes kieséses meccs a vb-n.
Zsellértelkes Vrij
Jo szar is volt.voltak mar valaha csoportban?
YoungZeeZee
biztosan nem, csak Európa az egyetlen kontinens, ahonnan lehet 2 csapat egy csoportban, és az a 2 is egy maximum érték
zacknorb
82-Ben a 2.csoportkörben lett 0-0 ha jól emlékszem
Heisman nádor
Zico gólt szerzett ott kipattanóból mintha
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 344 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Tegnap már nem volt erőm visszakeresni, de most látom, hogy legutóbb amúgy 1990-ben volt brazil-argentin egyenes kieséses meccs a vb-n.
Zsellértelkes Vrij
Jo szar is volt.voltak mar valaha csoportban?
YoungZeeZee
biztosan nem, csak Európa az egyetlen kontinens, ahonnan lehet 2 csapat egy csoportban, és az a 2 is egy maximum érték
zacknorb
82-Ben a 2.csoportkörben lett 0-0 ha jól emlékszem
Heisman nádor
Majdnem.😊 3-1 Brazíliának.
nagylaza, főpohárnok
akkor mikor volt az egyik ilyen második csoportkörben 0-0 az eredmény, ahol 5-5 pontjuk lett így? 78? (most gyorsan megnéztem igen)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ronaldo mar a Real edzokozpontban edz. Ennek a faszinak az akaratereje olyan kemeny, mint Dan Campbell golyoi. Nem kedvelem nyilvan a Real miatt, de bazd 37 evesen is megy elore.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 950 — beers & Packers
Tegnap már nem volt erőm visszakeresni, de most látom, hogy legutóbb amúgy 1990-ben volt brazil-argentin egyenes kieséses meccs a vb-n.
Zsellértelkes Vrij
Jo szar is volt.voltak mar valaha csoportban?
YoungZeeZee
biztosan nem, csak Európa az egyetlen kontinens, ahonnan lehet 2 csapat egy csoportban, és az a 2 is egy maximum érték
zacknorb
82-Ben a 2.csoportkörben lett 0-0 ha jól emlékszem
Heisman nádor
Majdnem.😊 3-1 Brazíliának.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
nem mondom azt, hogy az argentinokat "becsaltak" a dontobe. alapvetoen vmit tudnak, eleg sokat mutat az, hogy eddig minden meccsen megszereztek a vezetest, nem erdemtelen a jatek kepe alapjan sem a dontozesuk, mentalisan nagyon ott vannak, sztem foleg Messi meg az elnyert Copa miatt.
azonban picit fura ez a tendencia, hogy legalabb 4 meccsen is (a hatbol, ugy, hogy a Mexiko meccset pl nem lattam igy arrol nem tudok mit mondani) konzekvensen a javukra teved a biro ES a VAR is. itt nem arrol van szo, hogy fizikalis jatek sztem vagy nem, hanem akar meccsen belul is maskepp itelt meg ugyanazt a biro. ez azert szamomra tobb, mint fura.
csebi
Pont ezt mondom. Nincs tendencia, nincsenek látványos tévedések, csak szerinted, a te értékítéleted szerint. Ha van kontakt, akkor a szabálytalanság fújható.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 556 — Lucas Scott
ja 20!!!! oraval a meccs utan raktak ki egy felvetelt egy olyan dologrol, amirol a meccsen kellett volna, es minden mas meccsn hasonlo szituacioban ki is rakjak. de legyen kint, kulonosebben nem erdekel mar.

engem oszinten szolva egyaltalan nem izgat, hogy most Argentina, Franciaorszag, Horvatorszag, Marokko jnyer vegul, es nem en kezdtem ezt az egesz birozast, leirtam a velemenyem, hogy en hogyan lattam a tegnapi meccset meg aztan JC tett fel egy kerdest az egesz VBrol, amire leirtam reszleteket.
visszaolvashatod az egesz esti meccskovetest, nem irtam semmit a birokrol akkor sem. megmondom oszinten a kovetkezetesseg zavar a legjobban pl az argentin esemenyekkel. tobb olyan tizit kaptak ezen a VBn, amit mas csapatok nem kaptak meg.

de jo lenne, ha egyszer erdemben is akkor hozzaszolnal a fenti dolgokhoz, leirnad a velemenyed mivel nem ertesz egyet.
csebi
Szívesen megosztom veled a véleményem, először általánosságban: a VAR bevezetésével jelentősen csökkent a kulcspillanatokban a hibák száma. A játék azonban annyira felgyorsult, hogy lehetetlen akár utólag is egyértelmű döntéseket hozni egy-egy esetről.

Lásd például a tegnapi büntetőt. Volt kontakt a tizenhatoson belül, a kapus nem tudott elugrani a csatár előtt. Szerintem ez nem büntető, a bíró szerint viszont igen. Ettől függetlenül nem kiabálok csalást és összeesküvéselméleteket sem gyártok, hanem elfogadom, hogy én engedem a fizikaibb játékot, az adott spori meg nem.

Az összes többi esetről is ez a véleményem, amit felsoroltál.
Szokol
a VAR sztem is jo dolog. a problemam az a kovetkezetesseg hianya, egyik meccsen ez van, masik meccsen meg mas.

nem mondom azt, hogy az argentinokat "becsaltak" a dontobe. alapvetoen vmit tudnak, eleg sokat mutat az, hogy eddig minden meccsen megszereztek a vezetest, nem erdemtelen a jatek kepe alapjan sem a dontozesuk, mentalisan nagyon ott vannak, sztem foleg Messi meg az elnyert Copa miatt.
azonban picit fura ez a tendencia, hogy legalabb 4 meccsen is (a hatbol, ugy, hogy a Mexiko meccset pl nem lattam igy arrol nem tudok mit mondani) konzekvensen a javukra teved a biro ES a VAR is. itt nem arrol van szo, hogy fizikalis jatek sztem vagy nem, hanem akar meccsen belul is maskepp itelt meg ugyanazt a biro. ez azert szamomra tobb, mint fura.

szerk.: a "katari rahatas" meg nem osszeeskuves elmelet sztem. rengeteg bizonyitek van, hogy a katariak, hogyan befolyasoltak annal nehezebb dolgokat is, mint hogy a FIFA megfelelo birokat kuldjon az argentinoknak. raadasul uzletileg is ez rohadt jo Katarnak es a FIFAnak is, hogy Messi dontozik, vszeg utolso valogatott szereplese, todul minden zse majd erre. ha az olasz-argentin kapcsolatokat kell magyaraznom akkor nagyon messzirol kell indulni viszont ...

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.